Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x18 Freaks and Geeks

Goto down 
+2
bohdy
Panthera
6 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty28.03.13 6:54

Nakonec jsem překonala vlastní odpor a podívala se na epku ve svém standardním čase. Vidina mladých "lovců", co "nakopávají" zadek staré partě, ta mě vůbec, ale vůbec nelákala. Když pominu osobní problém s faktem, že dva ze tří mi byli krajně nesympatičtí, tak stejně celkem nuda.

Chlápek smluvený s upírem, co si cvičí svoji mladou partičku pod snůškou lží. Mladá holčina, co se chová jak starý vševědoucí pardál; nejsem zastáncem takových extrémů. Připadlo mi to jako vykostěná Buffy.

Poslední dobou "vycpávkové" díly nemám zrovna v oblibě. Pro mě byla dnešní epka nudná, 4/10.

P.S.: Jak se tak dívám na ty jejich košile, zajímal by mě výrobce, protože aby mi něco vydrželo tolik let, to se jen tak nevidí. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty28.03.13 9:41

Další "vycpávková" epizoda a po té předchozí to byl teda razantní pokles, protože tahle mě nijak neoslovila. Nuda. Dle proma bude ale příští epizoda snad zase o něco zajímavější, tak se mám na co těšit 08x18 Freaks and Geeks 707500
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty28.03.13 23:04

Tak zas sme blizsie ku koncu série ale nejak sme sa s úlohami opäť neposunuli. Namiesto toho prišla, ako ste už vy písali, trochu nudná epka ale nebola to až taká katastrofa. Od začiatku som s modrou dodávkou čakala nejaký zádrhel a nakoniec sa z toho vykľul podraz ktorý si skoro odniesol Samy. Ešte že sa Dean stihol vrátiť aj s celou teengroup, ktorá sa vážne asi chovala vyspelejšie ako by sa patrilo na ich vek. Nebyť začiatku ani si nespomeniem že nejaká Krissy sa v seriály objavila a skôr ma zaujíma kam si to namieril Castiel s anjelskou tabuľkou. Každopádne majú bráškovia o dôvod naviac poponáhľať sa so zatvorením brány. A musím dodať že Impala bola ako vždy krásne vyleštená 703
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty29.03.13 7:00

Po přečtení komentářů od Panthery a Bohdy se mi vůbec nechtělo do epky pouštět. Nakonec jsem to zvládla a za sebe říkám, že to až tak hrozné nebylo. Nebo spíš - bylo i mnohem hůř.

Ano, byla to klasická vyplňovačka, ale aspoň to bylo o upírech a né o Golemech apod.

A jak se snažím v každém díle hledat něco pozitivního, tak tady se mi aspoň líbil Dean - jo je tam takovej trochu sentimentální, ale slušelo mu to.

Mé hodnocení: 5/10

PS: Panthero, taky by mě to zajímalo vzhledem k tomu, že tys mě jednou jako Castiel hodila o zeď a už byl límeček natržený 08x18 Freaks and Geeks 96421
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty02.04.13 18:35

Ještě, že se to tak vyřešilo. Nebýt bratrů, asi by se ti tři nikdy nedozvěděli pravdu a dál by zabíjeli ty, které bylo možno ještě zachránit. Prý „na starýho chlapa dobrý“. No, co Dean nadělá, v jejích očích už je „kmet“. A na závěr - snad nebyl jediný díl, aby nepršelo. Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty03.04.13 22:23

Nemám ráda umíněný, rozmazlený a nesympatický spratky... Tak Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sponsored content





08x18 Freaks and Geeks Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x18 Freaks and Geeks   08x18 Freaks and Geeks Empty

Návrat hore Goto down
 
08x18 Freaks and Geeks
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x18 Freaks and Geeks

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: