Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 7. SÉRIE???!!!

Goto down 
+21
venom3000
Zizi
fox
Maky
Eviik
dion-fortune
FooFighterkaSN
Sarinka
Terrik
frency
Panthera
jax90
cleo
Anwiel
Nemix
noky
JMMM
mummy
djdodo
Ellen
bohdy
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty29.04.11 18:04

ROFL 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 49896
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty29.04.11 18:15

mummy: tak toto je bezkonkurenčně nejlepší obrázek, jakej jsem v poslední době viděla 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 to je tak přesné 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 284389 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 316745 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty29.04.11 19:31

Mummy, to si zabila! 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 49896 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 49896
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty29.04.11 21:15

Ja tu mám taký mega záchvat 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937 Výstižnejšie to ani nešlo... lol! You go, girl Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty29.04.11 22:55

joj baby normalne vam to prajem 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty30.04.11 16:10

no tak ja som zase zaspala dobu a o tom, že teda oficiálne potrvdili siedmu sériu sa dozvedám až dnes a úprimne neviem čo si o tom myslieť Suspect

mne sa nepáčila piata séria. neviem, skrátka od začiatku mi nesadli tie epky, ten vývoj deja... dean mi liezol na nervy Rolling Eyes no proste som chcela, aby tou sériou SN skončil a mala som pokoj, pretože som si diely supernaturalu chcela vychutnávať, mať pri nich ten zvláštny teplý pocit pri srdiečku ako to bolo na začiatku a nie nervy v ťahu No no prišla šestka, ktorá mňa osobne milo prekvapila. Dej sa mi zdal prepracovanejší a epizódy podstatne lepšie ako v piatej sérií, preto keď som počula správy o uvažovaní spravenia siedmej serky, nezaujala som automaticky negatívne stanovisko. Napokon ako som už spomínala, šiesta séria je podľa mňa lepšia ako piata. Avšak po poslednej epke už totálne neviem čo si myslieť.... Ak mi zničia postavu castiela, tak budem ozaj pissed. Proste ja sa nehanbím priznať, že jeden z hlavných dôvodov prečo som so sn už počas piatej série neskončila bol jared, jensen, misha a aj ostatní herci a herečky a skrátka fakt, že mi ten seriál za tie roky prirástol k srdcu a nech už jeho úroveň klesla akokoľvek nízko neviem ho prestať pozerať... každý týždeň si pustím novú epku s takou malou dušičkou, čo sa tam zase stane, no snažím sa pozerať na to dobré a ignorovať to, čo mi vadí... skrátka máte pravdu, sn už nie je to, čo bývalo a nikdy to už takú úroveň nedosiahne, no ja nechcem tých pár minút do týždňa nadávať na scenár a herecké výkony, tak sa proste nad niektoré veci povznášam a teším sa z čoho môžem Laughing aj keby to mala byť taká blbosť ako jared bez trička Laughing ale chápem aj tých, ktorí to prestali pozerať. veď načo márniť čas niečím, čo ma nebaví? confused ja by som sa inak tiež neoznačila práve ze niekoho, kto to pozerá len kvôli hercom, pretože je do nich rachnutý. ja som maximálne spokojná s tým, čo mám doma 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 284389 ale skrátka som dosť sentimentálny človek, ktorý keď sa na niečo naviaže, tak skrátka nedokáže prestať....

k siedmej sérií si nechávam otvorený postoj. uvidíme ako ukončia túto šestku a ako ma tým vytočia Laughing ale tak ja som si istá, že aj keby sa neviem čo v SN stalo, aj tak ho budem pozerať naďalej... po toľkých rokoch sa skrátka nedá prestať. chcem vedieť ako to skončí 603

ps: tá foto to ozaj zabila lol! never ending story of supernatural 601
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty02.05.11 6:23

dion-fortune napísal:
... no prišla šestka, ktorá mňa osobne milo prekvapila. Dej sa mi zdal prepracovanejší a epizódy podstatne lepšie ako v piatej sérií...
Nechcem pôsobiť ako provokatér, ale musím sa spýtať, lebo mi to nedá. V čom, prepánajána, je šiesta séria lepšia ako piata? Ja rozmýšľam ako vládzem, ale na nič neviem prísť.


Návrat hore Goto down
jax90
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Registration date : 28.12.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty02.05.11 10:16

podla mna zase sa 5. ani 6. seria nijak od seba vyraznejsie nelišia,obidve su oničom.4. seria este bola dobra,nebolo to uz sice to prave orechove zo zaciatku SN ale keby pokracovali dalsie serie tak ako ctvrta tak to mohlo lepsie vyzerat.skoda no :-(
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty03.05.11 21:18

Ellen: ako neviem ti presne povedať, proste je to môj subjektívny názor... mne päťka prišla neskutočne predvídateľná, dean tam bol totálny dick a skrátka všetko mi tam prišlo také vyumelkované... mne sa ten začiatok šestky, kedy sam nemal dušu dosť páčil... ako hej lepšie ako štvrtá serka to nebolo, ale vzhľadom na to, že ma tam niekoľkokrát dokázali prekvapiť, tak sa mi to viac páčilo ako šiesta séria... nevravím, že šestka je dobrá, práveže to zase dodrbali všetko 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 555452 a ide to aj s dejom v tejto sérií dolu vodou, ale tie prvé epky sa mi páčili viac. aj tieto monsters of the week... neviem viac sa mi to proste páčilo ako riešenie apocalypsy Rolling Eyes ale tak obe série sú celkovo na figu, čiže je to v podstate jedno Laughing
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty04.05.11 5:29

Dion-fortune: dík za vysvetlenie, myslím, že ťa už chápem. Smile

Je pravdou, že päťka bola dosť predvídateľná, ale zdala sa mi zaujímavejšie natočená ako šesťka, ktorá síce mala skvelé nápady (Samova duša, vojna v nebi, Matka zla), ale tieto nápady tvorcovia zase nedokázali dobre využiť. To je asi to, čo ma na šesťke strašne štve. Keď už vytiahli niečo fakt dobré a zaujali tým, tak to potom akoby odložili k ľadu aby vytiahli zase niečo iné a tiež to odložili bokom. Normálne ma z toho šľak triafal. 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty04.05.11 6:54

Ellen napísal:
... ,ktorá síce mala skvelé nápady (Samova duša, vojna v nebi, Matka zla), ale tieto nápady tvorcovia zase nedokázali dobre využiť.

Tak to je pravda, co by s takovýma nápadama dokázali udělat někteří fanoušci, kdyby na to měli prostředky a oni to takhle pěkně pohnojí Smile. Nevím jak vám, ale mě třeba přišel ten konec matky (teda pokud to fakt byl konec) až moc urychlený, nebo to jak v jednom díle nevěděli, co si s tím, že Sammy nemá duši, počnou a v dalším mu ji už suveréně navracel Smrťák jako by se nechumelilo. - Je to takový moc unáhlený
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty04.05.11 8:59

jj v tomto máte pravdu.... mohli to aj lepšie spracovať.. napríklad to s tou samovou dušou sa mi páčilo, že to vyriešili tak rýchlo, lebo zase pár dielov tomu venovali a ja som čakala zdĺhavú sériu o tom, čo s tým ideme robiť Laughing takže sa mi páčilo, že to zbytočne nenaťahovali, lebo tým by to prestalo byť zaujímavé... ale s tou matkou súhlasím, to bol čistý fail táto rýchla smrť No no som zvedavá ako ešte spravia finále.... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 7:23

Misha Collins v siedmej série už nebude patriť medzi series regular a bude sa objavovať len z času na čas ako guest star alebo sa neobjaví už vôbec okrem prvého dielu, Sera nechce povedať Evil or Very Mad

kód:
http://www.tvline.com/2011/05/supernatural-misha-collins-season-7/
Na začiatku je spomínané, čo sa stane na konci finále, tak to preskočte.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 8:06

Fuck you Sera!
Od samého rána je ze mě alkoholik a pořád si nedokážu zesumarizovat myšlenky tak, aby dávaly aspoň trochu smysl.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 9:06

nesnáším Seru - nechápu proč z spn udělala to, co udělala a po shlédnutí posledních dvou dílu mám velké ale opravdu VELKÉ nutkání k násilnostem.......

a nic najednou nedává smysl .............
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 9:24

Jako... po shlédnutí konce série mi Castiel vážně chybět nebude... a samozřejmě také NESNÁŠÍM SERU 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 332617
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 10:45

Ano!!! 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 934194 Na tuhle zprávu jsem čekala od té doby, co se tam Cass začal vyskytovat!! 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 170639 Neberte to jako rejpání, ale Cass byl ten, co mi celé SN kazil úplně nejvíce...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 10:59

kiežby to supernaturalu pomohlo, že tam cas nebude... ale to sa nestane... celý ten nápad s anjelmi pokazil staré dobré sn... castiel bol jediný dôvod, pre ktorý som sa nad tie blbosti, ktoré začali stvárať dokázala povzniesť, ba dokonca sa mi páčili! štvrtá séria si u mňa udržala status radosti z pozerania supernatural jedine kvôli castielovi... v päťke to už išlo dolu vodou, ale aj keď mi zhovadili deana, cas mi to tam stále zachraňoval, no a v šestke mi zobrali ten jediný dôvod, pre ktorý som sn nezavrhla a totálne mi z mojej obľúbenej postavy spravili debila No takže nie ani ja nie som zvedavá na nového castiela v siedmej sérií... čím menej mi bude na očiach, tým lepšie... to ale neznamená, že som šťastná ako to všetko dopadlo... aj z deana mi raz urobili dicka a dokázali to aspoň ako tak napraviť, kiežby sa niečo také stalo aj casom... no to zrejme nehrozí Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 19:43


Pro mě Castiel umřel - myslím to doslova... podle mě to v díle 6x21 byl ještě pořád Cas ale v díle 6x22 potom, co spolykal ty duše už to Cas nebyl - změnil se v něco jiného a já uvažuji nad tím, jestli Cas v tom těle ještě vůbec je... nevím, proč ho Sera nemohla jednoduše zabít - protože potom by to sice byo smutné, ale takhle si říkám - hm, tak co - je Cas zavřený ve svém těle a je pořád ještě uvnitř (jeho jedna stará dobrá část) nebo je Cas prostě mrtvý?... a ptám se - kde je Cas - je konečně v Nebi - jeho duše/milost... nebo bude až do konce včnosti jeho duše/milost uvěněná v jeho těle, změněná a roztrhaná na kousky a pokřivená? To není fér.. po všem, co Cstiel udělal, si zaslouží aspon umřít - já to prostě nechápu... nejdřív ho nechají projít všemi těmi shity ve čtvrté a páté sérii a potom ho odmění tím, že jeho duši nechají navždy trpět tímhle způsobem?... proč ho nenenchali prostě umřít? Ano, vím proč - senzace... ale tohle jednduše není fér vůči Casovi - je to tak smutné... Sama a Deana vythli z Pekla a Castiela v tom jeho nechají?

skutečně si nemyslím, že Castiel je pořád Castiel a jediné, co mě "zajímá" je, jestli a stará Casova část je mrtvá a konečně v Nebi anebo zda v tom pekle v těle zůstává - přeji si myslet si, že Castiel JE v Nebi- nebo jednou bude... tohle je smutné a kruté.... ale, na každý pád, to, co ted vidíme, už Cas není -

je mrtvý, myslím, že ho záměrne zabili a i proto natočili díl 6x20 - byla to taková rizlučka.. mrzí mě, že Dean se v posldních okažicích Casova života choval - v díle 6x21 byl Castil vážně zoufalý a smutný - přála bych si, aby poslední kamžiky skutečného Case byly hezčí - bohužel... ale, Dean ho nenenáviděl, což je pozitivní - i když mu to nestaihl říct, Castiel pro něj pořád něco znamenal... nemylsím si, že v další sérii se Cas vrátí - ne tak, jak ho známe - mám za to, že celá ta dějová linie o Casovi je ukončená - Cas JE mrtvý... objeví se možná jen jako někdo jiný - jako bad guy... a asi nebude mít moc velkou roli -

možná lepší než se ceou další sérii nervovat. Takže, prakticky podle mě Cas je mrtvý - skutečný Cas by nikdy ty věci neřekl a ani by nezabil Balthazara - mylsím, neudělala by o ani Cas z dílu 6x20 a 21 - to, co vidíme, už Cas není...

jen ještě jedna věci mi vrtá hlavou - proč na jednu stranu zveřejnili, že "star" SN budou Jensen, Jard a Misha - v tom povídání o sedmé sérii, a na druhou ted píší, že se tam bude objevovat jen zřídka? To trochu nejde dohromady, hm...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 19:47

Klasický problém reccuring vs. regular. Jednoduše mu budou platit míň a ne, že by ho bylo na regular dost, vždyť Bobbyho tam vždycky bylo víc. Sad
Doufám, že aspoň v Divine ho bude hodně.

Já se na ty poslední dvě SN hrůzy neměla dívat, všechno se mi zbořilo. Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 19:52


Panthera: Hm, asi to tak bude... já doufám, že si pořádně natlučou - a že im klesne sledovanost - to by jim patřilo!!!


já Ti rozumím... mě zachránilo pouze to, že jsem byla ve finále tak namol, že mi bylo prakticky jedno, že má Castiel ten zválštní výraz v očích a všechno - kdybych byla střízlivá tak to se mnou asi seklo - a, na ty dva díly se znou nedívám, takhle je to fajn, vše je rozmazané.. měla bych si po sobě ale přečíst, co jsem sem včera psala za komentáře- hm, raději ne!

i mně e vše zbořilo - ale, dnes jsem se rozhodla zase to postavit... už jsem to psala - ale, já budu bojovat s tím, aby se ten úžasný SN svět zbořil i ve mně - ff, psaní a představy a tak... jasně, jsou tu chvíle slabosti, kdy si vzpomenu na finále a šestou sérii a cítím, jak se to ve mně zase všechno boří - ale pak se zhuboka nadechnu, vzpmenu si na Case, kterého mám ráda - čtvrá a pátá série a usměju se... a řeknu své mysli - ne, ne - Castiel v šesté sérii je něco jiného, zablokuj to v sobě.. když tohle budu cbičit dost dlouho, možná oklamu mysl!
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 20:14

Ano, Maky, Cas je mrtvý, Castiel asi taky, co tam nastoupí potom mě děsí. Vůbec teď nemám chuť po prázdninách sledovat sedmou sérii, ale problém je moje zvědavost (která je opravdu velká) mě k tomu určitě dožene, ale SN pro mě zemřelo během 6. série.

Bohužel je to tady, Cas bude přežívat už jenom ve ff. Sad
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 20:21


Eviik: well, ale jedno se mu musí nechat - Cas se stal legendou a to myslím bez nadsázky!
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 21:05

Maky: To souhlasím, Cas ano
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty21.05.11 22:31

maky: hovoríš mi z duše... ja som presne pri 20tej epke povedala, že mám pocit, že je to rozlúčková epka a že casa vo finále zabijú... síce sa tak nestalo per se, ale náš castiel je mŕtvy a podľa mňa už hádam ani neexistuje možnosť akoby sa mohol vrátiť starý cas späť 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 71416 občas mám nádej, že snáď sa o to predsa len v sedmičke pokúsia, keď uvidia tú reakciu fans... že to nejako dajú dokopy... aj keď určite nejakým trápnym spôsobom, ale predsa... však aj so samom aj s deanom to spravili....no potom sa prebudí moja realistická časť a viem, že niečo také sa proste nestane.

castiel bol epic postava, ktorá si dokázala získať srdcia fanúšikov okamžite a v obľúbenosti dosiahla konkurencie schopnosti aj voči deanovi a samovi a to sa proste žiadne postave v sn predtým nestalo... nehovoriac o tom akej obľúbenosti sa dočkal misha a akú podporu má na twitteri s jeho minions Laughing skrátka áno castiel sa stal legendou. niektorí ho možno neznášali, no aj tak sa z neho stala všeobecne obľúbená postava a slashisti si prišli na svoje pri všetkých možných pairingoch s touto postavou Laughing a misha to zahral fakt skvele.... čiže castiel ostane rovnako ako staré dobré sn vždy v našich srdciach a spomienkach 7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
7. SÉRIE???!!!
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: