Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Stena

Goto down 
+6
Soniq
Terrik
str8tking
Nemix
janča
FooFighterkaSN
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty20.05.11 19:06

Foo: No ano, co to má znamenat? Shocked Snad jim Cas zase něco nevyvedl? A co Dean?? Question
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty23.05.11 21:38

Pridavam kusok ....potom sa uz dostanem aj ku Deanovi...jen si ho chcem nechat na koniec ako ceresnicku 603
---
Kým sa Bobby rozčuloval nad obývačkou posiatou „anjelskými nezmyslami“.
„Bobby? Si v poradku? Kde je Cass? Nemôžem sa k tebe dostať a myslím, že....
„myslíš, ze CO?“ odpovedal nahnevaný Bobby.
„Toto sa ti nebude páčiť.“ Začal Sam, keď sa rozhliadol po kuchyni. V drese boli naukladane mysli zo zaschnutou krvou, na stole svietil hlúčik sviečok. Bobbyho oblubene drevene stoličky polámané
„A co sa mi nemá páčiť? Mne sa to nepáči už teraz ... Sam no tak vyklop to.
Ja na teba ale nemienim kricat cez tieto haraburdy.“ Zdržoval. „A navyše nie som odťahová služba, vieš čo všetko tu je?“
„A ja som čo? Upratovačka?!!!
Bobby začal netrpezlivo odhadzovať všetko čo mu stalo v ceste. Postupne odhadzoval knihy odsúval skrine. To iste robil aj Sam, len z druhej stany. Netrvalo dlho a čoskoro sa k sebe dostali. Potom zastali zdola sa ozval Deanov výkrik. Obidvom prebehol mraz po chrbte.
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty23.05.11 21:50

výkřik affraid affraid seš mučitelka abys věděla.... asi to bude znít otřepaně ale pokračování prosím Stena - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty23.05.11 22:09

rychle ale opravdu rychle potřebuju pokračování Stena - Stránka 2 934194 takto zkončit, to se dělá Shocked Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty24.05.11 15:42

Vynikajúce Stena - Stránka 2 104346 prečo to vždy musí skončiť v tom najlepšom Stena - Stránka 2 202744 už sa moc teším na ďalšiu časť Stena - Stránka 2 104346 Stena - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty24.05.11 18:49

Dakujem, za komenti... velmi ma potesili Stena - Stránka 2 258431
---

Castiel len pevne veril, že sa Sam čochvíľa preberie a všetko bude v poriadku. Na stene sa mu totiž vytvorila ďalšia prasklina a tak sa znovu ponoril do spomienok z pekla. Pod ich náporom uštedril Bobbymu pekný pravý hák a Bobby zamdlel. Nebolo to nič vážne a tak ho tam nechal ležať na dlážke. Zmietajúceho Sama preniesol do kuchyne. Dotkol sa Samových spánkov a snažil sa vrátiť Samovu stenu do pôvodného stavu, no bolo neskoro. Pred pár spomienkami sa nevedel ubrániť a tak znovu jeho telom prešlo niekoľko dlhých a silných kŕčov. Castiel sa naňho len nešťastne pozeral . Nedalo sa nič robiť iba čakať. Castiel však čakať nemohol. Tam dole ho ešte čakal súboj o najdôležitejšieho človeka na zemi, Deana. Nechcel si to síce pripustiť, ale bolo to tak. Vošiel do obývačky presunul nábytok a začal vlastnou krvou maľovať antianjelske znaky na stenu okna zárubňu obrazy, podlahu,...To iste zopakoval aj v kuchyni a aby obmedzil prechod medzi kuchyňou a obývačkou premiestnil všetok nábytok medzi prechod. Vedel, že ich to aspoň na chvíľu zdrží a a bude mat viac čašu.
„Castiel?“ zaznela otázka. Castiel chcel aj na ňu odpovedať, ale zrazu sa cítil taký unavený, tak vyčerpaný a tak nestatný, že ostal stáť a zízal do prázdna.
Bola to len chvíľa. Pred Castielom sa zobrazila Deanova spomienka. Spomienka z detstva. Sam spokojne odfukoval na lavičke a zašepkanými prstami sa chránil pred letnými slnečnými lúčmi. Za chvíľu pribehol mladý urastený chlapec s plnou náručou čerešní. Dean. Castiel ho už dávno nevidel takého spokojného. Dean pozoroval ako jeho brat bez námahy spracúva ďalšiu kôpku čerešní a prisadol si k nemu. „Sam, mrzí ma to“ začal Dean, ale Sam ho s úsmevom stopol. „Som v poriadku, nič mi nie je. Vidíš? Dá sa to prežiť a navyše mi teraz po tie čerešne chodíš ty.“ Pokračoval s úsmevom a potom sa začal škrabať na odretom kolene a nevedel prestať. Keď si odlúpol všetky chrasti , nahneval sa. „Tak a teraz budem musieť počkať kým mi znova narastú! Povedal a neštasne sa zahľadel na koleno.
„Tak prečo si si ich odškrabol? Otec sa zasa bude hnevať, keď mu zakrvavíš cele sedadlo. Povedal naoko urazene Dean a zobral si par čerstvo natrhaných čerešní. Potom si spomenul ako mu pred par dnami otec vynadal a zbil, pretože na Sama nedával pozor a ten spadol z čerešne. Na pravej ruke sa mu črtala fialozelena modrina hranatého tvaru. Aj keď bolo vonku strašne teplo a všetci navôkol behali v kratasoch a krátkych tričkách Dean sedel v ošúchaných rifliach a bunde, snažiac sa zakryť svoj nový „darček“ od otca.
„Tak a je to.“ Vytrhol Deana to zamyslenia Sam. Sedel v aute a niečo hľadal pod sedačkou. Na kolene mal naukladaných par hygienických vreckoviek a oblepil si to lepiacou páskou, ktorú pravé našiel pod sedačkou. „Už len počkať kedy sa mi znova na kolene spraví chrasta.“ odpovedal na Deanov udivený pohľad a spokojný a šťastný sa vrátil na lavičku jediac čerešne.
Spomienka sa zmenila a ostali iba slova ktoré preleteli Deanovou hlavou „Chcel by som teraz znova zobrať lepiacu pásku a oblepiť tvoju dušu pred spomienkami z pekla, ale...Deanovým telom prešla prudká a prenikavá bolesť a Castiel sa znovu ocitol v Bobbyho obývačke.
„Žije...“
Zakrútila sa mu hlava, prišlo mu zle a tak si sadol na stoličku v kuchyni. Tá sa pod jeho váhou zlomila a tak skončil znova na zemi. Jeho telo pevne ovinuli anjelské krídla a ponorili Castielove lesklé modré oči tmy aj tak kracal dolu po schodoch k nudzovej miestnosti. Nahliadol cez dvere a cez Castiela znovu prebehla ďalšia spomienka, no tentoraz odstrašujúca, bolestne pravdiva.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty24.05.11 18:57

jééééé ta vzpomíka byla tak krásná a John se nezapřel - super část - opravdu 702 704 704 704
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty24.05.11 19:29

jeeeěště, a to s tou vzpomínkou.... 702 to bylo něco... ale napínáš nás jen co je pravda
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty24.05.11 20:16

Foo: Už jsi to krásně rozjela. Smile Napětí střídá napětí. Wink John opět zmlátil Deana, nic nového, že?? Sad Těším se na další kousek. Stena - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty25.05.11 20:24

Jéj, aká dlhá časť dance úžasné a spomienka z detstva Stena - Stránka 2 430869 krásna, John sa opäť tipicky zachoval Stena - Stránka 2 132752 teším sa veľmi na ďalšiu časť Stena - Stránka 2 325299 Stena - Stránka 2 104346 Stena - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty04.06.11 20:14

Dakujem za komentare...a pridavam kusok
---
„No konečne, už som myslel ,že to robím zbytočné...“ ozval sa s úsmevom na perách Rafael „Čo ti to tak trvalo? To musí kvôli tebe tak trpieť?“ vyslovoval pomaly.
Za chvíľu sa objavil pred Castielom v tvárou tvár a nechal Deana na dlážke.
„Vieš...práve som to cele pochopil. Úž je to nejaký čas Castiel a on ešte stále v teba verí. Iný by už stratili vieru ,ale on.“ Pokrútil hlavou a pokračoval“ On stále v teba verí... a to až tak , že som musel požiadať o pomoc.“ Dodal so smiechom .
Castiel len kŕčovito zvieral svoj nôž, sklonil zrak a začal sa modliť.
Rafael ho chvíľku pozoroval a odpíjal si z pohára.
„Castiel, ale no tak...nebuď až taký sentimentálny. Za neho? Jeho dušu nespasíš modlitbou...“ neprestaval podpichovať. Úplne si tuto chvíľu vychutnával, pretože Castiela porazil a nepotreboval na to žiadne zbrane, žiadne mučenie ale len ľudskú bábku.
„Si tak slabý, tak zraniteľný...pozri sa mi do oči a poddaj sa mi. Nemá to cenu. Dlho to tam dole nevydrží. Vieš to, ale necháš ho to prezívať znova. Ani nevieš ako veľmi bol Alastair nadšený že sa mu tam vrátil jeho najlepší žiak.
„Klameš!!!“ skríkol Castiel.
„Naozaj???“ rozosmial sa Rafael.
Castielovou myslou prebehol Deanova prosba o pomoc. Jeho milost rozziarila celu miestnost a znovu sa ozyvala ticha hudba. Privrel oci. Coskoro pride koniec. Vedel to, no nechal ich zatvorené. Rafael sa k nemu pomaly priblizil a bodol.
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty05.06.11 0:07

ty nám ho zabiješ???? affraid affraid affraid jsem napnutá a tiše doufám Stena - Stránka 2 260605
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty05.06.11 19:53

Foo: Netroufám si nic předvídat, počkám na pokráčko. Stena - Stránka 2 1319
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty07.06.11 20:40

prezreté 666 krát... affraid
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty09.06.11 21:03

---
„Nepoddám sa.“ Zašepkal .
Castiel padol na kolena a v poslednej chvíli zabránil nepríjemnému pádu na zem vystretím rúk. Stále nechal svoje oči privreté. Jeho tvar dopadla na chladnu podlahu. Zacítil silný tlak na chrbte. Vedel, že to je ešte stále Rafael, ktorý aj napriek tomu, že Castiela ponížil, chcel ešte raz ponoriť svoj meč do Castielovho tela. A Castiel ho to nechal urobiť. Meč sa pomaly a precízne prechádzal najprv kozou o chvíľu svalmi až nakoniec zastal pri chrbtovej kosti. Toto sa zopakovalo ešte niekoľko ráz. Z úst mu pomaly vytekal tmavočervený pramienok krvi . Zimomriavky striedali návaly tepla spojené z bolesťou. Zacítil vôňu hrdze. Bola to príjemná zmena. Pripomenulo mu to Deana.
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty10.06.11 20:22

---
Chcel, mu ešte povedať ako ho to mrzí, chcel mu povedať ako sa nenávidí za to čo spravil, ako... a vlastne ešte toľko vecí. Ani si nepamätal kedy bolesť prestala, ale prestala. Rafaelov smiech a vyhrážky prestali. Rafael niekde odletel. Odišiel. Nastalo ticho. Ukludňujúce a zároveň mrazivé. Dúfal, že Sama a Bobbyho dostatočne ochránil a Rafael sa k ním nedostane. Nikde žiadny pohyb. Castielova milosť odrážajúca v jeho očiach prichádzala a osvecovala miestnosť v rôznych intervaloch.
„Ako more.“ Pomyslel si Castiel. Jeho milosť bola jeho nadej. Bola ako vlny narážajúca do útesu ale pokojne obmývajúc pobrežie. Castiel privrel oči a snažil sa vybaviť si ten obraz. Na perách sa mu nachvíľku pohrával úsmev. Prechádzal sa po piesočnatej pláži, bol bosý a jeho nohy sa vnárali do teplého piesku. Po chvíli zastal a ľahol si doňho. Tvar nastavil žiariacemu slnku. Privrel oči a zhlboka sa nadýchol. Keď sa neskôr postavil na nohy zapozeral sa na útes naproti. Na jeho vrchole stala osoba a pozerala sa do mora. Postupne kráčala až k úplnému okraju a pozrela sa Castiela. Ten musel na chvíľu odvrátiť zrak, pretože mu slnko pálilo oči. Keď sa znovu pozrel, osoba tam už nebola. Zrazu sa obraz zmenil. Castiel znovu pocítil chladnu podlahu.
Myseľ pohltila agónia.
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty10.06.11 21:22

Nádhera... nejen povídka...ale ta pasáž o pláži... no už se tam vidím... bílé písky...óoo.... no ale dost Stena - Stránka 2 43228 Stena - Stránka 2 43228 ... zase takovýho napínání...co to je??? Nelidský to je.... ale piš dál a rychle jsem zvědavá jak to bude dál....
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty11.06.11 0:34

teda je to fakt nářez.... Shocked

takže šup šup pokračko nebo to psychicky nevydržím.... 706
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty13.06.11 12:21

Foo: Pěkně pokračuješ, sice po kouskách, ale to nevadí. Smile
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty27.06.11 19:00

Mysľou mu prebehol ďalší obraz. Oproti nemu stal Dean. Usmieval sa, no zároveň naháňal strach, v jednom okamihu sa v nich mihotali iskričky šťastia a v druhom sa zmenili z veselých zelených na čierne. Striaslo ho. Castiel zavrel oči, pretože nezniesol ten pohľad naňho. Keď ich znova otvoril niekto sa nad nim skláňal. Miestnosťou sa zase šíril Rafaelov smiech. „Dobre ránko, spiaca princezná. Ale no, prečo ten vyraz? Hádam si nemal zlý sen???“ Keď Castiel neodpovedal pokračoval. „Bol som navštíviť môjho priateľa, Cass a musím ti povedať, že sa neustále sťažoval na Deanov plač, plače ako baba. Keď som prišiel za Alaistrom, počul som ho ako prosil, kričiac tvoje meno.“ Podišiel ku Castielovi, pozrel sa mu priamo do oči a pokračoval. „Ako som tak sledoval Alaistovu precíznu prácu, ako sa Dean vzpieral a Alaistair zabodával nože hlbšie a hlbšie, ako som sledoval ako pekelný psy trhajú pomaly na kusy, vychutnávajú si posledné Deanove zvyšky, ktoré im Alaistair nechal.“ Postavil sa a pomaly si vychutnával ďalší dúšok šampanského. „Na chvíľku som musel isť niečo vybaviť, poznáš to, „ doširoka sa usmial „No a vieš čo bolo zaujímavé? Keď som sa znovu vrátil za Alaistrom všade bolo ticho. Keď som sa však lepšie započúval počul som modlitbu. Deanovu modlitbu za teba Castiel. “ Castielovi po líci stekala slza.
„Teraz? Teraz Castiel? Teraz ľutuješ? Ak by to videl Náš Otec možno by ti odpustil. Ale je preč a ja som prevzal jeho miesto. A mne to je jedno, že to ľutuješ, pre mňa to nič neznamená. Jedno ti však musím uznať. Vieš, nikdy by som to o tebe nepovedal. Myslím tým ako si sa kruto a bez milosti odpratal Deana z cesty. Ako veľmi si tužil po moci a myslel len na seba. Mam ale smutnú správu. Som tu ešte ja. Vyhral som takže ta posledný krát prosím, vzdaj sa.“ Rafael očakávajúc Castielov súhlas sa narovnal a vytrčil hrudník.
„Nie.“ ozval sa Castielov slabý hlas. Rafael uprel na neho pohľad. Potom sa otočil za svoj chrbát a jediným pohybom prešiel Castielovi svojimi ostrými krídlami po tvári a ponorili ho do tmy. Rafael si kľakol, „Zbohom.“ roztiahol krídla tak, aby obklopovali Castiela. Zovrel dýku a znova bodol.. Posledný krát pozrel do Castielových modrých očí a odletel.
Celý dom sa otriasol ako po zemetrasení aj keď to bolo len chvenie. Pocítili ho aj Sam s Bobbym. Prekvapene na seba hľadeli. Ich tvare pohladil jemný vánok. Sama striaslo. „Castiel...“ skríkol. Chvíľu vyčkával. Nečakal žiadnu odpoveď, no na jeho ďalšie prekvapenie sa zdola ozval Dean. „Prosím, pomôžte mi niekto.“ Bolo to ako keby na neho niekto vylial vedro studenej vody. Začal odhadzovať všetky veci, čo mu stali v ceste.



Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty27.06.11 21:13

jo, jo, to je ono.... Twisted Evil krutéVery Happy, krásné... a doufám že brzy další Stena - Stránka 2 733500 Stena - Stránka 2 733500
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty29.06.11 19:38

Super, máme další pokráčko. Smile A je pěkně drsné. Stena - Stránka 2 934194 Ale vypadá to, že Dean snad bude zachráněn. Stena - Stránka 2 232827
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty30.06.11 18:39

Terrik a janča: dakujem za komentare a dufam, ze sa vam dalsia cast bude pacit aj ked je to znovu len take blablabla...

Ako náhle sa Sam dotkol stien jedného kusu nábytku, ktorý tam Castiel nahádzal celý dom sa znova
otriasol. Sama to však vôbec nezastavilo, ale keď na nich začala padať omietka zo stropu Bobby chytil Sama polozil ruku na jeho plece. „Sam, prestaň.“ Prehovoril hladiac na stop domu. Inokedy by sa zasmial nad obrazom, ktorý sa mu naskytol. Jeho vlasy posypal biely prach. Pripomínal mu ako keď sa ako malí s Deanom guľovali a vždy keď sa vrátili, Sam sa bol zmrznutý a vlasmi oblepenými miliónmi snehových vločiek, ale s úsmevom na perách. Za nim vošiel skoro suchý Dean a skôr ako ich napomenúť, za vodu kvapkajúcich zo Samových vlasov, zaviedol Sama do kúpeľne. Ozýval sa z tade smiech a radosť a keď uvidel ich spokojne tvare, zahrialo ho pri srdci. Potom sa spolu navečerali. Dean vždy nachytal tanier aj pre Johna a na tvárach oboch chlapcov mohol vidieť smútok prameniaci z neprítomnosti ich otca. Aj keď pri stole vládla pohodová atmosféra neuniklo mu ako z nádejou hladia na nedotknutý tanier. Neskôr nechal chlapcov sledovať telku, pokiaľ sa on postaral o riad. Ak si náhodou Sam kýchol Dean ho okamžite zabalil do deky. Ak Sam začal namietať, že je to nefér, pretože Deanovi nič nie je, Dean vybehol von skôr ako som mu v tom stihol zabrániť. O chvíľku zavolal Sama k oknu. Tancoval a valal sa v snehu bosý a pyžame. Potom začal robiť všelijaké grimasy a somarinky, že sa mu šmýka a po každom kroku znova padol na zadok. Sam ho najprv zo strachom pozoroval, no keď zistil, že mu nič nie je rozosmial sa. A znova. Všade sa šíril Samov smiech. Onedlho vošiel Dean mokrý ako myš, venoval Samovi ešte nejakú tú grimasu a trielil do kúpeľne. Po par minútach vyšiel novom pyžame na nohách sa mu hompáľali hrubé ponožky. Keď začul bratov veselý smiech, zobral si zo stola horúci čaj a odišiel za Samom. Kýchol obaja sa začali bezstarostne smiať. Spolu sa zababušili do deky a po chvíli zaspali.
Bobbyho vrátil do prítomnosti ďalší výkrik. Po tele mu prebehli zimomriavky. Nasledoval ďalšie a ďalšie výkriky, ktoré striedalo mučivé ticho. Samove oči plne beznádeje. Vrhol pohľad na kopu svojho obľúbeného nábytku, staré knihy a iné predmety, ktoré robili jeho dom jedinečným a útulným a pridal sa k Samovi. Okrem stopu sa začali trias aj okna a podlaha. Neprestavali. Keď sa im podarilo čo to odpratať z cesty, utekali dole.
"Dean???"
"Cass???"
Dean sa zatiaľ snažil utiecť, chcel byt čo najďalej od Castiela, ale nemohol z núdzovej miestnosti vyjsť. Bol z toho zúfalý. Obiehal miestnosť stále dookola snažiac sa stade dostať. Cítil sa ako zviera chytené do pasce, ktoré nemôže ujsť. Strach mu naháňala aj milosť šíriaca sa okolo anjela. Keď do miestnosti vbehli Sam s Boobym utekal sa schovať pod stôl. Obaja ostali zaskočený. Všade navôkol bolo veľké množstvo krvi. Vyzeralo to tam ako keby si tam Baltazár spravil súkromné krvavé kúpele.
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 32
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty30.06.11 18:46

Krvavá lázeň....pekné... no a co chudák Dean...pod stolem Stena - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty01.07.11 20:01

V této části se mi moc líbila ta koulovačka obou bratrů. Jak byl Sam naštvaný, že Dean je takový otužilý. Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stena - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stena   Stena - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stena
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: