Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Hlasování pro Sama a Deana

Goto down 
+40
nuni1977
Hiro666
str8tking
Weronička
lentilka
wiktoriano
Dzowika4
Ewis
Mystic
evetka
lenkka
calla
dzajnisko
Violet
Faith
Zizi
beruss
CrazyD
sonca12
Kacena222
Anwiel
Soniq
Blanka
Silvia
jana7413
aryana7
Ettie
Samabel
funny
Kaja
Kristine
Madlen
bookika
LenkaX22
dion-fortune
SNlois
Chrystelle
SkreechTina
Sarinka
janka410
44 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 9:06

Silvia. affraid To jsi ani neměla psát. Taky jsem to nepřičítala Jaredovi, tu malou účast, ale teď už mi to vrtá v hlavě. No asi se na chvíli stáhnu s podobných hlasování a vůbec novinek podobného typu nebo by nakonec možná opravdu došlo k tomu, že začnu nadávat na Deana/Jensena a to bych tedy byla nerada. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Vím, že je to nelogické, protože on za nic nemůže, to ti blbí lidi... Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 487389 ...ale škoda slov nebudu se tím trápit, leda bych se fakt rozčílila a byla sprostá. Každému se líbí něco jiného a když bezpodmínečně musejí všichni bezmezně milovat jen Jensena, tak ať si ho třeba nechají zarámovat. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 583517
Ale fakt mi bylo lépe, když jsem nečetla ty jejich blbý komentáře, neviděla výsledky anket a prostě jsem měla oba brášky za stejně skvělé. Teď mě ty žvásty fanynek pořád štvou i když se na ně snažím nemyslet. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744
Opravdu by mě hrozně zajímalo, jak by se lidi tvářili, kdyby Jared oznámil svůj konec v SN a začal se věnovat jen filmu....už si začínám pomalu i myslet, že by to většině lidí bylo jedno a vystačili by si v SN s Jensenem. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 487389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 332617 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 449740 :504: Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 43228 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174

Dívala jsem se, že to vypadá v té debatě u ankety na nějakou roztržku nebo co.... Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 9:43

Proboha holky nechejte těhdle úvah...mě se z toho až špatně udělalo Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 677692 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 677692 Je fakt,že když se nad tím ted zamyslím...po tom co čtu ty komentáře u té ankety Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 tak bych tomu pomalu i začala věřit Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 629176 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 629176 A o to víc je mě líto Jareda...jestli je tohle pravda. Já fakt doufám,že to tak nebude,že to prostě jen tenkrát byla náhoda že tam bylo tak málo lidí ....jinak Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 629176 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 629176
Já prostě chci okamžitě na tohle všechno zapomenout a jenom strašně doufám Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 260605 že takhle pos...anketu si už pro příště odpustí. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 11:04

ja tiež,ale táto myšlienka ma prenasleduje už od posledného conu a najviac teraz po tých hnusných komentároch niektorých dievčat pri tej ankete Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 a veľmi ma to trápi.Mne Jared prirástol k srdcu je to veľmi dobrý človek a jeden bez druhého by v tom seriály byť nemohli.Ale možno to spôsobuje len to,že Jared má snúbenicu a Jensen nie tak možno niektorý zmýšlajú aj takto ovláda ich možno žiarlivosť Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71416 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71416 Ja nechcem aby tomu tak bolo,niektorý ľudia sú prosto hlúpaci Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 202744 Takže prestanem už z tými pochmúrnymi rečami a budem sa tešiť na dalšie cony,ktoré určite toto vyvrátia. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 335560
Ale zas na druhej strane v celkovej ankete bolo kolko hlasujúcich 5045 a to je len malinkatý zlomok fanúšikov.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 11:23

tak som si tam precitala tie komenty a niektore boli ozaj celkom zaujimave... az mam chut tam ist napisat 601

k niektorym sa tu ale vyjardim, ak by vam to nevadilo.
"You guys are making it look like a display-your-diplomacy-skills contest. Moreover, it's like you guys are pressurizing others to think that a fan preferring one brother over another is guilty of disloyalty to the fandom."

no toto ma trocha zarazilo, potom tam kecali o sn.tv a pod a velmi sa mi pacila tato odpoved na to:
There's a huge difference between expressing the opinion that Sam deserves more popularity in the fandom and accusing anyone who doesn't love both brothers equally as being disloyal to the fandom. I'm a Sammy girl, and damn proud of it. And because I adore the guy, I'm genuinely surprised that he doesn't fare better in polls like this. It's just a matter of opinion.

I'm a regular over at Sn.tv and I think Dean fans and Sam fans alike are pretty well received there. The problems generally arise when fans feel compelled to bash one of the characters just because he isn't their favorite. That's when the protectiveness kicks in.


az na to sammy girl s nou uplne suhlasim.

tieto ankety dokazu fanusikov rozdelit a rozhnevat. nechapem preco ich neustale opakuju a mutia tak vodu v nasich kruhoch. ak by som mala byt uplne uprimna moj hlas by siel k deanovi, ale to preto, ze mam pre nho slabost proste uz od zaciatku a v 1 serii ma Sam ozaj nejako zvlast nezaujal, to sa zmenilo az v 2 a v 3 si uz ozaj len tazko da vybrat... stale som dean girl a nou aj navzdy ostanem, avsak aj tak som hlasovala za sama. preco? lebo su bratia. lebo ic oboch milujem a pretoze obaja si zasluzia vyhrat. mnohe z dievcat, ktore tam hlasovali za deana sa samovi aj ospravedlnilo. hovorili o tom, ake tazke bolo si vybrat. myslim, ze oni tu anketu niektore nevzali tak vazne ako my a skratka boli uprimne samy k sebe, volili za svojho favorita nevediac ake su vysledky. za to ich obvinovat nemozeme. v prispevkoch pod anketou bolo totiz len par orientovanych smerom dean is the best and sam means nothing.... vacsinou mi to prislo, ze tie fans tam su loyalne. pred tym ako som sa dostala k preictaniu tych postov bola som hrozne nastvana a smutna z toho ako sam skoncil. avsak teraz sa to zmenilo. tato anketa mala byt len zabavou a musime si uvedomit, ze aj napriek tomu, ze dean vyhral, mnohe z jeho hlasov mu dali dievcata, ktore maju sama radi tiez a to velmi. tu sa len nad tym nezamyslali tak ako my a hlasovali podla srdca a toho, kto sa im paci viac. my sem prenasame nas vztah k hercom, ich povaham, ale toto malo byt ciste len o ich vzhlade a ja chcem verit tomu, ze je to jediny dovod pre ktoty to dopadlo tak ako to dopadlo.

I want to be honest for myself so I choose Dean~ it's not fair for em being compared because they're both hot.. what measures is their attitude and the characteristics of each characters not just their faces.. napr. tento prispevok... vidno, ze dievca ma rado oboch a len to ma utesuje.

samozrejme bolo tam vela prispevkov, ktore ma aj pekne vytocili a hlavne ako tam hovoria o sn.tv, co je podla mna skvela stranka. je to ozaj smutne, ze ti ludia tam sa takto hadaju kvoli blbostiam. co na tom zalezi, kto vyhraje taketo ankety? su len kvoli skrateniu casu, kvoli zabave... viem, ze my to tak necitime, ja som to tak este pre chvilou necitila, ale teraz som s tym proste zmierena. mam sama/jareda velmi rada. je to uzasny talentovany sexy vtipny herec a ak to niekto nevie ocenit, je to jeho chyba a smola, nevie o co prichadza.... uz sa viac nejdem rozculovat nad touto anketou. skoncilo to, ako to skoncilo, uz to nezmenime a vysledok sa dal aj tak viac menej ocakavat. je to skoda, ze tieto ankety vyustia do hadok, pokazia ludom naladu, dokonca znechutia jedneho ci druheho brata niektorym fanusickam. ako napr. tuto janne. som si ista, ze ju to rychlo prejde, ale mnohych dalsich nie. prave taketo ankety su korenmi problemov. tu sa zaciname diferencovat a rozdelovat do skupin. dufam, ze ich uz vela podobnych nebude, lebo my ako fanusikovia by sme mali drzat spolu a nie stat proti sebe. som velmi rada, ze som dnes zmenila nazor a dusevne sa vysporiadala s tymto vysledok. ozaj sa citim ovela lepsie a ospravedlnujem sa za tuto slohovku, ale pomohlo mi to. ak ste to niekto docital, az dokonca, tak vam skladam poklonu Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 ja by som to asi sekla po prvych dvoch vetach.....
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 11:32

Vdaka Dion za túto ako píšeš slohovku Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 naozaj skvele si vystihla to čo určite každý správny fan cíti Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 704 704 704 704 704
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 11:42

dion perfektně napsané Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 já už to hodila za hlavu,stejně ...přece kvůli nějaké pitomé anketě se nevykašleme na naše OBA Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 335560 ...jak píšeš, každý máme prostě k některému blíž..ale ve výsledku je milujeme oba,protože jeden bez druhého nemůžou absolutně být Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 A jsem ráda,že tady na našem foru se kvůli tomu nehádáme a bereme to stejně. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 348507 opravdový fanoušci SN a našich brášků Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 214863
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 11:49

vdaka 603 603 603 mala som proste chut sa z toho dolova vypisat lol! ozaj som nermierne rada, ze my tu takto drzime spolu a oboch mame radi. je to jedna z najlesich veci na tomto fore. fakt, ze sa nehadame. to sa ozaj casto nevidi... je to proste zazrak Very Happy

sme ozaj true fans, to vidno na prvy pohlad. a tiez velmi lojalne. toto ale vobec neznelo namyslene, ze nie? lol!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 12:04

A já zrovna mám chuť se hádat! Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 12:09

Huš babo...dej pokoj s hádáním Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 518608 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 449740 nic nebude 701
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 12:10

no ak ti to urobi radost mozme sa cez pm Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 to vies ja mam v hadani prax Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 707500 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 707500 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 707500
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 12:24

Že by, dion? Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 No zní to lákavě, ty v tom opravdu máš praxi a já taky.... Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 707500 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 316745 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 316745
Né, já se prostě už k té anketě ani k ničemu podobnému vyjadřovat nebudu. Mám z toho fakt náladu na bodu mrazu a nechci si ji kazit ještě víc. Od teď žádné ankety nesleduji, ani žádné debaty o bráších a podobně. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 198137 Ať si každý říká co chce, ať si vyhlašují ankety o čem chtějí, já si prostě budu žít v tom "svém světě", kde si jsou bráškové rovni a nepotřebují, aby je někdo porovnával. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 177401 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 177401 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 335560
A jsem také ráda, že tady na foru jsme v tom taky zajedno. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 348507
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 17:59

musím říct, že mě to zklamalo, ale je pravda, že ono těžko házet lidi do jednoho nebo druhého pytle.... nejhorší na tom je, že takhle zbytečně vznikají ty ještě zbytečnější spory
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 18:22

čo tak ukázať opäť raz kto tu vedie
kód:
http://www.tvguide.com/special/sexieststars2008/poll2.aspx
medzi SEXIEST SIBLINGS sú aj bratia Winchesterovci.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 18:30

SEXIEST SIBLINGS
70% Sam and Dean Winchester, Supernatural 10% Michael Scofield and Lincoln Burrows, Prison Break 8% Nathan and Lucas Scott, One Tree Hill 3% Juliet and Jeremy Darling, Dirty Sexy Money 3% The Walkers, Brothers & Sisters 2% Robert and Jason McAllister, Brothers & Sisters


zatím to není špatné 702 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 284389 ...ovšem nějak mám těch anket plné zuby Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 19:36

Tak predsa len znova vyhral Dean... Rolling Eyes no nevadí, my Sammyho ľúbime, nech sa deje čo chce a tie kravy, čo tam píšu sprostosti, nech zalezú niekam do nory.. Twisted Evil Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 707500 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 335560 4ever
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 20:36

zahlasovala som za Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 335560 a pozeram ze mame viac hlasov ako house vo svojej kategoriii a to uz je co povedat ze? Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 49896 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 49896 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 49896
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty25.03.08 21:03

Dion:Ja s tebou uplne súhlasim 704 v tom čo si napísala v tom dlhom

príspevku. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869

Ja som včera na to aj zabudla že maju byť výsledky a bola som ešte tu absolutne mi to vyšlo z pamäta mala som sa pozrieť ale inak mi to je úplne jedno.A tie nove výsledky ma potešili tie kde maju obaja 70%. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 312566
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty29.03.08 13:38

Tak tady je ještě ofic.vyhlášení Deana jako vítěze v té "slavné" jejich anketě 703
citácia :
The Results Are In: Congratulations, Dean Winchester!
The results are in from the Men's Division Final of the CW Source Hottie Bracket, and demon-fighter Dean Winchester emerged on top. Dean, we know you think you're adorable -- now it appears the majority of our voters agree. Congratulations!

We're happy for Dean, if only because he's been having such a tough time recently -- his father died to save his life, his brother died in his arms, and he decided to trade in his soul to bring Sam back. He's only recently realized that he's not so happy about the idea of going to Hell and, worse yet, becoming a demon. At least he's got the CW Source Hottie title to console himself while he tries to figure out how to break that deal!

Of course, the competition was the fiercest Dean had ever faced -- he was not only going up against his ridiculously yummy brother, Sam, he was competing against himself, as a part of the fabulous Winchester duo. It was a close thing -- the Brothers Winchester took an early lead, but in the end, Dean himself emerged on top.

This hard-fought competition was much more fraught with tension than we'd imagined. We had no idea we were courting such controversy when we came up with what we thought was a fun, frothy little game! Some of you bridled against the thought of having to choose a brother, when the pair of them together is what makes the show so compelling. Others bristled that you could love the show and see the interaction between the boys as key, while still finding one brother hotter than the other. We had flame wars over BiBro correctness, fervent pleas that we think of what's best for the show, fans worrying that poor Jared must feel so neglected, and others yelling at us that we never should have put the guys up against each other at all.
We get that you're rabid fans of the show -- so are we. It's a fantastic piece of television, and we're happy to spread the Supernatural love. But let's keep it friendly! After all, we're all here because we love the show, and that love trumps any brother vs. brother controversy, right?
Congrats to Dean -- may he bask in his new CW Source Hottie award this weekend!

Zdroj CW Source
kód:
http://blogs.trb.com/network/cwsource/
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty29.03.08 14:19

blablabla stejně to měli vyhrát oba a ty debulní pošahaný amíky a všechny lidi co tvrdí něco jinýho a pak udělaj přesný opak bych kopla do rozkroku a nezajímalo by mě jestli jsou to holky či kluci Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 873139 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 449740 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 449740 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 332617 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 332617
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty29.03.08 16:47

Presne, reči, reči, reči, zaslúžili si vyhrať obaja a to, že vyhral Dean je taký "strašný" šok,že to asi nepredýcham... Suspect
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty29.03.08 21:08

No konečne aj ja som hlasovala za obidvoch našich miláčikov ved ich predsa namôže nikto porazit Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty30.03.08 15:31

si ho tak oslavují...mají sakra oslavovat oba Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 107729
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty02.04.08 7:50

na polskej stránke sa objavilo pár informácii,ktoré si neviem celkom dobre vysvetliť Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804
Citácia:
citácia :
CW Source: wyniki wyborów sieją spustoszenie!
CW Source dodało najświeższy artykuł. Z tajnego źródła uzyskali oni informacje o skutkach, jakie wywołały wyniki plebiscytu na najgorętsze postacie seriali CW, które odbywały się zarówno w wersji żeńskiej, jak i męskiej (Winchesterowie półfinale wygryźli braci Scott z One Tree Hill i oboje trafili do finału, w którym to wygrana przypadła Deanowi).
"Kiedy myśleliśmy, ze to koniec dramatów, okazuje się, że pojawiają się kolejne skutki plebiscytu. Wyniki wstrząsnęły planami One Tree Hill oraz Supernatural!Zgodnie z doniesieniami naszego źródła, zarówno Sophia Bush oraz Bethany Joy Galeotti (One Tree Hill) miały zbliżone do siebiewyniki."Bethany była podekscytowana wygraną, ale jednak trochę rozczarowały ją wyniki plebiscytu mężczyzn" powiedział nasz kret "Kiedy tylko dowiedziała się, że mogą ją połączyć w 'parę' z dwójką Winchesterów, nalegała, aby wsparcie techniczne jej ekipy napisało program, który będzie czyścił jej cookies dwa razy na minutę. Wydaje mi się, że to ona była odpowiedzialna za połowę głosów na Winchesterów. Czy można ją za to winić?"Nie było za dobrze na planie Supernatural od kiedy ogłoszono wyniki. Anonimowy członek ekipy powiedział nam, że Jared uciekł do swojej przyczepy i zażądał parę porcji ciasteczkowych lodów Ben & Jerry oraz podręczny zapas Bartles & James - butelkowanych napojów z wina, soku owocowego i wody."Robi się tu coraz gorzej" zdradza nasze źródło "Co raz słychać szloch i mogę przysiąc, że słyszałem jak mówił 'Dlaczego, Boże, dlaczego? Dlaczego już nikt mnie nie kocha?' parę razy."
Zgodnie z doniesieniami naszego źródła, Sophia Bush została wydelegowana z Północnej Karoliny, aby spróbować porozmawiać z Jaredem po tym miażdżącym rozczarowaniu.Ale na tym się nie kończy. Największa plotka jest szokująca: źródło powiedziało nam, że zwycięzcy plebiscytów, Bethany Joy Galeotti oraz Jensen Ackles, z powodu ich wygranej, zaczęli się potajemnie spotykać i są blisko ogłoszenia ich zaręczyn. Kierownictwo CW jest tą wieścią zachwycone."Bardzo podoba się nam ten pomysł," wyznała pewna ważna osobistość stacji CW, która prosiła o anonimowość. "To dwójka cudownych ludzi z naszych najgorętszych seriali i to dla nas po prostu magia. Poza tym, posiadamy już wstępną umowę dzięki której ich dzieci będą od razu miały z nami kontrakt, jak tylko zostaną wydane na świat. Możecie to sobie wyobrazić? Te dzieciaki będą sławniejsze, niż dzieci Brangeliny!"
Zdroj:
kód:
http://www.supernatural.com.pl/portal.php
Ak by niekto nerozumel polsky môžem preložiť 603 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 63280
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty02.04.08 8:04

tak ja sa hlasim ze nerozumiem lol! lol! lol! sem tam nieco pochytim z toho textu, ale ani zanic neviem prist na to, o com to je.... Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 316745 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty02.04.08 12:34

takže v tomto článku sa v zhruba píše o tom,že vraj z tajného zdroja sa im podarilo získať reakcie,ktoré vyvolalo hlasovanie Cw u zúčastnených J2 a ostatný.Do súboja sa dostali bratia Winchesterovci a One Tre Hill.O tej Bethany to nieje podstatné ale vraj Jared ked ohlásili výsledky sa utiekal do svojho karavanu a kde zapíjal svoju ""prehru""
Bartles & James (nápoj z vína,ovocnej štavy i vody) sladkosťami a zúfal si nad prehrou vraj prečo ho nik nemá rád.A čo je podľa mna ale riadna hlúposť vraj sa Jensen Ackles začal schádzať Bethany Joy Galeotti.
Podľa mňa si chceli dotyčný vystreliť na prvý apríl z fanúšikou a čo si myslíte vy? V reakciách na tento článok tam však ľudia píšu podobne čiže prvoaprílový žart. Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 71174 Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasování pro Sama a Deana   Hlasování pro Sama a Deana - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hlasování pro Sama a Deana
Návrat hore 
Strana 7 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jedlo od A po Z (iba pre Deana)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: