Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty26.08.12 23:34

Táák. Dnes ráno mě napadlo tohle. Nějak jsem se s těmi jednorízovými povídkami rozjela, že?

Nerada píšu souhrn k povídkám, které je třeba si přečíst proto, aby se jim rozumělo, takže napíšu jen něco málo.

Děj je zasazen do šesté série (protože vztah Deana a Case tam není náležtě, hm, "prozkoumán"). Vzpomínáte si na díl o Osudu a Titanicu a jiné realitě? Hm, určitě ano. V téhůe jné realitě, byly některé detaily jinak. Co, kdyby kromě toho, že Dean má jiné auto, a Jo a Ellen jsou naživu, byl jinak i jeden malý detail? Co kdyby Cas a Dean byli spolu? Together like, together.


A, Cas ví, že když tu věc s "parníkem" vezme zpět, přijde o tohle, ale co by neudělal pro zcáhranu Denova světa, a Deana, že?

Cas samozřejmě pořád bojuje válku a uvědomuje si ještě jednu věc. To, že přijde o Deana, toho může hodně změnit.

Miluju jiné reality (viz díl 5x04), protože jsou neprozkoumané a tolik se toho v nich mohlo stát...

Povídka u konce naznačuje konec šesté série, a konec sedmé série a taky to, co si myslím, že se stane v Očistci.

Obsahuje: SEX, A SLASH. Takže přístupnost od, hm, šestnácti? Proč se obtěžuji tím, to sem psát? Protože musím Smile

ENJOY!


SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE


„Podvol se, nebo zemři!“

„Neakceptuji.“

„Budiž.“

Castiel pozoroval bílé světlo, vylévající se z úst, druhého anděla. Zmohl se, na „Mrzí mě to,“ ale, i jemu samotnému, to spojení znělo pateticky. Říkal to teď tak často, že zapomněl význam.

Jméno Castielova padlého bratra, bylo Bathiel. Cas, si pamatoval jména všech andělů, které zabil.

Světlo, ozářilo halu, a když vyhaslo, Cas zavřel oči. Závan, větru. Když je otevřel, spatřil otisk křídel. Jedno, z nich se otisklo do podlahy, a druhé napříč na přiléhající stěnu.

„Hej, Casi, na slovíčko.“ Cas, vzdychl. Na tohle, teď nemá čas. Dean si to zjevně nemyslel, protože se modlil, dál. „Nikdo, nemá TOLIK práce, no tak.“

Nedovedl, to ignorovat, i kdyby sebevíc chtěl. Hlas Deana Winchestera rozechvíval Castielovu milost, a na moment, Cas zahlédl obraz, Deana sedícího na piknikovém stolu, v parku, slunce vysoko nad hlavou.

Když se objevil, o dvě hodiny později, v motelovém pokoji, první, co mu přišlo na jazyk, bylo: Co chceš? Ale, tváří tvář Deanovi, řekl jen: „Deane…“

Dean, byla linka, v téhle válce, linka pro Case, vymazující hranici Pekla, a Nebe. Cas, nedovedl vyjádřit vděčnost, kterou cítí, a lásku, a vše, co to znamená, protože pro Case byla Deanova podpora vše, a lze slovy vyjádřit VŠE?

Cas, seděl na okraji postele, a mechanicky, se svlékal. Otočen, zády k lovci, si povolil kravatu a spolu s košilí, stáhl. Choval se jako profesionál, anebo unavená milenka. Když mu došlo, že Dean ho pozoruje, vzdychl.

„Víš, že si tohle máš užívat, že jo?“

Cas, se otočil, a pohlédl na Deana přes holé rameno. Něco v Casových očích, Deana zarazilo. Cas se vyhoupl na postel a bez varování Deana (pořád oblečeného) shodil do peřin. Hladově, a ne příliš jemně, lovce políbil, ústy se vpíjejíc do úst druhého muže, oba bojujíc o nadvládu.

Když se Cas odtáhl, a jistě si byl vědom toho, jak rychle Dean dýchá, jak rychle tluče jeho srdce, i toho, že Dean ztvrdl, anděl zamumlal: „Jsi, spokojen?“

Dean se ušklíbl. „Budu.“ Polkl.

Cas, se tvářil nesmírně vážně.

Něco s Casem, nebylo v pořádku. A, nešlo jen o válku v Nebi. On a Dean za sebou měli nejednu rozepři, ale Dean měl pocit, že dnes v noci za Casovým odstupem stojí ještě i něco víc.

„Casi?“

„Hm?“ zeptal se Cas. Sklonil se, vyhrnul Deanovo triko, a líbal Deana, podél linie krku, ramenu, hrudi…“

„Chci, se na něco zeptat.“

Cas, ztuhl. Zvedl hlavu, a upřel na Deana modré, zářící oči. Tvářil se zvědavě, ale i ostražitě. „Ptej se.“

„Proč jsi,“ Dean zalapal po dechu. Cas, mu vjel rukou do kalhot. „Proč,“ zkusil to znovu. Vážně, ho Cas úmyslně rozptyluje? „Chci vědět, sakra. Tohle, bylo úžasný. Casi!“ Chytil Casovu ruku, a anděl, se zatvářil zraněně. Posadil, se jako předtím, do pozoru, až na to, že teď čelil Deanovi.

Zůstal nad Deanem obkročmo sedět, tváříc se mírně netrpělivě, a dotčeně.

Dean tomu zkusil nevěnovat pozornost. „Proč jsi mi neřekl, že existuje i jiná realita? Však víš, ta v níž jsou Jo a Ellen mrtví.“

Cas, vzdychl. Sklonil se, a zkusil Deana znovu políbit. Lovec ho tentokrát nezastavil.

Cas, začal rozepínat Deanův opasek, a Dean v duchu zaklel. Proč, Case učil tohle? Cas, věděl přesně, co udělat, kam sáhnout, co Dean potřebuje, a jak ho rozložit, a zase složit zpět, dohromady. Deanovi chyběly chvíle, kdy on a Cas jenom mluvili, a neutíkali k sexu.

Sex, byl snadný. Dean se naučil z toho, co Cas zrovna potřeboval, vyčíst, jak se cítí. Uvědomil si, že pro Case, i pro něj je to snazší. Ani jeden z nich nebyl mluvka, a tenhle druh komunikace, jim oběma vyhovoval. A, oba je utěšoval.

Něco, však řečeno, být musí.

„Nebyl, důvod. Uvědom si, existuje mnoho realit, Deane,“ konečně rozepl Deanův opasek a lovec, zavřel oči. Casův, dech, byl u jeho ucha. „Já spatřil, možnosti,“ vjel rukou do Deanových slipů, „a světy, které si neumíš představit, a které se jeden o druhého liší, detaily, nebo maximálně…“

Dean, zatajil dech. Cas ho sevřel v ruce.

„Co…“ polkl. Cas nadzvedl obočí. „Co jiného je jinak, v tamté realitě?“

Cas, si s Deanem, laškovně hrál, napínajíc ho, ale Deanovi neunikl jeho VÝRAZ.

Pak, vážně řekl: „Zatím jsi mi nedovolil řídit tvoje auto.“

Reakce se dostavila okamžitě.

Dean se rozesmál, a Cas, se usmál taky. Poprvé po týdnech anděl, cítil, že z něj opadá napětí.

„To je vše?“ řekl Dean mezi nádechy. Cas zaváhal, a pak, kývl. „To nejdůležitější.“

Měl by Deanovi říct víc. O Lise. Měl by mu říct o nich, ale Cas se k tomu nedokáže přimět, ne dnes, v noci, jejich poslední společné noci.

Kdyby Deanovi řekl, co zamýšlí, že tu věc s parníkem změní, a změní je, Dean by nesouhlasil. Pohádali by se, a Cas, by to vzal zpět, i tak, protože Deanův život, je pro něj příliš důležitý. Neohrozí Deana, i kdyby to znamenalo, že ho ztratí.

A, Cas, bude mít vždy přinejmenším tohle, vzpomínku na tuhle realitu a jeho Deana, a to bude útěcha.

Dean přijde o vše, bude si pamatovat jen to, co Cas dovolí, a Cas toho nedovolí moc, protože zahrávat si s časy, a prostorem, je nebezpečné.

Cas přijde o tohle, ale, dnes v noci, ještě jednou, naposled, chce Deana cítit.

Zamyslel se, a proto ho překvapilo, když se Dean vyhoupl do sedu, a vmáčkl Case do matrace.

Měřili se očima. Dean poznal, že Cas něco tají, ale doufal, že se jedná „pouze“, o další post-traumatický zážitek z války. Políbil Case. Zip u kalhot, měl pořád rozeplý, a triko, se Deanovi shrnulo zpět přes břicho k pasu.

Nahý Cas, byl uvězněn pod ním.

„Dnes, v noci pravidla určuji, já.“

Pootočil hlavu ke straně. „Nemůžu se dočkat,“ podotkl jízlivě.

Umlčely ho Deanovy rty.

„Nemluv. Jen, buď zticha, Casi. Svedeš to?“

Kývl. Uvolnil se, a nechal Deana, VZÍT si ho. Díval se…

Dean, jeho tělo, je stín, kroužící nad Casem, v šeru. A, jeho duše, zářila, nadšením a vášní, a napětím, a vyzařovala ještě něco, horko a bezpečí a lásku.

Cas, viděl Deaovo tělo, nesčetněkrát, držel ho, a skládal molekulu za molekulou, dotýkal se Deanových holých paží, a cítil lovce uvnitř, když se milovali, a přesto, Dean Castiela nikdy nepřestane fascinovat a okouzlovat a inspirovat.

Dean se zahleděl někam, na stěnu, přes Casovo rameno, a Casovi došlo, že Dean si taky dělá starosti. Že jsou oba zlomení, a na dně. Vztáhl ruku, ale Dean ho pleskl přes prsty. Zavrtěl hlavou.

Tak, jako Cas ani on, nestojí o útěchu.

To prázdno v něm, nic nevyplní. Jenom, čas od času, tohle. Cas, a dotyky…

„Co sis myslel?“ hlesl, Dean, hlas prázdný, a stažený bolestí. „Co sis sakra, myslel, Casi? Miliony životů, a kvůli čemu?“

Cas, pod Deanem, polkl.

„Byly to jejich životy, nebo tvůj, Deane. Co jsem si měl vybrat?“

Měl pocit, že Dean kývl, ale možná ho oklamalo světlo.

„Nemůžeš mě pořád stavět na první místo.“

„Musím.“

Dean sklopil hlavu, a zahleděl se na Case. „Řekl jsem, sklapni, a poslouchej,“ s tím, Dean do Case vnikl. Neobtěžoval se s přípravou, nebo předehrou. Věděl, že Casovi neublíží, a že Cas mu nedovolí udělat nic, co je mu nepříjemné.

Nebo v to doufal.

Právě teď potřebuje tohle. Potřebuje cítit Case, a vyloudit z něj sten, a prosbu, a chce cítit, že Cas se třese nedočkavostí. Cas, to taky potřebuje.

Dean, nechce být jemný, protože chce, aby si Cas –

Přirazil, a anděl zaťal ruce v pěst, a křečovitě vydechl,

-pamatoval – znovu přirazil – TOHLE.

Cas, vykřikl, a Dan mu rychle zakryl ústa dlaní.

Zdi v motelových pokojích bývají tenké. „Tiše, Casi. Měl jsem ti zacpat pusu kravatou,“ zamumlal, zamyšleně.

Cas, zamrkal.

Dean zmírnil tempo, a už zvolna, s každým dalším zhoupnutím boků, vnikal hlouběji, do Case.

„Zapiš si za uši,“ hlesl, a jeho ruka opustila Casova ústa. Přestal se hýbat, a Cas, netrpělivě zasténal. „Že, k čemukoli se tam nahoře upíšeš, nebo Pekle, nebo kdekoli,“

Aby zdůraznil, CO ŘÍKÁ, (a, DĚLÁ), Dean se mírně zhoupl, Ne dost na to, aby TO Cas cítil, a vyvrcholil.

Anděl, zalapal po dechu, a hlava mu rezignovaně spadla na polštář. Dean se usmál. Věděl, že Cas je na hraně, a bavilo ho, si s ním hrát. Vyhoupl se výš, aby Case políbil, a přitom z Case skoro celý vystoupil.

„Až bude po všem,“ zašeptal do Casových pootevřených rtů, „vrátíš se zase, sem, ke mně. Sem. Neopovažuj se, zapomenout. Kde, jsme přestali,“ dodal rázně, a bez dalšího varování přirazil. Cas, zalapal po dechu, prsty zaťal do Deanových paží, a ztratil se, v senzaci orgasmu. Dean si na moment myslel, že Casovi vyrazil dech, ale andělé dech nepotřebují. Cas, byl jen mimo.

"Ať tě ani v nejmenším nenapadne, udělat nějakou blbost. Za živa to z tebe vyšukám, kažoud hovadinu, která se zrodila v té tvojí opeřené palici. Vyšukám to z tebe," Zpomalil tempo, a jednu ruku položil Casovi na bok, coby útěchu, a třesoucího se Case ustálil.

"Rozumíš?"

Castiel, dýchal zhluboka a zrychleně. Zvedl oči a opětoval Deanův upřený pohled.

"Ano. Rozumím," hlesl, po chvíli ochraptěle.

Dean rozhoupal boky, a tentokrát Casovi nečinilo problém s ním držet krok, a podvolit se Deanovu tempu.

Když pak oba leželi v posteli, pořád nazí, a zpocení, a uspokojení, a přikrytí dekou, Cas přemýšlel. Nepotřeboval spát, a napadlo ho, že by se měl vrátit do Nebe. Sam, spí ve vedlejším pokoji, oba lovci v bezpečí, a Cas má práci. Zítra ráno, vlastně už dnes, je čeká střet s Osudem, a Cas by se měl náležitě připravit.

Zkusil se vyprostit z Deanova sevření (Dean, si zakládal na tom, že Case neobjímá), a neuspěl. Spící, Dean cosi omámeně zamumlal, a přitáhl k sobě Case blíž.

A, Cas klesl zpět. Jednu, noc, jen ještě naposled. Vychutnával si to.

Pozoroval spícího lovce. Přejel prsty, podél linie, Deanovy tváře, dotkl se zavřených víček, a rtů.

Co by Dean řekl, kdyby věděl, do jaké reality se vrací? Bude mu Cas chybět? Může vám chybět něco, co jste nikdy neměli, na co si nevzpomínáte, a co se vlastně nikdy neudálo?

Cas, chtěl nebýt anděl, a smět zapomenout.

Protože tohle, ten okamžik v Deanově náručí, a pocit, který Casovi zbude, se stane Casovou zbraní ve válce, a to v dobrém i špatném slova smyslu. Bude ho to pohánět kupředu, ale i držet zpět, a Cas ví, že dojde-li na lámání chleba (tenhle výraz Cas pochytil od Bobbyho), právě tohle, Cas stáhne ke dnu.

Vzdával se Deana, kvůli Deanovi, a doufal, že Dean ví, proč.

Protože Cas bude raději žít bez Deana, než ve světě bez Deana.

Že Cas Deana miluje.

A, možná to Dean jednou pochopí i v té jiné realitě.

Cas, zavřel oči, a nasál Deanovu vůni. Pot, spojený s vůní po sexu, a zemitá vůně, a mýdlo a vůně Deana.

Pak položil ruku na otisk vlastní dlaně na Deanově paži, a nechal jí tam, dlouhou dobu. Dean Casovi dal podmínku, a Cas, doufal, že Dean na oplátku, nezapomene tohle,

Protože to, co Cas kvůli Deanovi dělá, v zásadě jistým způsobem vyjadřuje, že Cas Deana miluje, jedná se o vyjádření lásky, a k tomu sdělit si to, nepotřebují sex.

Jen, jeden druhého.

I když sex, usmál se Cas, a schoval ruku pod polštář, tak jak ho to naučil Dean, mu bude rozhodně chybět.




Věci, se vrátily do normálu. Nikdo nepostřehl změnu, nebo rozdíl, až na anděly, a dva lovce, pamatujíc si, něco „málo“.

„Tisíce duši, Castieli. Kvůli, čemu?“

Otázky Case unavovaly.

Cas, by si byl býval přál říct, že proto, aby zachránil svět. Pravda byla, že chtěl zachránit tu nepatrnou část vesmíru, kterou nejvíc miloval. Dělalo to z něj sobce.

A, na druhou stranu, i člověka.

Cas si říkal, že Dean by byl rád.

O pár měsíců později, Cas, zjistil, že se šeredně mýlil. A, že svůj vlastní vesmír už nezachrání, protože neexistuje.

Cas, umřel. A, znovu ožil. A, umřel.

Jedna věc, ho nenechávala na pokoji. ‚Až bude po všem, vrátíš se zase, sem, ke mně. Sem…‘

„Kdykoli, Deane. Kdykoli.“




Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty27.08.12 17:17

Maky: Tak taková realita by mi vůbec nevadila 702 Je to úžasné cheers Už mi chyběla taková povídka od Tebe, protože ty to umíš psát. A tentokrát to není ten "pocitový" slash, jaký je u Tebe víc obvyklý, ale tady šli přímo na věc a i to se mi moc líbilo SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 312566 Někdy jsou chvíle, kdy své pocity potřebujem vyjádřit tímto způsobem... je to jednodušší, než něco složitě vysvětlovat a stejně to vysvětlit nejsme schopni. A zrovna u těch dvou to sedí. Tohle je pro ně jednodušší cesta. Nic neřešit, s ničím se nesvěřovat, prostě za sebe nechají mluvit svá těla. Fakt se mi to líbilo SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 92299
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty29.08.12 23:42

Mně by to taky nevadilo Smile Na SN prostředí je úžasné právě to, že cokoli je vlastně možné, protože tvůrci samo nepopírají, že ty jiné možnosti, reality,a časy, tady jsou, a nikdo nikdy neřekl, že by to tak nemohlo být. Spíše naopak.. neřkám, že zrovna tohle, ale když to napíšeš, nebo si o tom přečteš, klidně by to tak "doopravdy" mohlo být. Nic v seriálu tomu neodporuje a to z toho dělá ještě lepší povídku. Takže jo, tohle se mi na SN hrozně líbí Smile

Říkala jsem si, že ti tím snad udělám radost. Povídky o sexu se dají psát jen dvěma způsobi - bud musíš mít ocit, že to píšeš dobře a "vcítit" se do toho (to zní blběSmile ), a nebo to radši nepsat vůběc. Takže jo, i já jsem se bavila Smile

Jen, ten konec mě samotnou rozesmutnil. Nejívc smutné mi přijdou povídky, které vlastně nejsou smutné a pak skončí tragicky...

Děkuju!
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty14.01.13 22:05

Maky: toto vůbec nebylo špatné. Asi se mi to i dost zvláštním způsobem líbilo. Je to hodně zajímavé pojetí jiné reality SPN. Myslím si, že jsi to vymyslela perfektně a tato realita a Castielovo sebeobětování se mi moc líbí.
Takže opět po dlouhé době jsem spokojená, že jsem si od tebe zase něco přečetla.

citácia :
vjel rukou do Deanových slipů
Ne-e Deana ve slipákách ne-e Very Happy Nemuč mě Maky Very Happy

citácia :
„Dnes, v noci pravidla určuji, já.“

Pootočil hlavu ke straně. „Nemůžu se dočkat,“ podotkl jízlivě.
Při čtení těchto vět, mi jela fantazie tak naplno, že si to ani neumíš představit Very Happy
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty15.01.13 21:39


A víš, že mně se to taky líbí? Většinou si s odstupem něco přečtu a říkám si - cože? Takže je fajn, když si občas s odstupem něco přečtu a pořád to chápu a pořád se z toho raduju. Děkuju žes mi tuhle povídku připomněla Smile Za těžko pamatovat si všechny...

Ty slipy mi odpusťSmile Nemyslím si, že Casovi to vadilo!

Jsem ráda, že nás ta povídka potěšila obě. A propo, jdu Ti napsat zprávu - to bude lepší, než se rozepisovat tady...
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty15.01.13 22:15

Já se přidám, povídku jsem si četla o víkendu... Maky, já myslím, že bys měla psát slash pořád. SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 284389
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty15.01.13 22:19


OK, Padme - děkuju Very Happy Ono nesejde na tom, co píšu - nakonec z toho vždycky vzejde slash! Teď pracuju na dlouhé povídce a váhala jsem nad tím, zda do ní zahrnout postelovou scénu nebo ne - no, tak asi je rozhodnuto. Sexem člověk nic nezkazí, no ne?

Každopádně jsem ráda, že si moje povídky vždycky najdou nějakéhp příznivce Smile

Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty15.01.13 22:21

Maky: nestíhám číst všechno, ale čas od času si ráda něco SPN přečtu a to s chutí.
A musím souhlasit s Padme - ten slash ti fakt jde a myslím, že bys v tomto duchu mohla klidně pokračovat Very Happy

Více podobných povídek, prosím. SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 63280
Návrat hore Goto down
Angela
Pocestný duch
Pocestný duch
Angela


Počet príspevkov : 51
Age : 29
Bydlisko : Praha
Nálada : Po dlouhé době zase ready!
Registration date : 12.06.2011

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty21.08.13 12:09

Já tě nesnášim! Prostě tě nesnášim! Je to jednoduchý... Proč kurnik nezůstali spolu? *hledá vhodného smajlíka vystahujícího její náladu*SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 1272989917 SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE 568939 Nicméně to nemění nic na faktu, že slash by jsi vážně měla psát častěji...Smile
Návrat hore Goto down
http://takahashiyuri.blogspot.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty21.08.13 20:57

Angela: No, oni se nakonec vždycky najdou a vždycky skončí spolu, takže bych to moc neoplakávala. Říkám si, že i když SN skončí "špatně", tak jednou v daleké budoucnosti, ti dva skončí spolu - třeba i až v Nebi...

Hm, já už vlastně ani nic jiného než slash nepíšu!

PS: Děkuju Ti za komentáře - a doufám, že noha brzy uzdraví!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty
OdoslaťPredmet: Re: SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE   SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE Empty

Návrat hore Goto down
 
SEX, JE JISTÝ DRUH KOMUNIKACE
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Maky-
Prejdi na: