Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x03 Heartache

Goto down 
+5
bohdy
Padme
Nemix
sisel
Panthera
9 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty18.10.12 6:13

A jéje, já mám taky ráda jablka, takže další zápis - transplantací co nejméně. Very Happy
Tvářím se pracovně, tudíž pouze ve zkratkách:

"Enjoying good things..." ale Jaredovi to jablko očividně nechutná zrovna nejlíp.
A je to tu, ne, Jensenova tatíka nemusím. Osobně na mě působí dost oslizle už od Devour.

Paule, tohle není byt, ty žiješ v tělocvičně - ty halapartny byly poněkud mimoň, nicméně ten podivnej koktejlík vypadá úplně stejně, jako můj ranní čaj, brčál hadra. Tím jsem se mimochodem takřka udusila, zase herecká recyklace - v šerifově kanceláři sedí Levitt "jednonohý, jednooký a jednoruký Šón!" - 5x20 hrál démonického kamaráda Jimmyho Novaka Rogera. Aaron Pearl se taky nacpe všude.
A co víc, tak mám pocit, že ta doktorka je samice, co ji Koblih oňuchňával v E.R. ach jo, to je těch herců fakt tak málo?

"Šikaká..." Některé mozkové spoje mám opravdu divné, to jen tak okrajově. Mluvil Ace strarověkou mayštinou?

Takže škubeme srdíčka a přebíráme sílu oběti? To bych raději kradla duše fotkama. Ze mě prostě "hearteater" nebude. Každých deset let měnit identitu by mě asi nebavilo, minulost je minulost. Jen tak mimochodem, srdce by lidskými zuby šlo jen stěží ukousnout, leda by si to pořádně předvařili.

Jó děvenko, kdo zaváhá, ten nežere. Mělas Deanovi to srdce vyškubnout, když jsi měla možnost, ale to ne. Základní chyba všech záporáků - neustále žvaníme a skutek utek.

Co mě udivilo, tak absence flashbacků, to byl Dean zase najednou uprostřed práce, která ho baví, tak nikde nic? A Samovy na konci mě fakt nebavily. Narozeninky, dortíček, romantika s Amélií, brrr. To není život lovce.

Nakonec nějakých 5/10, celkem přijatelný návrat k původnímu konceptu, ale pustím si to tak ještě jednou a pak se bude bohatě prášit.

P.S.: Tak mě ještě k tomu prophetovi napadá, Chuck byl taková ztracená existence - spisovatel á la volná noha a Kevin byl premiant? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty18.10.12 11:20

pekne pekne, po niekolkych rokoch mal v dnesnej epke Dean vyraz v tvari, aky zvykol mat v prvych dvoch seriach Very Happy taky jerkovsky Dean Very Happy vyzera to, ze SPN sa vracia do starych kolaji Very Happy
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty18.10.12 19:14

dnes bude můj koment krátký Very Happy

epizota průměrná, leč chválím to, že kluci opět loví příšerky apod. - ano že by návrat k prvním sériím Suspect

při pohledu na Acklese staršího si říkám, ještě že Jen není po otci, bo představa,že by takto vypadal na stará kolena, mě děsí affraid a ano, ani já ho nemusím

Sam: asi je to tak v pořádku, asi se tvůrci vrátili k charakteru postavy z první série - aneb chci normální život - ale nééé mě se to nelíbí a já mu to nežeru

Dean: tento díl má pro mě velké plus a to jedině díky němu, nejen že mu to tady hrozně sluší (přeci jenom to strnišťátko mě lákalo při každém bližším záběru) ale on má i svůj "humor" - aneb Deane vrátil ses, kdes byl tak dlouho, chlape!!!!!

mé hodnocení: 50%
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty18.10.12 19:24

Návrat do starých kolejí - no, záleží, jestli to bude fungovat i na fanoušky, na mě to funguje tak na půl, musím si zvyknout.

Dean se v tom vyžívá, vlasáč nikoliv - v tom je ten hlavní paradox. Zajímalo by mě, proč Sam Amelii opustil, stále netrpělivě čekám na vysvětlení, protože nemohl vědět, že se Dean vrátí.

Chyběly mi flashbacky - normální flashbacky, ne ty prosluněné, v mlžném oparu (pes je ale fajn Smile) . Sorry, Samy, ale Deanův rok byl zajímavější.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty18.10.12 21:30

Taky to hodnotím jako průměrnou epizodu. Ano, návrat k prvním sériím, lovíme příšery, ale mě by více zajímaly Deanovy flashbacky. A já si říkala, koho mi ten šerifův asistent připomíná Very Happy
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty20.10.12 20:27

Vynikajúca epizóda, konečne ma tvorcovia potešili a aspon jednou epizódou sa vrátili do starých dobrých časov prvých 3sérii, a aspon mi dovolili zaspomínať si aký to bol vynikajúci seriál, fakt som sa cítil ako keby som pozeral epizodu 2.-3.série, výborný pocit Smile
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
Nexir
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Nexir


Počet príspevkov : 5
Bydlisko : ČR
Registration date : 28.08.2012

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty20.10.12 21:45

No... popravdě, co si o tomhle myslet?
Pokus o návrat ke starým sériím - to je sice pěkné, ale když už nakousli ty Deanovi flashbacky, měli by v nich pokračovat. Sammovo nebíčko mě tak nějak nezajímá (Ale, jak už bylo někde zmiňováno, těch jeho 193 cm v zeleno - růžovém parčíku muselo vypadat opravdu... zajímavě.)
Ale popravdě, zápletka vypadala docela dobře, fakt se snažili, ale tentokrát mě to nějak neoslovilo. Dean se konečně přestal tvářit jako by ho bolely zuby a vše (až na Sammovy vlasy, které se mi každým dílem zdají horší) vzbuzovalo iluzi, že jsme se vrátili do před-andělského období. Proč se bratři vrací k obyčejným případům vždycky ve chvílích kdy mají kolem sebe milión důležitějších věcí na vyřešení, to nepochopím.
Ale budiž, ať jenom nekritizuju.
Případ sám o sobě dobrý, bohové už jsou v Supernatural vidět pomalu častěji než démoni, a tak mě to, že má prsty i v tomhle vůbec nepřekvapilo. Sam, chce normální život, a Dean, co je šťastný z toho, že se věci vrátily do normálu - ano, jsme zpátky se vším všudy, a i neustálé rozepře mezi bratry jsou zpět. Mě nevadí, ale pro jejich dobro by měli obětovat něco ze zfalšovaných kreditek a najmout si psychologa. Mě to ale spíš uklidňuje.
Celkově hodnotím na 60%. Díl nic moc, ale svým výkonem to zachránil Dean, který se konečně dostává do normálu.
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty21.10.12 21:25


Hm, hm... na chviličku, odbočím. Všichni tvrdí, že Dean se vrací do normálu, a že je to zase ten starý dobrý Dean. Taky jsem si všimla. Zlomený Dean ze čtvrté a páté série je pryč, Dean, který nevtipkuje a vše bere vážně a je ještě zlomenější a bez citu - šesá sedmá série.. pryč. Tohle je Dean, kterého známe. Tak si říkám, co v tom je?

Ne, vážně, co v tom je? Očistec? K čemu tam dole došlo? Že by to pro Deana vlastně byla taková malá lovecká dovolená? Vyadal, hm, spokojeně.. žádní andělé, žádný Bůh, jenom příšerky. A boj o holý život, jako kdysi.

Nebo, že by mu konečně došlo, jak sobecký občas byl a tady dole si to uvědomí? (viz jeho nový lepší přístup k Casovi). Cas mu kryl záda. To lidi občas změní.

Co když je ale tohle takové to ticho před bouří. Co se nakonec vyklube z jeho spojeneství s Bennym? Co až - když - se Cas vrátí? Co to s Deanem udělá? Spraví ho to víc, nebo ho to zlomí? Možná jsem jenom paranodiní. To, jak se Dean chová zjevně není jen maska, je to doopravdy a tím spíše mě zajímá, co v tom je a zdali se jedná o novou sílu, kterou Dean našel a popostrčí ho kupředu - nebo, až věci zase půjdou do háje - a ony půjdou - půjde Dean s nimi?

Připomíná mi to pátou sérii - Dean se v díku 5x04 rozhodl věci spravit - a do zhruba dvanáctého dílu byl OK - a pak se totálně zhroutil...

jop, jeho příběh je rozhodně zajímavější než Samovo románky - ale pes se mi líbí. Jen většina FF o Samovi, Amélii a o tom psovi, které jsem četla, je lepší než ty flashacky.

Dean je pro jednou zase zajímavá postava. Zajímá mě, co se v něm odehrává. Což bylo naprosto nezajímavé během uplynulých dvou sérií. So, go Dean.

Jsem zvědavá, jak to tentokrát skončí.



Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty24.10.12 19:48

Konečně zase nějaká příšera – takový docela normální díl – přiblížil se ke starým začátkům.
Ale něco to již postrádá. Bratrskou soudržnost, vřelost, lásku. Dean už není ten Dean, kdy byl ochoten pro mladšího brášku udělat cokoliv, chránit ho za každou cenu, obětovat se. Proč bratrovi tak vnucuje život lovce? Vypadá to jako odplata. Když nemohl mít on normální život (a z větší části za to mohl Sam), tak ho nebude mít ani Sam. Když Dean žil rok s Lisou a Benem - tehdy se na tom takhle bratři domluvili – a Dean se snažil splynout s novým životem, ale na každém kroku ho pronásledoval jeho starý. Má zkrátka jinou povahu – je a zůstane lovec. Teď to bylo trochu jiné, žádná vzájemná dohoda - Sam okamžitě zapadnul do obyčejného života (jednou už takový měl), pro něho to nebyla tak nová věc. Ale zase ho ctí, že řekl bratrovi na rovinu, že s tím chce „seknout“. Dean určitě cítí bratrovu chladnost, že už to není jako dřív a dává mu to najevo svými řečmi, které zavánějí trochu sarkasmem „zase spolu, jako za starých časů a bla, bla ….“ a čeká, co na to bratr a odpovědi se dočkal. Na Deana měl určitě velký vliv pobyt v očistci, ale ještě zdaleka nejsme u konce s objasněním, co se tam událo, tak je ještě brzo soudit ho.
A ještě poznámka - Jensen to režírování zvládnul dobře. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x03 Heartache Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x03 Heartache   08x03 Heartache Empty

Návrat hore Goto down
 
08x03 Heartache
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x03 Heartache

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: