DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  StránkaStránka  Prihlásenie  

Share | 
 

 Dream or Reality

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 14:06

Tak že jste to vy, děvčata.... A opět děkuji za chválu!


3. část

„Deane?“ v Samovi by se v tu chvíli krve nedořezal. „Deane! Co je s tebou?“ snažil se ho probrat, ale jakmile s ním trochu zatřepal, Dean začal po volantu pomalu klouzat dolů. Sam ho okamžitě zachytil a opatrně ho opřel o opěradlo, aby se přesvědčil, jestli vůbec dýchá.
„No tak, Deane, tohle mi nedělej. Prober se, slyšíš?“ snažil se zachovat chladnou hlavu, ale moc se mu to nedařilo. Neměl tušení, co se mu stalo, proč z ničeho nic přestal reagovat. Dostal strach, jestli si něco neudělal při tom smyku. Chtěl ho zkontrolovat, jestli nemá nějaké zranění a třesoucíma rukama mu začal rozepínal bundu, ale v tom se Dean pohnul a slabě něco zamumlal.
„Deane, slyšíš, mě? Odpověz mi,“začal na něj Sam opět mluvit a ulevilo se mu, že konečně projevil známky života.
„Máš bolesti? Můžeš se hýbat?“ konejšivým hlasem na něj promlouval Sam, ale Dean zase nic, jen převrátil hlavu na druhou stranu.
„Deane!“ Sam obrátil jeho hlavu zpátky k sobě a zadíval se na něj. Všiml si, že pravidelně oddechuje a Sam na něj v tu chvíli hleděl jako na zjevení. „On spí!“ žasnul v duchu Sam. „To není možný, on si tady klidně spí!“ nevěděl co si má počít a nechápal, jak je tohle možné. Že byl unavený, to mu bylo jasné, ale že někdy usne takovým způsobem a v takové situaci, to by ho v životě nenapadlo. „Tady něco nehraje,“ pomyslel si Sam a nervózně si znovu prohlédnul Deana. Přemýšlel, co dělat. Rozhlédnul se kolem sebe a uvědomil si, že pořád stojí uprostřed silnice a každou chvíli do nich může někdo narazit.
„Tak Deane, ty už dnes řídit nebudeš,“ otevřel dveře auta a začal bratra opatrně přesouvat na sedadlo spolujezdce. Potom usedl za volant, otočil Impalu a pokračoval v cestě. Po pár kilometrech si všimnul, že Dean začíná hlasitě oddechovat a na čele se mu objevil pot. Sam se pořád nervózně díval po bratrovi a nakonec se rozhodl, že zastaví, aby se nevybourali. Vůbec se mu nelíbilo, co se s ním děje a rozhodl se, že ho zkusí ještě jednou vzbudit. Zastavil na opuštěné cestě a vypnul motor. Otočil se k Deanovi a pozoroval ho, jak se trápí bezpochyby další noční můrou. Samovi bylo při pohledu na něj hrozně, dobře věděl, jak mu asi teď je. Sám si toho užil dost. Rázně s ním zatřepal a zavolal na něj.
„Deane, vstávej! Probuď se!“ opravdu do znervózňovalo, že se zase neprobudil. Místo toho začal oddychovat ještě intenzivněji a házet sebou na sedadle. Sam byl bezradný, křičel na něj, zkoušel všechno možné, ale nic nezabíralo. Ničilo ho, vidět Deana takhle a ani mu nedokázat pomoct. Po nekonečně dlouhé chvíli Dean vytřeštil oči a chytil Sama za ruce, kterýma se ho snažil probudit. Vyplašeně se podíval na Sama, jakoby ho viděl poprvé v životě.
„Konečně!“ Sam vydechl úlevou.
Dean si pomalu začal uvědomovat kde je a že křečovitě drží Sama za ruce. Povolil stisk, zvrátil hlavu dozadu a zhluboka dýchal.
„Kde to jsme?“ zeptal se po chvilce.
„Nevím přesně, zastavil jsem, abych tě vzbudil, něco se ti zdálo,“ odpověděl Sam. „Co to bylo Deane? Jak je možný, že jsi tak usnul? Jestli mi něco tajíš, myslím, že teď je ta chvíle, kdy bys mi o tom měl říct….“
„Já nevím! Nevím, co se stalo. Poslední, co si pamatuju je, jak jsi na mě zakřičel a jak jdeme do smyku,“ rozčileně vysvětloval Dean. „No a pak se probudím a vidím tebe, to je celý.“ Opravdu nechápal, co se stalo a pěkně ho to vyděsilo. Ještě nikdy se mu nestalo, že by ho takhle přemohl spánek a navíc v autě. Vždyť je mohl oba zabít. Při té myšlence se Dean otřásl a složil hlavu do dlaní. Kdy tohle skončí?
„Deane, opravdu mi nechceš říct, co se ti zdálo, když si tady sebou tak házel?“ zkoušel se opatrně ptát Sam. Chuť do hádání ho úplně přešla, teď měl jenom obrovskou starost o Deana a chtěl mu nějak pomoct. Jenže jak, když o to sám nestojí?
„Nevadilo by ti, kdybys nás zavezl do nejbližšího motelu? Asi bych se potřeboval ještě vyspat. Tentokrát v posteli a ne na volantu,“ pokusil se o úsměv, ale vyšla z toho jen nešťastná grimasa.
Sam se na něj podíval, zklamaný, že mu zase nechce nic říct, ale rozhodl se, že ho už víc trápit nebude.
„Ok. Jak chceš,“ řekl klidně a nastartoval.
Deanovi se ulevilo, že se Sam už nehádá, ale poznal, že je nešťastný. Rozhodl se mu všechno říct, ale řekl si, že to počká do rána. Teď na to neměl sílu, ještě byl v šoku z toho, co se stalo a že se jeho vinou málem vybourali. Doufal, že se mu podaří konečně v klidu vyspat a ráno Samovi všechno řekne. Řekne mu o všech jeho snech i tomhle posledním, ve kterém zase viděl umírat dalšího člověka. Snad se Samovi podaří přijít na to, proč se zrovna jemu tohle děje.

Když konečně dorazili do motelu, zeptal se Sam Deana, jestli nechce něco k jídlu, ale ten odmítnul. Sam se tedy zavřel do koupelny a když po pár minutách vyšel ven, zjistil, že Dean už zase spí. „Doufám, že tentokrát už žádné noční můry nebudou,“ pomyslel si a sednul si do křesla poblíž Deanovy postele. Pozoroval ho a snažil se neusnout, protože se bál, co by se zase mohlo stát. Přesto ho po pár hodinách přemohla únava a usnul.
Sama bolelo celé tělo. Probudil se a zjistil, že venku už je světlo a on spal celou dobu v křesle. Podíval se na Deana, který ještě pořád spal a zdálo se, že tentokrát žádné zlé sny opravdu nebyly. Samovi se ulevilo a vstal aby se protáhnul. Osprchoval se, obléknul a rozhodl se, že zajde pro kávu. Určitě jim oběma bodne.
„Deane?“ promluvil na něj potichu, jestli už se třeba nevzbudí, ale ten tvrdě spal dál, tak se rozhodl ho nebudit. „Dojdu pro kávu,“ dodal spíš pro sebe a vyšel ze dveří. Když zavřel dveře, průvan shodil ze stolku vedle dveří reklamní leták na víkendovou zábavu ve městě. Svezl se pomalu na podlahu a zůstal ležet kousek od dveří.
Venku Sama ovanul chlad a tak si přitáhnul bundu těsněji k tělu. Bistro bylo kousek cesty od motelu a Sam byl rád, že se projde a po tom včerejšku si trochu pročistí hlavu. Zabrán do svých myšlenek si ani nevšimnul, že ho pozoruje postava ukrytá v křovinách na kopci kousek nad motelem. Po pár minutách vešel konečně do bistra, kde mu připravili kávu a Sam se vydal na cestu zpátky k Deanovi. Jen co otevřel dveře bistra a vyšel ven, po hlavní silnici projela záchranka se zapnutou houkačkou a Samovi z toho zvuku až naskočila husí kůže. Zastavil se a zadíval se směrem kterým se ztrácel ten pronikavý zvuk sirény a blikající světla. Na chvíli se mu vybavila nepříjemná vzpomínka, kterou rychle zaplašil. Nepotřeboval se vykolejit víc, než dosud byl. Znovu se dal do chůze a po několika metrech ho upoutalo něco na jeho bundě. Podíval se na svoji hruď a uviděl dobře známý laserový paprsek. Nic neslyšel, jen ucítil chladný kov, jak si proráží cestu hluboko do jeho těla. Šokovaně se podíval směrem, odkud vyšel výstřel, ale nikoho neviděl. Jen ucítil další střelu, jak se mu nemilosrdně zavrtává někde v blízkosti srdce.
„Deane….“ zašeptal, i když věděl, že ho bratr nemůže slyšet. Nohy ho zradily a on bezvládně klesal na kolena, ale ani ty už neudržely váhu jeho těla a tak po chvíli ucítil drsný beton na své tváři a horkou kávu, jak se vsakuje do jeho oblečení. Ozval se vyděšený křik nějaké ženy. Sam se snažil udržet oči otevřené, ale jakoby mu dal někdo na víčka neviditelná závaží. Už s ním nedokázal bojovat a vyčerpaně je nechal klesnout dolů….


TBC...


Naposledy upravil dňa 18.02.08 20:03, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
dion-fortune
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 12342
Age : 27
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 14:17

affraid ty ma chces naozaj zabit, vsak? najprv dean a teraz sam??? no a ze samabel ma onfarktove konce, no tak myslim, ze na teba nema Very Happy ja tu nedycham a v najlepsom mi napises TBC? boze toto je ozaj uzasna praca janni a uz sa velmi tesim na dalsie pokracka Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Madlen
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2053
Age : 26
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 14:19

Dobře, Janni, ty mě chceš zabít Very Happy Užásný konec, já skoro ani nemohla dýchat, jak jsem si to četla!! Pěkně se to rozebíhá. Nejprve trápíš Deana nočníma můrama, teď někdo postřelí (doufám, že ne zastřelí) Sammyho. No už aby tu byl další kousek!!
Moc super povídka, líbí se mi jak vypisuješ ty jejich pocity a že si nic nemusím domýšlet!! Bravo!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 14:48

Díky. :flower:
Madlen, s tím "postřelením" se nech překvapit. 603

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
SkreechTina
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2962
Age : 30
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 14:52

Tak toto som si nemohla nechať ujsť, toto pokráčko je fakt super..... a žeby to prekvapko bolo to, že je to ďalší z deanových snov????.... 603
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 15:20

No však to uvidíš, jestli to byl nakonec jen sen nebo skutečnost, SkreechTina.
A díky, jsem ráda, že se líbilo.

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
janka410
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 5348
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 15:58

affraid affraid affraid Sammyyyyy Co to jako má být - ty se mě chceš zbavit? A v tom nejhorším si ještě klidně dáš TBC ?? Okamžitě se sem vrať a napiš další část
Já z vás nemůžu, fakt mě ty vaše povídky vždycky dostanou. Janni to je tak nádherná povídka Prosím nenech nás dlouho čekat na další část, prosííím Už tak sotva dýchám co bude dál, tak mě moc nenapínej
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 16:18

No už mám trochu strach, dát sem tu další část, když vidím tvoji reakci, Janko... doors 603 602

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10070
Age : 28
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 16:34

tak to pokračování se ti vážně povedlo .......úžasný 602 602

BTW: no vidíte.....pak že jsem tady morbidistka já.....vždyť mě tady všichni s tím brzo strčíte do kapsy

_________________

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
SNlois
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 3035
Age : 26
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 16:53

ehm wtf?? já sem vlezu a už jsou tu dvě pokračování a tom mám jako přečíst kdy mi chcete říct??? janni jako až si to přečtu okomentuju, ale jako ty seš teda rychlík bože tohle ne affraid affraid
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
avatar

Počet príspevkov : 7654
Age : 30
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 17:06

Skvelé, bravúrne pokračovanie... Jediná vec, ktorá ma v súvislosti s tým Samom napadá je, že sa to zrovna Deanovi snívalo..tak som zvedavá, ako to je, pretože by som bola za obe možnosti, ale keďže zbožňujem zraneného Sammyho a protective!Deana, tak skôr za realitu.. Prosím, rýchlo sem hoď pokračovanie... Very Happy

_________________


''Life is too short to wear boring clothes.'' - Cushnie et Ochs
EAT THE RUDE
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10070
Age : 28
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 17:08

no já teda taky doufám, že to tak nebude s tím postřelením(aspoň zatím )......to by pro Sama vypadalo hodně mrtvě

_________________

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
janka410
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 5348
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 17:17

To ne, to by Jannča neudělala. Mrtvej Sammy hned na začátku? To nemůžeš udělat slyšíš
Ovšem souhlasím se Sarinkou- zraněnej Sammy, protective!Dean- tohle jo,to se mě zase moc líbí
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
SNlois
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 3035
Age : 26
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 17:28

oh my fucking god..ok rozhodně hned z fleku měním názor na to že to bylo moc rychle za sebou a janni makec hned tento večer tu musím mít další část jinak se na to affraid affraid affraid bože to je úžasný bože bože já si ten poslední odstavec snad zarámuju tohle takhle nádherně napsaný sem to snad ještě neviděla..bože můj já mám záchvat a ty tam klidně mrskneš TBC..ale jako WTF?? chceš mě zabít??? bože tohle je ták úžsný bože bože fakt doufám a i tak sem to pochopila že to je jen Deanův sen..doufám ¨Janni klaním se
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
bookika
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1748
Age : 25
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:20

krasne napisane a sokujuci zaver, kt. nas nechava v napati

uz sa tesim na pokracovanie
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi https://www.youtube.com/chicazd
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:27

Děkujiiiiiiiiiiiii!

Tak holky, rozjíždíme "anketu". Tipujte:
Dream or reality? Question Schválně kolik z vás si tipne dobře.

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
bookika
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 1748
Age : 25
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:30

jasne ze dream, ved ty by si nam deana nezabila ze?

alebo ano affraid affraid to mi radsej neurob
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 12342
Age : 27
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:33

hm no ja to tiez tipujem na dream, ale no nie som si ista, ale kedze si povedala, ze gulka ho zasiahla blizko srdca, tak to by si nam sammyho uz tazko vzkriesovala a nechce sa mi verit, ze by si nieco take tvojmu milacikovi urobila, takze ozaj pevne dufam, ze to bol sen Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:35

study study Já sem to pokračování snad raději ani nedám... doors

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10070
Age : 28
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:37

no já už si počkám na pokráčko a nic si tipovat nebudu lol! ........ ale Janni neboj se, klidně do mě....já toho vydržím hodně, toho co se týká našich boys lol! Very Happy Very Happy

_________________

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
janka410
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 5348
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:40

Janniiiiii no to už se ale hodně bojím. To přece Sammymu neuděláš Je to sen,že jo
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Madlen
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 2053
Age : 26
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 18:54

Já si to taky tipuju na Deanův dream, který ho pořádně nakopne, konečně Sammymu říct pravdu... ale jistá si moc nejsem, nechám se překvapit! Tak hlavně sem brzo šoupni to pokráčko!!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SNlois
Winchester
Winchester
avatar

Počet príspevkov : 3035
Age : 26
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 19:02

tak teda janni ted fakt nevím tím co tu píšeš?? a děláš si ze mě pr*** ne?? to jako bude jak Sammy nám umře a bude dohoda? to už ne..hezky at je to sen jinak mě klepneeeeeeeeeee
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10070
Age : 28
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 19:06

teda, vážně by sis měla pospíšit s pokráčkem, protože koukám, že nás necháváš pořádně se zapotit nad tím, jak to bude dál doors

_________________

Feng Ming and Rong Tian. Someday, we will catch our happy ending...
Sekai-ichi Hatsukoi - Onodera Ritsu no Baai: Kore wa koi ja nai! Koi ja nai!
That place is engulfed in darkness. But that does in no way mean that there was never any light.PH
In bed my love has always been the sleep that rescued me by allowing me to dream.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
avatar

Počet príspevkov : 10688
Age : 41
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   12.02.08 19:14

Hele, makám jak nejrychleji můžu.. Ale tahle část mi tedy dává nečekaně zabrat....

_________________
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Dream or Reality   

Návrat hore Goto down
 
Dream or Reality
Návrat hore 
Strana 2 z 26Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: