Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1

Goto down 
+52
kattie
Husitka
shelby
Klenotka
str8tking
Dzowika4
cleo
lentilka
Ellen
Mystic
Lirael
evetka
bareness
Katuška
lenkka
janicag
Faith
Lex
calla
renáta
Violet
wiktoriano
Soniq
FeeBee
CrazyD
Anwiel
ivan2321
Zizi
nikita
Weronička
sisel
keksiiq
bookika
leoraine
Kristine
Kaja
SkreechTina
funny
SNlois
Hiro666
LenkaX22
Elendilka
Chrystelle
Katka
Willo
Kika
Silvia
janka410
Samabel
Night Angel
dion-fortune
Sarinka
56 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorSpráva
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty28.05.09 21:42

Hey, ja som pred 2 minutami videla nejaky sneak-peak z Mental, vyzera to zaujimavo, hlavne

Spoiler:

Idem si to asi stiahnut... Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty28.05.09 21:45

janicag presne tieto dva screeny som posielala dion... Laughing Laughing A glee si videla? To je fakt taký relax seriálik. Teším na jeseň na nové diely Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty28.05.09 21:53

hej to bolo husté Twisted Evil Twisted Evil a keď mi to cleo poslala, tak ja len Shocked kokso to čo bude a potom sa z toho vlastne normálna vec vykľula Laughing ale páčilo páčilo Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 430869 super to bolo. a ten lekár nevyzerá zle 603

ja sa tiež teším na nové diely glee dance ten seriál má podľa mňa potenciál Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 430869
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty28.05.09 22:54

Som včera večer videla dosť možno posledný diel Reapera, ak sa ho nikto neujme a poviem vám, ako SN cez kopirák....
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty15.06.09 22:16

Teraz som si vsimol ,ze uz vysiel novy diel True Blood
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty31.07.09 20:24

WWRD

Pokud nevíte co to znamená, tak jste něco ošklivě promeškali.
Více info - Porty, Fay, Caterina.... Twisted Evil
kód:
http://img5.imagevenue.com/img.php?image=67789_riggins_123_197lo.jpg
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty31.07.09 21:07

Portable.Device, hmm, vypadá to zajímavě. Twisted Evil Kukla jsem nějaké ukázky a popis a určitě si tenhle seriálek hodím do seznamu. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 284389 Díky za tip.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty31.07.09 22:42

Porty super...tenhle seriál už od Fay mám Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 430869 ....a těším se na něj Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 170639 jen nevím,kdy na všechno co ted mám od holek, bude čas a já se budu moct kouknout Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 968235
Chrys... tenhle seriál jsem si nemohla nechat ujít... neboj,myslím na tebe a doručím ti ho Wink
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty31.07.09 22:59

Twisted Evil pro ty kdo tenhle seriál neznají a nechtějí se spoléhat na internet můžu na net hodit i přednášku z Festivalu Fantazie, kterou jsem měl Smile. Jsou tam videa i prezentace, takže pochopíte o co jde. Kdyžtak rychlé info...

FRIDAY NIGHT LIGHTS
Seriál z prostředí amerického fotbalu. Je to soapka, takže jestli máte rádi One Tree Hill, Dawsons Creek a podobné, tenhle Vás uhrane. Má skvělé postavy a inteligentního producenta režiséra (Peter Berg - Království, Hancock). A zatím nikdo komu jsem tenhle seriál vnutil, neměl špatnou reakci. Smile Takže ho rozhodně doporučuji, protože i když je Dean Winchester supercool, Tim Riggins je cool taky, a navíc pije... a hraje ho čumáček Taylor Kitsch. Rozbíječ pásů cudnosti a (nejen) dívčích srdcí Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty31.07.09 23:06

tak tento seriálik mám mmt na zozname tiež Twisted Evil resp soapku... ja veľmi takéto veci nepozerám, ale myslím, že toto má potenciál.... najprv ale musím dokukať pár iných, čo som si priviezla z chaty a potom sa pustím aj na FNL Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 934194
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty01.08.09 14:32

FNL je užasná ukážka toho, že aj z "kraviny" (čo pre mňa americký fotbal skutočne je) sa dá spraviť skvelá zárobková činnosť v podobe seriálu... užasné, dokonalé, Adrienne je skvelá (mrcha! Very Happy) a Tylor.. odporúčam vrelo (aj keď som videla len SSN 1, vraj je to ešte lepšie ďalej, som zvedavá, podľa mňa to ani nejde.. Very Happy ).. a "záporačka" Lyla.. aaaaa
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty02.08.09 0:38

okey, takže konečne som dopozerala jeden zo seriálov, čo som si priniesla z chaty a to CASTLE. musím povedať, že to bolo ozaj super 10 dielov a ten cliff na konci Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 87642 neviem sa dočkať druhej serky. úžasný nápad, skvelé spracovanie, výborný casting.... ozaj sa mi ten seriál ohromne páčil. herci sú sympaťáci, totálne zbožňujem castla a celý ten nápad o tom, že je slávny spisovateľ sa mi tiež pozdáva Twisted Evil navyše je do toho skvelo zakomponovaný humor, takže som sa počas sledovania aj dobre bavila. prvá séria nie je dlhá, tých 10 dielov sa dá zmáknuť aj keď máte busy schedule Laughing podľa mňa to stojí za pozretie Wink

btw musím si stiahnuť firefly Laughing ten herec si ma v castle fakt získal. 702

ďalší seriál na zozname....tddddd... Leverage!!!!!!!!!!! šup dvd do pc Laughing

edit:
prvá časť za mnou a som totálne zamilovaná do tohto seriálu. ja milujem lupičov!!!!!!!!!!! a christian kane je fenomenálny 702 a aldis!!!!! drool omfg. krása. aj ostatní herci sú sympaťáci Wink páči sa mi ten nápad, takže zajtra si dám maratónik. fakt ma ten seriál chytil. parádny je Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty02.08.09 21:03

Cool CASTLE: První sezonu málem zabila sledovanost, ale očividně to nechají běžet ještě tuhle sezonu. Nejblíž je tomuhle seriálu BONES nebo The Mentalist. Ale je fakt že Castle má víc humoru, kdežto mentalist údajně charismatičtější tým a hrdinu. Já se rozhodně těším na další díly. Z kriminálek zatím jasná volba.

FNL: Jak řekla Fay. Tenhle seriál je o postavách, a je to soapka. A je tam spousta uroslých chlapců v ručníku, takže si říkám - proč lidi tolik váhají Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty02.08.09 21:07

porty: k bones som sa ešte stále nedostala, aj keď ich už pár mesiacov mám doma, ale mentalist mám čo-to pozreté a páči sa mi aj ten seriál Twisted Evil

s fnl neváham, určite si ho pozriem, len nestíham toľko vecí naraz....

dnes som mala maratón leverage, ešte 4 diely mi chýbajú do konca.... ale je to pecka seriál!!!!!!!! milujem ako tam stále hovoria seriously a really Laughing ohromne ma ten seriál chytil. dnes alebo zajtra ho už musím dokukať Twisted Evil ale ma normálne bolia oči od toľkého pozerania na monitor. musím si dať na mmt pauzu, ale ešte aspoň jeden-dva diely by som dnes stihnúť chcela.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty02.08.09 21:12

a už máš aj z ďalšej série asi 3 diely či koľko k tej Leverage
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty02.08.09 21:29

čo nie... to ešte nemám, ale to nevadí. ja dokukám tých prvých 13 a pôjdem na harper´s island a potom sa vrátim k druhej serke tohto....

-------

https://supernatural.canadaboard.net/viewtopic.forum?t=796
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 40 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete? - archiv 1
Návrat hore 
Strana 40 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: