Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Witch´s Canyon

Goto down 
+3
FooFighterkaSN
Terrik
just-me
7 posters
AutorSpráva
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty22.08.11 8:36

Warning Warning Warning

Skôr než začnete čítať, aby sa niekto nesťažoval, že nebol informovaný:

Nedávam to do Rozpísaných poviedok, pretože takto verejne to nemám v pláne nahodiť celé, a nedávam to ani do Dokončených poviedok, pretože je to len prológ z jednej z oficiálnych SN knižiek, konkrétne od Jeffa Mariotteho: Čarodejnicin kaňon.

Takže ako som spomenula, toto bude len ochutnávka. Samozrejme, mienim v preklade pokračovať aj naďalej a plán je taký, preložiť celú knihu, ale nakoľko existujú také záležitosti ako oficiálne autorské práva (čo je pri oficiálnych knihách trochu rozdiel než pri z internetu stiahnutých fan poviedkach) a ja nemám ani najmenší záujem riskovať akýkoľvek problém s ich porušovaním (pretože podľa mojich skúseností, "dobrí" ľudia ešte žijú). Viem, som trochu dosť paranoidná, ale zatiaľ sa mi to v živote viac oplatilo než nie.

Prečo to všetko píšem? Pretože, ako som spomenula, mienim v preklade pokračovať a aj ho dokončiť, a dávam naznámosť, že aj keď nemienim preklad publikovať verejne, ak sa náhodou nájde nejaký záujemca, som ochotná pár ľuďom (max. prvým 10tim!!!) posielať preklady aj súkromnou poštou. Čo s tým spravíte vy ďalej ma už nezaujíma...

Podotýkam len, že tento preklad mi takmer s určitosťou potrvá neporovnateľne dlhšie, než preklad poviedok, je to oveľa náročnejšie písané a navyše aj fyzicky je to namáhavejšie, než preklad stiahnutých poviedok. Už po preklade prológu moja krčná chrbtica aktívne protestovala...takže neviem, či to stihnem do Vianoc, alebo do Veľkej noci. Len ako drobné varovanie pre možných záujemcov.

Takže teraz už sľúbená ochutnávka:


Deň je na vyšetrovanie, noc na boj.

Zavýjanie sirén vytrhlo Deana z hlbokého spánku. Cedar Wells bolo tak tiché, mohli ste kempovať stovky míľ od najbližšieho človeka, uprostred spiaceho motela na okraji mesta. V protiklade s týmto bolo hučanie sirén takmer ohlušujúce.
„Toto nie je dobré,“ ozval sa Sam. Skĺzol z postele a začal sa obliekať.
„Sirény sú takmer vždy pre niekoho zlou správou,“ súhlasil Dean.
Kým sa dostali k Impale – dar od otca, 1967, čierna ako polnoc, čerstvo zrekonštruovaná – sirény zanikli v diaľke. Ale vedeli, kadiaľ majú ísť, cez mesto a priamo ku Grand kaňonu. O pár minút neskôr už videli záblesky strešných svetiel, preblyskujúcich pomedzi stromy.
Dean a Sam vystúpili z Impaly a náhlili sa k príjazdovej ceste, ktorá viedla k veľkej bielej stodole. Na ceste parkoval pick-up, vedľa neho bolo telo niečoho, čo muselo byť pravdepodobne ešte nedávno človekom. Dvere tereňáku boli na vodičovej strane doširoka otvorené. Krv zastriekala celú stranu vozidla a sedadlo vodiča, mužovo rameno bolo zakliesnené za schodíkom, ale chýbalo mu hrdlo, takisto ako aj polovica tváre, a niečo otvorilo jeho hrudný kôš. Vyzeralo to tak, že nech to spravilo čokoľvek, hnalo sa to za delikátnymi kúskami, ale Dean sa nezdržoval počítaním orgánov. Prezrel si to len tak dlho, aby odhadol škody, potom sa odvrátil, znechutený tým pohľadom.
Môžete vidieť množstvo masakrov, aj tak sa vám to nezačne páčiť.

Prológ

Cedar Wells, Arizona
5. december 1966

Z viacerých domov pozdĺž bloku počul Mike Taylor úvodnú znelku TV šou The Monkees. Toto naliehavé poznanie ho prinútilo zrýchliť krok. V Cedar Wellskej knižnici robil prieskum pre svoju ôsmackú historickú správu, a zahltený knihami, stratil pojem o čase.
Teraz sa ponáhľal domov, ale aj tak zmeškal najmenej polovicu programu. Nie je to jeho obľúbený seriál – táto výnimočná česť prináleží Batmanovi – ale je to jeho obľúbený seriál pondelok večer. Jeho mama sa sťažovala, že priveľa pozerá na telku, ale on celkom nechápal, ako to myslela. Ako môže niekto priveľa pozerať na telku, keď každý večer idú také skvelé seriály ako Star Trek, Greeni Acres, Stratení vo vesmíre, Combat! a Potkania hliadka. A to sa ani nezmieňuje o takých suprových špionážnych seriáloch ako Get Smart a Mission: Impossible a F.B.I. Čo ho vedelo rozčúliť bolo, keď jeho obľúbené boli vysielané v tom istom čase ako ostatné, ako napríklad The Green Hornet a The Time Tunnel na ABC v piatok večer, kým Tarzan a The Man from U.N.C.L.E. šiel v tom istom čase na NBC. Niekedy sa pokúšal prepínať tam a späť, ale jeho mama sa sťažovala, že sa opotrebováva ovládanie na ich veľkom Zenithe. Pokiaľ si nevie nájsť spôsob, ako sledovať jeden program a potom druhý, asi budú mamine sťažnosti oprávnené.
Mika a jeho kamarátov zo školy The Monkees definitívne chytili. Zajtra v škole mu povedia, o čom to bolo, ale nesmie zmeškať pesničku. Keď to skončí, nechá ďalej NBC kvôli Snívam o Jeannie, potom to prepne na Potkaniu hliadku, kvôli troche vojenskej akcie, predtým, než bude pripravený ísť do postele.
Bol by doma včas, keby si bol zobral bicykel, ale ulice boli trochu zľadovatené, a on si nebol istý, koľko kníh stihne skontrolovať pred záverečnou. Náhodou prečítal v knižnici viac kníh, ako predpokladal, a bol by zvládol zvyšok kníh odniesť v košíku na bicykli.
Bol už len dva bloky od domu. Môže byť doma minimálne na druhú pesničku, keď už nie na prvú. A pokiaľ si jeho malá sestra Becky bude robiť nároky na Gilliganov ostrov, bude musieť prísť s nejakým úplatkom, alebo skúsiť vyhrážky. Už takmer mohol vidieť ich dom – teda, bol by toho schopný, nebyť Johnsonových vianočnej dekorácie, ktorá vytvárala svätožiaru okolo ich domu odo Dňa Vďakyvzdania až po prvú sobotu po Novom roku, ktorá z tejto strany ulice blokovala výhľad na všetko za sebou.
Už takmer vstúpil na obrubník križovatky na poslednej ulici pred domovom, keď uvidel – takmer vycítil – kútikom oka rozmazaný pohyb. Niečo blízko, vzadu za domom pani Izzizovej. Chlapci zo školy ju zvykli nazývať hrôzostrašnou starou pani, pretože väčšinou chodila v čiernom, niekedy so štólou cez hlavu, ako keby nosila smútok. Hovorilo sa, že mala syna, ktorého zabili vo Vietname, ale pokiaľ to tak bolo, muselo sa to stať ešte predtým, ako sa prisťahovala na Mikeovu ulicu, a on sa s ňou nikdy nerozprával, aby zistil, či je to pravda. Dokonca ani jeho mama, ktorá síce nebola vdova, ale bola s otcom rozvedená a on žil teraz vo Virgínii, takže to bolo skoro rovnaké.
Mike sa otočil, aby zistil, čo to vlastne videl. Bol to len chlapec, nemohol byť od neho oveľa starší. Tínedžer, možno, oblečený, ako keby prišiel z nejakého maškarného plesu. Mal na sebe vojenský kabát. Svetlo lampy nedosahovalo dostatočne ďaleko, ale vyzeralo to, že kabát bol tmavomodrý so zlatým lemovaním. Zlatý prúžok pokrýval aj vonkajší švík nohavíc, ktoré mal poskladané vo vysokých topánkach. Na hlave mal asi kovbojský klobúk, ktorý tiež vyzeral ako tmavomodrý. Z opasku mu visela šabľa a niesol pušku.
Pokiaľ to bol kostým, bol čertovsky dobrý. Zaujímavé ale bolo, že mieril priamo k zadným dverám pani Izzizovej, a pani Izzizová žila sama. To bolo všetko, čo o nej Mike vedel.
A ďalšia vec – a tá ho dokonca prinútila zalapať po dychu, proti jeho vôli, ale bol dosť ďaleko, takže si nemyslel, že by ho vojak videl – bola tá, že chlap bol chvíľu tu a potom ako keby zablikal, ako keď Becky chaosí so zajačími ušami počas niektorého z jeho programov. Potom tu bol znova a nakoniec zmizol v tieňoch za domom pani Izzizovej.
Mám ísť k predným dverám a povedať jej, že niekto je na jej zadnom dvore? premýšľal. Mám zavolať šerifa?
Aj keď, policajti nikdy nepočúvajú deti. Mikeovi cez leto podrástli vlasy, a keď posledne videl šerifa Taita, na kúpalisku, šerif mu povedal, aby sa buď ostrihal, alebo nosil kúpaciu čiapku. Smial sa, keď to hovoril, ale Mike by povedal, že to myslel vážne.
Rozhodol sa bežať domov a nechať volať mamu. Rozbehol sa, ale sotva prebehol ulicu, začul prvý výkrik pani Izzizovej.
Mike Taylor to nevedel, ale niečo, čo by sa dalo nazvať „štyridsiaty rok“, práve začalo.
Znova...
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty22.08.11 22:03

Ochutnávka skvělá...a obrovský obdiv, pustit se do celé knihy... affraid a bohužel paranoidní nejsi.... dobří lidé skutečně existují.... Witch´s Canyon 487389
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty16.09.11 12:15

cenim si ze sa chces pustit do celej knihy a ja budem len rada ak sa tu objavia aj dalsie casti
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty16.09.11 15:13

FooFighterkaSN : ako som spominala vyssie, na forum dalsie casti hadzat nebudem, toto je vsetko, co sa objavi takto verejne. Ale pokial mas zaujem, je tu moznost zasielania dalsich casti ako sukromnej posty...len daj vediet...ale to vsetko som spomenula v hore uvedenom komente...
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty16.09.11 19:03

just-me: I já bych měla zájem o zasílání dalších překladů. I po tomhle kratičkém kousku si myslím, že to bude zajímavý příběh. Witch´s Canyon 232827 Předem díky. Witch´s Canyon 103511
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty01.10.11 22:19

pridavam sa
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty30.11.11 7:12

Takže, k tomuto riešeniu sa už schyľovalo dlhšiu dobu, aj keď som sa tomu bránila a nechcela som zájsť až tak ďaleko. Lenže, bohužiaľ, sú veci, ktoré neovplyvním, a preto končím s oficiálne zasielaným prekladom Witchs Canyonu záujemkyniam. Dôvody sú jednoduché - chýba mi motivácia, chýba mi spätná väzba, jednotlivé kapitoly jednotlivým dievčatám posielam na štyri-päť krát, nedoručená pošta mi v schránke straší viac ako týždeň... suma sumárum, náklady neúmerne vysoké, zisk veškerý žádný. A keďže ja nie som človek, ktorý je ochotný míňať energiu len tak do luftu, došlo k definitívnemu rozhodnutiu.
Ospravedlňujem sa za nepriaznivý vývoj udalostí, ale v takejto situácii mi to za to rozhodne nestojí.
Ďakujem za pochopenie.
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty15.05.12 16:06

Omlouvám se, ale nezávisle tady na tom jsem začala překládat Witch´s Canyon na vlastní pěst. Opravdu jsem tu už dlouho nebyla a kaju se za to.... Witch´s Canyon 934194
Nevím, jak je to s právama, ale žiju v tom, že pokud to nechci oficiálně vydávat za vlastní a je to jen pro naší potřebu, tak by to nemusel bejt problém.... zatím nikdo nic nenamítal Very Happy
Sice mi to docela trvá, ale snažím se při každý příležitosti přidávat postupně kapitoly... Pár lidí už to četlo a zatím dobrý 603
Tak kdo chcete, jukněte ;-)

http://syd.bloguje.cz/tema-12-supernatural-witch-s-canyon.php
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon    Witch´s Canyon Empty15.05.12 16:42

syd napísal:
Omlouvám se, ale nezávisle tady na tom jsem začala překládat Witch´s Canyon na vlastní pěst. Opravdu jsem tu už dlouho nebyla a kaju se za to.... Witch´s Canyon 934194
Nevím, jak je to s právama, ale žiju v tom, že pokud to nechci oficiálně vydávat za vlastní a je to jen pro naší potřebu, tak by to nemusel bejt problém.... zatím nikdo nic nenamítal Very Happy
Sice mi to docela trvá, ale snažím se při každý příležitosti přidávat postupně kapitoly... Pár lidí už to četlo a zatím dobrý 603
Tak kdo chcete, jukněte ;-)

http://syd.bloguje.cz/tema-12-supernatural-witch-s-canyon.php

můžu potvrdit, je zde přeložena již asi 26.kapitola a je to přeloženo velmi dobře a precizně Witch´s Canyon 103511 Witch´s Canyon 92299 Syd Witch´s Canyon 177401
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty15.05.12 17:36

astík: díky díky 603 vždyť taky bez vaší podpory a hecování bych se takhle daleko nedostala 703
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty29.08.12 19:40


nevím, jak sledujete nebo nesledujete moje postupy s překladem, ale koho to zajímá, tak jsem právě celou knížku dotáhla do konce Wink
k přečtení na mém blogu ... jediný problém je, že server bloguje během té doby skončil, takže jsem se v červenci musela přemístit... kdo neví, tak jsem tady: supernatural-cz.blog.cz
enjoy!
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon    Witch´s Canyon Empty29.08.12 20:20

Syd: paráda, prostě paráda, Witch´s Canyon 319161 mockrát ti děkuju za tvůj dokonalý překlad Witch´s Canyon 103511 Witch´s Canyon 103511 Witch´s Canyon 103511 a koukej rychle, fofrem, honem, bleskem a co já vím jak ještě, sem nahodit něco dalšího study Twisted Evil
btw: prosím bez Juliet Rolling Eyes Witch´s Canyon 316745
Witch´s Canyon 92299 Witch´s Canyon 177401
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty29.08.12 20:25

astík: díkes za pochvalu 603 OK, budu se snažit, ale za Juliet neručím Witch´s Canyon 284389
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty02.09.12 20:59

skvely preklad Witch´s Canyon 103511 naozaj si cenim, ze to niekto preklada... najprv som sa vazne prelakla, ked som zistila, ze server skoncil a tak sa teraz velmi tesim bounce , ze si s prekladom neskoncila...este raz dakujem
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty02.09.12 21:20

FooFighterkaSN: za ten server se omlouvám, měla jsem dát vědět dřív, že se stěhuju... Díky moc, jsem ráda, že se líbí 603
BTW: chystám další, takže blog určitě nebude zahálet Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty09.09.12 19:27

syd napísal:

nevím, jak sledujete nebo nesledujete moje postupy s překladem, ale koho to zajímá, tak jsem právě celou knížku dotáhla do konce Wink
k přečtení na mém blogu ... jediný problém je, že server bloguje během té doby skončil, takže jsem se v červenci musela přemístit... kdo neví, tak jsem tady: supernatural-cz.blog.cz
enjoy!

Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za preklad knihy (hlavne za ochotu a čas, ktorý si tomu venovala). Neviem síce kedy si ju prečítam (lebo sa mi nahromadil zoznam kníh, čo chcem prečítať), ale určite si ju konečne prečítam, pretože už som sa k tomu odhodlávala niekoľkokrát, ale nechcelo sa mi to lúskať v angličtine. Takže si mi veľmi uľahčila čítanie. Witch´s Canyon 103511 Witch´s Canyon 103511 702 Witch´s Canyon 949816

Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty09.09.12 20:17

Zizi: Díky , díky! 603 Copak ochota? Ta by byla - hlavně když jde o SN Witch´s Canyon 284389 Horší to bylo s tím časem - v práci ze mě měli už srandu, že tam furt něco datluju, když není do čeho píchnout... no, vlastně jí maj ze mě pořád Witch´s Canyon 934194 Ale na čtení máš času dost, na webu to zůstane, takže pokud zase nezrušej server - jako že doufám, že ne, jinak mi už ale OPRAVDU hrábne Shocked - tak to mazat nebudu. A kdyby náhodou něco, tak mám zálohu asi na třech místech Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty09.09.12 20:31

jj, Syd je pedant Wink a to je moc dobře Witch´s Canyon 934194 Very Happy přeložila to fakt skvěle Witch´s Canyon 103511
Zizi: ale ty jsi sem už dlouho nic nehodila a tvoje povídky jsou moc hezký, takže budu ráda, pokud to napravíš a budu mít zase potěšení z tvého příspěvku Witch´s Canyon 312566
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty10.09.12 9:43

syd: tak to je super, ale pre istotu som si to už nahádzala do wordu. Som si kúpila pred pár mesiacmi e-book reader, takže sama neverím, že budem dlho otáľať, lebo už večer som mala problém odolať. Takže asi poposúvam zoznam Witch´s Canyon 886945

astík: nooo ono by aj čosi bolo, len akosi mi v tom stále nesedí pár detailov a nechce sa mi s tým hrať. okrem toho mám problém s tým, že sa neviem dokopať prepísať myšlienky do pc 703 takže nič nesľubujem, ale keď viem, že by mal niekto záujem, tak sa možno dokopem Wink
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty10.09.12 10:18

Zizi: o tom nepochybuj, tvé povídky mám už dávno stažený a četla jsem je už asi 3x Wink takže jestli něco máš, prosím, hoď to sem - dobrých povídek není nikdy dost Witch´s Canyon 103511, např. "Chrípka", jak se Sam staral o bratra, 701 i když občas brblají, mají se skutečně rádi Witch´s Canyon 430869 a tohle číst se nikdy neomrzí Witch´s Canyon 92299
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty11.09.12 15:24

Zizi: Oooo, taková čest! Wink BTW: máme stejnej problém s přesunem myšlenek do počítače... Ale jestli se ti to povede, moc ráda si taky počtu 704

A astík: já nejsem pedant! Witch´s Canyon 43228 Witch´s Canyon 487389
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty11.09.12 15:31

Syd: co brbláš, to je pochvala Wink kdybys nebyla, tak máš v povídkách samé překlepy, chyby,... takhle má člověk na čtení klid Very Happy
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty11.09.12 16:06

astík: já nebrblám, kdybych brblala, tak budu bublibublibubli Twisted Evil A děkuji za pochvalu... ale stejně nejsem pedant! 703
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty27.10.12 21:28

syd: Tak ja sa napokon budem predsa len opakovať. Prečítala som si Witch's canyon a chcem ešte raz poďakovať za preklad. Witch´s Canyon 104346

Čítanie také no na supernatural oddychový spôsob - takže kde-tu noha, ruka, kus hlavy a podobne. Witch´s Canyon 2778020601 Witch´s Canyon 97077551 Aj keď si neviem predstaviť, že by námet tejto knihy bol nejakou ozajstnou epizódou SN, pretože v tom prípade by potrebovali naozaj dlhý zoznam vedľajších postáv a v konečnom dôsledku by sa jednalo o epizódu na Tarantinov štýl Witch´s Canyon 198137

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Witch´s Canyon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Witch´s Canyon   Witch´s Canyon Empty

Návrat hore Goto down
 
Witch´s Canyon
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rise Against the Witch
» 03x09 Witch Hunt

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction-
Prejdi na: