Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 07x01 Meet the New Boss

Goto down 
+17
atlantida17
Andie
lue
GaS
vanilka
djdodo
sisel
Janka
Tarya
mysteryRonny
Zizi
mummy
Sarinka
cleo
dion-fortune
Chrystelle
Hiro666
21 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 10:48

Nasiel som en. titulky


kód:
http://www.addic7ed.com/serie/Supernatural/7/1/Meet_the_New_Boss


Na aku verziu sa bude prekladat na asap alebo na PROPER.HDTV.XviD-2HD ?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 18:25

Shocked Překládá někdo titulky nebo ne? Nebo mi něco uniklo? Sad Já jen, že jsem tady odpoledne zahlédla info a teď tady nic není. Jen abych věděla, jestli mám tedy čekat nebo koukat bez. 603 Už se nemůžu dočkat toho, jak to dokonili nebo naopak. Twisted Evil Laughing Myslím scénáristi epku, ne překladatelé titulky. Aby nedošlo k omylu. Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 18:38

prečítala som si diskusiu ohľadom tituliek pri epke, ale zareagujem radšej tu, keďže to podľa mňa patrí do tohto topicu.

1. nikto nemá monopol na prekladanie tituliek. na tento seriál sa robili titulky ako slovenské, tak aj české a ak si niekto zmyslí, že chce niekomu niečo dokázať a preloží epku nepovažujem to za dostatočný dôvod na to, aby sa teraz všetci urazili a stiahli chvosty. možno som hnusná, ale príde mi to, akoby presne o toto niekomu išlo. titulky na tomto fóre, hlavne vďaka sarinke a stabilným prekladateľom majú vysokú úroveň a trúfam si povedať, že sú ozaj najlepšie a navyše sú pravidelne dostupné. väčšina fans to vie a rado si počká na kvalitu. podobné veci sa riešili aj s prekladaním pre české fórum, kde fungovala pekná rivalita a nikto to nikdy nevzdal. takéto "odutie sa" a na truc prestanem robiť niečo, na čom kope ľudí záleží je trocha detinské, nemyslíte si? confused

2. ja chápem, že vás mrzí, že po tak dlhej dobe sa do toho niekto pustil, a že ľudia sú väčšinou nedočkaví a radšej si stiahnu niečo, čo je skôr, len aby si už epku mohli pozrieť. ale tak tento celý svet kapitalizmu je o konkurencii. niekto upredností vecí lacnejšie, niekto kvalitnejšie, niekto tie, čo sú rýchlejšie. s tým sa nedá nič robiť. máte svojich stálych fanúšikov, ktorí si radi počkajú na vaše titulky ak budú vedieť, že sa ich aj dočkajú. za 7 rokov ste si už predsa vybudovali nejaké to meno.

3. pokiaľ si dobre spomínam, po skončení šiestej serky ste sa poniektorí vyjadrili, že končíte. potom sa to nejako obrátilo a povedali ste, že prekladať sa bude ďalej, len tuším bez sarinky a nakoniec sem ráno prídem a aké milé prekvapenie, sarinka prekladá tiež cheers lenže nie každý sleduje toto fórum a tieto zmeny tak precízne, mnohým to mohlo ujsť, a aj preto si stiahli iné titulky. a aj keby nie. čo na tom záleží? toto je vaše fórum, vaša stránka a titulkami sa prezentujete. ja viem, že to nie je ľahké, ale prestať to robiť s takéhoto dôvodu je pre mňa nepochopiteľné.

ozaj sa ospravedlňujem ak som sa niekoho dotkla, ale príde mi to tu také, že "kto z koho", poďme si robiť navzájom zle a uvidíme, kto to vzdá ako prvý... veď sme tu väčšinou dospelí ľudia, tak si myslím, že nad niektoré vecí by sme sa mali vedieť povzniesť 603 ja uznávam napríklad len vaše titulky, lebo je to rokmi osvedčená kvalita a nikdy som si ani iné nestiahla a ani nestiahnem.

ps: ak naozaj teraz prestanete prekladať, tak vám ďakujem za vašu predošlú prácu 07x01 Meet the New Boss 104346 proste ozaj ste boli všetky skvelé 07x01 Meet the New Boss 177401 a titulky nemali chybu 07x01 Meet the New Boss 214863
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 18:48

Nech to je detinske ako chce, ja chodim do prace a som rada za volny den a nemienim travit sobotu nad niecim co uz je spravene. Naco? Doteraz to nikto nemal nejak extra potrebu duplikovane prekladat, odteraz slovenske titulky su aj ine, bolo nam povedane, ze rychlost je lepsia ako kvalita, takze tu podla mna nie je co riesit..
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 18:50

Shocked Shocked Shocked Já vůbec o ničem nevím, nechápu o co jde. Suspect Pochopila jsem, že tedy překlad nebude....? Nemohli jste tedy aspoň hodit 2 slova "titulky nebudou"? Spousta lidí zde, jako já, určitě čekala až do večera a nakonec zbytečně. 07x01 Meet the New Boss 199226

Takže jdu koukat bez titulků.

Jinak k tomuto problému se nebudu už vyjadřovat, dion k tomu napsala dost. Tyhle hádky nesnáším, nechápu a nechci se do toho plést. Stejně bych nejspíš svým komentářem nic nezachránila ani neovlivnila, když už je tu opět hádka, stejně jako před pár měsíci, kdy jsem se od toho zapojila. Narozdíl od ostatních mám výhodu, že rozumím anglicky i bez překladu. Přesto jsem si vždycky ráda vychutnala epku se slovenským překladem - proč, to už jsem zde psala mockrát, tak snad si to překladatelé pamatují.

Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:15

Zasa sme my tie zlé, lebo sme si dovolili seknúť s prekladom, ktorý robíme zadarmo a ktorý nám trval dlhšie ako nejakému sviatočnému prekladateľovi, ktorý preloží titulky raz za rok. Mňa to serie strašne, lebo som to prekladala v robote od rána a teraz ich nemôžem ani vidieť, aby som ich dokončila. Kto niečo neprekladal pravidelne to skrátka nepochopí. Nenárokujeme si monopol, ale slušnosť a ohľaduplnosť sa z tohto sveta asi vytratila.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:41

veď okey, ja sa hádať nechcem, len som proste napísala ako to vnímam ja... skrátka rozumiem, že je to veľká obeta, ale ja som si vždy myslela, že to robíte lebo vás to baví a viem, že niekedy ste sa museli aj premôcť, ale predpokladala som, že potom ste boli hrdí na výsledok a tešilo vás, že robíte iným radosť a tomuto fóru dobré meno.

mrzí ma, ak ste mojím príspevok získali dojem, že ste zlé, lebo končíte s prekladom... pokiaľ si dobre spomínam, tak keď ste sa rozhodli skončiť, všetci sme to akceptovali. nejde o to, že končíte s prekladom, ide o to prečo to robíte.

no podobne ako chrys, nechcem sa do tohto viac miešať. mám vás všetky veľmi rada, nesmierne si cením robotu, ktorú ste do teraz s prekladom mali a vaše titulky mi budú chýbať. 07x01 Meet the New Boss 460216

ozaj prepáčte ak som sa vás dotkla, nechcem aby ste cítili potrebu sa tu teraz obhajovať alebo niečo také. je to váš čas, je na vás ako s ním naložíte... ja som len chcela poukázať na to, že možno konáte v zápale emócií, tak aby ste to potom zbytočne neľutovali... no rozumiem, že sa vám nechce zabíjať čas niečím, čo už je hotové...

tak ešte raz ďakujem za doterajšie preklady a prajem vám veľa šťastia pri prekladaní iných seriálov 07x01 Meet the New Boss 469569
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:44

Sarinka, vůbec nemůžu napsat, že bych tě chápala, protože fakt nechápu. Nic ve zlém. 701 Vy jste se totiž naštvaly kvůli něčemu, co s námi, vašimi věrnými letitými fanoušky, nemá vůbec nic společného. A myslím, že zas tak málo nás není. Nebo vám opravdu nestojíme za tu námahu? To se tady dion snažila vysvětlit a napsala to dobře. Píšeš že jste zlé, že jste si dovolily seknout s překladem. To je zase slovíčkaření, protože každá z vás má právo seknout s překladem kdykoliv se jí zachce. Jen si myslím, že se nemůžeš zlobit na fanoušky, když se naštvou kvůli důvodu, který vás k tomuto kroku vedl. Protože podle mě my za nic nemůžeme. Já osobně vůůůbec netuším, o čem mluvíte a proto vás nechápu - jaké titulky?? Kdo je překládal??? Kde jsou ke stažení??? Kde jste se pohádali??? Já jsem prostě totálně mimo, nikde jsem podobnou diskusi nečetla, takže o žádných titulkách nic nevím. Proto myslím, že podobných lidí, jako jsem já, je zde víc. A ti pořád čekali na váš překlad. Mně je šumák, co kde kdo překládal, jestli to měl rychle nebo pomalu, kvalitně nebo nekvalitně. Já jsem zvědavá jen na vaše titulky. A na tom by vám mělo záležet - že je zde spousta lidí, kteří to cítí jako já. A ne se rozčílit a urazit kvůli těm, kteří si neváží ničí práce. Ti zde byli, jsou a budou, to se nedá nic dělat. Myslela jsem, že za ty roky jste se už po této stránce obrnili a kašlete na to, co si kdo kde překládá nebo píše. Dokud si od vás někdo ty titulky stáhne a pochválí vás za ně, tak to není zbytečná práce.

Pokud to ovšem děláte z jiného důvodu, než pro radost, tak to je jiná. To pak vážně nemá smysl, abyste tím ztrácely čas, protože všem lidem se opravdu nezavděčíte a nikdo vám za to nezaplatí. Překladatelům musí stačit slova díků od fanoušků, bohužel. Sad Vím, jak namáhavá práce to je, takže chápu každičké rozladění, a že jen málo stačí člověka fakt otrávit. Ale seknout s tím a napsat, že je to kvůli tomu, že o vaše titulky nikdo nestojí a že si jich nevážíme, je podle mě nefér, protože to není pravda. Pokud si nárokujete slušnost a ohleduplnost od každého člověka, co navštíví tohle fórum nebo sleduje SN, tak to vážně čekáte zbytečně. Jakobyste dávno nevěděli, že ne všichni jsou takoví. No


Omlouvám se, jestli jsme se vás dotkla, nechtěla jsem do vás rýt, ani si vynucovat překlad, který dělat už nechcete. Nejsem zbytečný rýpal, na to mě už snad znáte dobře, abyste to věděly. Jen jsem měla potřebu trochu uvést věci na pravou míru, abyste si zase nemyslely, že vás někdo odepisuje nebo zatracuje.

btw, je pravda, že bylo domluveno, že se s překladem bude v 7. sérii pokračovat. Proto když jste se nakonec rozhodly nepokračovat, vážně jste aspoň mohly napsat info, abysme my, kteří o hádce nic nevěděli, zbytečně nečekali. Nebo ne? 603 603
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:46

Keďže sme ich už skoro mali, bola by hlúposť ich nedorobiť, ak na ne stále čakáte, sme fakt radi. Začiatok sezóny sa, žiaľ, neobišiel bez drámy, čo už.
Preklad: Sarinka, Cleo, Mummy
Verzia: supernatural.s07e01.hdtv.xvid-2hd
Stav: preklad: 100% korektúra: 30%
Odhadovaný čas dokončenia: 23:00



Naposledy upravil Sarinka dňa 24.09.11 21:43, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:51

Kde sú tí, ktorí si našu prácu cenia?? Pretože dnes sa na nás akurát tak zosypali od všetkých len urážky, ktoré mňa osobne dohnali k slzám. Takže podľa nich si titulky sťahujú len preto, že iné nie sú a v takom prípade si ja nastavovať v sobotu ráno budík nebudem.
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:51

WOW HOW. OK prrrr WHAT???
Je pravda, že som natoľko závislá, že som si pred obedom epku pozrela s anglickými titulkami (aj keď teda moja angličtina a supernatural angličtina stoja na dvoch rôznych brehoch priepasti), ale...

Podvečer som sem prišla a bola som na tom ako Chrys. Info, ktoré tu predtým bolo, zrazu zmizlo. Pravdupovediac ja do témy o epkách chodím veľmi zriedka. Kopa ľudí má na SN negatívny názor (a ja im ho neberiem), len proste ja si ten svoj názor užívam a nekazím si ho čítaním ako sa to komu nepáčilo (lebo na to mám proste iný pohľad na vec). Ale teraz som len preletela tieto príspevky a som ako Shocked Shocked Shocked

Jednoducho čo chcem zo seba vymačkať. Niečo podobné sa stalo aj na VD fóre. Kopa amatérov, alebo ľudí, ktorí sa naučili používať google translate žijú v predstave, že vedia anglicky a potom sa tlačia do kapusty tým, čo robia naozaj serióznu prácu. ÁNO serióznu prácu. Ja viem, že nemám páru o tom, aké to je celý deň presedieť nad prekladom tituliek (aspoň nie úplne) a viem si predstaviť ako veľmi vás to nahnevalo. Predovšetkým to, že kopa ľudí nie je lojálnych. Ale pravdou je, že keď som sa včera dozvedela, že Sarinka aj napriek tomu, čo bolo povedané na konci 6 série, ste to nezabalili, tak ma to naozaj úprimne potešilo. (Nechápte ma zle, nie že by som titulky od tímu čo prisľúbil preklad na 7 sériu nepodporila. To nie) Tešila som sa na vaše titulky a naozaj si nemienim sťahovať nejaké pochybné pokusy, či beta verzie. 07x01 Meet the New Boss 807248

Kočky nejdem vás prehovárať. Beriem NIE ako odpoveď a stojím za vaším rozhodnutím, no chcem len povedať, že kopa ľudí (a teraz nemyslím, tých ktorí uprednostňujú rýchlosť pred kvalitou - pričom neviem aký problém je ak by titulky vychádzali aj v nedeľu, ja si proste viem počkať na kvalitu). No ale že proste kopa ľudí má práve vaše titulky rado. Čaká si na ne a kopa ľudí je možno ako ja a Chrys, že jednoducho ani len nezaregistrovali, že niekto sa pokúsil o preklad. Takže neviním vás za vaše rozhodnutie, určite nie ste vy tie zlé, ale ak by bola akákoľvek šanca, že by sa vám to chcelo dokončiť, tak verte, že kopa ľudí by to vedelo oceniť. (Nemyslím tie supy, čo krúžia nad hlavnou stránkou do chvíle kedy sa nezjaví odkaz.)
Len preto, že vám vliezol niekto do kapusty, ešte neznamená, že si vašu prácu nikto necení. Ako som povedala ak nemám mať slovenské titulky od vás, tak nechcem iné slovenské titulky. confused (Ale nechce sa mi zvykať na české...) 07x01 Meet the New Boss 103511

A pretože kým som vyplodila tento sloh, tak sa to tu zasa obnovilo, tak chcem len dodať, že Girls you rock!!! A ďakujem. 07x01 Meet the New Boss 177401 Držte sa Smile

mummy napísal:
Kde sú tí, ktorí si našu prácu cenia??
I´m here 07x01 Meet the New Boss 214863 Stojím vo fronte Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:57

mummy napísal:
Kde sú tí, ktorí si našu prácu cenia?? Pretože dnes sa na nás akurát tak zosypali od všetkých len urážky, ktoré mňa osobne dohnali k slzám. Takže podľa nich si titulky sťahujú len preto, že iné nie sú a v takom prípade si ja nastavovať v sobotu ráno budík nebudem.

Já jsem tady! lol! 07x01 Meet the New Boss 891817 07x01 Meet the New Boss 886945 Laughing Už mi to Sarinka vysvětlila, tak už vím, o co běží. 07x01 Meet the New Boss 71416 No je to fakt na houby, že je takových lidí všude hromada. Nevděk světem vládne = smutná realita. Rolling Eyes

Nemám k tomu co dodat. Jen díky, že ty dnešní titulky doděláte. cheers 07x01 Meet the New Boss 104346
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 19:58

Som rada, že ste sa nakoniec rozhodli dať sem Vaše titulky. Chodím sem pomenej a nie vždy zahliadnem nejakú tú info ale vždy vždy vždy som si sťahovala len linky, ktoré ste sem dali Vy a len titulky, ktoré ste dali Vy. Vedela som, že je to kvalita a vôbec som netušila kde by som si stiahla iné. Takže ďakujem za Vašu námahu a skvelú prácu v predošlých sériách aj pri tejto časti. Ste skvelé. Smile A ak sa naozaj rozhodnete skončiť ako ste písali tak ďakujem že som mohla mať vždy také skvelé tituly 07x01 Meet the New Boss 92299 07x01 Meet the New Boss 92299 07x01 Meet the New Boss 92299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 20:03

tak ja som si trocha zagooglila, aby som sa dostala do obrazu a už vidím, kde je kameň úrazu...

baby poviem vám to takto. to, čo napíšu ľudia na externej stránke pre všetky druhy titulkov by som vôbec nebrala na vedomie... to sú proste verejné veci, kde sa nazhromaždí kopec ľudí všelijakých charakterových vlastností a idem im tam o úúúúplne niečo iné ako nám tu. tu na tomto fóre máte svojich fanúšikov, priateľov, svoju rodinu a viete dobre ako dopadli príležitostní provokatéri, ktorí sa tu z času na čas objavili s poznámkami, kedy budú titulky a podobne. TU, si vás všeti vážia a všetci si cenia vašu robotu.

viem, že to zabolí, keď sa do vás takto niekto obuje, ale srsly? na každej stránke, kde sa objavujú titulky pre viacero seriálov sú takté problémy. osobne s tým mám skúsenosti, čo sa anime týka. tam je tiež neskutočne prekladateľských skupín a čo epka akéhokoľvek anime, to nejaký provokatívny koment k tomu... ale to je práve preto, že sú to stránky pre všetko a všetkých. ale tu sú ozaj fans iba kvôli sn, a ktorí chcú iba vašu prácu, lebo vás poznáme.

tak hlavu hore, žiaden smútok. máte obrovskú podporu a rešpekt ľudí na tomto fóre. to, čo sa píše niekde inde si neberte k srdcu. Wink

super, že ste to nevzdali 704


Naposledy upravil dion-fortune dňa 24.09.11 20:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarya
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Tarya


Počet príspevkov : 10
Registration date : 03.05.2010

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 20:05

Tiež sa staviam do radu, cením si vašu robotu. Nestiahnem iné slovenské titulky ako tieto, hoci by som musela na vaše aj čakať. Pozerám s anj titulkami a druhý raz s titulkami odtialto, aby som pochopila to, čo mi v angličtine ušlo. Kvalita je lepšia ako rýchlosť a vaše titulky sú skvelé. To čo vravia/píšu ľudia inde nie je isto to, čo si myslím ja a aj ostatní tu, ako tak čítam...

Vďaka za vašu robotu a čas, ktorý titulkám venujete 07x01 Meet the New Boss 430869 07x01 Meet the New Boss 214863
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 20:07

dion vsak my sa nehadame, napisala som dotycnemu preco nepreklada titulky na serial ktory titulky nema a pustili sa tam do nas ako keby neviem co... Podla mna je blbost aby na jeden diel bolo 10 tituliek, ked daktore serialy nemaju ziadne...lenze tam by nemal tolko bodov za titulky... Rolling Eyes
Mna nasralo to, ze proste baby od rana prekladaju, ja utekam z roboty aby som im pomohla a potom mi este niekto za to aj vynada... Myslim si, ze kazdeho by nastvalo, keby nieco cely den robil a potom pride niekto, co to prelozi raz za cas a este mu niekto napise ze treba rychlo a nie kvalitne...keby boli tie titulky z papiera myslim, ze u sarinky, mummy aj u mna by sa dnes kurilo papierom... Laughing Laughing Ale ok predychane...

zizi: ani nevies ako ma tvoj a aj ostanych prispevky potesili... 603
Návrat hore Goto down
Janka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Janka


Počet príspevkov : 39
Age : 40
Nálada : absolutantne skvelááááá :o)
Registration date : 26.04.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 21:01

Ako pisateľ sa tu nezúčastňujem, ale teraz Vás chcem podporiť a ako píše Zizi aj ja stojím vo fronte. Robíte skvelú prácu za tie roky 07x01 Meet the New Boss 103511

....nedajte sa vyprovokovať...

ešte raz skvelá práca a prajem veľa chuti do ďalšej 704
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 21:04

Dámy, ja si vašu prácu cením, a jediné titulky okrem vašich sťahujem iba anglické, aby som videl napísané slová, ktorým nerozumiem. A vždy keď mám čas, vám s titulkami pomôžem. Síce som s prekladom pomohol zatiaľ iba dvakrát, lebo v sobotu väčšinou robím iné veci, ale o to viac viem, že venovať sa tomu každú sobotu nie je sranda(teda občas je Very Happy ).
Pravdupovediac, ani som nevedel, že titulky zverejňujete aj na inej stránke, nikdy som totiž nehľadal iné titulky na SN. Myslel som si, že to robíte iba pre komunitu, čo navštevuje tieto stránky.
Ak to nechcete robiť pre nikoho iného, tak aspoň pre ľudí, čo chodia sem, ktorí si cenia vašu prácu 07x01 Meet the New Boss 232827
Návrat hore Goto down
djdodo
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 44
Registration date : 12.09.2009

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: .   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 21:42

Sme vam velmi vdacny ze ste sa tituliek chopili .... co by sme si bez vas pocali, este DIKI

07x01 Meet the New Boss 258431
Návrat hore Goto down
vanilka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
vanilka


Počet príspevkov : 11
Age : 36
Nálada : skvelaaa ;)
Registration date : 28.01.2009

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 21:49

Aj ja sa chcem pridat a podakovat sa za vasu skvelu pracu nielen co sa tyka tituliek ale aj
stranky. Uz skoro 3 roky si stahujem len vase titulky hlavne vdaka kvalite a kludne by som na ne cakala aj zopar dni. Pred letom ked ste sa rozhodli prestat tak som bola smutna ale akceptovala som to. A teraz som 07x01 Meet the New Boss 170639 ze ste sa rozhodli prelozit tuto cast.
Ci budete pokracovat aj nadalej je len na vas. Toto forum mam rada a nemienim sa prihlasovat na ine len koli tomu ze tu nenajdem titulky Wink
takze VELKE 07x01 Meet the New Boss 92299
Návrat hore Goto down
GaS
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 48
Registration date : 27.10.2009

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 22:02

Aj ja ďakujem za doterajšie titulky a trpezlivo si počkám na ďalšie. WEB-DL 7x01 je stiahnuté a pripravené na prečas (ak bude záujem).
Návrat hore Goto down
djdodo
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 44
Registration date : 12.09.2009

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: .   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 22:11

zaujem samozrejme bude. a keby si precasovaval celu seriu boli by sme ti vdacny.
Návrat hore Goto down
lue
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 11
Registration date : 02.09.2010

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 22:16

Tiež d'akujem za všetko čo ste pre nás urobili (urobíte) serial sledujem 1 rok a ked' som anšiel toto forum bol som taký happy že sa to nedá ani slovami opísať bolo tu proste všetko čo sa serialu týka takže som bol rád lebo nikde inde som to nenašiel ... ak budete pokračovať v prekladaní budem len a len rád, ak nie čouž .. život ide dalej je to vaše rozhodnutie a ja ho budem akceptovať a kedže v googli akosi neviem nájsť žiadne ine titulky ako ang. tak sa asi budem musieť lepšie naučiť po anglicky Smile nevadí .. ešte raz Ďakujem Smile 07x01 Meet the New Boss 430869
P.S. samozrejme na fórum budem nad'alej chodievať Smile
P.S 2 aj som zabudol pod'akovať za to že tieto titulky dokončíte I love you 07x01 Meet the New Boss 214863
Návrat hore Goto down
Andie
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 2
Registration date : 18.05.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 22:21

Ďakujem... Seriál SN zbožňujem už od začiatku a vďaka vašim titulkom ho môžem pozerať kedy sa mi zachce a pomohli mi aj zlepšiť si angličtinu... ešte raz veľká vďaka za všetku Vašu námahu... ste super 07x01 Meet the New Boss 103511


Naposledy upravil Andie dňa 24.09.11 22:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
atlantida17
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 2
Bydlisko : Žilina
Nálada : uuuuž, neviem sa dočkať 9-tky
Registration date : 07.04.2008

07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: supeer   07x01 Meet the New Boss Empty24.09.11 22:26

takže ja tiež chcem povedať že supernatural je fakt super... a aj za vašu ochotu prekladať a robiť titulky.... len sa chcem spýtať, dajú sa tu stiahnuť aj len samé titulky???? ak ano tak kde prosím.. lebo neviem ich nájsť.. ďakujem pekne všetkým ktorí sa na tom podieľajú.. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





07x01 Meet the New Boss Empty
OdoslaťPredmet: Re: 07x01 Meet the New Boss   07x01 Meet the New Boss Empty

Návrat hore Goto down
 
07x01 Meet the New Boss
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 07x01 Meet The New Boss
»  07x01 Meet The New Boss
» 2. SK/CZ SN MEET
» 3. SK/CZ SN MEET

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Titulky-
Prejdi na: