Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?

Goto down 
3 posters

Jak hodnotíte právě vysílanou sérii?
(1) Je to odpad
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(2) Příšerná
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(3) Velmi špatná
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(4) Špatná
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(5) Průměrná
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(6) Fajn
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap11%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
(7) Dobrá
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap0%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
(8) Velmi dobrá
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap33%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
(9) Skvělá
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap44%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 44% [ 4 ]
(10) Z mého pohledu naprosto perfektní
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_lcap11%Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Celkom hlasov : 9
 

AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty
OdoslaťPredmet: Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?   Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty05.04.13 20:46

Ne každý je se SN spokojený jako já Very Happy , proto mě zajímá, jak si u vás SN stojí tento poslední rok. Byla bych ráda, kdybyste při hlasování, pokud možno, nesrovnávali s předchozími sériemi, ale hodnotili opravdu čistě jen tuto sérii - tedy jestli vás děj baví nebo už vás většina epizod nudí a díváte se jen "ze setrvačnosti" či zvědavosti. 703

Pokud budete mít chuť, můžete samozřejmě přidat i koment, proč a jak jste hodnotili.


PS: Možnosti jsou čistě orientační, rozhodující je hlavně počet bodů, který by jste přidělili.
Návrat hore Goto down
Joclynn
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 56
Bydlisko : Praha
Registration date : 10.04.2011

Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?   Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty05.04.13 21:04

Možná budu jediná, ale já Supernatural miluju pořád stejně. Samozřejmě, že jsou slabší epizody, ale to je docela logický v tom množství Very Happy Každému se líbí něco jiného a tak je jasný, že se tvůrci nemůžou nikdy zavděčit všem...
A kdybych měla mluvit jen o osmé sérii, tak ta mi přijde opravdu skvělá. Z 19 dílů mi přišli slabší asi 2... to je dobré skóre lol!
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?   Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty05.04.13 21:29

Z mého pohledu velmi dobrá. Nesrovnávám tedy s ostatními sériemi a musím říci, že se mi líbí hlavní dějová linie. Ubírají tomu právě ty "vycpávací" epizody, protože ne všechny se mi líbily. Ale vcelku to není zas až tak špatné Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 472440604
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?   Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty05.04.13 21:57

To jsem ráda, že nejsem jediná. lol! Mně už k dokonalosti chybí snad jen ten Castiel v každé epizodě. Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 99937 A přitom je mi jasný, že kdyby tam byl, tak by jeho postavu tak domršili, že by mi opět totálně lezl krkem jako na začátku a všechno by bylo tím pádem v pytli. Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 316745 Takže z toho plyne, že všechno "zlé" je k něčemu dobré, a i ti scénáristi mají dost svázané ruce ve spoustě věcí. A já osobně se divím, že se do toho všeho ještě totálně nezamotali, po všech těch sériích. Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 404917 Samozřejmě, že těch "nedokonalostí" a nesrovnalostí by si tam člověk mohl najít hromady, ale já je nehledám, případně úspěšně ignoruji. 601 Proto jsem asi tolik spokojená. Tahle série se jim podle mě opravdu povedla, při vší té bídě, co předvadli v některých předchozích sériích. Proto jsem velice mile překvapená a svým způsobem i nadšená, že se opět každý týden nedočkavě vrhám na novou epku. Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 258431 702

Když se to tak vezme, kdo z nás by dokázal psát scénář 8 roků tak, aby byl pořád stejně perfektní a zaujal všechny fanoušky? Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? 868694 Ano, spoustě lidí by vyhovovalo včasné ukončení (třeba tou 3. sérií), ale já zas na druhou stranu jsem nakonec sobecky ráda, že to pokračuje tolik dalších let. 603 Protože i když už to pro mě zdaleka není takové jako u prvních dvou sériích, pořád je to můj nejoblíbenější americký seriál. Čert ví proč, ale je to tak. Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?   Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii? Empty

Návrat hore Goto down
 
Jak hodnotíte právě vysílanou 8. sérii?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety-
Prejdi na: