Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x08 Rock and a Hard Place

Goto down 
+3
Padme
luciakanky
sisel
7 posters
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty27.11.13 23:31

pre mňa má epizóda 10 z 10, hlavne vďaka Deanovi a Zuzke 09x08 Rock and a Hard Place 99937 
celkom dobrý lov, dobre som sa zasmial a scény zo Suzy som si pozrel hádam 5 krát 09x08 Rock and a Hard Place 1139301756  Deanovi sa splnilo to, o čom sníva hádam každý chlap 09x08 Rock and a Hard Place 934194 
celkovo, Dean bol skvelý, pozdáva sa mi myšlienka, ako Zeke asi slabne a zrejme Deana zavádza s tým liečením, mohli sme si všimnúť, že Sam už nie je taký plný energie ako keď do neho Zeke nastúpil... Ani mi nevadilo, že sme nevideli Crowleyho, Castiel mi nechýba vôbec.
Ach tá Zuzka... 09x08 Rock and a Hard Place 998745 09x08 Rock and a Hard Place 1139301756 
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty28.11.13 21:55

nemám slov... po prvých dvoch epizodach som si myslela, ze SN je definitívne mŕtvy a zmierila som sa s tým, že to budem pozerať len zo zotrvačnosti a kvôli deanovi...vdakabohu, že som sa mýlila Smile jedna epizoda je lepšia ako druhá. už dávno sa mi pri SN nestalo, že mi epizóda tak rýchlo ubehla a ja som si ju musela a chcela pustiť ešte raz zas a znova, zas a znova Smile

dean a suzy a jeho splnený sen bolo úplne dokonale zahrané, sam a šerifka mi k sebe neuveriteľne pasujú a opäť sme videli len deana, sama ako riešia prípad. nič proti kevinovi, cassovi či crowleymu. som maximálne spokojná, len škoda, že nás čaká už len jedna epizoda a potom vianočná prestávka, hulk saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad Sad Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty28.11.13 22:04

No já se dost divím, že všichni opěvujete epizodu, která byla dobrá, ale pomíjíte základní dějovou linku, která se dost pohnula a v souvislosti s upoutávkou na další díl je to víc než jasné. Doporučuji se na ni podívat, vypadá to, že Zeke někoho zabil a začíná být násilnický.

Zeke asi vážně není parťák do nepohody, jako byl Benny. Sam je unavený, ze začátku byl nabitý a teď je najednou přepadlý a unavený? Zeke ho přestal léčit? A ten konec - fuck, Zeku, why??
OK, další svinskej anděl, tvůrci, co takhle zkusit někdy změnu? Za mě je to fail a kliše, což už  jsem psala. V nebi podle SPN je to asi tak stejný jako v pekle, jedna svině vedle druhé :DKromě Castiela.
Jediné, co to může zachránit, je nějaký epic "twist", kde zjistíme, že je všechno úplně jinak.

Jinak epizoda - Opět starej dobrej SPN, Dean aka "svůdce žen" opět v kondici, jsem spokojená. Jak je vidět, nemusí být Leviathani a x dalších vedlejších postav, aby se udělal dobrej díl. Smile) Jen tak dál, snad podobných dílů, jako byly poslední dva, bude v této sérii více. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty29.11.13 9:31

Ja by som zekeho este neodsudzoval na druhu stranu ak by zabil kevina hmm pre mna osobne dost neocakavana situacia "D

Uvidime co sa z toho vyklube , inak je mozne ze zeke nikdy neliecil sama , co ak ho potreboval aby sa vyliecil sam predsa len je sam asi stale najsilnejsia schranka zo vsetkych ludi na svete Smile 
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty29.11.13 10:45

Po pravde, neviem čo si mám o Zekovi myslieť. Nechám sa prekvapiť.
Každopádne epka fajn, pobavila, potešila, Dean to zase uhral skvele, tie jeho pohľady keď sa pripravoval na to ako Suzy zvedie, no proste Dean:D Opäť fajn nová potvora o ktorej som netušila. Takže dojmy z epky super, len sa znova začínam obávať o Sammyho.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty30.11.13 11:11

Také se mi epizoda líbila, ano, zejména ta scéna s odhalení Suzy byla super:D  Ještě když tam do toho pustili ty španělské rytmy. A pokud jde o Zeka... nevím... taky se nechám překvapit. Byla bych ráda, kdyby se nakonec ukázalo, že je klaďas, ale uvnitř mne hlodá pochybnost... uvidíme.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty06.12.13 14:24

Další na denním seznamu, vločky a mléko, vstávej Opičko.
Deanovo "znovuzrození", nevím, jeho přednes o jistém aktu, u kterého se účastnice sezení div "nepočůraly" blahem, tohle na mě asi nepůsobí. Přesněji ne od chlapa Very Happy
Mít na výběr, tak poté chmátnu po Opici a ne po něm. Ovšem jeho extemporé se Suzínou, to je ten starej dobrej Dean.
Ráda jsem viděla Jody , jedna z mála ženských postav, ke kterým mám momentálně kladný vztah.
Vycpávačka hlavní linie bohatě pokračuje a já jsem zatím spokojená, 7/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





09x08 Rock and a Hard Place Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x08 Rock and a Hard Place   09x08 Rock and a Hard Place Empty

Návrat hore Goto down
 
09x08 Rock and a Hard Place
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x11 There's No Place Like Home
» 10x11 There's No Place Like Home
» 03x03 Bad Day At Black Rock
» 12x07 Rock Never Dies

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: