Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

  07x01 Meet The New Boss

Goto down 
+23
Eviik
gilgy
frency
FooFighterkaSN
Panthera
Maky
celestial-
lue
Hiro666
Chrystelle
just-me
Spidey
calla
Tarya
Terrik
Sarinka
sisel
mummy
Snooki
dion-fortune
Y0G1
bohdy
cleo
27 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 21:03


OK, většinou píšu dojmy bezprostředně po epizodě a taky necítím velkou potřebu reakce, protože jsem díl probrala už ústně... nicméně, bylo by asi hloupé sem nic nenapsat, když jsem se vyjadřovala zatím vždy...

paráda. Vážně - úžasné... tohle je - to, co chybělo v celé šesté sérii (vtip, napětí, očekávání, překvapení, vyvrcholení...) to všechno je TADY! A já se těším - vážně, jsem nadšená a zvadavá na další díly, ne znechucená... svitla mi naděje - nebudu se radovat, ale naději mám... všichni vědí, o co - o koho - mi jde... ale vyzdihnu i jiné momenty, než ty s Casem:

Crowley - bezkonkureční... Dean - poprvé po dlouhé době mi nelezl na nervy Smile

Sam - no, hraje pořád stejně.. blbě.

Lucík - wow... seriál má úroven, vážně!

Death - umřela bych z něj Smile

Tohle je to, co to chtělo - pozvyhnout to. Stvořit skutečnou fucking cool zápletku...

víte, hrozně moc se mi líbí, že co věta, to perla. Tady člověl mohl nade vším přemýšlet. V šestce nebylo nic, nad čím by mohl lověk skutečně uvažovat, ale tenhle díl nesl Ericovo podpis. Byla to "epiká" epizoda... divák má pocit, že se ním tvrůce seriálu komunikuje a promluvá k němu - nejen, že se jen dívá...

A - Cas... konečně skuečný torturing! Smile Navíc - Misha zahrál naprosto skvěle jeho proměnu osobnosti...

To nejdůležitější pro mě je - vztah Deana a Case byl zavchráněn! Vážně jsem se bála toho, že to celé dopadne tak, že Dean se na něj vykašle a Casetile už neuvidíme - ale, on tam na konci byl... udělal správnou věc, zkusil všechno napravit a Dean - i když to nechtěl přiznat - byl rád, že je zpět. Je mi jedno, co se stane - i kdyby až do konce Misha leviathanoval a Dean ho zabil - on a Cas měli krásné finále... takhle jsem si t představovala. Možná mi chybělo malé obětí Smile ale ne, vážně - bylo to tak Deanovské... Dean neřekl, OK, odpouštím ti - a teprve když si myslel, že je po Casovi, tak mu řekne "ty pitomče" - ano, tohle je Deanovo projev toho, že mu na někom záleží Smile

jsem přeštastná. Cas a Dean se "rozešli" jako přátelé... věřím tomu, že Dean mu byl připravený odpustit. Jsem přeštaná, protože všechno konečně dává smysl a Cas se rozhodl správně...

nevím, co se stane nebo ne - ale, bylo zachráněno to nejdůležitější. Nechc doufat - protože pak nechci být zklamanaá, ale vážně si myslím, že se Cas jetě vrátí... že bude zkoušet ty leviathany porazit.. kdo ví - ale, někde tam je. Není mrtvý - je v té schránce, a navíc než zmizel, tak Deanovi řekl, že se mu nějak revanšuje - což přímo vykřikuje, že Cas se na scéně jetě objeví! Možná jenom na konci a hned zemře.. nebo ne - nevím, ale někde tam je a máme myslím nakročeno dobrým směrem, protože jeho poslední slova byla, že Deanpvi vynahradí to, co vyvedl... z toho se nedá udělat nic hrozného, i kdyby tvůrci chtěli. Co porvdou leviathani, to je věc jiná, ale Cas y nad nimi zvítět mohl. Rpzhodně si myslím, že ještě bude mít roli, prootže jeho hláška na konci o tom svědčí...

navíc - leviathnai jsou úžasný nápad. Tvůci se toho budou jistě držet. Reakce fanoušků je překvapila - no, řekněme jejich odpor nad finálem a oni s rozhodli přehodnotit vyazení Mishi ze seriálu... no - asi by neměli dvat tak moc na mínění fandomu, but who cares? Epka byla - no, epická a já se budu v představch kochat tím, jak se Cas a Dean vzájěmně zachranují. A kdo ví - třeba se něco z toho nakonec i splní...

Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 21:19

Mno, ač ještě trochu s opicí po včerejších bujarých oslavách, tak jste mě na ksichtbůku přesvědčili, že bych se na ten první výtvor z další série měla nakonec ještě podívat. Inu, proč ne, takže co jsem si odnesla po hodině zírání na hromadu barevnejch pixelů.
Klasicky to beru bodově tak, jak to přicházelo.

Ano Bobe, klidně klovej čelem do podlahy... To se nám na conu bude velmi dobře hodit. Very Happy

The Castiel you knew is gone... Ok, s tím jsem se po snýkpýku smířila.

K hereckým výkonům, ano, vždycky, když Deanovi někdo něco nečekaného vmete do tváře - zvláště Castiel, tak vyvalí bulvy a stáhne hlavu dozadu. Jop, na tomto jsem se dobře pobavila.

Ach ano, Castielův postřeh, že ho jeho petíci pokousali, no, to už se tak jednomu stává, když si Kobliho natvrdlá nepřečteš chovatelský návod.

Hromada mrtvolek s křidýlkama - jupí, to je jak cut&paste maska v Paintshopu. Very Happy

Dean opravující Impalu, když si vzpomenu, co všechno s ní kdy za ty série provedl, tak má můj obdiv i výrobce, že to auto ještě drží pohromadě.

Než zase dostanu ťafku ve stylu slah apod., tohle postava Castiela řekla, takže mi škrabte moje chlupatý záda - I am utterly indifferent to sexual orientation. (pozn. přestat chlemtat kafe, když sleduješ Koblihu)

Ha, mít kde, tak si tu skleněnou mozaiku vyrobím. Very Happy Jen je mi záhadou, proč má u koutku krev a na očích má snad brýle, či co.
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Koblihcocky

Následně vyjádření ženštiny - He was young... He was sexy... He had a raincoat (krom toho, že nosí trechcoat a ne pláštěnku) - škoda, že žádná nová informace. Nicméně, pak kdo je tu nenormální. Very Happy

Ano, tak to jsem zvědavá, zda bude mít Crowley v rámci udržení role na conu i pantofle. Very Happy Stále se mi líbí a ač je v p..., tak neztrácí svůj styl. A co víc, doslova ho žeru... a přestal se holit, oujé...
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Crow

Tady jsem si pro jistotu polila kafem celý stůl. Kobliho stárneš aneb vessel nevydrží všechno a nakonec se obnosí i tobě. A co víc, nakoneč ještě vrhneš vetřelce... Very Happy
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 THKoblihstarne  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 THkoblihvrh

Smrťáček už je zase na vodítku, chudáček. Very Happy
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 THSmrtakspoutany

Koblížek spolykal i Leviathany? Ehm starý zákon - obojživelník v předpeklí, alias protivník Boha. Navíc byl poražen, že by ho Bůh hodil do očistce? Very Happy No dobrá, mlčím. Proč jen mi celkový vývoj seriálu spadá do Stargate? Tam taky pošli Goau'ldové a nahradili to Oriové - seriál mimo. Very Happy

Just kill him now! (kopla bych Deana do rozkroku s rozběhem a Koblize, aby mu to nebylo líto, tomu bych jednu vrazila tak, až by padl na zadní nápravu)

Chvíle, na kterou jsem čekala, ale když na to došlo, z šíleného smíchu - hek, kuck, bůůů... (dva kapesníky padly)
Cas, you child. Why didn't you listen to me... (další tři kapesníky v háji)
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 THKoblihnatahbackory

Ve chvíli, kdy bych to celé rovnou ukončila s otevřeným koncem, alias live happily ever after, tak Koblihu ovládne Leviathan - nebo ové a je to... Very Happy Vivat, máme nepřítele na sedmou sérii. Very Happy
 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 THSomuchfun

Celkový dojem z epky? Když si vezmu, jak to Séra dohnojila a Kripouš se to teď snaží srovnat do nějakých sjízdných kolejí, tak 6/10, 8/10 za toho řehtajícího se Kobliha v závěru. Takže ano, za shlédnutí to stojí, i když jsem z toho měla opravdu strach a ta nízká sledovanost tyto obavy u ostatních jen potvrzuje. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 21:40

neco mi rika ze tohle je posledni serie ........
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 21:49

ja som fakt asi divná, ale tú epku som si pustila už tretíkrát, čo sa mi pri sn pekne dávno nestalo a stále z nej nemôžem  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937 ten misha nemá chybu  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937 a to jeho pokrčenie pliec na konci ako ho už posadli a ten evil smiech  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937 inak týmto sa vyriešil aj ten jeho problém s hlasom, však?  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 284389 resp. s tým, čo to robilo jeho úbohému hrdielku Laughing

ešte k tej sledovanosti.... ako neviem, ale videli ste sledovanosť iných show? lebo neviem, či je táto info správna, ale na fb boli tieto ratingy:
From Marc Berman at TV Media Insights:
Vampire Diaries - 2.52 million
Secret Circle - 2.12 million
Supernatural - 1.95 million
Ringer - 1.94 million
Nikita - 1.88 million
America's Next Top Model - 1.60 million
90210 - 1.47 million
H8R - 1.03 million

- čo znamená, že síce sn stratilo fanúšikov, ale stále si drží akú takú pozíciu... teda oproti iným show...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 22:20

Panthera, ten tvůj komentář mě fakt málem zabil.  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 319161  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 316745

btw, ta mozaika v tom kostele mě taky dostala. To jsem se málem udusila kávou.  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 316745  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 316745

Sledovanost už nějak nesleduji, takže ani nevím co je poslední roky moc a co málo. Ale je vidět, že lidi už pomalu ale jistě přestávají seriály bavit. Což mě nepřekvapuje, jelikož já s nimi sekla už dávno. Nač ztrácet drahocený čas.  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 22:26

ja z toho konca nemozem  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937 premena Castiela bola proste awesome  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 998745 uplne sialene, ale beriem... klobuk dole ako to Misha zahral...

uz som sa davno tak nepobavila... Crowley a Cas?  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 99937
Dean sa pekne postaral o tu svoju ciernu krasku a Sam si dal stretko s Luciferom  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 325299 ,,krajsi zaciatok serie som si ani nemohla priat  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 264347

P.S. Maky a Panthera vase dedukcie su uzasne... I AM HAPPY!!!  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 170639  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 325299
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty25.09.11 22:35

Ja si myslím, že pri SN až tak veľmi na sledovanosť neprihliadajú, pretože fanúšikovia im robia nenormálne zisky na merchandise a celkovo z neho televízia dosť ryžuje. Však taký výber kníh, komiksov a neviem čoho snáď nemá žiadny CW seriál.
Inak s CW to ide riadne z kopca, seriály na káblovkách majú väčšiu sledovanosť a to už je čo povedať.
Chrys: ľudia skôr prestávajú sledovať seriály stanice CW. Taký Suits si na káblovej a minimálne zmánej televízii držal 4-miliónovú sledovanosť skoro celú sériu Very Happy.

K epizóde:
Plusy:
- Mark Sheppard
- Mark Pellegrino (didn't see that one coming)
- celá scéna v kostole (high five, Sera)
- posledná scéna
- Bollocks! viac britského slangu, plíííís
- Dean už tak nefňuká
- Crowleyho papučky

Mínusy:
- nová znelka, ako práca amatérskeho grafika, ble!
- Jared, Sama som milovala, ale teraz sa na neho nedá pozerať, Jared to nezvláda, povedzte mu to už niekto, pre kristove rany!
- Sam na konci zmizol a Deanovi to bolo šumák, hlavne keď vie, že mu mierne preskakuje Very Happy



Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty26.09.11 6:39

celestial- - petriho misky sa vo všeobecnsti používajú pri (biologických) pokusoch.
Takže leviatani boli odstránení kvôli obavám, že niekomu pokazia pokus, najpravdepodobnejšie tak, že odstránia všetky konkurenčné kultúry (biologické). Sad
Návrat hore Goto down
gilgy
Nevinná obeť
Nevinná obeť
gilgy


Počet príspevkov : 17
Age : 35
Bydlisko : Jakubov
Nálada : učit se, učit se, učit se :/
Registration date : 18.07.2009

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Nadšenieee     07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty26.09.11 10:12

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 934194 No takže táto epka ma že úplne dostala... Akože od polovice 4. série som začala veľmi uvažovať nad tým, že či vôbec SPN dopozerať do konca, nebavilo ma to, a už som nevedela, čo mám čakať, a preto som bola prekvapená, že oni chcú natočiť ešte aj 7. sériu???!!! Shocked

No myslela som si, že to pôjde dole vodou, ale akože 1. epka, klobúk dole, naozaj... Konečne po dlhom čase som sa dočkala v SPN niečoho, čo ma naozaj bavilo... Laughing Takže som úplne spokojná. Aj keď popravde mi chýba to, čo bolo na začiatku, myslím vtedy, keď lovili príšery a tak podobne... Ale uvidíme, akí budú Leviatani... Som zvedavá... Najviac sa mi páčil ten koniec, Casstiel s tým jeho hurónskym smiechom Very Happy. No koniec najlepší, a normálne som bola nasratá, že čo, už je koniec? Neeee Mad

Keď tak nad tým uvažujem, nemám čo vytknúť... Vlastne mám... To že na začiatku série už nie je pesnička od Kansasu, to sa proste k SPN úplne hodilo a mohli to s ňou dotiahnuť aj do poslednej série, no čo už ... Ale začiatočné pozadie sa mi zase veľmi páči, fakt super. No každopádne sa teším na ďalšiu epizódu... A inak Sam, ten mi tiež už lezie na nervy... Uvidíme, ako to bude pokračovať ďalej, ale teším sa, a dúfam, že sa neteším zbytočne a nebudem zase po čase sklamaná  07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 572728
Návrat hore Goto down
lue
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 11
Registration date : 02.09.2010

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty26.09.11 14:03

pesnička Kansasu chodi skor v poslednej časti série .. na začiatku väčšinou AC/DC a teraz som tajne dufal že tam bude tiež
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty26.09.11 21:09

Páni, už dlouho mě SPN takhle nepřitáhlo. Jako první jsem vyděla první nadšené ohlasy a myslela jsem si, že to nemůže být možné, že by to bylo až tak dobré, ale opak je pravdou.

Všechno důležité už asi bylo shrnuto v předchozích komentářích a já se nějak nechci opakovat, ale věta: "I am utterly indifferent to sexual orientation." - u té jsem se opravdu řezala, ačkoli to se dělo skoro během většiny seriálu.
Jinak i krásný úvodník, příjemná hudba. Tohle je jedna z mála epizod za poslední dobu, na kterou bych se klidně mrkla znova. (bohužel není čas)

No, sečteno, podtrženo po opravdu nemastné, neslané 6. sérii, konečně nová svěží epka. Kéž by jim to vydrželo i nadále.
(Možná by u mě vyhráli malinkou cenu za comeback)
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty27.09.11 9:52

ja nechapem preco sa vam sam neaci ako to hra je to praca ako praca nema na deana ale snazi skuste si to vy zahrat Smile mne sa to osobne moc paci a dufam ze mu scenaristi daju poriadne zabrat kdyby zustal dementny navzdy bych se ani necudoval akorat nejak nechapu proc on se zlomil ale dean ne mozna to bude tou kleci nebo samotnym lucikem Smile
Návrat hore Goto down
celestial-
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 2
Age : 36
Registration date : 25.09.2011

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty27.09.11 13:24

frency napísal:
celestial- - petriho misky sa vo všeobecnsti používajú pri (biologických) pokusoch.
Takže leviatani boli odstránení kvôli obavám, že niekomu pokazia pokus, najpravdepodobnejšie tak, že odstránia všetky konkurenčné kultúry (biologické). Sad

Dikes za odpoveď, pokiaľ by sa snažili fakt všetko biologické eliminovať bolo by to ešte hustejšie ako som si myslel Very Happy
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty29.09.11 19:12

Pěkné momenty, jak Dean opravoval Impalu a pak se zaskvěla v plné kráse. I když si možná trochu sám odporoval. Téměř celou epizodu byl smířen se zánikem světa, tak proč ta námaha? No, možná chtěl konec bytí na zemi důstojně ukončit jízdou ve své černé krasavici.
A proč Smrt vyvolávali v domě těch „okradených“? Cesta trvala devět hodin a zpět dalších devět. To je dost dlouhá doba a majitelé by na ně zatím poštvali policii z poloviny států. Tohle naši „lupiči“ nemohli riskovat. Potom už mohli určitě v klidu odjet, kdo by také komu věřil, že měl doma Boha a Smrt zároveň a ještě nějaké „magory“, kteří je vyvolali.
Dean se stále tváří, že je vše v pohodě nebo mu to je jedno, ale uvnitř ho to pěkně sžírá. Zabít Castiela – viděl to, stejně jako Sam a Bobby, jako jedinou možnost. Ale až Smrt jim dala naději, jak zachránit nejen svět, ale i Castiela – zkusili to. Téměř to vyšlo. A co bude dál???
Převezme Castiel na chvíli vládu nad svým tělem a Deanovi s Bobbym umožní utéct? Nebo zasáhne nějakým způsobem Sam? Rolling Eyes

Návrat hore Goto down
noky
Nevinná obeť
Nevinná obeť
noky


Počet príspevkov : 34
Age : 36
Registration date : 24.11.2008

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty30.09.11 18:29

K tým sledovanostiam CW este pridavam premiery Gossip Girl (1.41) a Hart of Dixie (1.78) cize ked berieme do uvahy len CW tak je na tom Supernatural este stale dobre Smile
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty02.10.11 23:09

Diel bol dobry, len na konci som sa hnevala, preco Castiela nestrcili celeho cez tu branu do ocistca, to by mi prislo logickejsie.
Dean bol v dieli super ako vzdy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty03.10.11 14:57

Jsem trošku skeptická a nebudu ještě tak vehementně jásat, kdo ví, jak nám to Sera ještě poserovatí.
Nicméně po mnohých smutečních pitkách na FFku při černé vidině budoucí 7. série (a šíleném závěru 6-té), musím říct - vypadá to lépe, než jsme se bály. Very Happy

Jak jsem zahlédla v jednom komentáři u obrázku na "Knittin-in-the-Impala", Cass v závěru, který se mě osobně líbil velmi, je tím co dostaneš, kdyš smícháš Casse a tequilu! Ou jééé! Twisted Evil

Jsem ráda za plejádu epických postav (vlastně asi všech), které se objevily hned takto v prvním díle. Smrťák byl cool a stylový jako vždycky, Crowey je mojí osobní posedlostí a Lucifer byl takovým "slaďoučkým a miloučkým" spestřením. Řekněme, že on mi v haluškách Sammyho nepřišel ještě tak vyčpělý a ohraný jako Azazel na začátku 6-tky u Deana.

Takže pro mě epka, podtrženo sečteno - 7/10.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





 07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet The New Boss    07x01 Meet The New Boss - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
07x01 Meet The New Boss
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 07x01 Meet The New Boss
» 07x01 Meet the New Boss
» 4. SK/CZ SN MEET
» 1. SK/CZ SN MEET
» 2. SK/CZ SN MEET

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Siedma séria-
Prejdi na: