Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všeobecné spoilery

Goto down 
+19
Ellen
Chrystelle
Y0G1
FooFighterkaSN
frency
Maky
dion-fortune
just-me
Terrik
mummy
Anwiel
Ver
bohdy
Nemix
cleo
Panthera
Hiro666
Snooki
Sarinka
23 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty12.09.11 7:42

Podľa neovereného zdroja :
Slash Fiction - Sam s Deanom vykradnú banku, pri prestrelke (?) niekto zomrie. Neskôr sa policia a coroner postarajú o telo. Chalani sú zatknutí.
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty12.09.11 11:08

Ako tak čítam tieto príspevky, zdá sa že SN v našich končinách stráca nadšených fanúšikov. Ale čo už, to je údel seriálov, koniec koncov, scenáristi nemôžu vyhovieť všetkým divákom. confused

Upozorňujem, že nižšie uvedené je len môj osobný názor, netrvám na tom, že s ním musí niekto súhlasiť.

Čo sa mňa osobne týka, nevidím to až tak tragicky. SN má za sebou 126 úspešne odvysielaných častí. Z týchto častí by som tak možno na prstoch jednej ruky mohla spočítať tie, ktoré boli podľa mojej mienky vyložene slabé. Momentálne si viem spomenúť len asi na dve. O ostatných minimálne 121 častiach by som povedala, že tie, ktoré náhodou neboli naozaj dobré, boli minimálne priemerné. Celkom slušná štatistika, myslím.

Nerobím si vrásky ani z nadchádzajúcej prvej časti novej série, predchádzajúce prvé časti ma zatiaľ nesklamali, nemám dôvod pochybovať, že by to tentokrát malo byť inak. Koniec koncov, nemám od nadchádzajúcej série žiadne ohromné očakávania, som len úprimne zvedavá a čestne sa priznám, teším sa. A tak nejak počítam aj s tým, že pokiaľ scenáristi chcú, aby sa seriál sledoval, musia zaujať najmä v prvej časti. Wink

Čo sa týka toľko zatracovanej témy zmeny Casa, pre mňa je Cas zaujímavý práve preto, ako sa postupom seriálu vyvíja a mení. Keby bol stále tým priblblým, nepružným, studeným psím ňufákom ako v 4x1, asi by si nezískal takú popularitu, akú má. A myslím, že Misha Castielovu premenu zvláda na jednotku s *. Všeobecné spoilery - Stránka 2 572728

Chcela by som ešte reagovať aj na Makyin príspevok. Nejdem to všetko citovať, bolo by to priveľa, takže len zhrniem, ako som to pochopila ja:

„SN ide dole vodou a som rada, že to väčšina fanúšikov vidí rovnako.“

Myslím, že k prvej časti vety som sa už vyjadrila vyššie, toto ostatne nechám na každého vlastnom názore.
Ale dovolím si tak trochu nesúhlasiť s tou druhou časťou vety. Neviem, s kým všetkým si svoje názory porovnávala Maky, je celkom možné, že našla viacerých, čo si myslia to isté. Ja si ale vezmem na pomoc svoju obľúbenú štatistiku. Pokiaľ sú moje informácie správne, šiesta séria začala so sledovanosťou okolo 2 mil, postupne sa vyšplhala na cca 2,5 mil. len v Štátoch. Netrúfam si ani odhadnúť, koľko ľudí z ostatných krajín to sledovalo. A pokiaľ vezmem do úvahy fakt, že televízie netočia seriály z prostej dobroty srdca, ani pre potešenie, ale len a výlučne kvôli tomu, aby na nich zarobili (a CW v tomto nie je výnimkou), pokiaľ by mala Maky pravdu, žiadna siedma séria by sa nikdy nezačala točiť. Z čisto ekonomického dôvodu, nezarobila by na seba a tvorcom by sa nevrátili náklady. Pre pár stotisíc fanúšikov by sa im to asi moc nevyplatilo.
Tak isto sa opriem aj o svoje osobné skúsenosti. Každý z ľudí, ktorých poznám osobne, pokiaľ sa mu niečo nepáči (a neprikázal mu to šéf alebo lekár), tak to jednoducho nerobí (a často to nerobí, aj keď mu to prikáže šéf alebo lekár). Povedala by som (a štatistika zase raz stojí na mojej strane – Gaussova krivka je sviňa Very Happy ) že v 90% priemernej populácie to funguje na podobnom princípe. Preložené do seriálovej reči, väčšinou to funguje tak, že keď sa mi prestane seriál páčiť, prestanem ho sledovať, nikto mi predsa nedrží pištoľ pri hlave „A teraz na to pozeraj!“ Zhruba na tomto pohorel aj Dark Angel... a pritom druhá séria skončila vyslovene otvoreným koncom.
Keď teda CW vezme do úvahy takúto primitívnu psychológiu a jednoduchú matematiku, povedala by som že pravdepodobne dospeli k názoru, že im stále ostane dosť divákov, aby sa im oplatilo investovať do ďalšej série...a trúfam si povedať, že majú pravdu.

Takže z mojej strany asi toľko. Howgh. Všeobecné spoilery - Stránka 2 975638
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty14.09.11 6:54

Pár možno noviniek:
- v 7.06 bratom pri love pomôže PC génius Frank Devereaux (Kevin McNally), starý "priateľ" Bobbyho, ktorý im viac-menej proti svojej vôli pomôže z kaše. Vzhľadom na to, že tiež súčasťou loveckej siete, možno sa objaví aj v inej epizóde.
- v 7.06 sa objaví nový zlosyn - Richard Roman, je to inteligentný a šarmantný protivník, s dobrými známosťami. Crowley si ho špeciálne vyhľadal kvôli spoločným záujmom.
- Sam a Dean si v posledných rokoch vybudovali viac malých "domovských prístavov", teraz o všetky prišli, takže sú opäť na začiatku. Navyše, podvody s kreditnými kartami a hazardné hry už nemôžu využívať ako zdroj financií, pretože ich takto môžu vystopovať, z tohto istého dôvodu musia odstaviť Impalu.
- Castiel spolu s dušami v očistci pohltal aj všeličo iné.
- Jo Harvelle sa vráti, keď starý egyptský boh postaví Deana pred súd, ako jedna z predvolaných svedkov.
- prvá časť série sa bude točiť okolo nových zlosynov, bude ich viac, môžu byť všade, chcú zabiť bratov a podmaniť si svet (veľa šťastia Evil or Very Mad )
- teraz, keď je Dean single, bude v jednej epizóde flirtovať s čašníčkou.
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty15.09.11 22:13

frency napísal:

- Sam a Dean si v posledných rokoch vybudovali viac malých "domovských prístavov", teraz o všetky prišli, takže sú opäť na začiatku. Navyše, podvody s kreditnými kartami a hazardné hry už nemôžu využívať ako zdroj financií, pretože ich takto môžu vystopovať, z tohto istého dôvodu musia odstaviť Impalu.

myslela som si ze ma už nic neprekvapi. Omyl! SN bez Impaly!!! Všeobecné spoilery - Stránka 2 71174 To si robia srandu : Shocked... 602
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty15.09.11 22:47

no to sú mi optimistické novinky Laughing ja už ani neviem či sa mám smiať alebo plakať Všeobecné spoilery - Stránka 2 862204

just-me : ja si myslím, že sa castiel menil postupne aj v predošlých seriách, proste bolo vidieť, že všetko čo zažil ho mení a samozrejme, že by som nechcela, aby bol stále taký istý, lebo aj všetko krásne sa môže časom stať nudné, ale ako toto nie... sorry, no cas ako nový boh s rozpadavajúcim sa vesselom, to je pre mňa čistý koniec tejto postavy... ako nejaká maličká nádej možno vo mne ešte prebýva a proste supernatural budem pozerať až do konca už len preto, že chcem vedieť ako to po všetkých tých rokoch dopadne, ale bohužiaľ už v scénaristov neverím... lebo nejde ani tak o to, že by tie epky boli vyslovene hrozné, to nie. oni to vždy vedia tak pekne zaobaliť, že sa nájdu aj takí, ktorí sú s nimi nakoniec spokojní. sama sa dokonca považujem za jednu z tých, ktorá si dokáže všímať aj tie pozitívne vecičky a nakoniec epku zhodnotiť kladne, no to bohužiaľ nevymaže všetko to zlé, čo sa v daných epkách stalo. lebo hoci budem asi jedna z mála, čo sa s tebou stotožní v tom hodnotení epizód a celkovom priemere, no neda mi to nezabudnúť na momenty, ktoré pomaly ale isto ničia všetko, čo som kedy na sn mala rada...

v piatej sérií som sa pri sledovaní sn šla normálne zrútiť, lebo mi ničili moju najobľúbenejšiu postavu ever... nakoniec to nejako napravili, no tie epky tam stále sú. nehovoriac o tom ako museli trpieť sammy girl, kvôli jeho brilantnému plánu spolčiť sa s ruby Suspect no a teraz ešte castiel a dokonca IMPALA! Všeobecné spoilery - Stránka 2 141995 ako znesiem toho veľa, vrátane faries, ale ehm...

ps: zase jo? Rolling Eyes už čakám kedy tam zase objaví ruby alebo anna. už len tie mi k šťastiu v tejto sérií chýbajú Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty16.09.11 0:49

Pár možno noviniek:
- v 7.06 bratom pri love pomôže PC génius Frank Devereaux (Kevin McNally), starý "priateľ" Bobbyho, ktorý im viac-menej proti svojej vôli pomôže z kaše. Vzhľadom na to, že tiež súčasťou loveckej siete, možno sa objaví aj v inej epizóde.
Kks Bobbyho priatelia sa budu vynarat az do 56 serie Laughing
- v 7.06 sa objaví nový zlosyn - Richard Roman, je to inteligentný a šarmantný protivník, s dobrými známosťami. Crowley si ho špeciálne vyhľadal kvôli spoločným záujmom.
LOL tak som zvedava aky bude ten spolocny zaujem
- Sam a Dean si v posledných rokoch vybudovali viac malých "domovských prístavov", teraz o všetky prišli, takže sú opäť na začiatku. Navyše, podvody s kreditnými kartami a hazardné hry už nemôžu využívať ako zdroj financií, pretože ich takto môžu vystopovať, z tohto istého dôvodu musia odstaviť Impalu.
Hmmm zrazu? Z toho recyklovania postav im asi slahlo, treba vytiahnut kolobezky a na nich bojovat proti zlu Very Happy
- Castiel spolu s dušami v očistci pohltal aj všeličo iné.
Lysohlavky napriklad?
- Jo Harvelle sa vráti, keď starý egyptský boh postaví Deana pred súd, ako jedna z predvolaných svedkov.
Pane boze zlutuj sa uz nad nami....
- prvá časť série sa bude točiť okolo nových zlosynov, bude ich viac, môžu byť všade, chcú zabiť bratov a podmaniť si svet
zas? Rolling Eyes
- teraz, keď je Dean single, bude v jednej epizóde flirtovať s čašníčkou.
Who cares?

Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 11:40

Zdravim som tu novy na fore Smile co sa tyka SN stale sa mi paci ale proste nedokazem pobrat jednu jedinu vec

Cas nemoze byt bohom boh je len jeden a ten pokial viem stale nieje mrtvy a ak je bohom co sa stalo so starym? preco to tak sera poplietla ....

Cas pohltal aj nieco ine? no by ma zaujimalo co skoda ze neukazali ako ten ritual prebieha bolo by to zaujimave inak vie sa nieco o tom novom hlavnom zaporakovi?


By ma zaujimalo preco prisli o tie domovske pristavy a preco musia skovat impalu sak to zlo je co horsie ako lucifer? vzdy som to bral tak ze lucifer je strop vsetkeho zla .. Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 11:53

YOG1: Nejprve Tě chci u nás na fóru co nejsrdečněji přivítat cheers Snad se ti tu bude líbit Wink

A teď k Tvým dotazům... myslím, že jsou dost trefné. Také zastávám názor, že Bůh je jen jeden a ten by měl teď Castielovi trochu přistřihnout ty jeho nová černá křidýlka, protože to, co dělá, to už je vážně do nebe volající... a to doslova Suspect

Mám za to, že právě z Castiela udělala Sera toho nového hlavního záporáka Všeobecné spoilery - Stránka 2 487389 Máme se na co těšit Všeobecné spoilery - Stránka 2 71174

Já taky myslela, že Lucifer je strop všeho zla... teď vidím, že stačí jedna bitch scénáristka a máme tu zlo, o jakém se nám ani nesnilo.

Thank You, Sera Všeobecné spoilery - Stránka 2 812801
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 12:41

bohdy napísal:
YOG1: Nejprve Tě chci u nás na fóru co nejsrdečněji přivítat cheers Snad se ti tu bude líbit Wink

A teď k Tvým dotazům... myslím, že jsou dost trefné. Také zastávám názor, že Bůh je jen jeden a ten by měl teď Castielovi trochu přistřihnout ty jeho nová černá křidýlka, protože to, co dělá, to už je vážně do nebe volající... a to doslova Suspect

Mám za to, že právě z Castiela udělala Sera toho nového hlavního záporáka Všeobecné spoilery - Stránka 2 487389 Máme se na co těšit Všeobecné spoilery - Stránka 2 71174

Já taky myslela, že Lucifer je strop všeho zla... teď vidím, že stačí jedna bitch scénáristka a máme tu zlo, o jakém se nám ani nesnilo.

Thank You, Sera Všeobecné spoilery - Stránka 2 812801


dekuju za uvitani Smile mne nevadi scenar nebo hejbani s casem at se vyviji dobre zle na tom mi az tak nesejde jde mi o to ze on buh neni a ja doufam ze to vysvetli a co sem cetl tak s casem se to vyresi brzo a novy badass bude nekdo jiny mam pocit ze bude z purgatory . a bude ukazan v 2 dile. Ale asi urcite su horsi veci nez lucifer ale nejak o nikom nevim
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 12:55

Castiel nemůže být HLAVNÍ ZÁPORÁK - coby Hlavní Záporkák přešla do podvědomí všech Sera! Nikdo nemůže být horší než ona, ani FDC (Fake Dick Cas... mám dnes jakousi hravou náladu!)

YOG1: Vítej Smile bohdy to vlastně shrnula trfně a řekla vše!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 14:12

Koukám, že české forko se pomalu přesouvá sem. Very Happy Vítej YOGu.

Co se týče záporáků, tak Cas nebude ten hlavní. Na to už mají jiného. Nicméně to nic nemění na faktu, že ho v této kůži fakt nemusím. Na první díl sedmičky se příští týden kouknu nejdřív v neděli a i tak na to nebudu spěchat.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 14:47

jj presouva pac tam se nic nedeje .

Hele ja doufam ze to s nim uzavrou co nejdriv ja osobne pocitam ze asi padne a odejde nebo mozna se s nim buh porata kto vi
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 15:06

Very Happy Mno, u mě už je to pesimistická letargie.
Z oblíbené postavy mi Sera udělala kardinálního Dicka s velkým D.

Momentálně jsem v rozpoložení - Seru bych vykostila na náměstí a její lebeň napíchla na kůl před studio. Takhle potopit něco, co vydělává primárně na fandomu, který slintá nad jedním z hlavních hrdinů, klobouk dolů, to by ani adept Darwinovy ceny nezvládl. Toliko možností, jak se posunout v ději a tato osoba to takto kardinálně pohnojí...

Na některé věci nemusím mít vysokou ekonomickou. Přízeň diváků je věc velmi vrtkavá a podle selského rozumu, dojím, co to dá. Proč všechno ostatní zpracovávají v SN na tomto principu (lezeme do pozadí slasherům atd. - větší sledovanost), ale abychom vymysleli něco smysluplnějšího, aby byla andělská linie postavená na vedlejší kolej, aniž bychom se vzdali husy snášející zlatý vejce, kterou Misha v této chvíli je, ať už se to jeho odpůrcům líbí nebo ne. Na to už Sera mozkové buňky nemá a pochybuji o tom, že to Edlund s Kripoušem ze sraček vytáhnou na jedný z prstu vycucnutý sérii navíc. (chraň nás ruka Páně před osmou a další vyvářkou)

Místo toho, aby byla Séřice šťastná, že ze dvou postav se náhle stala trojice, kterou fandom přivítal s otevřenou náručí - nabalil se další balík staršího publika (nedělejme si iluze, ale SN je jeden z mála seriálů, kde převládají ženské 30+, podle toho taky vypadá kvalita fanfiction), tak, uděláme hokus pokus - Evička kravička, protože Luciférek byl málo. Tak nevím, největší záporák sedmičky - moje smradlavý, potažmo Samovy smradlavý fusekle v prádelním koši...

K YOGímu:
Dle mého skromného názoru prostě Castiel zařve v druhým díle, nic hezkého to nebude a Sera nás bude s Kripoušem tahat na vařený nudli s ksichtama Jensena a Jareda dál. Scénáristický blok je holt u každého seriálu časovanou bombou. Jen tajně doufám, že ho po vzoru celkového konceptu zase trapně neoživí, i když, mně už to bude asi jedno, neboť jsem se s tím tak nějak smířila a jak zbytek zarytých beraních hlav si svůj snový svět stavím ve fikci.

Všeobecné spoilery - Stránka 2 261136
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 15:47

no pochybuju ze umre protoze rekli ze na par dilu tam jeste bude ale nebude akoby hlavni postava proto verim tomu ze neumre ale neco se s nim stanem mozna proste jak sem psal padne

a co se tyce oziveni neoziveni to mi nikdy nevadilo je to mysteriozni serial a nektere ozivovacky su fajn napr samuelovo kdyz sme zistili ze deda je v pekle ale proc se dostal do pekla to uz sme se nedozvedeli . pokad vim pred tim jako 1x umrel zeho zabil azazel tak nebyl spatny akorat ted chcel asi dceru spatky nebo tak neco
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 16:10

Y0G1 napísal:
no pochybuju ze umre protoze rekli ze na par dilu tam jeste bude ale nebude akoby hlavni postava proto verim tomu ze neumre ale neco se s nim stanem mozna proste jak sem psal padne

Já se spíš obávám toho, že to jeho objevování bude jen doplňováním střípků ve flashbacku. Very Happy Kdyby z něj byl jen člověk, co se vrátí ke své rodině - medovej hepáč, tak by to zase nerozdejchal Edlund.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 16:13

Castiel padne a já upadnu ze židle...! nedivila bych se ničemu, ale podle mě nepadne - to by totiž bylo až moc logické a, něco takového Sera neudělá.... podle mě dojde k něčemu smysl nedávajícímu a šílenému - Castiel exploduje a při tom zničí planetu zemi, ale ještě předtím se všichni lidi zachrání a na velké vesmírné arše odletí hledat nový svět - tady zůstane jenom Dean... bude sedět na posledním pozemském kamenu poletujícím vesmírem a bude se trápit tím, jak strašlivý jeho osud je. A za tisíc let tam pro něj přiletí Castiel a na křídlech si ho odnese domů... happy end!

I am getting sick of Sera!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 16:31

Všeobecné spoilery - Stránka 2 49896 Maky, díky, teď mám Nugetu na triku. Very Happy
Od chvíle, co jsem tě tu viděla naposled bych řekla, že tě Sera naprosto odrovnala. Very Happy Doufám, že jsi ten sneak peak neviděla. Raději na něj ani nekoukej nebo ti vyroste druhá hlava na zádech. Všeobecné spoilery - Stránka 2 862204
P.S.: Kobliha nesoucí Deana v drápech u nohou vesmírem...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty17.09.11 16:46

Jojo, teď už patřím k té zkažanější a rozhodně velice šílené části fandomu!

Mně se to náhodou moc líbí Very Happy Dean bude křišet "Pušť mě dolů, you son of the bitch" a Castiela to konečně taky unaví (kdo to má s Deanem pořád vydržet), dojde mu, že celou věčnost žil v bludu, udělá z Deana létajícího muže (nebo spíše muže letícího po hlavě rovnou dolů), zabalí to a začne se živit jako prodavač hotdogů!

Pořád to může být i horší - Castiel by si mohl Deana vážně odnést domů a umíš si to představit? VĚČNOST S DEANEM... s tím starým Deanem snad - ale s tímhle? Kdepak, nacpu si ty hotdogy pěkně do uší a do očí a budu předstírat, že žádná zvrácená originální seriálová verze SN NEEXISTUJE!

PS: Ten stav, ve kterém jsme - díky Seře - to ještě není šílenství. Jenom stav před zešílením! Smile



Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty18.09.11 13:21

YOG1: hello Všeobecné spoilery - Stránka 2 23107

no ja už od sn neočakávam absolútne nič... keďže mi tento prístup v šiestej sérií pomohol neupadnúť do depresie a stále si tento seriál aspoň čiastočne vychutnať... neostáva mi nič iné len dúfať, že to zaberie aj na 7.

ako scenáristi to prosím pekne pohnojili tak, že viac sa snáď ani nedá... ale tak to je osud takmer každého seriálu, ktorý má viac ako tri série... ako buďme k sebe úprimný... tí schopnejší zvládnu aj 4-5, ale viac určite nie... česť výnimkám. ako sera písala fajn epizódy a myslím, že stála aj za niektorými scénami, ktoré robili fanynkám takú radosť, ale bohužiaľ sa mi zdá, že na to všetko začína z vysoka ... ehm... a skrátka jej došla šťava. lebo ja si viem predstaviť 1000 a jeden spôsobov, ktorými sa sn mohol uberať a čo tam ešte mohli spraviť, aj keby mal mať 10 sérií.

to, čo sa tam deje je ako už bolo spomenuté, len žmýkanie šťavy kým sa ešte dá bez ohľadu na výsledný efekt...

čo sa boha týka... ako neviem, ale podľa mňa cas boh nie je, len si myslí, že ním je... nový badass určite nebude on, tipujem to na toho kamoša crowleyho alebo niekoho jemu podobného... no a nič by som si nepriala viac ako smrť castiela. a teraz to myslím vážne. keby ho ozaj zabili niekedy na začiatku, tak ako niesla by som to ťažko, ale aspoň by ukončili túto frašku a mohli sn ničiť iným spôsob, dúfam, že menej bolestivým... opäť si ale myslím, že sera sa svojho triumfu v podobe mishu tak ľahko nevzdá. bude ho tam dusiť celú sériu a s každou scénou to bude len horšie a horšie...
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty19.09.11 7:27

V 7x07 majú bratia nové auto, šedo-modré (kus modrý a kus šedý) a vyzerá hrozne.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty20.09.11 9:44

Promofotka na 7 seriu


kód:
http://www.spoilertv.com/2011/09/supernatural-season-7-new-promotional.html
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty20.09.11 15:36

to nie je oficiálny plagát, vytvoril to len nejaký fanúšik...
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty22.09.11 7:14

V 7. sérii bratia budu znova cestovať v čase - do roku 1944.
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty28.09.11 7:32

Sera Gamble uviedla : táto cesta časom nebude uskutočnená anjelom. Jeden z bratov sa dostane do roku 1944, čo iné, ako byť na Divokom Západe. Sú to temné časy a ukáže sa , že už vtedy sa pokúšali vyriešiť prípad, ktorý riešia bratia v súčasnosti.


Leviatani - v nasledujúcich epizódach ich spoznáme bližšie. Jedno je jasné - prišli sa sem zabávať a keďže sú zlí ....
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty04.10.11 6:55

Jeden z bratov sa ocitne pred oltárom v úlohe ženícha. Podľa výkonnej producentky, je pre nich už najvyšší čas na sobáš. Shocked
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Všeobecné spoilery
Návrat hore 
Strana 2 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Rozhovor s Kripkem - spoilery
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Siedma séria-
Prejdi na: