Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x08 Hunteri Heroici

Goto down 
+5
Chevy666
Maky
Nemix
bohdy
Panthera
9 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty29.11.12 6:32

Opět místo plného pracovního nasazení...
Srdce vyskočené z hrudi, sebevrah skokan stojící chvíli ve vzduchu, strážný banky rozdrcený obří kovadlinou a Koblih chovající se hůř, jak malé děcko, opravdu nedonutil kočku promluvit? Vivat animáky a jeden psychokintetik v důchodu. Smile

- What's the word Cas?
- It's a shortened version of my name...
- Yes, it is.


Kvákání jiných andělů jde jednoduše odfiltrovat? Dělat to dřív, tak sis Koblihu ušetřil bolesti hlavy.
Nicméně, stále chceš pomáhat lidem a není nic jednoduššího, než se stát třetím kolečkem. V tom případě se hlásím taky, abyste byli stabilně na čtyřech. Výborně posloužím jako objekt hodný záchrany a "podržtaška"... Very Happy
Navíc Koblih je výborný zdravotník, který najednou léčí ostošest.

Trojka v Betyně, takže ano, další touživý předpoklad byl splněn, jen Sam se místa vpředu vedle Deana nevzdá, na tom budeš Kobliho muset ještě zapracovat. Přičemž očichávat mrtvolu v márnici, to opravdu není nejlepší nápad.
Příště si dávejte pozor agente Stillsi, hodnej a zlej policajt nic moc, ale věta "he was sleeping with her" - památná.
Psychologický Koblihův výlev Deanovi, potěš ocas, destielovci si mnou ruce.

Deane, máš to potvrzený, Scullyovou hraješ ty.

A opět Samovy flasbacky s jedovatě medovým nádechem. Jen drobná paralela Sam vs. Amča a Jared vs. Gen, ano, bylo to rychlé. A teď co? Don is alive...

Mít schopnosti jako Fred, to by se mi taky líbilo. Ovšem nejspíš bych je využila zcela jinak. Každopádně epka celkem fajn, 6/10. Jen nemusím Koblihu ve vysmátém stavu a Deanův obličej vtištěný do pánvičky. That's all, folks...

P.S.: Velmi praktická otázka - anděl se může zabít - dobrovolná sebevražda? Nemyslím tím fakt, že může padnout jako Anča fňukna, ale sám se propíchnout, duši nemá, tak co by se s ním stalo? Vysublimuje a basta krokouš?
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty29.11.12 17:42

Epka vcelku ucházející. Ano, rozhovor Deana a Case jsem si opravdu užila 08x08 Hunteri Heroici 430869 Ale Sam má opravdu zvláštní schopnost přijít vždy v tom nejméně vhodném okamžiku 08x08 Hunteri Heroici 555452 A zase mi ty jeho flashbacky málem vypálily oči. Ale pomalu se nám asi rozkrývá, proč nakonec Sam od Amálky odešel. Že by přenechal místo znovuobjevenému manžílkovi Question
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty29.11.12 18:05

Jak nemám ráda vtipné díly, tak tento mě aspoň pobavil. Zásluhu na tom má samozřejmě Misha. Co ten svede tím svojim kukuč, to je neuvěřitelné. Jeho naivita a pracovní horlivost mě způsobovaly záchvaty smíchu.

Já jako Deasitelovec jsem se tetelila blahem u scény - pojďmě si promluvit a pojďme u toho sedět na postýlce - kruci, Sam fakt neví, co se sluší (ale chápu to, on nemá Amálku, tak nechce nic dopřát ani Deanovi). Miluju scénu, kdy se Cass zeptá, zda může sedět na předním sedadle a ten výraz Sama. jak se cpe dopředu - no prostě jak kluci ze školky Very Happy

Sam a jeho Amálka - ne, furt mi na tom něco nesedí. A ta hromadná večeře, tak ta mi vysloveně vadila. A Don se vrátil - jaké překvapení. Já si samozřejmě všimla kravin jako , že Jared je tady nově ostříhanem a tak Very Happy

Dean mě tady nějak zvlášt nenadchnul. Jeho scény vtipné nebyly a ani pánvička to nezachránila. Je to smutné ale je to tak (i když ten jeho sexy zadek , jak prochází kolem kamery, ten z hlavy dostat nemůžu).

Takže celkově hodnotím jako lepší průměr a dávám tomuto dílu 7/10.
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty30.11.12 11:50


Z milé Amálky jsem se vypsala... epizoda - jo, smála jsem se, ale jenom díky Casovi. Frecnh Mistake a FrontierLand byly vtipěnjší. Ale, celkově to nebylo špatné...

Dean/Cas přišla jsem si na své, u nejedné scény. Rozhovor... "I will watch over you" - jo, Casi, dávej na Dena pozor, zatímco spí! Kde jsem to už četla? Smile

Castiel psychologický angst. Pouštím si pořád dokola.

Další postřeh je to, jak se Cas snaží "zapadnout" a všechno prozkoumat - tak trochu jakojako Cas v páté sérii až na to, že ted se doopravdy snaží. Úmsměvné, ale i smutné... možná víc smutné. Chudák anděl neví, co by a kde je jeho místo. Samozřejmě, že budeš neštatsný, když budeš utíkat. Ale, dokud tě to donutí zůstat s Deanem - jen klidně pokračuj Smile

Cas sedící na posteli, Cas sledující televizi.. připomělo mi to scény z některých FF - Z Castiela je člověk a chová se tak. V těch FF jsem si neuměla přestavit, že by to k Casovi doopravdy sedělo, a když jsem ted viděla ty scény, krásně mi to ty FF dokreslilo. Tal trochu Castiel z 5x04 a trochu něco mezi padlým andělem a člověkem. Neříkám, že je to dobře, ale ten vývoj tam je.

Konec- krásně s ezbavili Castiela na další díl, v němž nebdue aby mohl nastoupit v desátém. Jen si tak říkám, co pak? Bude doopravdy jen v osmi dílech? Protože dokud je tu tabulka a Crlwley, řekla bych, že Castiel se ještě bude podílet na ději a nemyslím si, že tabulku a bránu vyřeší ve třech dalšách dílech. Nebo že b zase Cas na půlku série záhadně zmizel? Snad bude ve vícero dílech...

tak ti tak říkám - co doopravdy Cas chce? Když byl anděl (než potka Deana), bylo mu to fuk, ale ted "chce"... a co doopravdy chce? Vrátit se do Nebe? Soravit ho? Najít Boha? Pmáhat Deanovi a Samovi? Jak důstojně zakončit jeho příběh? ... do povídek bych věděla Smile ale v seriálu...


Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty30.11.12 20:12

Nie som si tak úplne istá či sa mi táto epizóda páčila. Asi len z polovice. Bolo to vtipné, možno občas až parodické a potešil hlavne Cas ako zlý policajt:D rovnako som bola rada že konečne vyšiel s pravdou von a zveril sa Deanovi čo ho žerie. Ale je aj fakt že preslnený "Samelia Land" mi pekne lezie na nervy a pri každom Samovom zasnenom pohlade som obrátila oči k stropu čo "dôležité" nám zase Sam vyleje zo svojho srdiečka. Myslím že Samov a Amálkyn vzťah za rok by sa vošiel do dvoch viet takže dúfam že flashbackov bude menej a menej.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty01.12.12 14:16

Hrozně mě naštvala linie Sam a Amálka. Pominu-li, že je to neskutečně nudné (aspoň víme, že příště budou zase flashbacky z Očistce, když jsme teď museli přetrpět ten přepálený obraz), tak jediný potenciál, co tam byl a na který jsem čekala, tedy proč Sam opustil Amelii a kdo byla ta tmavá postava před jejím domem, se vyřešil tím nejklišovitějším způsobem - její starej žije.
Přiznávám, že mě to i napadlo předtím, že se to stane a teď bych si i tipla, jak to bude pokračovat - Sam sice sbalil svých pět švestek a opustil ji, ale vsadím se, že Amálka se jistě dřív nebo později ozve, že ten její manžel je nějaký "divný" a možná to i spadne chlapcům mezi jejich případy a dilema "žít s Amálkou, či lovit" tu bude zas. No uvidíme.

Co se týče Castiela - OK, radši šílený Castiel, co chrlí tuny "sofistikovaných" hlášek jako "kocouří penis", než mírně trapný Castiel. Takže já se moc nebavila, ač jsem se těšila jako malé dítě.

BTW - proboha, zbavte nás někdo Samanthy ze SG 08x08 Hunteri Heroici 1319

Nemix, ten zadek byl jediný svělý bod v tomhle gulášku
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty01.12.12 21:42

podla mna super diel, mam pocit, ako keby sa to zacalo vracat k starej dobrej kvalite. aj predchadzajuci diel bol dobry. a paci sa mi aj ten prestrih s nebom, som zvedava, co bude dalej
a Dean sa mi po dlhej dobe pacil, ze nebol len nahnevany a zamraceny
prestrihy s priatelkou Sama mi vobec nevadia, je to celkom zaujimave, co zazil za ten cas.
je to dobre Very Happy
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty03.12.12 18:33

Táta Amélie byl dobrý znalec lidí, celkem dost dobře odhadnul Sama. Ten Samův proslov v cizí hlavě – mluvil vlastně sám o sobě a tím také „popostrčil“ Castiela k rozhodnutí dát věci do pořádku. Ten ale bohužel zjistil, že tohle splnit nejde – zatím. Smile
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty21.01.13 15:38

Díl jsem dokoukávala až teď o víkendu...nějak mě nelákal, i když zapojení cartoonovských gagů do SPN nebylo jako myšlenka špatné. Mě Castiel jako "zlý policajt" docela pobavl, upřímně jak zařval na tu ženskou, tak jsem málem nadskočila taky a pak mě pobavil asi nejvíc jeho výslech kočky. Very Happy
Oproti tomu Deanovi scény a hlášky byly opravdu...o ničem. Sad Noooo, až na tu prdélku...ale kupodivu já jsem asi 10x zkoukla ten záběr, jak je u NB z profilu než jde za Castielem na rozhovor k posteli...nemáte to někdo jako Gif? drool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x08 Hunteri Heroici Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x08 Hunteri Heroici   08x08 Hunteri Heroici Empty

Návrat hore Goto down
 
08x08 Hunteri Heroici
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x08 Hunteri Heroici
» 8x08 Hunteri Heroici

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: