Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 COFEE BREAK

Goto down 
+2
FooFighterkaSN
Maky
6 posters
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty27.02.11 8:58

Tuhle povídku jsem vymyslela v kavárně nad hrnkem kafe... je možná až příliš sentimentální, ale, mám zrovna náladu sentimentální být Smile

Děj - Mezi předposledním a posledním dílem páté série (Castiel je člověk)

... přemýšlím o tom, co se Casovi honilo hlavou..

COFEE BREAK

Castiel zívl – zamyslel se, objevujíc nový dosud neznámým tělesný pochod. Podíval se na Deana, lovec mu ale nevěnoval pozornost – Cas chvíli uvažoval o tom, že jej přesto osloví, pak ale svůj úmysl změnil – Dean je zaneprázdněný a kdyby se anděl lovce zeptal, Dean by se beztak smál – znovu… posadil se k oknu, pozorujíc déšť. Z přemítání jej vytrhl Dean – lovec, mnohem hlasitěji než anděl prve, zívl… Castiel otočil hlavu – Dean se protahoval. Lidé v jednom kuse mávají rukama, napadlo jej a vzápětí se podíval na své vlastní ruce - Cas s rukama nemáchal – měl by?
„Jsem utahaný,“ Dean vzal bundu a přehodil ji přes sebe, „pojď.“
Cas se zvedl a mlčky lovce následoval, neoblékal se, protože na rozdíl od Deana svůj kabát ani po vstupu do místnosti nesundával – nebylo mu horko – pozoroval sice lidi okolo sebe a věděl, že se svlékají a oblékají z principu, a že některé věci, které dělají, ač nemají logiku, jsou pro ně zažitý mechanismus, Castiel ale lidské chování zažité neměl a naučit se ho bylo jiné, než cítit vrozenou potřebu něco udělat.
Dean jej zavedl do motelové restaurace, jednalo se o malý, ale útulný podnik s kostkovanými ubrusy na stolech. Sedli si k jednomu ze stolů a Dean jim oběma objednal kafe… potom se lovec pohodlně opřel o opěradlo židle a dlouze unaveně vydechl. Cas, napodobujíc Deanovo chování v motelu, se začal protahovat – Dean si Castielova podivného počínáni si, všiml a věnoval andělu skeptický pohled –
„Co děláš?“
Cas rychle položil ruce zpět na stůl – zatvářil se rozpačitě a otočil hlavu, současně odvracejíc od Deana pohled. Ticho mezi lovcem a andělem trvalo několik minut – Castiel nevěděl, co dělá Dean, měl ale nepříjemný pocit, že jej lovec pozoruje - anděl umanutě hleděl jinam. Situaci zachránila příchozí servírka – položila na stůl dva hrnky a odešla. Dean se ze svého hrnku napil – Cas na svůj zíral.
„Pij,“ pobídl ho Dean – přiložil si na ukázku hrnek ke rtům – Cas ale na svůj nápoj zíral dál.
„Casi, lidi se dívají – vezmi ten zatracený hrnek a pij, nebo tě, už nikdy nikam nevezmu.“
Poslechl – sotva polkl, zakuckal se ale. Odložil hrnek a zvedl oči –
„Je to hořké,“ řekl překvapeně a - trochu rozzlobeně anděl.
„Kafe je hořké – tu máš,“ Podal mu cukřenku, „přislaď si ho.“
Cas se nehnul.
„Nerozumím tomu,“ řekl Cas, pozorující Deana, který své kafe pil s blaženým výrazem na tváři, „proč lidé pijí něco, co je hořké a co si musí přislazovat…“
Dean si promnul oči – měl za sebou dlouhý den – potřeboval by ne hrnek – ale hrnec kafe… nebo dvacet čtyři hodin spánku.
„Čemu na tom nerozumíš? Je to snadné, Casi – kafe je hořké, ale lidi ho pijí – někomu chutná a někdo ho jednoduše potřebuje… jsou lidi, kteří si kafe ředí mlékem v poměru jedna ku třem a pořád tomu, co pijí, říkají kafe… lidé pijí kafe z různých důvodů – „
„Proč?“
Dean položil svůj hrnek na stůl, prudčeji, než zamýšlel – několik hostů se otočilo: „Co jsi zač, jsi z reklamní agentury? Lidi kafe pijí, tečka… když ti nechutná, fajn, nepij ho,“ odsekl.
Castiel ostře vydechl, snažíc se zakrýt svou frustraci. Objal oběma rukama svůj hrnek…
Dean protočil očima – skvěle…
„Promiň, jsem unavený…“
„To není moje vina,“ odvětil anděl tiše.
Dean se napil – podíval se na muže naproti němu… Den býval protivný – Castiel ale nikdy nebyl dotčený… anděl vždy lovcovy narážky jednoduše přešel, nebo opětoval výpady – při pohledu na Castiela bezradně v rukách svírajícího hrnek kafe, Deanovi došlo, že se Cas změnil… minulý týden se Cas ošklivě řízl do prstu – o papír… andělé by ale z titěrných škrábnutí krvácet neměli… vidět Castiela jíst, pít a krvácet v Deanovi vzbuzovalo vinu a smutek… anděl zívl –
a Dean se usmál –
„Kafe tě probere.“
Anděla ale, soudě dle Castielova skeptického výrazu, Dean o blahodárných účincích kafe nepřesvědčil.
„Neměl bych tě učit zahánět únavu kafem – Sam říká, že kofeinem ničím sám sebe a má asi pravdu – na druhou stranu, mám-li tohle tělo odevzdat zmetkovi Michaelovi,“ ušklíbl se, „odevzdám ho zruinované.“
Cas přimhouřil oči – znamenalo to, že v příští vteřině anděl řekne – Michaolovi vůbec nezáleží na tom, v jakém stavu tvé tělo bude, nebo jiný nesmysl, Castiel tak mluvil… Cas ale nakonec neřekl nic a Dean proto pokračoval -
„Kafe je… nejdřív zjistíš, že ho potřebuješ… zvykneš si na něj a časem ti přestane vadit, že je hořké – pak ho začneš mít rád. Já nepatřím k lidem, pravidelně si vychutnávajícím svůj denní šálek kapucína – od těch se drž mimochodem raději dál - ale, kafe je přesto rituál… něco tě nutí mít ho rád.“
„Kafe je jako lidé,“ řekl Castiel. Uchopil hrnek a napil se – ne moc… na patře mu zůstávala hořká chuť – snažil se analyzovat ji a mít ji rád, pořád na ní ale neshledával nic fantastického… byla – akceptovatelná.
„Zvyknu si,“ řekl nahlas anděl a - zarazil se – lovec se usmíval –
„Deane?“
„Zamyslel jsem se…“ odmlčel se, „nad účinky kafe na anděla – nikdy jsem neviděl anděla natripovaného kofeinem – měl bys vidět, co kofein provádí s lidmi… třeba začneš poletovat okolo, protože si nebudeš moci pomoc, nebo tak něco.“
Castielův výraz se změnil –
„Už nejsem anděl…“ řekl smutně.
Dean přemýšlel o tom, co je to, co anděl potřebuje slyšet – Dean mohl Case poplácat po rameni a říct mu, že všechno bude zase dobré, vědomě by ale lhal… mohl by andělu říct, že tím, že padl, vlastně o nic nepřišel – ve skutečnosti ale Cas ztratil všechno… Dean mohl lhát Samovi a někdy i o sobě sama, ne ale Castielovi… proto neřekl ani jedno ani druhé -
„Víš, že jsi stejný, jako kafe?“
Anděl přimhouřil oči.
„Potřebuju ho, a… mám ho i rád…“
Castiel chvíli mlčel, uvažujíc nad tím co mu Dean řekl -
„Děkuji.“
„Maličkost – a teď,“ Dean si odkašlal – řeči o pocitech neměl rád a bylo jich pro dnešek už dost, „tohle vypij,“ Lovec vyprázdnil svůj vlastní hrnek a zvedl se. Cas své kafe nevypil –
Může být jako kafe, to ale neznamená, že bude mít onen nápoj rád. Nebude…
„Mimochodem, Casi – „ oslovil jej Dean na cestě zpět do motelu – „nesnaž se všemu tak moc rozumět, vedeš si dobře – jako člověk – na anděla…“
Usmál se – pocit lítosti a smutku anděla opustil… cestu k nalezení lidství nenajde za den, a pravděpodobně ji ani hledat nechce – Castiel věřil, že se zase stane andělem, nebo umře dříve, než ho smutek ovládne… do té doby ale může úspěšně předstírat, že člověk je a popravdě řečeno, ne všechny lidské zvyky byly špatné – například kafe… kafe mu nechutnalo, ale, sedět s Deanem u stolu s kafem v ruce bylo příjemné – Dean ho neignoroval a povídal si s ním… lovec byl milý… hledají-li lidé důvod pít kafe, Castiel svůj našel – nemá jej rád, poskytne-li mu ale hořký nápoj záminku mluvit s Deanem – poslouchat nebo být poslouchán, bude Castiel ochotný své kafe vypít…

This is what the people call coffe break…
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty27.02.11 11:37

Velmi mile a pri pití ranajsej kavy...

„Víš, že jsi stejný, jako kafe?“
Anděl přimhouřil oči.
„Potřebuju ho, a… mám ho i rád…“
Castiel chvíli mlčel, uvažujíc nad tím co mu Dean řekl -
„Děkuji.“

sice sentimentalne ale prave toto sa mi paci na tvojich poviedkach Smile
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty27.02.11 15:01

Maky: tak toto se mi líbí....přivedlo mě to k myšlence, proč vlastně já to kafe piju - nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, a je fakt, že člověk je nad hrnkem kávy tak nějak víc uvolněnější...zajímavé, když se nad tím člověk zamyslí...
opět musím podtrhnout tvůj smysl pro detail - viz kostkované ubrusy....já ty tvoje detaily fakt miluju Very Happy
a sentimentalita je občas na místě.....
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty28.02.11 2:54

Nemix: je, dekuji... jsem moc rada, ze se Ti tahle povidka libila... k tehle mam zvlastni vztah, protoze malokdy pisu povidku zpusobem, jimz jsem psala tuhle... nejdriv vznikla na papire, jako neco jednoducheho a ja se rozhodla u tehle jednoduchosti vytrvat a nemenit ji... vlastne me napad jednoduchosti okouzlil - kratke vety kombinovat s dlouhymi, jednoduche myslenky s temi hlubsimi, detaily s naznacenimi... musela jsem se hodne kontrolovat, protoze jednoduchost me vetsinou rozciluje, ale, bavilo me tuhle povidku psat a ted jsem spokojena predebsim proto, ze jsem to dokazala... a napad s kafem - i ten mi zprvu pripadal prilis jednoduchy - prislis semntimentalni, ale, protoze povidka prosla "kritikou", zda se, ze mozna sentimentalita neni vzdy na skodu.... vis, kdybych psala knihu, nedovolila bych si byt tak moc sentimentalni a uprimna - naznacovala bych, ale, na ff miluji prave tu svobodu - muzu si dovolit prakticky cokoli Smile... kostkovane ubrusy - ja uvazovala o tom, ze tu poznamku smazu.. jsem rada, ze jsem to neudelala.

Jezis, ja jsem se rozkecala - promin Smile

FooFighterkaSN: Dekuji ti za komentar Smile Za vsechny.. vazne me moc tesi, ze jsem v Tobe nasla aveho ctenare... jak jsem napsala vyse Nemix, na ff se mi libi prave svoboda, ktera nam umoznuje psat prehnane sentimentalne.. v knihach byt sentimentalni nesmime- nedela se to... ale ve ff ano a nekdy je to uzasne... i ja mam sentiment rada... tesi me, ze se Ti povidka libila Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty16.03.11 8:05

zase raz super poviedka Wink ja mám kafíčko veľmi rada, tiež som človek, ktorý bez rannej kávy nevstane z postele Laughing pijem ju s mliekom, ale bez cukru, tak neviem či by som prešla deanovým testom Laughing

inak pekné myšlienky.... strašne sa mi páči ten vzťah deana a castiela a takéto rozhovory zbožňujem, škoda, že v seriály veľmi nie sú... a fakt si to opäť krásne podala 702 a hlavne tie pocity castiela boli podľa mňa super vystihnuté. no a sa to ukončenie COFEE BREAK 312566 presne o tom tie cofee breaky sú, o pokecaní si, čiže COFEE BREAK 214863 hail to the queen Laughing
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty17.03.11 6:26


já miluji capuccino - takže, já bych si u Deana taky neškrtla - jsem ten typ člověka, kterého Dean v mé povídce "označil" - mám pocit, že on je v tomhle dost konzervativní Smile... taky mám pocit, že Casovi by kafe nechutnalo nevím proč si to myslím Smile i já miluji coffee break!

Vztah Deana a Case - ach jo, ta šestá série mě v omhle ohledu tak vytáčí - srdce mi z tohi krvácí, ale co naplat.. zůstanu u psaní povídek, tak... Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty17.03.11 13:13

a ja zostanem pri čítaní 702 no ja mám tiež rada capuccino aj latte, ale to tak občas, skôr keď sa ide do mesta fakt si posedieť a pokecať a ty si dáš niečo fajnové k tomu COFEE BREAK 430869 inak každodenne len klasickú kávu z kávovaru s mliekom COFEE BREAK 430869 a ináč tiež si myslím, že casovi by nechutila, možno skôr niečo sladšie ako frapuccino alebo ľadová káva... ale dean, má pravdu káva by sa mala piť čistá, lenže na to by museli byť fakt kvalitné zrná a musela by si si ju urobiť vlastnoručne. ja som tak zvykla jeden čas, keď som bola v gb kávu piť, a to je ozaj najlepšia chuť, pretože tá káva má aj farbu takú takmer vínovu, proste úúplne iná chuť to je, keď si vyberieš sama kvalitné zrná a namelieš si to ako silné chceš... no tie žbrndy, čo dean pije, by som ja nielenže pila jedine s mliekom, ale určite by som to musela aj docukrovať Rolling Eyes Laughing

ps: j2 ale pijú starbucks, čiže Laughing
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty30.03.11 23:13

fajn, ze tohle pises, protoze ja zrovna minule uvazovala o tom, co by Casovi chutnalo - dospela jsem k tomu -
mel by rad boruvky - neptej se me proc, proste mi to k nemu sedi - viz ma kapitola v povidce Smile
mel by rad skorici - nevim proc.. snad proto, ze krasne voni nebo proto, ze mi Cas prijde takovy cely skoricovy.. Smile

vazne nevim, jak me tohle napadlo Smile

vis co? hrozne me bavi s tebou tyhle veci probirat - tady se moc lidi s takovou predstavivosti nenajde a vetsina z nich se o slashi nebo o techhle vecech bavit nechce Smile

Ja jsem taky kavomil - stala jsem s ejim teprve nedavno... vlastne jsem se ted hrozne rozmazlila a kafe mi chutna jen to skutecne dobre - coz je trochu problem, v CR Smile SB - miluji SB - chodim tak nekolikrat tydne (v Kanade je SB na kazdem rohu) a taky jsem ted zacala pit frappucino SB )kdyz uz o nem mluvime) a to je taky uzasne.. jsem na SB kafi zavisla Smile.. a jeste mam nekdy rada prekapavane kafe z kavovary nekde v motelu - to, co pije Dean.. neni dobre, ale ma v sobe tu SN atmosferu a ta vune je vazne - no, proste SN Smile

Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty09.04.11 19:12

Tak já tady tak sedím, popíjím si kafíčko - sice teda není ráno Laughing , ale co už.... no a jak tady teda tak sedím a popíjím, tak listuju povídkama a zrovna jsem kápla tady na tu.
Tak krásně se mi četla, byla taková svým způsobem milá a odpočinková...

Cass, jeho pocity, jeho vyrovnávání se s člověčenstvím je prostě úplně awesome 702
Hrozně se mi líbí,jak se všechno snaží pochopit rozumově a protože spousta věcí, které lidi dělají tak pochopit nejde, tak vždycky uvízne na mělčině...

Úplně jsem slyšela Deana, jak mu říká: " to neřeš, lidi prostě kafe pijou a tečka." a k tomu ten jeho otrávený výraz a protočení očí COFEE BREAK 99937

A ta Cassova analýza : "...proč lidi pořád máchájí rukama? Asi bych to měl taky dělat... stejně jako svlékání a oblékání, takové zbytečnosti COFEE BREAK 316745

Takže shrnuto a podtrhnuto: Castiela miluju a po těch Tvojich analýzách snad ještě víc 702 a za to Ti patří můj nehynoucí dík COFEE BREAK 214863
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty12.04.11 7:54

chtělo se mi psát o kafi Smile já kafe nepila a potom jsem začala - asi únava... a pak jsem si kafe začala vychutnávat a najednou je rituál... vše je o sexu nebo o kafi, řekla bych :-) strašn moc se mi chtělo napsat nějakou hloupou odpočinkovou povídku o kafi - poslední dobrou ráda vkládám kafe do svých povídek.. je to povídka - no, pro coffe break přesně Smile... btw děkuji To za komentář, mám radost Smile

... to se mi na něm taky líbí - on je myslím lidmi fascinovaný - myslím si, že to Misha i někde říkal - že ve čtvrté sérii je fascinovaný lidmi, protože nebyl dva tisíce let na zemi - je to na něm vidět... ten jeho curious pohled - ale mnohem raději ho mám v páté sérii - tam mi přijde mnohem více zůčastěnný - ve čtvrté sérii se snažil pochopit, protože chtěl a v pté najednou musí - protože nemá na vybranou.. už mu nezbyl kromě lidí nikdo.. a to jeho zoufasltví, ta zoufalá snaha - je jednduše sladký Smile

mám rída tyhle komentáře a zprávy - pomáhají mi uvědomovat si spoustu věcí Smile

já děkuji Tobě - kdyby se moje povídky nikomu nelíbily, neměla bych chut je psát Smile...
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty12.04.11 11:32

V jednom máš pravdu....kafe je rituál...já bych snad bez kafe ani nevstala z postele a Tvoje představa kavárny s kostkovanýma ubrusema mě unáší COFEE BREAK 934194 - úplně se tam vidím sedět a vychutnávat si kouřící kávu a čím větší hrnek, tím lepší COFEE BREAK 312566
No a kdyby k tomu naproti seděla nějaká skvělá společnost nebo bych měla v ruce perfektní knihu, co by mi chybělo??? Tomu říkám skvěle strávený čas...

Ale to, co by se mělo tesat je věta...vše se točí kolem sexu nebo kafe COFEE BREAK 99937 - to je prostě perfektní a já to vidím úplně stejně 603
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty13.04.11 22:40

miluji ritualy... vlastne ma rada ruzne ritualy - na jednu stranu mam rada sve cappucino v kavarne, na druhe miluju sedet s domacim kafem na terase, potom miluji prekapavane SN kafe v motelovych restauracich.. kazdy hrnek ruzneho kafe odrazi Tvou naladu - kafe je rozhodne ritual.. ostatne, jako ten sex Smile jo, ta veta se mi taky libi - nahodou jsem mozna mela pravdu Smile
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty14.04.11 8:52

To si teda piš, máš pravdu a to přímo SVATOU COFEE BREAK 886945
Ovšem s kafem je to jednodušší...zvolíš si takové, které se hodí k aktuální náladě a vychutnáš si ho a vlastně k tomu nic moc nepotřebuješ - kafe,vhodné místo a sebe - samozřejmě za podmínky, že jsi sama se sebou ráda, jinak si to moc nevychutnáš 703

Ale ten sex...na ten potřebuješ vhodného kandidáta, protože jinak to nebude rituál a už vůbec si to nevychutnáš...zbyde spíš jen pachuť COFEE BREAK 99937 ...a nebo musíš mít naprosto neuvěřitelnou fantazii COFEE BREAK 99937 COFEE BREAK 316745 COFEE BREAK 99937
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty17.04.11 19:24

Maky, tak touhle povídkou jsi mě vážně potěšila 702 Jelikož pro mě je pití kávy také takový rituál, tak se úplně vidím, jak sedím s klukama u toho stolu Laughing Akorát bych asi taky u Deana neuspěla Laughing Jsem přesně ten typ, co pije kávu s cukrem i mlékem Laughing Ale s Deanem bych si dala klidně i tu černou Laughing
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty18.04.11 10:11


Děkuji za komentář Smile je zlváštní že se tahle povídka tlika lidem líbí - není má oblíbená ale.. je o kafi a to je hádám ten důvod :-) kafe je vždy dobrá věc!

já mám nejraději právě to cappuccino, takže Dean by mě asi střelil - ne, nejsem jeho druh... ale, někdy si ráda dám to černé kafe - to, když mám SN náladu.. kafe odráží náladu!...

já si takhle občas do SN podniků sedám a je to příjemný pocit, pravdou ale je, že bez jejich společnosti je to dost na nic -Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





COFEE BREAK Empty
OdoslaťPredmet: Re: COFEE BREAK   COFEE BREAK Empty

Návrat hore Goto down
 
COFEE BREAK
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: