Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 8. série

Goto down 
+10
frency
bohdy
Nemix
cleo
Panthera
Maky
Y0G1
astík
just-me
Padme
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty06.09.12 17:50

8. série - Stránka 5 934194 konecne uz vyslo ake take promo:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=cweL_xC_4k8
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty06.09.12 19:50

jupii , ale aj tak prd viem Very Happy
Návrat hore Goto down
noky
Nevinná obeť
Nevinná obeť
noky


Počet príspevkov : 34
Age : 36
Registration date : 24.11.2008

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty07.09.12 1:04

A čo takto nové minútové promo

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=rRp-rN143gQ
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty07.09.12 11:48

Musím říct, že to je výživný.

Opice už má zase delší háro Very Happy

Kevin je bijec a už nevypadá jako blb... já věděla, že nakonec nebude marnej.

Je to i vtipné.

Trochu mě rozohnil ten Castiel. To je fakt Dean taková svině, že ho tam nechal? V tom druhém záběru tam stojí jakási postava v pozadí a vypadá to jako Dean a pozoruje Castiela.

Jen mi prosím neříkejte, že ta tlustá asiatka, co stojí vedle Crowleyho, je novej vessel Megany! Proboha, já chci Rachel Miner! affraid
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty07.09.12 22:18

no zeby sa dala dokopy s crowlym sa mi nechce verit mohol by to byt nekto iny

co sa tyka zavretia pekelnej brany toto by mohlo byt velmi putave a hlavny badass by mohol byt crowley pocitam ze nic z ocistca uz nevyjde Very Happy

Bol by som velmi rad za scenu v ocistci dick a dean naozaj by som tuto scenu ocenil
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty07.09.12 22:28

Y0G1 napísal:
no zeby sa dala dokopy s crowlym sa mi nechce verit mohol by to byt nekto iny

co sa tyka zavretia pekelnej brany toto by mohlo byt velmi putave a hlavny badass by mohol byt crowley pocitam ze nic z ocistca uz nevyjde Very Happy

Bol by som velmi rad za scenu v ocistci dick a dean naozaj by som tuto scenu ocenil

Já už teda dicka Dicka fakt nechci vidět. Sorry. Nesympatický herec plus nejhorší záporáci v SPN ever - leviathupci.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty08.09.12 9:20

tak to je zase vec nazoru no. Pre mna su levici na urovni s lucikom king
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty08.09.12 15:50

Jop, každej si najde svoje, ale levíci mi lezou krkem. (nepromyšlený - sešněrovaný hodně rychle a blbě) 8. série - Stránka 5 232827

Tu postavu v pozadí tipuju na Deana stejně jako Padme. Zatím je to kvalita mizera mizeriáš, těžko soudit.
Jakpak nám u toho jezírka smutně sedí, oukropek jeden baloňákovej... Nicméně lze to považovat za důkazní materiál, že Castiel z očistce nezdrhl a obávám se, že ho tam to jelito Deanovo jednoduše nechá a bude se věnovat Aljošovi Kevinovi a "zaláskované opičce". Rolling Eyes
kód:
http://www.spn.panthera-cz.com/Pictures/Kdokdekdyco.png

Ještě si dovolím jednu poznámku z logiky věci, natrvalo odříznout peklo - jak pak chtějí udržet rovnováhu? Rozum do hrsti Deane a raději srovnej Králíka do latě, než megalomansky vymýšlet nesplnitelné. confused
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty08.09.12 17:08

tak rovnovaha by mohla byt tak ze zavru nebo a peklo
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty09.09.12 12:00

Panthera napísal:
Jop, každej si najde svoje, ale levíci mi lezou krkem. (nepromyšlený - sešněrovaný hodně rychle a blbě) 8. série - Stránka 5 232827

Tu postavu v pozadí tipuju na Deana stejně jako Padme. Zatím je to kvalita mizera mizeriáš, těžko soudit.
Jakpak nám u toho jezírka smutně sedí, oukropek jeden baloňákovej... Nicméně lze to považovat za důkazní materiál, že Castiel z očistce nezdrhl a obávám se, že ho tam to jelito Deanovo jednoduše nechá a bude se věnovat Aljošovi Kevinovi a "zaláskované opičce". Rolling Eyes
kód:
http://www.spn.panthera-cz.com/Pictures/Kdokdekdyco.png

Ještě si dovolím jednu poznámku z logiky věci, natrvalo odříznout peklo - jak pak chtějí udržet rovnováhu? Rozum do hrsti Deane a raději srovnej Králíka do latě, než megalomansky vymýšlet nesplnitelné. confused

Já teda doufám, že Castiel se vrátí (vrátil) do nebe. Myslím, že se nám tím teaserem snaží nacpat do palice, že anděl tam zůstal, já teda doufám, že ne.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty09.09.12 18:43

hlavne ten andel vypada vice dosranej jak samotnej dean Very Happy

edit: a opat mne sere proc ukazujou lidi v ocistci to je fakt takovej problem tam nejak udelat 4/5 dusi jako monstra? uz mne s tim zacinaj srat Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty10.09.12 15:20

Další samice na obzoru Rolling Eyes

"Supernatural": Women don't tend to stick around long on this show, so our ears perked up when a little birdie told us that we'll soon see a "major recurring female character." Naomi will debut in Episode 807, "A Little Slice of Kevin.". She's very buttoned up and polished (and described as similar to Matt Damon's character in "The Good Shepherd"). All that poise and professionalism is just a farce, though -- she's got some serious issues. Oh, and FYI, that episode's mystery-of-the-week centers around a woman named Delta, who is a rocker who may have become a "witch-for-hire" when her band broke up.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty10.09.12 20:28

kód:
http://screencrush.com/supernatural-season-8-photo/
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty10.09.12 21:50

OmG, on má pořád tu děsnou bundu.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty11.09.12 21:39

ja tu bundu povadzujem za jedinu prijemnu zmenu v celej serii...
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty13.09.12 21:33

pre tých z vás, čo sú na fb: pár obrázkov Cool

kód:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151227742652323&set=a.10151227742607323.511734.9991232322&type=1&theater
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty18.09.12 0:18

Samozřejmě, že se nám tím promem snaží vnutit, že Cas v Očistcvi zůstal, abysme pak byli náležitě, hm "zaskočení", že vlastně ne. Na druhou stranu, on tam možná vážně zůstane, protože Dean JE dost velké jelito na to, aby ho tam nechal.

Upřímně řečeno, odhlédnu-li od vztahu který k vztahu Cas-Dean mám, objektivně... Dean JE k Casovi nesparvedlivý. To snad vidí i ten, kdo postavu Case nemá rád. A já si umím představit, že Dean tam Case nechá, protože "nebude" mít na vybranou a pak se bude "vesele" věnovat zavírání Pekla. A pokud se Cas nějakým zázrakem z Očistce dostane, Dean se bude divit a to je vše. Už jsem se smířila as tím, že Dean je nevděčný, co se Case týče a žádnou srdceryvmou chvilku nečekám. Toliko objektivně.. a někdo zkuste namítnout. že Dean JE vděčný a že si myslíte, že není schopný ta, Case prostě nechat.Sedí to do jejich rolí, což je smutné. Cas schopný pro Deaa obětovat vše, a Dean saying his Goodbye...

to mě proto nepřekvapuje. Víc mě naštve skutečnost, že Cas po tom všem, čeho se vzdal, a co dobrého udělal (protože Dean a Sam jsou svatoušci), prostě skončí v Očistci. To by bylo hodně hodně na palici.

Takže já to vidím tak, že Cas v Očistci možná zůstane (a Dean si bude pískat), ale pak se v druhé polovině série zase objeví zpět. Nejdřív bude jen ve flashabcích.

Má být v osmi dílech, což budou možná ty flashabacky a pak - pokud se tedy nic nezměnilo, bylo řečeno, že bude "minimálně" v osmi dílech. Takže to otevřené číslo by mohlo nahrávat Casovu návratu mezi "živé"... třeba ve spojitosti s tou tabulkou a tak.

Nvíc Misha řekl, že Cas by měl hrát významnější roli. Tak, to snad taky něco znamená.

Jen tam prosím nenechéjte Cas zkysnout navždy. A neudělejte z Deana enormního dyka, kterému je přátelství ukradené. Ale, to bych chtěla asi moc.

Co se proma týče - ta asiatka je Kevinova přítelkyně, nebo ne? Byla na konci sedmé série...

Kevin konečně vypadá normálně a co mě potěšilo - promo není o upírech. Takže série bude snad vyvážená. Samozřejmě nám naservírovali je výstřih, a nakonec to bude vše jinak.


Dean taky vypadá tak nějak.. spokojeně. Varovnaně. Že by maska? Skrývá, co se stalo v Očistci a celou tu upíří aféru? Jaký dopad to ještě bude mít...

Na té fotce, jak tam Dean stojí a na něco kouká, s upírem v pozadí.. určitě kouká na Case. Řekla bych, že se rozhoduje, zda odejít z Očistce a Case tam nechat nebo ne. No, a my všichni samozřejmě víme, jak se Dean - se zlomeným výrazem na tváři - rozhodne...


Proč tam zase cpou tolik ženských postav? A, vyhlídka deváté a desáté série...

ale, pořád jsem co se téhle série týče, hodně optimistická, tak uvidíme... Smile

Na tom záběru, kdy Deana něco povalí na zem, a vyrazí mu to nůž z ruky. Je to Cas? Byll řečeno, že Očistec má na anděly a lidi jný vliv. Třeba to z Case dělá.. hm, monstrum?

Hej, jak tam Cas sedí u jezera, a obraz je černobílý. Hodně - hodně- mi připomíná Case z budoucnosti!!! Juj.. a budou zavírat bránu Pekla, takže k Luciferovi se ještě vrátíme. V 5x04 řekl, že cokoli se stane, cokoli Dean udělá, všechno je dovede SEM. To by bylo zajímavé ukončení SN. Ted nemluvím vážně, jen fantazíruju... ale, Cas vážně vypadá jako tamten Cas!




Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty18.09.12 17:33

Maky.... dakujem, ze si sem napisala svoje myslienky...rada si precitam co si myslia aj iny, hlavne ked som zistim, ze niektorymi aj suhlasim.... Very Happy
... aj ked by mal byt Castiel aj iba v jednej episode, zasluzil by si podla mna este vacsiu pozornost ako len prostrednictvom Deanových flashbackov Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty18.09.12 22:13


Pozornost, to je správné slovo. Nevadilo by mi, kdyby Cas v téhle sérii skončil. Ale, chtěla bych. aby odešel s jistým respektem, jako Bobby a John, a ne aby prostě "zmizel", jako když se ze seriálu vypařil v tom jezeru. A taky by s zasloužil omluvu od Deana, nebo aspon trochu jeho pozornosti, a nejen, pa pa, Casi... je to vše o respektu. Když dáte nějaké postavě v seriálu takový pristor, muste její příběh náležitě uzavřít, a ne ho zrmvit a baštvat fanoušky.

Řekla bych, že s enám snaží vnutit, že Cas v Očistci zůstal, a to tou formou flashbacků. Ale na druhou stranu řekli, že Cas bude minimáln v osmi dílech, takže nás pak podle mě "překvapí" jeh návratem. Možná v prvním díle Deab Samovi řekne, že Cas je pryč, nebo že neví kde je a my ho uvidíme jen ve flashbacích. A pak, jako jsme postupně odkrývali záplteky v šesté sérii (Casovu zradu, to že Sam nemá duši), budeme odkrývat, že Cas vlatsně není pryč, ale je někde okolo.. mohl by s tím souviset i ten upír. Kdo ví. Řekla bych, že nás chtějí převapit, a upřímně v to doufám. Nepotřebuji Case v polovině epizod dérie, jen chci, aby když už tam, je aby tam dodopravdy byl.

Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty19.09.12 9:34

Nesnáším Star Gate a nesnáším tuhle ženskou. Všem fanům SG se omlouvám. Very Happy

kód:
http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-casts-new-angel-a-47510.aspx
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty19.09.12 12:05

chapu spravne ze tam bude hrat amanda ? jupi ja sg milujem ale odpustam ti Very Happy
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty19.09.12 20:46


mhm... tak toliko k tomu, že se chtěli pohnout a nezaobírat dál anděly. Noví andělé. Ale, nezní to tak špatně.

Když už, já bych ráda znovu viděla Balthazara. Třeba jen v jedné epizodě.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty20.09.12 15:06

Že se to nebude točit kolem andělů - to byly myslím dost "původní" spoilery. Ovšem je jasný, že když bude v hlavní roli prorok, slovo Boží a zavření pekla, tak se asi logicky další andělé objeví. Wink

Ne, že by mě nějak tankovala Amanda TApping jako anděl (snad bude lepší než hysterka Hester), ale ráda bych viděla pořádný démonský démony - taky někoho jinýho, než Crowleyho.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty21.09.12 19:11

Vysel prvni sneak peak, zatim se ceka, az bude dostupny ve vsech zemich. Dean v nem udajne rika Samovi, ze Castiel je mrtvy. Dean zcela jiste keca, otazka je proc... Nebo si to mysli, ze je Castiel mrtvej.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty21.09.12 20:47

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Gl3_TmLqTjg

Tak, podle mě je to jasný... Dean Samovi kecá. Sam Deana potkal v tom srubu, a nikde nebude ukázán moment, kdy a jak se Dean přesně přehoupl přes bránu Očistce na Zem. Proč asi? Že by Case někde schovával? Nedivila bych se tomu, kdyby se z Case v Očistci stalo něco hm, horšího - kdo ví, co se tam děje s anděly.. nějaký druh monstra, jak poukázal Misha v jednom interviu, na anděly má Očistec jiný vliv než na lidi, a Dean se zdá být v pohodě...


nebo, Dean skutečně neví, co se s Casem stalo. Pokud ho tam "nechal" protože si myslí, že Cas je "ztracen" - "he let ho", jak je v tom spoileru, neznamená to, že Cas to nakonec sám nezvládl, anedostal se ven, aniž o tom Dean ví.


nikde nebude ukázán moment, jak se Dean přehoupl. Nebo bude, a do té scény bude zakomponován Dean zírající na Case (viz ina fotka). Všichni fanoušci si budou rvát vlasy. Cas bude ve flashbacích a pak bude pomalu, stejně jako v šesté sérii, vyplouvat napovrch, co se s Casem skutečně stalo. Možná v tom budou zakomponování i ti upíři. Uběhne osm dílů (Cas mimináln v osmi dílech), Cas na chvíli zmizí z flashbacků.


A, pak, najedou - kde se vzal, tu se Cas vzal. Všechny dějové linky se spojí a my budeme "překvapní".

To, že Dean Samovi takhle říká, že Cas je mrtvý a Sam se doslova ptá "nejsi si jistý?", myslím jasně poukazuje na to, že není a že ještě k něčemu dojde... po téhle ukázce ze mě obavy, že Cas zůstane mrtvý, nějak opadly. Jasně z toho řve: Ještě se dočkáme dohry...

hm, Deanův utrápený výraz.. k čemu asi v Očistci došlo?





Naposledy upravil mummy dňa 12.10.12 11:31, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Podľa pravidiel "Odkazy, ktoré nesúvisia so stránkou supernatural.cinemaview.sk, galériou a jej ostatných súčastí, vkladajte do "code".")
Návrat hore Goto down
Sponsored content





8. série - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8. série   8. série - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
8. série
Návrat hore 
Strana 5 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Ôsma séria-
Prejdi na: