Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x06 Southern Comfort

Goto down 
+3
Padme
bohdy
Panthera
7 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty08.11.12 6:26

Ano, přiznávám dobrovolně, už jsem se nemohla dočkat. Sice tam nebyla Kobliha, ale ten mstivej spektr s jedinou mincí udržel v jistý formě moji pozornost i takto brzy ráno. Smile

Same, ty démonofilní krvecucnej opičáku, Dean je zase buď na anděly nebo na upírky, tak mu to přeci nechej... aneb další sada výčitek z obou stran, už je to únavné.
Garth na scéně, opravdu ho máme považovat za náhradu za Bobka? Nedělejte si legraci, jako postavička stoupíka je fajn, ale umaštěnej Bobek, byl umaštěnej Bobek. Z mého pohledu krok vedle, protože ještě hodně dlouho se Bobka nehodlám vzdát. Nicméně, nevím proč, ale jak na něj Dean ohledně památky Bobbyho neustále vyjížděl, tak mi ho bylo i líto. Konečný Deanhug byl fajn.

Zelená ektoplazma a její ochutnávka - Fraser z Due South to uměl mnohem líp.

Ne, Amálku už né, její ztráta manžela v Afghánistánu na mě vůbec nezapůsobila a na opičku očividně taky ne, bo se na ni v konečný fázi vykašlala jak na bednu kytu.

Spektrem ovládaný Dean, nádherná bitka - sam!whump, konečně skončily dohady o tom, co Deanovi z toho ucha v promu visí. Žádný sluchátko, zelená ektoplazma. Very Happy

Příliš mnoho opičích flashbacků sráží celkové hodnocení, díl jako celek ušel v pohodě 6/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty08.11.12 22:34

Tak jo... nebýt Gartha, tak je ta epizoda o ničem. Samovy flashbecky mi už lezou krkem! Z té přemíry jasu mě bolí oči a Amálka je divná. Dean žádné flashbecky neměl... to mě naštvalo. Gartha jako Bobka také neberu, ale jako oživení byl dobrý. A ano, také mi ho bylo líto, jak ho Dean zpéroval. Ale Garth se nedal. A ten hug na konci byl boží Very Happy A sexy Dean s ektoplazmou v uchu byl sexy!!! Takže dávám 6/10 za sexy Deana a Gartha Smile
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty11.11.12 0:36

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ne a ne a ne. Vkládal do úst Garthovi idjit, balls a dávat mu na hlavu kšiltovku... 08x06 Southern Comfort 2441965372 Byla bych vytočená stejně jako Dean a tvůrci by si snad mohli uvědomit, že nám naservírovali Gartha jako šášulu a tak by to mělo zůstat. Vkládat mu do úst moudra, "bobkoviny", apod. - ale kdepak, to fakt nefunguje.

Chtěla jsem dát Amálce šanci, snažím se nezatracovat ženský v SPN, ale teď už vážně uznávám, že je nemastná neslaná, charisma nula, pokud do Samova příběhu nevstoupí "něco", co bude mít pořádný "koule", tak je to vedle Team Gay Purgatory vážně nuda.

Zjišťuju, že pokud vedle stálic Sam a Dean není v dílu někdo třetí, kdo má fakt charisma, vyrovná se jim a to nejen vzhledem, ale i příběhem a hereckým výkonem, jsou ty díly fakt slabší. Minule byl aspoň Benny, Castiel... Myslete si o Bennym co chcete, ale v celkovém pojetí do seriálu zapadl a díl s ním měl šťávu. Kdyby Gartha nestylizovali do Bobka a nechali ho v tom, v čem jel předtím, bylo by to lepší.

Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty11.11.12 8:38

ja si skor myslim ze gartha nastavili naschval tak pretoze je mozne ze bobek sa do serialu uz nevrati aj ked som cital nejake spoilery zeby sa mal vratit takze neviem
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty11.11.12 10:57

Mne sa epizóda vcelku páčila, hlavne nápad s mincou a vojakom bol fajn, a Dean sa aspoň konečne vyjadril čím všetkým ho Sam naštval.(pekne nám to zrekapituloval a zhrunul) Garth určite nie je nový Bobby, aj keď ma potešilo že sa tam objavil pretože ma pár krát rozosmial a aj preto že Dj Qualls mi je sympatický a má určitú charismu aspoň pre mňa.
Poradca by sa síce zišiel, veď občas je treba poradiť s neznámymi monštrami. Ale ako náhrada Bobbyho určite nepostačí. Aspoň že siedma epizóda vyzerá že bude mazec.
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty11.11.12 11:51

Mně se tenhle díl docela líbil, hl kvůli Garthovi a Deanovi, oba mě rozesmáli Very Happy jak zde bylo již řečeno, Amelie je o ničem, nudná, bezvýrazná... doufám, že už tam bude co nejmíň Rolling Eyes
Garth nikdy Bobbyho nenahradí, ale jinak je fajn 08x06 Southern Comfort 312566 a je dobře, že si to bráškové už konečně vyříkali, i když to tímhle asi nekončí - napětí by se tam dalo krájet, tak si myslím, že si do vlasů ještě vjedou No
Spoiler:
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty12.11.12 20:00

V tom vzájemném obviňování měli bratři každý kus pravdy. Takhle to mezi nimi fungovat nebude. A po té hubě zasloužili oba dva, ale právě od Bobbyho by to sedělo nejlíp. Ano jsou idioti (to Garth řekl správně), už nikoho nemají, jen jeden druhého, měli by si to dát mezi sebou do pořádku a najít k sobě zase cestu, jako za starých časů. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x06 Southern Comfort Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x06 Southern Comfort   08x06 Southern Comfort Empty

Návrat hore Goto down
 
08x06 Southern Comfort
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x06 Southern Comfort

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: