Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zachraňte Castiela!

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Zachraňte Castiela! Empty
OdoslaťPredmet: Zachraňte Castiela!   Zachraňte Castiela! Empty20.08.11 13:52

Abych to zbytečně nenatahovala, tweety, statusy, maily a další, pro dnešní dobu obvyklé postupy nejsou až tak průrazné, jak bychom očekávali. Pokud můžeme apelovat na ty, kdo mají Castiela rádi a v rámci Supernaturalu by ho rádi zachovali (teď se nebavíme o kvalitě seriálu, ale pouze o jedné postavě v něm)

Máte-li zájem podpořit Mishu Collinse aka Castiela, vezměte si papír, propisku a napište klasický reálný dopis. Stačí pár slov, že byste ho tam rádi viděli. (nejlépe velkým tiskacím, psané písmo neriskujte - většina adresátů to pak ani neluští, když na věc přijde)

Pokud posíláte kachny Clifovi, tak to vezměte jedním vrzem! Wink

Zachraňte Castiela! THSaveCas_f006
kód:
http://www.savecastiel.com

Možné jmenovky:
Erick Kripke, Sera Gamble, Ben Edlund

Adresy k zasílání:
9465 Wilshire Blvd. Suite 880
Beverly Hills, CA 90212
U.S.A.

Supernatural Films, Inc.
8085 Glenwood Drive
Burnaby BC V3N 5C8
CANADA
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Zachraňte Castiela! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zachraňte Castiela!   Zachraňte Castiela! Empty05.09.11 23:04


Tohle jsem si zamilovala.. upřímně řečeno, nemyslím si, že cokoli zmůžeme, ale jenom skutečnost, že Castiel tolika lidem za záchranu stojí o něčem vypovídá a je to takové uspokojující... a taky se mi líbí důvody, pro které stojí za to Castiela zachránit. Viz vpravo na stránce Smile Castiel není jen postava - on je OSOBNOST a mě by opravdu zajímalo, co se Seře a ostatním honí hlavou. Zdali si uvědomují, co ohrozili. Nebyl to chytrý scénáristický tah - spíše přešlap, řekla bych.
Návrat hore Goto down
 
Zachraňte Castiela!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: