Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Temné zákoutí

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Temné zákoutí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Temné zákoutí   Temné zákoutí - Stránka 5 Empty07.06.13 16:13

A tady je zaver první časti:

O dva dny později přistoupil jako již po několikáté Bobby k Deanovi.
„Deane, vím, že to není lehké, ale takhle tu nemůže zůstat.
„Proč ne? Dokážu se o něho postarat?“
„Deane. Sam je stále netečný, sotva něco sní, jsou místa, na kterých se o neho postarají.
Dean se k Bobbymu prudce otočil a Bobby hleděl na jeho zrudlé oči.
„Sam nikdy neskončí v nějakém ústavu, pokud budu muset, najdu si nejakou práci.
„Deane Bobby má pravdu, Sam potřebuje zvláštní péči,“ ozvala se Jo.
„Nepotřeboval by, kdyby byl Castiel k něčemu.
„Křivdíš mu, Castiel udělal maximum, ten démon se zabil, teď může být kdekoliv.
„To je mi jedno, Sam nikam nepůjde, je to můj bratr.
„To mu nikdo nebere, ale zajisté by nechtěl, aby si kvůli nemu…,“ Dean mrštil skleničkou o zem, Jo uskočila.
„Jediné co teď potřebuje je tvůj odchod, ani jednoho z vás nepotřebujeme.
„Deane. Já chápu, že si to vyčítáš, ale nemohl si nic dělat, lidé té potřebují, tohle není to, co by Sam chtěl,“ ozvala se Ellen z uctivé vzdálenosti.
Sam nikdy do žádného ústavu nepůjde!“
„Není jiná možnost, pochop to Deane, nemůžeš se o neho starat celý den a noc, nikdo z nás nemůže, máme své povinnosti, jestli přestaneme být lovci, ten démon dosáhne svého.
Dean na Bobbyho upřel své krví podlité oči, vypadal dost děsivě, dvě minuty na něho hleděl, poté se jeho pohled přesunul na opodál sedícího Sama, který nepřítomně hlesl před sebe a poté se vrátil zpět k Bobbymu.
„Máte pravdu, nikdy bych nebyl schopný se o něho postarat, tohle není pro me, každou chvíli ho hlídat, aby si náhodou neublížil, doslova mu vnucovat jídlo a pití, něco takového bych nedokázal., protože by mě to ubylo k smrti, takže se zachovám jako špatný bratr a strčím ho do ústavu, at se tam o nej postarají.
„Bude to tak nejlepší, ale ne proto, že by si byl špatný bratr, ale protože…,“
„Tady jsem skončil, najdete mu místo, kde se o nej postarají.
„Najdete, co tím myslíš?“ Chtěla vedet Jo.
Dean se na ní podíval.
Jaký by mělo smysl tam za ním docházet?“
„Takový, že by si tam pro nej byl.“
Dean se hořce zasmál.
„Byl tu pro nej, on me nevnímá, nikoho z nás nevnímá, to co je tady předemnou, není můj bratr, tady jsem skončil, nehledejte me, jestliže mu není pomoci, musím se naučit žít jako poslední Winchester.
„Deane tohle nemůžeš myslet…,“ Jo se ho chtěla dotknout, ale Dean uhnul.
„Nedokážu se na něho koukat, každou vteřinu mi připomíná mé selhání, takhle dál…“ Dean se přiblížil ke dveřím.
„Deane, nemůžeš odejít, prosím, zůstaň, i když to vypadá beznadějně, nemusí to tak být napořád.
Nehodlám se ubíjet planou naději, něco takového nedokážu, sbohem Bobby, Ellen, Jo…sbohem Sammy dodal rozechvělým hlasem, otevřel dveře, opustil místnost a brzo jim zmizel z očí.
„Neměli bychom za ním…“
„On se vrátí,“ zamumlal Bobby, ale nezněl příliš přesvědčené.
Dean se však nevrátil, nedokázal ho vystopovat ani Castiel i když nejspíš díky tomu, že se mu zcela neobnovily jeho síly, bylo klidně možné, že se ani potom všem neobnoví.
Vzali Sama do nejlepšího zařízení, kde jim slíbili, že se o nej postarají s maximální péčí.
O několik hodin později, když už byla venku hluboká tma se Sam, uvězněný ve svém podvědomí, postavil na nohy.
„Nemůžeš to vzdát Same,“ ozval se ženský hlas.
„Je tady někdo?“ zavolal do prázdna.
„Nemůžeš to vzdát Same.
„Je tady někdo?“
Existuje způsob, jak se odtud dostat, ty ho jistě najdeš,“ znovu se ozval ten ženský hlas, tentokrát za jeho zády, Sam se pomalu otočil
„Jess?“ vydechl překvapeně
„Žena před ním se pousmála.
„Ano. Jsem to já.
„Jak je to možné?“
„Na tom nesejde, podstatné je, že se dokážeš vrátit, musíš se vrátit, už jen kvůli Deanovi.
„Co tím myslíš?“
„Potřebujete, ty to dokážeš, vždy jsi byl bojovník, vždy,“ po těchto slovech se Jessica rozplynula

Zarostlý Dean vešel do hospody.
V naprostém klidu si sundal svetr, položil si ho na stůl a poté se zeptal deseti mužů a pěti žen, co seděli u stolu před ním.
„Tak jaká krevní skupina se tu dneska podává?!“ Jakmile to dořekl, dveře se zabouchly a všech patnáct postav se naráz otočilo a vycenilo na Deana tesáky.
„Myslel jsem si to,“ odplivl si Dean a poté se na ně, vrhl s nožem.
Návrat hore Goto down
Abi
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 40
Bydlisko : Doma
Registration date : 20.03.2013

Temné zákoutí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Temné zákoutí   Temné zákoutí - Stránka 5 Empty08.06.13 14:30

Skvele! Temer jsi to vystihl to na co jsem myslela i kdyz bych nechala Sama vybit vsechny v jeho temnem zakouti a pak bych ho nechala umrit...takovej celkovej konec v SN Wink ale libi se mi ta predstava jak tam sedi v kresle zhrouceny Sam a je nucen k jidlu jako dite a trpici Dean ktery se o nej nedokazal postarat. xD dekuju tesim se na pokracovani
Návrat hore Goto down
 
Temné zákoutí
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» The Hunt

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: