Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x12 As Time Goes By

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty31.01.13 15:38

Dnešní epizoda se mi opět líbila. Henry byl vážně sympaťák. Škoda, že to tak s ním dopadlo. Ale jak jinak to mohlo skončit, že. Líbí se mi, jak se nám vlastně uzavřela celá rodinná historie, protože o Johnově otci jsme vlastně nikdy nic neslyšeli. Jediné mínus pro mě je absence Case. I tak hodnotím 7/10 08x12 As Time Goes By 472440604
Návrat hore Goto down
max86
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 24.10.2008

08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty01.02.13 1:25

Podla mna jedna z najlepsich casti v poslednej dobe. Konecne to malo tu atmosferu povodnych dielov ked jeden demon vedel spravit riadne problemy a Sam s Deanom ich nekosili po desiatkach. Abaddon bol/a desivy/a - taku temnu auru maju mat demoni. Henry bol sympatak. A dufam ze to nebol "filler ako v anime" a bude sa pokracovat v nastolenom deji a odpovie sa na nezodpovedane otazky ... Teraz otazky do diskusie: Je podla Vas silnejsi Abaddon alebo Lilith? Logicky by to mala byt Lilith lebo ona je uplne prva a hellknights su jedni z prvych demonov. Cize by Lilith nezabil tiez ten noz? Ale zato by Abaddona zabil urcite Colt.
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty01.02.13 23:00

No epka mi ubehla rýchlo tažke to je znak že bola dobrá. Henry bol ozaj sympatický, fešáci boli asi v celom rodokmeni Sama a Deana:) aspoň to tak vyzerá. No len škoda že sa počet mrtvych vo Winchestrovskej rodine rozrastá a bratia už vlastne prišli asi o každého o koho mohli. Užila som si aj oblúbený soundtrack k emotívnym momentom. Bolo tam poznať návrat do starých vôd, dokonca som si spomenula na prvú aj druhú seriu pri pozerani. A už len dodám že tú Deanovu tvrdohlavú a kritickú stránku jeho charakteru vážne zbožňujem. Teším sa na ďalšiu epku dúfam že bude aj s Cassom:)
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty04.02.13 18:50

Úvodka starých sestřihů se mi líbila, nádech prvních dílů a původního konceptu - nádhera.
Díky urputné nemoci zhlédnuto se zpožděním, ale hromadné nadšení nesdílím. Jak nadějně nakročeno, tak rychle zacouváno. Postupujme dále po rodinné linii, za chvíli se můžeme dohrabat až k jeskynní tlupě - ten s tou velikou hlavou zaseje veledůležité sémě...

Pro mě slabý průměr 5/10.

P.S.: 34:26 Impala odjíždějící do temné noci; opakovaný záběr, jen si momentálně nevzpomenu, ve kterém díle už jsem ho viděla.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty05.02.13 19:30

To Deanovo – zachráním Sama, je to moje jediná rodina – připomnělo staré dobré časy.
Podraz na démona vymysleli děda s vnukem docela dobře a šli do toho i když si byli vědomi špatného konce. A výsledek všeho je, že bratři mají „na krku“ další starost – krabičku. confused
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x12 As Time Goes By Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x12 As Time Goes By   08x12 As Time Goes By Empty

Návrat hore Goto down
 
08x12 As Time Goes By
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x12 As Time Goes By
» 08x12 As Time Goes By
» 07x12 Time After Time After Time
» 07x12 Time After Time
» 07x12 Time After Time

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: