Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 8x20 Pac-Man Fever

Goto down 
+4
Y0G1
bohdy
luciakanky
Panthera
8 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty25.04.13 7:23

Charlie zpátky na scéně, proč se nedozvědět o její postavě i něco víc. Opět se setkáváme s džinem a to hned ve dvou porcích, jen je škoda, že už jsme pomalu vyčerpali zásoby potvor. Nějakou novou příšerku by mohli přidat.

Ani nadšení ani zklamání, taková střední cesta za Deana v uniformě a za návod, jak ho uspat 5/10.

P.S.: Další díl se tváří mnohem, mnohem zajímavěji... 8x20 Pac-Man Fever 232827
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty25.04.13 15:05

pre mňa to bola jedna z najlepších epizód celého SN. charlie by sa tam mohla objavovať častejšie a sam nám dáko opeknel Smile
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty25.04.13 18:08

Velmi vydařená epizoda!!! Charlie prostě žeru, tím se nebudu tajit. Kéž by byla obsazována častěji. Příjde mi jak mladší sestra Winchesterů. Fakt by se k nim hodila. Také se mi líbí ty Samovy stavy. Jen ať trpí lol! Takže pro mě 8/10 8x20 Pac-Man Fever 3909217443
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty25.04.13 19:17

Myslim si ze sam pojde do pekla , mozeme vylucit inak charlie by som tam pichol takisto castejsie. Rovnako ako bobbyho Smile
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty26.04.13 11:19

Miluju tvůrce tohoto seriálu a víte proč? Protože používají hlášky ze Star Wars.. Meg jí použila a "I love you" "I know" je prostě klasika. Smile

Proč mám pocit, že to nakonec bude všechno jinak - že půjde Sam do pekla je moc průhledný. Proč by člověk, co projde božími zkouškami měl skončit špatně? To mi hlava fakt nebere, neměl by dostat křídla a vzletět do nebe?
To se mi na tom Samově torturingu moc nelíbí.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty26.04.13 13:11

No ja si skor myslim ze postih nejaky bude, predsa len ide zatvorit brany pekla, takze si myslim ze nejaku cenu si to vypyta.

Nechapem trosku anjelsku tabulku k comu tam vlastne je ? Mam pocit ze je z vody varena , pochybujem ze sa nebo zatvori.


Dufam ze vo finale nastanu pekne zvraty , ale co vymyslia pre Sama , uz si neviem predstavit. Zle by nebolo keby v 9 serii bol chory ochromeny alebo na pristrojoch aspon prvych par casti , ak zase zomrie...Very Happy
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty27.04.13 12:19

Mne sa epka rozhodne páčila. Deana v uniforme ani komentovať nebudem. 702 Charlie by som aj ja privitala častejšie. Ako partáčka by im sekla a s tým záverom mi to prišlo fakt ako mladšia sestra:) Sam sa nám chudák snáď dokulhá k tej poslednej skúške. Ani nemusím písať že momenty Sama a Deana ako bol posledný v tejto epke zbožňujem. 8x20 Pac-Man Fever 932600 Ešte by ma zaujímalo či po splnení tretej úlohy sa peklo zavrie alebo bude nasledovať ešte dáky další rituál na uzavretie pekelných brán. Ale nemyslím že Sam ostane v pekle aj ked na koniec série určite môžeme čakať nejaký zvrat ak nie zasa smrť jedného z bráškov:) Každopádne sa z toho určite zasa vysekajú.
Návrat hore Goto down
gorkonelka
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Age : 36
Bydlisko : Prešov
Nálada : over excited
Registration date : 28.04.2013

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: JIB 4   8x20 Pac-Man Fever Empty28.04.13 22:35

Čus ľudia, na Vašom fóre som nová ale sledujem ho už dlho.

Moj comment neni k epke, ale medzi "Supernatural cons" neni zatím JIB 4, tak sa reku spýtam tu: "Kto ide na JIB 4?" Pýtam sa preto, lebo ja s kamkou tam ideme po 1krát a radi by sme sa tam skontaktovali s nejakými podobne šáhlymi dievkami 8x20 Pac-Man Fever 998745 zo SR/CZ Very Happy

Prosím prosím všakže tam nepôjdeme len my dve? Ozvite sa prosím Sad
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty01.05.13 19:15

Tak další, kdo zná úkryt!! Když už jsou si hoši tak jistí, že je v něm super bezpečno, proč tam neubytovali Kevina? Měli by ho na očích a i on by byl v pohodě. To hozené pivo - normálně by ho Sam určitě chytil, ale když je na tom tak mizerně. Jako by v tom byl od Deana trochu úmysl (stejně s tím střílením), nekřičel na něj, nenadával, prostě ho nechal. Doufal, že jeho bratr sám pochopí, že svojí přítomností (v tomhle stavu) může spíš oba dva ohrozit. Ale nad tím Sam nepřemýšlel, chtěl být užitečný a málem na to doplatil, před tím modrookým džinem nebyl schopen pohybu. Dean jako poradce při výběru šatů – dobrá scénka. A tečka na závěr - bratrský moment, kdy si oba uvědomili, jak moc se vzájemně potřebují. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





8x20 Pac-Man Fever Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x20 Pac-Man Fever   8x20 Pac-Man Fever Empty

Návrat hore Goto down
 
8x20 Pac-Man Fever
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x20 Pac-Man Fever
» 04x06 Yellow Fever
» 04x06 Yellow Fever
» 04x06 Yellow Fever

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: