Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x13 Everybody Hates Hitler

Goto down 
+2
sisel
Panthera
6 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty07.02.13 7:07

Winchesterové se dostaví na udané souřadnice a naleznou původní sídlo Man of letters. Uvidíme židovského golema a německé nekromancery s uzi. Tudíž odteď budou bráchy kvůli knize (seznamu) honit "nesmrtelní" nacisti? 08x13 Everybody Hates Hitler  807248

Inu dobrá, po propadáku s Leviathany v minulé sérii se vydáme jiným směrem. Ono by to snad i fungovalo, kdyby ta změna nebyla tak křečovitá. Scénáristé zjevně trpí naprostým vyhořením.
Nutno dodat, že nacistické téma ještě do SPN nezapracovali, mě tím ovšem neoslovili. Z odlehčených vod se propracováváme k závažnějším věcem, sice se to dalo očekávat jako logické vyústění, když už se tak hrabošíme v minulosti, ale kde je Crowley a spol.? Obraz na pekelné stěně mluvil za vše.
Ještě může SPN sehrát roli mravokárce a v tu chvíli to snad konečně zabalím.

Nemohu se stále zbavit dojmu, že jsem poslední dva díly očividně nepochopila správně. Díl si klidně opěvujte, slintejte apod., ale moje rozčarování z posledního dílu pokračuje, pro mě jeden z nejslabších 4/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty07.02.13 16:46

no, viem si predstavit zakoncenie serialu v zmysle Sam- man of letters a dean jak lovec Very Happy
nemyslim si, ze sa viac krat stretneme s golemom a nacistami, myslim ze to bolo len ako jednoepizodova zalezitost. skorej to vidim ze bratia sudruzi maju novy domov
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty07.02.13 17:41

Také se přikláním k názoru, že tohle byla jednorázová záležitost. Alespoň doufám, protože mě to nijak neoslovilo. Chci zpět Crowleyho, Case a spol. Takže budu doufat v lepší zítřky.
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty08.02.13 7:45

Sledovanosť:

"LARP and the Real Girl" - 2,01 mil

"As Time Goes By" - 2,12 mil

"Everybody Hates Hitler" - 2,29 mil


Zdroj - Wikipedia
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty09.02.13 12:57

Epka nijak zvlášť zaujímavá a vcelku trochu nudná, najviac ma zaujal ten Deanov let do dverí toho auta:). Myslím že Golema sme videli prvý a posledný krát. Nový domov našich lovcov sa mi pozdáva, ale chýba mi Crowley a hlavne Cas.
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty10.02.13 10:41

Sympatická epizóda.
Bratia konečne majú, čo vždy chceli. Very Happy
Sam vďaka dedičstvu po Henrym našiel niečo, vďaka čomu je schopný zmieriť sa so svojím predurčením - byť lovcom.
Dean našiel útočište, miesto významovo najbližšie k domovu, odkedy stratili Bobbyho.
Skoro je škoda, že im to nevydrží. 08x13 Everybody Hates Hitler  661261248
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty12.02.13 19:39

Úplně mě jímala hrůza, že opět cestování v čase a bratři tam budou pobíhat v německých uniformách. Ještě, že jen ten malý úryvek na začátku, jako osvětlení k pochopení dalšího děje.
A teď malá úvaha. Neměli hoši to místo uzavřít navždy?? Oni udělali přesný opak. Ale takhle to nemůže zůstat dlouho v tajnosti. Už tím, že tam parkují Impalu (jako před domem), dost riskují. Možná už jim je v patách další démon i andělé nezůstanou pozadu. Jak budou ten klíč přede všemi ochraňovat?? Jasně, jsou teď „natěšení“ z toho objevu - takový poklad, kdo by odolal. Sam má spoustu knih ke studiu a Dean domov, kam se můžou oba vracet. Možná však časem pochopí, že nejlepší je klíč od těch dveří navždy zničit. A nebo je to pro scénáristy uzavřená kapitola a nechají bratry konečně kulturně žít?To by bylo opravdu moc jednoduché. confused
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty12.02.13 19:48

Zamiešam sa do úvahy, možno som to zle pochopila, ale oni mali na to miesto odniesť tú krabičku, ten kľúč ku všetkému, lebo len tam bude v bezpeči. Tak to povedal Samovi ten chlapík nie? A ak tam je v bezpečí ten kľúč tak prečo nie aj oni. Alebo to bolo inak?
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty12.02.13 20:02

No právě, také mi nějak uniklo, jak to bylo myšleno. Ale když bratři z toho bunkru odejdou za případem, musí přece za sebou zamknout a pak mají ten klíč u sebe a tím je v ohrožení - ukradení, ztráta atd. Ale taky mám dojem, že ten stařík říkal - zavření toho místa je cena za to, aby se obsah nedostal do nepravých rukou (nebo tak nějak). Ale jak říkám, nějak mi unikl smysl tohoto momentu - možná špatný překlad a odposlech od originálu. Ale to je jedno, já to klukům přeju, opravdu to bylo jako Batmanova jeskyně. lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x13 Everybody Hates Hitler  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x13 Everybody Hates Hitler    08x13 Everybody Hates Hitler  Empty

Návrat hore Goto down
 
08x13 Everybody Hates Hitler
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x13 Everybody Hates Hitler
» 8x13 Everybody Hates Hitler

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: