Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x18 Frontierland

Goto down 
+9
Ellen
Maky
Zizi
just-me
lentilka
sisel
bohdy
Panthera
dion-fortune
13 posters
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 10:03

OMG Shocked hurt!castiel.... drool konečne som sa dočkala Twisted Evil táto epka bola veľmi zaujímavá a ozaj sa mi páčila, bolo tam veľa super momentov, ale zranený castiel to tromfol všetko. párkrát mu už naložili aj predtým, ale vidieť ho takto na zemi sa plaziť a evidentne v dosť veľkej bolesti... no torturing dušička si prišla na svoje 702

pekne som sa nasmiala Laughing niektoré tie momenty boli proste priceless... a ten balík na konci 06x18 Frontierland 99937 mala som dosť 06x18 Frontierland 99937 a deanov fetiš 06x18 Frontierland 99937 tie ich ohozy.... no proste western epka rocks!

ja sa priznám, že sa mi šiesta serka páči viac ako piata, no veľmi ma mrzelo, že v epkách je málo casa, a keď tam je, tak to nie je také ako v päťke... skrátka mi tam chýbali dean/castiel momenty ap. no cítim pokrok... aj v minulej epizóde ako sa ich rozhodol zachrániť, no hlavne v tejto. najviac si ma získal ako tam na začiatku došiel a umlčal tú bitch, aj keď mala pravdu. chalani by mohli brať viac ohľadu aj na nášho milovaného anjelika 603 ale aj tak. prišiel a ostal! 702 proste opäť ukázali ako mu na bratoch záleží a potom to jeho zranenie... no som v castiel eufórií 06x18 Frontierland 430869 06x18 Frontierland 998745

ale aby som nekecala len o casovi 06x18 Frontierland 886945 aj epka sa mi páčila. troška som bola sklamaná prístupom samuela colta, keď sa tam dušoval, že už neloví, ale tak si to vyžehlil tým báličkom a to ako v kľude zobral fakt, že sam je z budúcnosti sa mi rátalo lol! dean ako šerif bol awesome 702 a sam na koni bol hot! drool

takže neviem sa dočkať ďalšej epky a teraz si idem pustiť ešte raz momenty s hurt!castielom 702
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 11:15

Tento díl se mi v tuto chvíli líbí ze šesté série nejvíc. Smile

Castiel is currently commanding an army... ať si říká kdo chce, co chce, tak jeho si na vedoucí pozici prostě nedovedu představit.
Sada parciálních diferenciálních rovnic, Kobliho, matiku jsem měla naposledy někde v semestru před pěti lety a jelikož jsem to doposud v reálu nepoužila, tak už mi to nic neříká. Very Happy
Co se týká cesty v čase, dovolila bych si předpokládat, že Koblih snad Samuela Colta pozná a ukáže jim ho, přinejmenším jim ho aspoň popíše. Phoenix mu taky nic neříká?
Eastwood a Walker, uááá... (hledejte mě pod stolem, proč ne John Wayne, toho mám ráda)

Ech, Samovi to v sedle sekne a Dean v kabátě, ňumy.

Koblížkovo tajemství - odpravíme Rafíka za každou cenu. Sákriš, já doufala v něco zcela jiného. Ale pěkně ho Rachel píchla, muhehe, Kobliha má děravej vessel. No dobrá, ale v jeho případě bych tu vraždu klasifikovala jako nutnou sebeobranu. Very Happy
06x18 Frontierland TH6x18Casw1 06x18 Frontierland TH6x18Casw2

To lhaní Ti ovšem budeme dost špatně odpouštět. A spoil o tom, že si chceš sáhnout, tak to jsi mě opravdu zklamal. Osahat si Bobíkovu dušičku, pche.
06x18 Frontierland TH6x18Casw4

Milí Cas!whumpfilové, krásně tam Koblížek trpí. Johoho... A hlavně, vždy si udělá čas na nějaké to výtvarné umění, Bobby, máš to ale pěkně ozdobenou ledničku a já se tetelím blahem. (ne, za sadistu v plném znění se nepovažuju, jsem jen h/c založená) 701
06x18 Frontierland TH6x18Casw3

A třešnička na konec, ten fénix měl taky fešnej vessel.
Posílání z minulosti, Marty z Návratu do budoucnosti, ohrané klišé, co vždycky funguje.

Poznámka pod čarou: jsem mimo dosah, jdu si nastavit smyčky a po vzoru Dion slinit nad vybranými momenty.
Jak dekadentní... už tam vidím Deana, jak tam pobíhá s čajovou konvičkou a obkladem...
06x18 Frontierland THDekadent 702
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 12:17

Tak jsem právě zkoukla novou epku a opravdu se mi asi líbila ze šesté série zatím nejvíc. Řehtala jsem se skoro od začátku do konce. Už ta úvodní znělka 06x18 Frontierland 99937 Mám ráda tuto atmosféru starého západu a klukům to očividně sedlo. Největší plus má u mě samozřejmě Dean. Ty jeho hlášky a pohledy zase stály za to. Když přišel do pokoje v tom ponču, šla jsem do kolen 06x18 Frontierland 99937 A ta kurtizána v baru stála taky za to! Kdo by odolal 06x18 Frontierland 99937 Ale trpící Castiel... ňamy ňamy 06x18 Frontierland 998745 moje úchylná psychika si přišla na své Twisted Evil Škoda, že nebyl zraněný ještě když hoši dorazili zpět... Dean by ho mohl hezky ošetřit 06x18 Frontierland 998745 Ale nepochybuji o tom, že to tu někteří v nějaké hezké povídce rozvinou Laughing Takže fakt suprová epka!!! 06x18 Frontierland 104346
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 14:25

No, som sklamany, ze tam nehodili nejake fakt pekne chick, nebolo sa na co pozerat, a nezachranila to ani Rachetľa Very Happy inak som sa pekne nasmial Very Happy
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 16:14

takto som sa na epke už dlho nezasmiala 06x18 Frontierland 99937 06x18 Frontierland 99937 Daen a jeho western fetiš a tie jeho ksichtíky a hlášky keď sa dostaliva realita Laughing Laughing nádhera 06x18 Frontierland 312566 06x18 Frontierland 312566
Sam na koni no comment Very Happy

Colt bol super 06x18 Frontierland 319161 a ten balík ako Návrat do budúcnosti 2 skvelí Very Happy:D 06x18 Frontierland 49896

a to ani nehovorím o zranenom Kolbihovy 702 06x18 Frontierland 934194
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty23.04.11 20:36

Ľudia, nerobte mi chute, mne sa to akurát sťahuje, keďže som sa skôr k netu nedostala.. Cool
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty24.04.11 13:02

Mne sa epizóda tiež veľmi páčila. Síce som ju videla ešte včera s anglickými titulkami, teším sa na zopakovanie. Chalani v cowboyskom oblečení boli fakt zlatí Very Happy a myslím, že tu bolo veľa už povedané. Cas torturing sa mi tiež veľmi páčil, no jednoducho som si to užila 702 702 702

Hlavný dôvod prečo však píšem, je: Snažím sa pochopiť ako vedel S. Colt kam má poslať ten popoľ? Lebo dobre, chápem dátum, keďže Sam prišiel o svoj telefón, tak dobre asi si na ňom proste pozrel, z ktorého roku a dňa prišiel, ale vŕta mi v hlave tá adresa. Asi to maličko nedomysleli. Laughing

Ale páčilo sa mi to a veľmi 702 702 702
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty24.04.11 13:31

Zizi napísal:
Hlavný dôvod prečo však píšem, je: Snažím sa pochopiť ako vedel S. Colt kam má poslať ten popoľ? Lebo dobre, chápem dátum, keďže Sam prišiel o svoj telefón, tak dobre asi si na ňom proste pozrel, z ktorého roku a dňa prišiel, ale vŕta mi v hlave tá adresa. Asi to maličko nedomysleli. Laughing

Tohle mě zprvu taky zarazilo, že by Samuel uměl tak rychle ovládat novodobou věcičku , aniž by vyžvýkl baterku. Nicméně bych řekla, že Sam má iPhone a jednoduše tam měl Bobbyho adresu. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty24.04.11 14:19

Taky si myslím, že Sam měl iPhone... a Samuel Colt nebyl žádný blbec, ne? Mrknul na věcičku a hned věděl, co s ní 06x18 Frontierland 807248
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty24.04.11 14:39

No to by bolo v pohode, nevravím, že bol blbý (dátum som proste zobrala tak, že ťukol do novodobej vecičky a na display bol dátum), ale tak Sam pred Coltom nikde nespomenul Bobbyho (aj keď môžeme sa tváriť, že sme to len nevideli) Laughing Laughing Laughing a prípadne z hľadiska opatrnosti (hlavne pri ich profesií) by som si také veci ako adresu blízkeho človeka mobilu nepísala - a Bobby je im taký blízky, že hádam si jeho adresu dokáže zapamätať. Však tam viac-menej bývajú Very Happy Laughing (ale to mi len tak napadlo, inak je to samozrejme len taký detail) Very Happy
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty24.04.11 18:05

Zizi: Teď jak nad tím přemýšlím, tak ti musím dát za pravdu... taky si nemyslím, že by měl Sam v mobile adresu. Je fakt, že dostat se do nepovolených rukou, byl by problém. Asi prostě scénáristé nevěděli, co s tím, tak takovou drobnost neřešili. Ale my jim to rádi odpustíme 06x18 Frontierland 170639 Epka byla super a to je hlavní 06x18 Frontierland 312566
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 8:13

" I think you call him if you need something..."

nehledě na to, co Castiek dělá nebo nedělá, nehledě na mou představivost a ff slashovou úchylku a celkovou subjektivitu, co se vztahu Castiel a Deana týče - myslím si, že je naprostot objektivní říct, že Rachel má pravdu... neříkám, že se Dean nestará, ale nedává o najevo..

co kdy pro Castiela on nebo Sam udělal? Maximálně se o něj postarali, když byl kvůli nim zraněný... Dean s ním mluvil o jeho problémech jednou - v díle 5x17 - po zbytek dílů na něj ječí, je-li s ním nespokojený, nebo mlčí...such friend he is.. a uvážím-li, že Dean a Sam jsou Castielovi jediní příátelé, tak se nedivím, že Castiel se bez podpory zvenku nerozhoduje správně.. vím, že Dean měl své problémy - s Lisou, se Samem... ale, Castiela s ena jeho neptal a anaděl prostě dělal, co uměl... není tu nikdo, kdo ho podpoří.. všchni na něj ukazují prstem a říkají - hm, má malé špinavé tajemství.... nikdo nemůže zvládnout vše sám - ani Castiel... a Dean nebyl nápomocný...

a přesto, Castiel se lovců pořád drží... proč?... zdá se mi, že Castiel ví, že je úplně sám - a proto zuby nechty chání ty lidi, které na světě má - i když nejsou ideální a snaží se ten vztah za každou cenu udržet, protože je to jediný vztah, který s někým má... a - i proto jim lže... nechce je ztratit...

to, jak moc je Dean "ignorant" ukazuje i to, jak hned Case hnak zpět do minulosti a Sam ho musel upozornit, že to není nejlepší nápad...

... mám pocit, že to někam směřuje - v díle 6x20 se vše pohnojí, nebo vše napraví - myslím...

bohdy: tahle má úvaha mě vlastně už přivedla k nápadu na povídku.. ale, mám jich tolik rpzpesaných a musím pracovat i na něčem do školy - tak nevím.. ale, bylo by pěkné číst o zraněném Casovi, to jo Smile


Naposledy upravil Maky dňa 25.04.11 9:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 8:21

Maky: Naprosto s tebou souhlasím!!! Ač mám Deana strašně moc ráda, tak v tomhle případě mi příjde, že se chová jako naprostý hňup. Prostě na Case kašle a není to jen o tom, že by mu asi s jeho problémy ani nemohl pomoci, ale on se prostě ani nezeptá. A já jen doufám, že v 6x20 se to vše napraví a ne naopak. Protože to bych asi vážně nerozdýchala 06x18 Frontierland 676501
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 9:06


bohdy: Já trénuji už od minulého pátku dýchací cviení - nádech, výdech.. pak se rozčílím, tak se zase rychle uklidním.. víš co? Zvládnu to... já se přes to "přenesu", když se to pdělá.. ale nejdřív budu dlouho sedět před obraovkou počítače a hrozně se opiju a budu nadávat a pak budu naštvaná a pak budu džet opilý smutek.. a druhý den budu jetě naštvanější a smutnjší - ale pak se oklepu a začnu psát hory povídek, ve kterých změním to, co se mi na záměru scénáristů nelíbilo... už mě napadlo, že uspořádám takovou malou mši za Castiela - když se vše pohnojí.. tady - všichni, kdo ji budou chtít držet, se tu sejdou a vyjádří svůj smutek nebo naštvání po svém - já s tou lahví v ruce, střízlivá bych bčŕčela jak želva.. ne, přeháním to - ale, není to vážně dramatické a stresující?! .. chceš se pípadně přidat k rozlučce?... Smile

Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 9:34

bohdy napísal:
... Prostě na Case kašle a není to jen o tom, že by mu asi s jeho problémy ani nemohl pomoci, ale on se prostě ani nezeptá.
S tým nemôžem súhlasiť. Dean a Sam sa už pokúšali od Castiela niečo vyzvedieť o vojne a naposledy to bolo, keď ich oboch vrátil z tej alternatívnej reality, kam ich predtým poslal. Ak sa pamätáte, na konci tej epky, keď Castiel opäť spomenul vojnu v nebi, Dean mu začal vyčítať že im nikdy nechce povedať viac . Doslova na neho kričal. Lenže nemému decku, ani vlastná matka nerozumie. Rolling Eyes Len neviem prečo Castiel mlčí. Možno z hrdosti. Alebo z hanby. Veď uvidíme. Wink

Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 18:38

No každopádně, pokud se to pohnojí, tak se připojuji k maky a budem truchlit spolu 06x18 Frontierland 199226
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty25.04.11 18:56

Castiel – Přišel i když vede válku v nebi, trochu se asi bál té pomoci od Rachel. Slyšel až tam nahoře, jak se s bratry dohaduje, tak raději všeho nechal a „mazal“ dolu na zem.
Bobby – Nahrazuje hochům otce naprosto dokonale i když na ně často nadává a mají neshody (ale to už k rodině patří). Dal by za ně všechno i život - risknul to a vyšlo to.
Sam – Nejprve se mu na divoký západ nechtělo, ale pak se tím bratrovým rozčarováním viditelně bavil. Čím asi přesvědčil Samuela Colta k zapůjčení zbraně? Možná mu řekl, že měl colt také několikrát v ruce, co všechno s ním zabili, teď je v jejich vlastnictví, původní náboje jsou již pryč, ale dokáží si vyrobit nové atd. A proč si hoši nevzali svůj vlastní colt? (Snad ho ještě mají. Čím Bobby střílel v díle Swan Song po Samovi/Luciferovi?). Mohli tam naběhnout, zastřelit Fénixe, vzít popel a včas se vrátit zpět. Né, to by bylo moc jednoduché. Oni zase nechtěli tak měnit historii. Z deníku pochopili, že to udělá Colt, tak tomu věřili, pak jen docela malinko změnili minulost, aby se slova v deníku naplnila, když se Coltovi nechtělo zvednout „zadek“. A nakonec ta pošta pro Sama, to byl tedy gól.
Dean – Tak byl natěšený, že se dostane na divoký západ a pak to bylo jen veliké zklamání. Obyčejný bar, whisky použitelná jako palivo do auta a vrcholem byla ta děvčata!!!! Jeho představa o krásách divokého západu tím asi hodně utrpěla. Ale jako šerif to zvládl dobře, letitý trénink v rychlosti tasení pistole se osvědčil, zkrátka pistolník jak „vyšitý“. Paráda. A opět ty Deanovy/Jensenovy obličeje byly k nezaplacení.
Jensenovi se konečně splnil jeho sen (ale jen maličko) zahrát si ve westernu. Škoda, že jsme ho neviděli jezdit na koni, prý to docela dobře ovládá. 06x18 Frontierland 934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty27.04.11 8:50

bohdy napísal:
No každopádně, pokud se to pohnojí, tak se připojuji k maky a budem truchlit spolu 06x18 Frontierland 199226

to jsi vyjádřila perpektně Smile
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty27.04.11 15:09

Zlej nebo hodnej, pořád Koblížek.
Hlasovala bych rovnou za vzpomínkovou párty. 06x18 Frontierland 232827
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty27.04.11 16:05

Je fakt, že Dean se chová jako ignorant, s tím naprosto souhlasím a doufám, že se to ale nějak smysluplně vyřeší v dvacátém díle (i když spíš bych vsázela na to, že něco nakousnou a přes prázdniny nás budou mučit, aby se pak všichni koukali na sedmou sérii)
No já tedy tak nějak doufám, že se to nepohnojí, jinak, pokud ano, budu truchlit s vámi.
Návrat hore Goto down
jax90
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Registration date : 28.12.2010

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty27.04.11 20:23

No radšej by to už mohli touto seriou ukončit a neposielať tento serial do ešte väčšieho bahna,v akom je teraz 06x18 Frontierland 934194
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty27.04.11 21:14

Jojo, toto je Supernatural, čo sa mi páči...aj keď som sa trochu divokého západu bála, ale nakoniec boli tieto obavy absolútne neopodstatnené a som rada. Chcem vedieť viac o Fénixovi a o Matke a týchto príšerkách, ktoré sú aspoň pre mňa zaujímavejšie ako občianska vojna v nebi. Castielovo malé špinavé tajomstvo je síce tiež celkom zaujímavé, ale mám taký pocit, že to nebude nič hrozné...Takže za všetko, palec hore a zas sa začínam tešiť na nové epky.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x18 Frontierland Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x18 Frontierland   06x18 Frontierland Empty

Návrat hore Goto down
 
06x18 Frontierland
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x18 Frontierland
» 06x18 Frontierland

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: