Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x05 Blood Brother

Goto down 
+3
bohdy
sisel
Panthera
7 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty01.11.12 10:37

Je libo upírské melodrama? Very Happy

Bennyho "kamarád" Quentin se mi líbil, škoda, že ho Benny dekapitoval tak rychle. Very Happy (Clayton Chitty si měl střihnout roli Bennyho a hnedle by vznikl další pěkný páreček)

08x05 Blood Brother THQuentin

Benny bez ručičky a tuším nožičky - fajn pohled, nicméně proč ta spolupráce? Proč zabíjí upíry a stačí zavolat a Dean přiběhne jako hodná sestřička? Chodit s autochladničkou, v níž má krevní konzervy, no nevím. Smlouvička, to smrdí asi tak, jak moje ponožky.

Pobavil mě Samův herecký výkon, ale to nechť si posoudí každý sám.

Serafín Koblih v záběru, "If you murder a monster in monster heaven, where does it go?" Dobrá otázka Kobliho, ale očividně na ni odpověď nedostaneme. Jen tak mimochodem, zdá se mi, že je Benny nasazenej proti tobě, i když ti zachránil kejháček, dávala bych si majzla.

Shrnutí děje - Sam lovil s Rubicí krabicí démony a teď se role obrátily, Dean loví s Beníkem kotlíkem upíry. Miluju klišé. Upír, který stojí na zcestí...

Ale dívat se dalo, 5/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty01.11.12 11:40

Panthera napísal:

Pobavil mě Samův herecký výkon, ale to nechť si posoudí každý sám.

takych je nas viac Laughing
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty01.11.12 15:57

O.k. Jak píše Panthera, dívat se na to dalo. Ale mohlo to být lepší. Flashbacky jako vždy super... myslím ty Deanovy. Na Samovy se nedá dívat. A ano, Samův herecký výkon ať si posoudí každý sám, ale můj názor je jasný Rolling Eyes A zabte mě, ale Benny se mi začíná díl od dílu víc zamlouvat. I když čuchám, že to jeho správňácké chování vůči Deanovi a Casovi nebude zas tak úplně košer. Snad se mýlím. A jelikož já jsem romantická duše, tak se mi to jeho melodrama také líbilo. Škoda, že to Dean tak razantně utnul. Takže za mě 6/10 08x05 Blood Brother 312566
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty02.11.12 8:31

Hm... tak,

1. Samovy flashbacky. Neberte mě špatně. Já četla spousti vážně dobrých FF o Samově idilickém životě někým... a všechny byly mnohem lepší než tohle. Takže by mě ty flashbacky vážně zajímaly, kdyby nebyly přeslazené a byly zajímavé a kvalitou se podobaly aspon těm FF. Myšlenka dobrá, ale provedení stojí za nic. Nijak mě to neokouzlilo a ani nemám pocit, že je to velká láska. Ale "pes" se mi líbí...

2. Bennyho milostné drama mě taky nějak nedostalo. Nevím.. trochu jako z Buffy nebo Twilightu, prostě mě to neoslovilo.

3. Scény mezi Deanem a Bennym se mi líbily. Ne, že bych je musela vidět znovu, ale byly to spolu s Očistcem jediné části na které se dalo dívat a mělo to ten správný nádech. Někteří lidé poukazovali na to, že Benny je taková náhrada za Sama nebo Case... hm, nemyslím si to. Myslím si, že Dean má s Bennym jiný vztah, než má s Casem a Samem. Jsou víc lovečtí partáci. Je to prostě jiné, není to náhrada. Není mezi nimi žádná chemie,jako je mezi Deanem-Samem, nebo Deanem-Casem. Jsou si hodně podobní v metodách, jak lovit, a proto se jim spolu loví dobře. Neřekla bych, že se doplnují ale kopírují se.

Takže mně jejich vztah nevadí, a nemyslím si, že něco nahrazuje... líbí se mi, že Dean má, hm "buddyho", dokud se tam tedy spolu nebudou objevovat v každém díle Smile nemyslím si, že mě jejich vztah zaujal natolik, abych se na něj chtěla dívat pořád a taky si nemyslím, že mezi sebou mají tak rozvitý a komplikovaný vztah (viz Sam-Dean, Dean-Cas), aby se o tom dalo hodně napsat. A myslím si to objetivně.

4. Očistec. Leviathané byli skvělí. Všimli jste si toho, že Cas vzal kramle? Nebo chtěl vzít... asi chtěl odlákat toho jendoho od Deana? Hm... no, každopádně scény z Očistce se mi líbí všechny.


K Bennymu a Casovi - samozřejmě, že upír ho sebou nechce, protože to ohrožuje jeho přežití a on není Casův kámoš. Takže, na jeho místě bych tam Case taky chtěla nechat.


Ale, ale... já si myslím, že v tom něco bude. Jak říká Panthera... ta dohoda smrdí! něco smrdí.. Dean se občas na Bennyho podívá tak nějak divně, všimli jste si? Úplně to bije do očí. Jakoby tvůrci naznačovali, že se něco chystá... něco za tím je, nebo bude. Takže, já bych si radši toho Bennyho neoblibovala, protože tuším, že to dlouho nepotrvá a vyklube se z toho... něco? Uvidíme...

btw, Benny je zajímavá postava, ale nějak si nemyslím, že v SN vydrží. Má zajímavý příběh, ale prostě mi tam dlouhodobě nějak nepasuje... skoro ho vidím, jak odplouvá na moři na lodi, v záři zapadajícího slunce a diváci si domýšlejí, co se s ním asi tak stalo...




Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty03.11.12 14:04

Tak v prvom rade oveľa lepšie ako predošlá epizóda. Ale pravda, mohlo to byť aj lepšie.
Súhlasím s vami všetkými.
Samove scény a flashbacky boli dosť prehrávané, niekedy je asi naozaj menej viac. (Občas som sa chytala za hlavu, či ironicky usmievala)
Deanove flashbacky majú naopak zaujímavý priebeh a postupne sa snáď dozvieme všetko čo nám vŕta v hlave.
Čo sa týka Deana a Bennyho - je to ozaj taký lovecko parťácky vzťah ale tiež za tým cítim niečo viac, nejaký zádrhel alebo podraz. Možno sa mýlim.
Potešilo ma že Dean niekoľko krát zdôraznil že bez Casa z očistca neodíde. Nakoniec voči Casovi by to bolo fér za to všetko čo preňho spravil.
Myslím že je čas vrátiť sa k problému s Kevinom a démonmi. Ale najprv asi príde vysvetľovanie pretože Sam bude určite zvedavý prečo Dean šiel pomáhať upírovi.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty03.11.12 19:12

Bohdy, nejsi sama, mně se Benny taky líbí. I jako chlap. 08x05 Blood Brother 232827 A mi jedno, že se věší na Deana, nebo s kým se tam shipuje Very Happy
Spíš mi připadalo, že Benny s Casem na sebe žárlí kvůli Deanovi - a vůbec, Team Purgatory je fakt trochu "gay" Smile)

A fakt doufám, že se z Bennyho nakonec vyklube nějaký podrazák, nebo cokoliv, protože zatím je to trochu "emo" - Deane, já nevím, kdo jsem, miluju tuhle ženskou" - uvítala bych náznaky, že tam něco smrdí, zatím jich tam moc nevidím. To, že na něj Dean "blbě" kouká, jsou subjektivní pocity, Dean na něj dle mého kouká naprosto normálně. A i když bude náhle zlej, tak to bude něco jako Crowley - milujeme ho, ale zároveň ho nenávidíme. Smile

Vadí mi trochu to "barevné" rozlišení flashbacků. Já myslím, že diváci nejsou idioti a poznají, co je minulost. Ten sluníčkový opárek, co má Sam, mě maximálně irituje. Very Happy
No a Jared by si zasloužil Zlatou malinu.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty03.11.12 20:22


Padme: Z toho růžového oparu - nebo obláčku, na kterém tam Sam ve svých flashbacích sedí, se mi dělá trochu šoufl...

a k Bennymu a Deanovi. No, já si myslím, že tam něco smrdí, právě proto, že je to až moc perfetkní. Jsou tam momenty, kdy prostě bije do očí, že něco za tím je. Ne nutně něco špatného, ale něco... a k tomu, že se z toho nakonec vyklube něco špatného, mě vede právě ta iluze dokonalosti. To napjetí a to, že nevíme, se mi líbí. Konečně zase něco, na co se dá dívat. Připomíná mi to čtvrtou sérii a taky trochu pátou. Pokud ale Benny zůstane dobrák, tak to bude emo, jak říkáš.

Hm.. Purgatory gay club. Proč ne Smile Nemyslím si, že Benny žárlí. On chce prostě ven a proto tam Case nechce. Na druhou stranu, Misha několikrát v rozhovorech zdůraznil, že Cas trochu žárlí, - no, hodně, protože "Castiel v Očistci zrovna moc přátel nemá"... umím si představit, co se mu honí hlavou.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty03.11.12 21:18

Jen jestli tam Benny není prostě jen proto, aby štval Sama. Bráchové mají ten vztah už takhle dost narušený a upír jim jen dodá.

Jen doufám, že se nebude opakovat vztah Sam a Ruby, kdy ho cíleně vedla do háje, to už by bylo vykrádání sama sebe.

Sam a jeho sluníčková minulost mě nebere, jediné, co mě fakt zajímá je to, proč tedy Amálku opustil, když to byla taková idylka, to totiž taky smrdí.

A k Teamu Purgatory můj oblíbený obrázek: Very Happy Very Happy

kód:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcx2m0NM8B1r83f7so1_400.jpg
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty04.11.12 18:10

este jedna vec ma napadla, ktoru tu tusim nikto nespomenul - leviathani v ocistci.
neviem ako vam, ale ten ich epicky nastup na scenu v style pozor, bomba leti! sa mi celkom pozdava, aspon v ocistci to vyzera, ze maju nejaky ten skill,ked uz su najstarsie existujuce priserky Very Happy
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty04.11.12 18:17

Mě to zjevení Leviathanů připomíná smrtijedy v HP Very Happy
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty06.11.12 19:20

Bennyho účinkování v seriálu mohlo tímto dílem skončit – svoji pomstu vykonal, z dívky, kterou miloval se stal také upír. Ale protože o něm ještě uslyšíme, byla možná pomsta jen zástěrkou vyššího cíle. Třeba se stát vůdcem upírů nebo něco hodně tajemného. Na konci měl docela škodolibou radost z toho, že Sam poznal (asi díky své démonské krvi) kdo je a Dean mu prakticky očima zakázal cokoliv udělat. Je vidět, že Benny ještě tak dobře Deana nezná, jinak by se neptal, proč ho oživil. Ať je Dean jakýkoliv, není to žádný podrazák a svému slovu a slibu dostojí. I když v případě Castiela to nevyšlo. Dean už možná lituje, že hned po návratu „nekápnul božskou“, teď to vysvětlování (a určitě oboustranné) bude asi na „ostří nože“. On si možná myslel, že Bennyho už nikdy neuvidí, každý si půjde svojí cestou a poslední z trojice asi zůstal nenávratně v očistci, tak proč s tím zatěžovat bratra. Teď si to pěkně „vylíže“ až do dna.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x05 Blood Brother Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x05 Blood Brother   08x05 Blood Brother Empty

Návrat hore Goto down
 
08x05 Blood Brother
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x05 Blood Brother
» 10x23 Brother's Keeper
» 10x23 Brother's Keeper
» 11x09 - O Brother Where Art Thou?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: