Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x14 Trial and Error

Goto down 
+2
Y0G1
Panthera
6 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty14.02.13 6:44

aneb řádně rozpárej hellhounda a třeba zavřeš jednu z bran pekelných...

Kevin už sice nápor psychicky ani fyzicky moc nezvládá, ale voila už má část tabulky o démonech rozluštěnou. Zavřít peklo? No proč ne, jen to chce splnit tři úkoly jako v pohádce Zlatovlásky. První rozluštěný úkol zní, rozpárej hellhounda a vykoupej se jako Čachtická lady. A tak bráši řeší případ rodinky, která zničehonic zbohatla a hellhound si již zjevně brousí tesáky.

Opět budeme svědky trapného sebeobětovacího žvanivého rituálu ze strany Deana, nicméně Dean ukuchtí domácí hambáče, kydá hnůj a navzdory odporu Nemix je i řádně oslintán ze strany postavy Ellie.
A zase ten prokletý Kevin, ale aspoň se držíme tématu bez zbytečného vycpávání.

Zavřeme peklo a pak co? Zlí půjdou taky do ráje? Very Happy

Konečně vidíme i hellhoundy a ne jen jakousi rozplizlou průhlednou čočku, stačí brejličky ožehnuté ve svatém ohni. Jsou to celkem pěkný zvířátka, jen s podivným chrupem. Každopádně, Králík asi nebude šťastný Opičáku, že jsi mu tak brutálně rozpáral domácího mazlíčka. (tenhle měl v sobě krve tak deset litrů)

Jeden z dílů, na který stojí za to hodit bulvou. Za šok, když se Dean z pohledu Ellie změní 6/10. To rozlité kafe jsem si ovšem musela ze stolu poklidit sama.

P.S.: TFW sežeň prach.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty14.02.13 8:21

Osobne sa mi cast velmi pacila , ale trosku ma uz omrzelo kazdu seriu jeden z bratov robi sacrifice Very Happy

Uricte to bude mat nejaku dohru tak ako to malo v pripade deana ked zabil dicka romana

Zalezi co to vlastne bude dufam osobne ze to nebude spravim skusky zavriem branu a idem za amalkou

Moj nazor je skor taky ze to smeruje k tomu ze sa zavrie s nimi , alebo cez skusky sa stane demonom ?Very Happy


Ak sa nemylim tato seria ma 24 casti to sa chcu so zavretim pekelnej brany prcat este 10 casti ?Very Happy
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty15.02.13 15:53

Po minulé epizodě příjemné překvapení. Takže už víme, že hoši, respective Sam, musí splnit tři úkoly, aby uzavřel bránu pekelnou. Stejně jako Panthera, i já se ptám, zda do nebe pak půjdou všichni? Doufám, že tato otázka bude zodpovězena. Palec nahoru za ty citové výlevy obou bratrů, to se mi líbilo moc. Dean se nezapře, vždy se chce obětovat, ale tentokrát mu to nevyšlo. Ne, že by mi to vadilo Very Happy Doufám, že si Sam užije své strastiplné chvilky 08x14 Trial and Error 4279267720 A ano, také mě docela vyděsilo, jak se Dean proměnil před očima Ellie. To jsem nečekala affraid No, Kevin je očividně fetka hadra, ale kdo mu to může vyčítat, že... Každopádně doufám, že seriál bude v tomto příběhu pokračovat a Kevin zjistí, co je ten druhý úkol. Za sebe hodnotím 7/10.
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty15.02.13 17:23

stručne na úvod: časť sa mi veľmi páčila. Kevina nebudem rozoberať, nevadí mi ale keď v epke nie je, nechýba mi. Síce som predvídala dobre že pekelný pes pôjde po Ellie a nie po rodine, ale Dean s meniacou sa tvárou ma vydesil tiež. S jeho monológom o tom ako sa obetuje mi pripomenul zase raz staré časy, ked jeho hlavným cieľom a prioritou bolo ochraňovať mladšieho brata Sammyho. Keďže nám ostáva ešte 10 častí do konca série predpokladám, že sa nebudú v každej epke zaoberať úlohami na zavretie pekla. A aj ja dúfam že dostaneme odpoveď na otázku, čo so zlými dušami po zatvorení pekla. Možno by sa naskytla alternatíva že peklo sa uzavrie pre duše, čo sú v ňom. Takže by sa nemohli vrátiť ako démoni. Neviem neviem.
Návrat hore Goto down
noky
Nevinná obeť
Nevinná obeť
noky


Počet príspevkov : 34
Age : 36
Registration date : 24.11.2008

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty16.02.13 17:57

Podla mna ked niekto zomrie a ma ist jeho dusa do pekla ,tak sa tam dostane, no zatvorene brany pekla zabrania aby sa dostali tieto duse (alebo demoni) von.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty20.02.13 19:34

Samův údiv na uklizeným bratrovým pokojem a že dokáže něco připravit k jídlu? Asi nějak pozapomněl, že Dean žil s Lisou a Benem. A případné výmluvy typu, že byl právě v tu dobu „bez duše“?? Natolik svého bratra snad zná, aby věděl, že po příchodu z práce si nelehl k televizi a nenechal se obsluhovat. Dean už ten smysl pro rodinu a domov prostě má v krvi.
A připomínka starých dobrých časů. Deanovo typické sebeobětování se pro druhé a hlavně pro Sama. Ale Sam to také řekl dobře „zavřu pekelnou bránu, ale chci přežít, přežijeme oba.“ 08x14 Trial and Error 335560
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x14 Trial and Error Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x14 Trial and Error   08x14 Trial and Error Empty

Návrat hore Goto down
 
08x14 Trial and Error
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x14 Trial and Error

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: