Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty02.09.08 18:59

och kriste, Tini, to ma mrzí Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 71416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 71416 to je fakt hrozné. Ale je to neuveriteľné, akoby ťa to chcelo nejako upozorniť, alebo čo...fakt mi je to ľúto, dúfam, že sa z toho dostaneš čo najskôr, musí to byť naozaj zvláštny pocit.
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty02.09.08 19:05

Ja len teraz tak v kútiku duše dúfam, že sa mi dáko zjaví, bo už viem čo je vo veci a tak, ale no neviem. Hneď som napísala ešte pár ľuďkom, že či sú OK a tak, zatiaľ sú v pohode. Škoda, že som na to došla až teraz No
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty02.09.08 19:10

Hej, je to také smutné, keď si predstavíš, čo by bolo keby...ale tým sa netreba ničiť No ono to aj tak nikomu nepomôže Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 583517 a ak sú zatiaľ všetci v pohode, tak to je len dobre Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 932600
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty02.09.08 20:10

Tina: tak ten tvoj príbeh je naozaj zaujímavý. je mi ľúto tej tvojej kamarátky ale aj to sa stava.

tak dnes sa vrátila domov moja mama tak som sa jej spýtala na to s tým vypočtom ak by to ešte niekoho zaujímalo. ale mne to znie ako blbosť že vraj he to podľa dátumu že ak si sa narodila 15 tak 1+5=6 tak si na svete šiesty krát ak 4 na štvrtý ale podla mna je to blbost ked je to také ľahké Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 999804
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty02.09.08 20:24

WOW!!! Z toho co tu čtu mi běhá mráz po zádech, Tini.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty12.09.08 21:03

mne sa to nestalo, ale mojej babke...moj dedko ju chodil strasit...aspo pol roka...lebo nieco intrigovala.no co vam budem rozravat....buchal babke na okno a krical aby otvorila dvere a pustila ho dnu...
a este jedna info na zaver..moj dedko je uz 19 rokov mrtvy a to sa stalo asi tak pred 8 al. 9 rokmi
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty12.09.08 21:18

Tina to mi je strasne luto. Boze neviem co by som robila keby mi nejaka kamoska teraz zomrela. Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 71416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 71416
CrazyD Toto nemylsis važne. Mojej babke sa to deje teraz vraj jej Dedko bucha na okno a trieskol minule dverami. Dedko je mrtvy uz 9 rokov. Nasa rodina to riesi psychiatrom. Oni na taketo vweci totiž neveria Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 141995 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 141995 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 141995
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 9:45

Lenkka nasa rodina ma na take veci stastie.
a ist k psychosovi pre toto???dost divne...ale co nie je v tejto dobe divne...
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 14:10

Juj co na to napisat. Ja som nad tym rozmyslala ale vies dedko nema dovod robit babke zle tak ja neviem mozno ze aj hej? confused confused confused Ale nasa rodina je psycho sama o sebe Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 99937
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 18:31

takže vaši dedkovia strašia vaše babky? ale to je už asi bežné. Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 316745 môj dedko zomrel pred rokom a pol a moja babka tiež počuje v noci búchanie a obvinuje s toho mňa a pritom ja ani nešuchnem tak si myslíme že je to dedko. ale nič som nepovedala lebo by k tomu psychyatrovi poslala ona mňa lebo ona na duchov neverí. inak aj ja som už pár krát mala pocit že som dedka videla aj ked zvlášne bolo že cez den. raz som išla okolo jeho kresla kde často sedával a videla som ho tam sedieť a až ked som odišla akoby uvedomila som si že je mrtvy. a potom som ho videla ako stál v okne a pozeral von ked som vchádzala do domu. tak neviem čo si o tom myslieť Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 999804
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 19:28

wiktoriano tak to sa mi nastastie este nestalo....a dufam, ze ani nestane...
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 20:55

Suhlasim CrazyD ani mne sa nic nestalo. a verim na to ale nechcem nikoho vidiet.
Ja som mala len taky zažitok Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 261136 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 261136
Ked nam babka zomrela v decembri a v marci som zdvihla telefon a babyn hlas vtom momente som nemohla nic. Spytala sa ma že ako sa mam. Mama to neskor vzala a zistila som ze to bola babkyna sestra. Ale ludia tobol ako telefonat zo zahrobia fuuuj Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 52351 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 52351
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.09.08 22:45

no tak akoze sila....
ja sa pamatam ked mi zomrel dedko...(nech dpociva v pokoji)...tak predtym a ten vecer zazvonil telefon a skor ako sme ho zdvihli zvonenie prestalo...a to sa aj hovori, ze akoby daval spravu, dani clovek, ze pusta tento svet....
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.10.08 22:23

Dneska, když sem jela domu s tátou, byla už tma a šílená mlha. Rozhodli sme se jet přes vesnice, kde nebylo opravdu vůbec nic vidět. Najednou se mi zdálo, že sem viděla v tý mlze viděla postavu. Řikala sem si, že už sem vážně totálně zblblá ze sledování SN, ale táta vypadal asi takhle Shocked Shocked Teda nevim, normálně sme projeli a nic, ale bylo to vážně až moc zkutečný. Mam husí kůži ještě teď affraid
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty13.10.08 23:42

Anwiel: No pekne. Shocked Je to naozaj affraid

To mi pripomenulo príbeh mamy a jej kamaráta, vraj keď sme sa vracali z nejakej akcie, ja som spala, ale mama bola za volantom a kecala a neviem, či v tej hmle zablúdila alebo čo, ale keď sme prechádzali okolo krematória niekde pri kostole, že vraj im do cesty vošla postava v bielom. Letmo som zaregistrovala, že sa prudko zabrzdilo a face na oboch bol tiež asi takýto Shocked Shocked Shocked

Títo podivíni pri cestách niekedy naháňajú hrôzu affraid
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty14.10.08 0:12

Tina: To je pravda, sice se mi to stalo jenom po druhý, ale i tak už je toho celkem dost. Vždycky mam z toho husí kůži ještě tejden.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty14.10.08 1:01

to ja mám na túto tému tiež jednu príhodu. ako bola som ako von s chlapcom ako sme sedeli v aute v noci rozprávali sme sa a tak dalej. zrazu som okna zazrela priesvitnú postavu akoby ženu v bielych šatách, povedala som mu to on naštartoval a hned sme boli odtiaľ preč. a tiež vyzeral asi takto Shocked doteraz sa mu z toho vysmievam že ako sa bojí duchov Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty14.10.08 18:50

Boze baby to mi ani nehovorte lebo v noci nejdem autom nikam Shocked Shocked Shocked
Ja mam husaciu kozu teraz a to som ich nevidela Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty14.10.08 19:35

ja som sa dnes dozvedela, že maminu sestru strašil môj pradedko potom, čo zomrel pokiaľ nespravili "isté opatrenia" tak som len civela, že Shocked
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty15.10.08 17:45

moja prababka strasila v dedkovom dome...vraj vzdy ked niekto novy dosiel tak klopala na okno...otazka je Very Happy ci to fakt klope ona abo dedko Very Happy
ale zase... babička mi vždy hovorila, že s duchmi sa nemá zahrávať, že jej keď zomreli rodičia, tak neviem s kým, s dákym exprtom ich vyvolala a že vôčšiu hrôzu v živote nezažila.. A od vtedy je na take duchariny.
Ftip je,ze dom získali po nejakom Nemcovi, čo sa tam obesil, a vraj tam potom strašil, tak sa pababička rozhodla, že sa tam nenasťahuje, do kedy ho kňaz z domu nevytoto... A celkovo ja sa v ich dome stale bojim...A to som sem už aj myslim pisala Very Happy
Najblblšie na tom dome je to, že cez kopec je cintorin hned Sad a pominky a hroby a kaplnky z okna vidno Sad netopiere, biela mačka na jednej strane cesty, čierna na druhej Very Happy nenavidim to Very Happy
Ja ne som statočná jak naši chalani Very Happy raz ma dedko vzal o pol noci na "Stezku odvahy" aj s bratrancom...oni z toho mali ohromnu srandu behat si po cintorine...ja som nešla, ledva som došla ku bráne vtedy...
602
ja mam poslednu dobu depresie Sad ešte si pamatam jak mamka ochorela, a jak do komy upadla,mne sa to snivalo vtedy Sad musim castejsie dbat na vnutorny hlas...
dufam ze dnesne zastavenie hodin nic neznamenalo..

EDIT: hej :d teraz mi dedko hovoril, ze mi zvonil mobil Very Happy:D:D kukam..v mobil vypnuty, simka v inom mobile...a ešte sa hádať so mnou začne Very Happy:DD:DD:

EDIT2: zahada vyzvanujuceho zdechnuteho telefonu vyriesena Very Happy:D:D: ja som mala nastavenu pripomienku..tak zvonilo to:D uf...zo zahrobia to nastastie nebolo Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 316745 confused
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty18.10.08 21:19

kód:
http://cz.youtube.com/watch?v=5TDCIsL_Lb0&NR=1
duch či ee?? 602 602 602 ja som sa tak lakla Sad
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty19.10.08 2:10

Ettie: OMG Shocked affraid Ja by som v tom dome nebývala ani keby neviem čo Mad Ty koxo, však by ma porazilo Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 87642 A ešte keď sa pozrieš von oknom, že cintorín, bože! To si potom človek rovno môže pomyslieť, že ho ani nemusia vláčiť ďaleko, keď ho porazí od strachu Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 107729 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 968235 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 666500 Však by som mala depresie z toho Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 132752 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 260605 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 11674
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty19.10.08 9:45

Ty koki no tak to bolo priserne. Tiež som sa zlakla. ze co to tam je.
No neviem ci je to SN prihoda ale zacinalo to tak tak to sem dam pobavte sa Wink
asi pred troma dnami somsedela za PC. hned vedla neho mame TV. tak si sedim a pozeram co nove na fore. v izbe bola tma. len obrazovka svietila. zrazu som na nohah zacitila zavan studeneho vzduchu. pozeram co to. Shocked vravim si ze to asi nic nebolo. Potom sa zrazu zapol v telke ale v tedy ze do ri.i co to je. a ked som sa otocila za mnou stal brat. tak som sa zlakla ze som na neho pozerala a vravela ze ho zabijem Shocked Wink Very Happy Tak mensi infarkt no co uz 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty19.10.08 10:10

Lenkka toto teda nebola supernatural príhoda mi sme už len také z toho s pozerania SN že už vidíme strašidlá všade Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 316745 to sa stáva aj mne akože sedím po tme za PC a zrazu mám pocit že za mnou niekto stojí aj ked väčšinou nikto nestojí ale to tiež nič nie je to si len namýšľam lebo mi s tých strašidlených príbehou už šibe Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 999804
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty19.10.08 12:25

Ja viem ze nebola 603 ale tiez som si pomylsela no to co ty ze mi uz z toho SN sibe a ze vsade vidim nejake to nadprirodzeno Wink Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 99937
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: