Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE

Goto down 
+6
janča
wiktoriano
Eviik
Nemix
FooFighterkaSN
Maky
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty23.03.11 13:37

Maky: takže najprv k novej kapitole. ja totálne súhlasím s nemix, to bola super kapitola a aj mne sa veľmi páčila. proste tie castielove pocity 702 a tie pierka WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 71416 ty píšeš tak krásne WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 71416 vždy ma vieš rozcítiť a donutíš ma vžiť sa do deja WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 430869 už ani neviem ako ešte by som ťa mohla pochváliť Laughing míňajú sa mi slová Laughing

čo sa odpovedí na komenty týka, tak žiaden stres. ja v piatok odchádzam na týždeň do talianska a keď sa vrátim budem mať ja crazy busy week, takže chápem Wink

ps: ja mám tiež jednu hurt/comfort castiel/dean ff volá sa heaven and hell, ale je z nej veľmi málo napísané a neviem kedy sa k písaniu tejto poviedky vrátim, ale je v druhá v poradí po secrets a awakeningu, ktorú chcem dokončiť Laughing nájdeš ju tuto v rozpísaných poviedkach, ak by sa náhodou niekedy nudila WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty24.03.11 8:51

Nemix: Jsem opravdu zvědavá na to, zda se ti bude další kapitola líbit - z čistě vědeckého zájmu, samozřejmě Smile tak jí asi rovnou přidám - abych zjistila, jaká bude reakce Smile děkuji Ti - jako vždy - za podporu!...

dion fortune: Jé, děkuji Ti... jsme moc ráda, že se Ti další kapitola líbí a myslím si, že Tvůj komentář je naprosto výstižný a rozhodně mi udělal radost - děkuji!
... já bych někdy potřeboaval den a nebo rovnou týden natáhnou - abych současně stihla to, co musím udělat a současně to, co chci udělat a třeba mi zbyl i čas odpočíbat - no, minulý týde se mi to nedařilo a tenhle zatím doháním to, co jsme zameškala - prostě crazy.. ale, vz ásadě si nestěžuji - mám tenhle druh stresu jistým způsobem ráda - lepší, než se nudit... pokud Tě tady už nezastihnu -což asi ne, rotože je Čt, tak Ti přeji štastnou cestu a pěknou "dovolenou" - je to dovolená? určitě tam ale bude přinejmenším teplo a sluníčko!
To jsem nevěděla - zatím jsem nenarazila na žádnou českou povídku Cas/Dean - děkuji za odkaz - určitě se podívám a dám vědět, jak se mii líbila -a hádám, že místo psaní seminárky budu číst tvou povídku - já se k té škole snad nedostanu - nojo, priority Smile

Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty24.03.11 9:27

ŠESTÁ KAPITOLA PŘIDÁNA - je jarní - tedy, připomíná mi jaro a je to proto veselá kapitola - ehm,ne docela - ale je veselejší než jiné a i veselé věci jsou někdy trochu smutné současně... sedmá kapitola už je rovněž napsána, ale, počkám než jí přidám a - jestli čtete, dejte mi vědět, jste-li spokojeji :-)

Pěkný čtvrtek...
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty24.03.11 13:54

Maky: nevím, jestli zapadnu do tvého výzkumu Very Happy tato kapitola - ano, byla úsměvná a zároveň vážná - ale já nevím, přistihla jsem se, že při jejím čtení si v duchu zpívám. Kapitola je to hezká, ala asi mě nenadchla. Je pro mě taková nijaká - asi jsem opravdu divná. Ale potěšila si mě s detailem (pro tebe tak typickým) - Dean a komiks - já osobně tento druh literatury miluju - tak mě to prostě potěšilo 603
shrnutí - minulá kapitola dala hooodně vysokou laťku a bude těžké jí překonat (aspoň v mojich očích) Smile
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty25.03.11 20:46

Maky: Po přečtení posledních dvou kapitol mám takové rozporuplné pocity. confused Dvojice Dean/Cas, vlastně žádná taková dvojice - to není moje parketa. Omlouvám se. Rolling Eyes Stále čekám na slíbenou akci. Smile
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty26.03.11 8:22

Nemix: Náhodou je to legrační vážně Smile skoro vždy je to tak, že napíšu kapitolu, se kterou nejsem spokojená (viz ta, která se Ti tak moc líbila) a potom svojí oblíbenou - která se Tobě tak moc nelíbí.. je to legrace Smile hádám ale, že je to dobře, protože takhle se každá kapitola líbí někomu a žádná není neoblíbená - kdy nenajde pozitivní ohlas u Tebe, mám ji ráda já a naopak - takže, takže žádná kapitola nevyzní naprázdno - jo, je to tak více než v pořádku... Smile sama nevím, jestli tu "latku" překonám, protože tak, jak jsem psala tu Tvojí oblíbenou kaptilu, tak tak se mi zatm žádnou další psát nechce - a ani mi to nejde.. píšu vždy právě tak, jak se cítím... nicméně, doufám, že některá další kapitla se Ti bude přeci jen líbit Smile

janča: Neomlouvej se - já Ti moc děkuji.. vím, co myslíš tím, že tohle není Tvá parketa a tím spíše si vážím toho, žes mi kapitoly přesto okomentovala - skutečně váží takže děkuji Smile samozřejmě to chápu - já jsem.. řekněme, už moc zkažená Smile... vážně, někdy prostě chci psát o "tomhle" a jindy ne a zrovna tahle povídka o tomhle je - a být musí - protože... no, pointa té povídky spočívá v tomhle Smile ale když nic jiného, je to celé (tedy ovídka) založené pouze na myšlence (Casovo přání) a já Ti mohu slíbit to, že žádný zjevný slash se v povídce už neobjeví (ta scéna ze snu byla výjimka a byl to především sen a ne skutečnost) - ale, hodlám zůstat jen u myšlenek - takže, slashové akce už se konat nebudou... možná Ti přesto budou vadit Casovo myšlenky - i když, hodlám to brát velmi zlehka - ted během tech posledních dvou kapitol jsme se vyřádila, takže si dám na chvíli pokoj Smile... pochopím, když pak přestaneš tu povídku číst, protože ne každému se tenhle druh povídek líbí.. pokud ale vydržíš číst (jak říkám zjevný slash tam už neplánuji) doufám, že budeš s povídkou spokojená... co se akce týče - plánovala jsem ji dřív, ale, pak si říkám, fuck it - budu psát to, o zrovna chci a akce se mi tam zatím nehodila - vím, že se rozjíždím pomalu, ale plánuj hodně kapitol a není třebas akcí podle mě spěchat, chci to vzít zlehka a hlavně si to psaní sama užít - takže akce bude, ale nebudu samu sebe přemliuva k tomu ji napsat - tohle je spíše taková "klidná" pvídka Smile... jéjé, to jsem se zase rozkecala! Děkuju za komentář Smile
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty26.03.11 13:23

Maky: Já vím, že to bylo myšleno jako Casovo "zbožné přání". Smile A myšlenka, ať je jakákoliv, se musí nějak popsat, to je jasné. A pak to bohužel je "černé na bílém". WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 934194
Byl to můj názor - trochu mě to prostě rozhodilo. Shocked Ale ty jsi samozřejmě autor, vůbec se neohlížej na druhé (a na mě teprve ne), piš jak je libo. Very Happy Já ti zase můžu slíbit, že tvoji povídku budu číst i nadále a komentář určitě napíšu. Wink
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty27.03.11 8:40

"zbožné přání" zní moc pěkně Smile... já věřím tomu, že láska a přátelství jsou v zásadě totéž - skutečná láska a skutečné přátelství - obojí stojí nade vším ostatním a vším pohne a všechno změní... někdy k tomuhle pocitu přibudou i jiné - fyzický chtíč - sex... ne nutně - někdy... ale, nejraději mám citové projevy lásky a přátelství, ty fyzické nutně ne... když ale Cas sní, proč by nemohl snít i o sexu? A propo, Cas je chytrý, on rozumí tomu, že láska a přátelství je vlastně totéž i když ho to děsí- Dean ale něčemu takovému nerozumí.. líbí se mi myšlenka soulmates - spřízněné duše... to je myslím přesně to, co vystihuje ten vzácný vztah na pomezí lásky a přátelství... Cas to má navíc dobré, protože andělé nemají pohlaví - on může cítit cokoli - Dean ale samozřejmě cítí jinak, protože on je člověk... ale, ted se zaplétám do něčeho o čem jsem původně vůbec psát nechtěla Smile

Děkuji Ti za to, že budeš povídku i nadále číst a doufám, že už tě příětě nijak nerozhodím Smile
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty28.03.11 12:03

Maky napísal:
"zbožné přání" zní moc pěkně Smile... já věřím tomu, že láska a přátelství jsou v zásadě totéž - skutečná láska a skutečné přátelství - obojí stojí nade vším ostatním a vším pohne a všechno změní... někdy k tomuhle pocitu přibudou i jiné - fyzický chtíč - sex... ne nutně - někdy... ale, nejraději mám citové projevy lásky a přátelství, ty fyzické nutně ne... když ale Cas sní, proč by nemohl snít i o sexu? A propo, Cas je chytrý, on rozumí tomu, že láska a přátelství je vlastně totéž i když ho to děsí- Dean ale něčemu takovému nerozumí.. líbí se mi myšlenka soulmates - spřízněné duše... to je myslím přesně to, co vystihuje ten vzácný vztah na pomezí lásky a přátelství... Cas to má navíc dobré, protože andělé nemají pohlaví - on může cítit cokoli - Dean ale samozřejmě cítí jinak, protože on je člověk... ale, ted se zaplétám do něčeho o čem jsem původně vůbec psát nechtěla Smile

Děkuji Ti za to, že budeš povídku i nadále číst a doufám, že už tě příětě nijak nerozhodím Smile

Ahoj Maky, tak jsem v rozmezí asi 3 dnů přelouskala všechny Tvoje povídky a jsem z nich fakt nadšená a skládám poklonu WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 103511 !!! Krásně popisuješ pocity,máš super vyjadřování a Tvoje fantazie - jedna báseň 704
I když u této poslední povídky souhlasím s Jančou ( tuším,že to byla ona 703 ) Cass a Dean spolu, tak to opravdu není můj šálek kávy, tím ale vůbec neříkám, že je povídka špatná...je skvělá a Tvoje popisování myšlnek Casse je prvotřídní a krásně se to čte, ale fyzično affraid ??? Ble-e ... to mi prostě nejde, nemůžu se s tím prostě nějak srovnat WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 555452
Proto jsem vzala s povděkem, že už to tam nebude tak zjevné WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 92299
Doufám, že jsem Tě nějak neurazila a přeji Ti spoustu nových nápadů, které budeme my hltat WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 886945
A když jsem u těch nápadů : co tam začlenit třeba nějakou ženskou ( jen to nesmí být Jo a jí podobná - není mi fakt sympatická Evil or Very Mad ) - něco mezi lovcem a čarodějkou a Cass by se mohl přeorientovat WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 934194
Jinak ještě jednou WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty28.03.11 23:42


Ahoj Smile

mockrat Ti dekuji za komentar - spousta lidi povidky cte, ale neookomentuje - nevadi to, ale, cloveku udela radost, kdyz vi o dalsim svem ctenari - navic, ja mam skoro pocit, ze tady v CR skoro zadni lide, kteri ctou a pisou SN ff neexistuji - dobre, tedy nejaci jsou, ale, kdyz srovnam poctet ceskych ff z jinych fandomu - a pocet anglickych SN ff - tak mi vychazi, ze tech ceskych SN je zatracene malo... a kdyz jsou - tak nikde neni Cas.. ne jako hlavni postava - chtela jsem to zmenit.. ale, jak rikam, nevim,kdo vsechno cte - proto me tesi komentare a jsem moc rada za ten Tvuj! Dekuji Ti za kompliment - jsem rada, ze se Ti moje povidky libi Smile... ne, vubec jsi me neurazila - to je v poradku - ja bych treba zase nemohla cist slash mezi Deanem a Samem.. nemam rada slash jako takovy - mam rada zvlastni vztahy mezi postavami, mezi nimiz je zvkastni pouto a ve shlashi mi jde vice o toto pouto, nez o fyzicky popis - ty vis ceho.. nejsem tenhletyp. i kdyz obcas i ja chci napsat neco "fyzickeho" naprosto ale respektuji, ze tobe se to nelibi a tim spise si vazim Tveho kometare - a doufam, ze se ti povidka bude libit i nadale - pripominky a kometare uvitam a nekdy me dokonce popostrci k tomu napsat neco jina - i kdyz zenska postava - spise me - promin - tahle povidka je zalozena na vztahu Case a Deana - ale mozna v jine povidce, jindy - mozna... Smile jeste jednoi ti dekuji za komentar Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty24.04.11 0:32

Maky: Takže jsem právě tvou povídku dočetla na jeden zátah a vážně moc se mi líbila WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 103511 Nebudu zabíhat do detailů, protože už je půl jedné v noci a já bych tu klady této povídky mohla vypisovat až do rána WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 934194 Takže všeobecně... moc se mi líbí, jak vykresluješ vztah mezi Deanem a Casem. Zvláště Cas je tu opravdu lidský. Pěkně jsi vykreslila charakteristiku jeho postavy. Taktéž se mi líbilo, že jsi dokázala vykreslit nádherně ten jejich intimní vztah bez toho, že by jsi zacházela do fyzična. Souhlasím s Polgarou, i mě zatím ten tělesný vztah dělá trošku problém, ale u tebe s tím zatím nemám problém, protože ty ten vztah vždy vykreslíš tak jemně, že i když se třeba ti dva líbají, tak mi to příjde jako něco přirozeného, je to z lásky a nepůsobí to násilně. Takže vážně moc hezké WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 430869 WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 312566 WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 177401
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty26.04.11 10:48

děkuji zas a znovu, jsem moc ráda, že tuhle povídku čte někdo další.. achjo, měla bych řidat další kapitly, jenže ted zrovna píšu jednorázové povídky a tohle jsem odsunula stranou - však já zase začnu... ted mám zrovna krizi pramenící z dílu 6x20 - až se z ní oklepu, můžu se vrátit k tomuhle Smile

o slashi a o vztahu Deana a Case a o lásce mezi nimi už jsem psala v jiné odpovědi, tak to tu nbudu zase orzebírat.. ale jsem vážně ráda, že se Ti moje podání jejich intimního vztahu líbí...!

a Castiela z tohohle úhlu pohledu miluji... na jednu stranu je zase anděla a na druhou je pořád dost člověk na to, aby byl zmatený, vzteklý, zamilovaný.. zkrátka - aby cítil.. a o emocách tahle povídka je...
Návrat hore Goto down
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch
Angela


Počet príspevkov : 51
Age : 29
Bydlisko : Praha
Nálada : Po dlouhé době zase ready!
Registration date : 12.06.2011

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty18.06.11 23:41

Hmmm, velmi se mi líbila scéna na začátku, jak Cas sedí na Impale, pak Casův sen, přirozeně, Very Happy a vážně by mě zajímalo, jestli se dozvíme, kolik pírek ztratí za polibek... A možná kolik za milování...?
Návrat hore Goto down
http://takahashiyuri.blogspot.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty25.06.11 23:13


Angela: Smile děkuji za komentář.. chci se k téhle povídce vrátit, ale neměla jsem poslední dobou možnost - snad v létě! Určitě jí chci dokončit. Case sedícího na impale mám taky ráda - jednou jsem viděla obrázek Castiela sedícího na ompale a od té doby tu scénu miluji!

Jé, položila jsi perfektní otázky - vážně! Jsi první kdo se ptá a kdo se navíc ptá správně - směřuješ správným směrem a přesně tím, kterým se tahle povídka má ubírat!...

hm, hm... řeknu to tak - za lásku se platí. Dost!

Návrat hore Goto down
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch
Angela


Počet príspevkov : 51
Age : 29
Bydlisko : Praha
Nálada : Po dlouhé době zase ready!
Registration date : 12.06.2011

WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty26.06.11 11:00

To víš, otázek mám dost a díky bohu mám i prořízlou pusu a nebojím se zeptat... Very Happy
Každopádně jsem vážně ráda, že se povídka bude ubírat směrem, který tuším... Bude to ještě zajímavé...
Návrat hore Goto down
http://takahashiyuri.blogspot.com
Sponsored content





WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE   WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WHEN THE FEATHER FALLS, YOUR WISH WILL COME TRUE II
» As The World Falls Down

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: