Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x22 The Man Who Knew Too Much

Goto down 
+18
Terrik
sisel
Ellen
Polgara
Chrystelle
JMMM
12NicolAlysska
Marvin
Witchy.D
Spidey
Eviik
Anwiel
Panthera
Maky
Nemix
cleo
bohdy
dion-fortune
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty29.05.11 6:41

Prikláňam sa ku Satu, nie preto, že chýbali tie čierne krídla na zemi (čo som si ani nevšimla), ale kvôli akejsi neurčitej predtuche, že Balthazar nezomrel naozaj. Takže buď svoju smrť výborne fingoval, alebo ho oživí Boh ako predtým Castiela. Proste mi jeho smrť nejak nepasuje, čosi mi na tom jednoducho smrdí, len neviem definovať prečo. 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 999804
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty29.05.11 11:05

Aj ja si myslim, ze Balthy zije alebo ozije Smile Vsak ta jeho smrt nemala absolutne ziadny zmysel...
Urcite tam v 7 serii nabehle a hodi "Hello, did you miss me?" s tym svojim brutalnym prizvukom.... Laughing ( 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 260605 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 260605 )
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty31.05.11 21:08

Az teraz som sa dostala k tomu, nieco napisat. Celkom som sa bavila na niektorych Vasich komentaroch , ale ja som celkom optimista. Uz ked som videla v poslednom dieli, ze to napisal Kripke, zacala som sa tesit. Laughing
Carry on my wayward son ma potesilo tiez velmi. Diel bol dobry. Sam so stratenou pamatou bol poriadne akcny, ked ste pisali, ze ako Bourne, mozno ano, ale ked som to pozerala, tak mi to vobec neprislo. Len mi potom bolo luto, ze to nebola realita, ale len sen. Ale ta myslienka s roztrojenou osobnostou bola dobra, dobre to Jared zahral, hlavne to zlomene ja z pekla.
To, ze sa Castiel stal zlym, sa mi sice nepaci v tom smere, ze som ho mala velmi rada ako postavu, taky spravny. Ale zas sa mi to pacilo, ze je to realisticke. Absolutna moc korumpuje absolutne, a tento vyrok povodne bol povedany o papezovi (co ma s anjelom trochu paralelu Wink )
Takze moze byt, pacilo sa mi aj v tom dieli predtym, ked Castiel hovoril svoj pribeh, ze road to hell is paved with good intentions. To bolo fakt dobre, ze on vlastne nevedel, ako inak si pomoct a cely cas bol presvedceny, ze kona spravne, preto aj ochranoval bratov.
Co sa tyka buducnosti, dufala by som, ze Cas sa uvedomi nejako (mohol by mu pomoct Chuck, ten bol super postava) a odpustia mu. Ved je to to iste, ako ked Sam pil demonsku krv, lebo si myslel, ze kona spravne. A nakoniec mu bolo odpustene. Tak by to len bolo fer.
Lenze pochybujem, ze to tak spravia, vela fanusikov by to chcelo a oni sa skor stale snazia robit veci tak, aby to bolo prekvapujuce a neocakavane.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty31.05.11 22:06

cleo napísal:
Vsak ta jeho smrt nemala absolutne ziadny zmysel...

Ale měla, všechny nás ještě víc na*rat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty31.05.11 22:28

anwiel: Laughing Laughing aj to je mozne Laughing
Návrat hore Goto down
Papwow
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Papwow


Počet príspevkov : 2
Bydlisko : Prdel of world
Registration date : 26.06.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty27.06.11 15:23

Anwiel napísal:
cleo napísal:
Vsak ta jeho smrt nemala absolutne ziadny zmysel...

Ale měla, všechny nás ještě víc na*rat Very Happy

Jsem vážně zvědavá co se bude dít dál v sedmé řadě , ale typuju že se tam Cass moc objevovat nebude což je mi líto ...
Návrat hore Goto down
Snooki
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 17
Registration date : 17.07.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty17.07.11 12:12

o tomto seriali som pocula uz davnejsie, no az teraz (Kedze TVD ma prestavku 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 934194 ) som sa rozhodla, pozriet si ho. No veru, laska od prvej epizody. Musim suhlasit s tym, co ste tu mnohi napisali: WTF Castiel? Najzabavnejsia postava v SN, tie jeho telefonaty s Deanom , proste rofl. Ale teraz... naozaj neviem, ako ho z toho vymotaju a nechcela by som o neho prist. Aj Baltika je skoda, celkom sympaticky.
Myslim, ze ta zalezitost s ozivovanim mrtvych sa im trosku vymyka spod kontroly. Doteraz bola jedina istota: smrt, no akosi uz ani ta nie je strasiakom. No uvidime...
Ps. Samova zmena od prvej serie je ohromujuca. Zo zaciatku chlapcek, no pocnuc stvrtou seriou ufff.
ps2: stale zostalo niekolko otvorenych koncov: Antikrist, Smrt (uzasna postava s velkym potencialom), Anjelske zbrane a treti brat stale v pekle.
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty17.07.11 19:02

Snooki: Páni, ještě ně tolik propadlý pozorovatel, no vítej ve světě SPN, kde vládne individum v béžovém balóňáku, kde se střílí vlastní štáb a kde nebýt aspoň jednou mrtvý je out... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 934194 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 934194 Very Happy
Taky jsem si kdysi dávno myslela, že smrt je jistota, ale holt člověk nikdy neví (a když už fakt smrt, tak máš šanci na nějaký ty flashbacky Very Happy)

Castiel byl pro mě fakt třída a po škoku z toho, že se vůbec bude točit 4. série to byla jedna z věcí, díky čemu jsem začala mít seriál opětovně ráda, jenže to, co se s ním (a celým seriálem) dějet teď... nechci se pouštět do podrobností, vztek se tu uvolňoval snad celý červen a ze mě se stal emocionální mrzák Very Happy (neberte to zle, můžu si za to sama)

Nedořešených věcí je tady asi spousta, třeba na místě Adama bych fakt bejt nechtěla, ale podle mě je to docela zajímavé, nutí to člověka přemýšlet. Mě to teda nevadí.

andy: Kouknu-li na to zpětně, já nemám slov, nemám názor, chvíli bych se smála, chvíli brečela Very Happy
z pojetí nezaujatého kritika - zajímavý konec
z pojetí závislého fanouška - to snad ne... pomoooc atd.
ale ani o jednom netvrdím, že je to můj názor Very Happy

ale podle mě to nebyl dobrý tah tohle s Cassem udělat o čem bude sedmička - jeden velký hon na Castiela Very Happy ha ha, eh tak to fakt doufám ne... 06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 1319

Návrat hore Goto down
Snooki
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 17
Registration date : 17.07.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty17.07.11 21:50

mozna teraz budu hladat praveho Boha, aby nakopal Cassa do zadku a vtlkol mu trochu rozumu do hlavy. confused
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty18.07.11 17:42

Boha tak ľahko asi nenájdu, dokáže sa totiž schovať lepšie ako Bin Ladin. Laughing
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty23.07.11 15:25

Very Happy Snooki to mi nepřijde jako špatnej nápad, trošku té rodinné výchovy, ale asi je to jedna z nejmíň pravděpodobných teorií (ačkoli u SPN jeden nikdy neví... Smile )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much    06x22 The Man Who Knew Too Much   - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x22 The Man Who Knew Too Much
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 06x22 The Man Who Knew Too Much
» 06x21 Let It Bleed & 06x22 The Man Who Knew Too Much

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: