Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x09 Holy Terror

Goto down 
+4
sisel
Y0G1
Maky
Padme
8 posters
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 10:28

Holy shit! tak to jsem fakt nečekala a budu se muset podívat pečlivěji, dívala jsem se ráno v buse a v práci na záchodě. Smile

9. série má vážně koule, jen teď nevím, zda mám být na tvůrce nasraná, nebo jim tleskat, protože takový twist jsem nečekala.

A teď ještě pauza do ledna a tolik nezodpovězených otázek!!

Metatron je p*ča, jiné slovo pro něj nemám, ani Dick nebyl taková p*ča.

Kevin je mrtvý. Zabil ho Zeke. Pardon, Gadriel. Ano, Zeke není Zeke. Moc jsem tomu nerozuměla v tom buse, ale je to tak. Twist jak blázen, nečekala jsem to. Znamená to teď, že na scénu přijde nový prorok? Nicméně když řekli "Gad", tak jsem si říkala - jakej Gad? Jako Bůh?

Plačící Dean - ten dostává tuhle sérii hrozné ťafky. Teď vlastně zůstal sám, ale naštěstí má Case.
Sice jsem si říkala, že snad Cas by mohl Kevínka oživit. Ale zřejmě prd. Nějak tomu nemůžu uvěřit, i když jsem na Kevinovi nijak nevisela, přece jen už byl součást "rodiny", jak řekl Dean.
Bohužel se potvrdilo, že andělé jsou prostě svině.

Castiel má zpět své "mojo". To jsem taky nečekala, ale jsem ráda. Možná jako jediná. Víte, že mě Castiel - člověk nebavil, on pro mě prostě vždycky bude anděl.

Super epizoda. "Cas is back in town"...
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 11:02



A Dean je v ...

sám. A má to. Kevin pryč (pokud ožije, tak to bude nejklišoidnější klišé), Charlie ve Wonderllandu, Sam v háji a Cas - Cas si bude držet odstup, tak jak Dean chtěl.

A má to. Je mi ho fakt fakt líto. Takhle sám nebyl nikdy.

Epizoda jako taková mě neuchvátila - ale zvraty mě navnadily na pokračování. Scéna, která mě vážně pobavila, byla ta, kde se Dean a Cas baví o smrtce a Sam se tváří, jakoby tam nebyl. Pro slashaře Smile

Se Zekem jsem to čekala. Byla jsem si skoro jistá, že to není Ezechiel, ale jiný anděl.

Kevin... to jsem tedy nečekala. Je mi ho sice líto, ale odchodu jeho postavy nelituji. Prostě jsem ho nemusela. Ale takhle ho odkrouhnout... no to potěš.

Cas má zpět mojo. Nejsem ráda ani nerada. Minule jsem psala, že člověk Cas JE zajímavý, ale nechci z něj mít moulu. Nevadil by mi Cas z 5x04, ale toho se asi nedočkáme... takže je možná dobře, že má zpět svoji sílu. Ačkoli bych to čekala až na konci série a víc, coby důsledek jeho volby než coby důsledek toho, že NEMÁ navybranou. Ale vidím, kam tím tvůrci mířili. To, co děláš, si vybírá tebe - aneb svobodná vůle je pěkná věc, ale v zásadě ve vesmíru Winchesterů a Castiela funguje jen polovičatě. Jsme zpět u otázky svobodné vůlě a osudu... Cas si vyzkoušel, jaké to je být člověk, tak uvidíme, jak ho to poznamenalo. Kdo ví, jak to bude, když nemá svoji milost a není při plné síle. Ráda bych viděla, že ho ta lidská zkušennost nějak poznamenala.

A jak bude série pokračovat? Dean je v háji. Máme tu tři dějové linie - Deanovo, Samovo a Casovo a je otázkou, jak moc se budou prolínat, a při jaké příležitosti se spojí dohromady. Nečekám, že Dean a Cas se spojí, aby zachránili Sama, ale bylo by pěkné, kdyby spolupracovali. No, pokud si Castiel bude hledět svého busynesu, Dean mu to tentokrát nebude moci moc vyčítat potom, co ho sám poslal pryč...

najeto mají dobře. Chci vidět, jak se z toho vymotají. Jsem zvědavá, v jakém stavu bude Dean. A chci, aby Cas někomu nakopal zadek. Bože, to mi chybělo...


Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 11:17

Maky, vzpomněla jsem si na 504 epizodu, když tam Cas meditoval na té posteli. Smile To už se blížilo tomu "zenovému" týpkovi z budoucnosti.

JInak doporučuji teaser na další epizodu. Squuueee - baloňák!!!
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 11:25

Padme, Víš, že když meditoval na té posteli, taky jsem si na toho típka z budoucnosti vzpomněla? :-)

Jinak, k teaseru (spoiler) -
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 15:18

a ked som pekne napisal co keby zabiju kevinu a nikto na mna nereagoval 09x09 Holy Terror 364896 

A voalaaa je to tu "D:lol: 
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 17:22

Y0G1 napísal:
a ked som pekne napisal co keby zabiju kevinu a nikto na mna nereagoval 09x09 Holy Terror 364896 

A voalaaa je to tu "D:lol: 
Asi proto, že tvůj styl psaní je... jak to říct - mírně chaotický a občas je třeba se zamyslet, co tím "básník YOG1 myslel" Twisted Evil Wink 
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 18:06

ja viem zabudam stale na tie čiarky a nedavam diakritiku .09x09 Holy Terror 430869 
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty04.12.13 21:05

mne sa epizóda páčila, tie zvraty a celkovo dej je fajn, proste všetko čo sa tam dialo... dobre sa na to pozerá, aj keď nie som nadšený že zomrel kevin...
a ma napadlo, prečo to Castiel nespravil skôr, čorknúť si grace(neviem aký je správny výraz v mojom rodnom jazyku). na jeho mieste by som to spravil niekoľkokrát, a potom ešte ošahal duše niekoľkým ľuďom aby som si "dobil baterky", tak ako to spravil s Bobbym, keď potrebovali dostať bratov z minulosti s popolom fénixa.
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty05.12.13 8:07

Inak mne osobne nepríde gadriel ako zlý aniel, ale skor taký nerozhodnýSmile 
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty05.12.13 11:12

Ano, Gadriel očividně provedl dle nebe něco zlého (pustil hada do ráje Smile), zavřeli ho, a teď se nechal utáhnout od Metatrona na vařené nudli, stejně jako Castiel. "Pojď, zachráníme nebe, brachu, ale musíš pro to něco udělat, co takhle někoho zabít?"
není to hajzl, jen prostě se chce vykoupit, ale to už mu nikdo neodpáře, že zabil Kevina, bohužel. Za mě je to trochu naivní pitomeček. Na druhou stranu mě uklidňuje, že skutečně ze začátku měl úmysly dobré. Snad se probere včas, než dostane další osobu ze seznamu.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty05.12.13 21:09

Tak to bol "nářez". affraid Nič z toho som nečakala. Ezekiel/Gadreel no páni. tak sa nám niekto predviedol ako pekný klamár. Metatron zúfalý zháňa koho môže. Je mi trochu ľúto že Dean sa nerozhodol povedať Sammymu skôr o jeho "liečbe" ale aspoň nám scenáristi nachystali pekné prekvapko. Dúfam že teraz nastúpi znovuzrodený anjel Castiel a s Deanom sa im podarí Sammyho niekde hlboko vo vnútri Gadreela vydolovať. Kevinova smrť ma prekvapila tiež ale chýbať mi nebude.Smile
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty06.12.13 14:31

Poslední před abstinenční pauzou, na kterou jsem se už připravila.
Andělská bitka, škoda, že už nemají křidélka, obyčená spálená silueta jako smrtelné memento nic moc.
Démon = šmejd & anděl = šmejd, vymlátit to všechno a bude klid. Démoni černo-šedej oblak smradu, andělé bílej oblak smradu kroutící se jak kus hedvábí, rozdíl v náplni takřka žádný. Vymyká se tak akorát zase Koblih, i když kdo ví, co z něj zase vykroutí.
Koblih v šolně, srdénko plesá, ale ta pruhovaná kravata to špetí. Zekouš není Zekouš, ale jakejsi Gadriel, to se dalo čekat, ale ze židle mne skolící zvrat by byl spíš v tom, když by byl na té "dobré" straně.
Muriel je "innocent", Koblihu, tys to ale dopracoval, už je tuhá jak ta druhá. Ale ukrást Theovi chudákovi jeho milost? Hanba, příliš jednoduché "znovuzrození" anděla.
Kevin usmahnutej, zase tolik mi nevadil, nicméně smrt v SPN neznamená smrt; Samoušova tasemnice "odhalena", na pořádnej bratrskej problémek zaděláno, co bude dál?
Barťas vs. Malajda, doufám, že na konci zkapou oba.
Destielních momentů přehršel, mučeníčko, osobní spokojenost a natěšení na pokračování, 9/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty06.12.13 18:15

Teda! Takové zvraty jsem nečekala! Metatron je dick, o tom žádná. Zek není Zek?! To bylo překvápko. Taky mi příjde Gadriel jako tak trochu Cas. Je naivní a věří nesprávným lidem. Bohužel zabitím Kevina si nad sebou ušil Winchesterův bič. Tohle mu neprojde. Ztrátu Kevina neoplakávám, ale neznamená to, že bych mu to přála. Měl hnusnou smrt. Sam je pryč, Cas taky a Dean si může začít škubat vlasy, protože si to vše samozřejmě zase pohnojil sám. Jsem zvědavá, čeho se příště dočkáme.
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty19.12.13 16:30

Až Ježíšek přijde k Vám, ať štěstí, pohodu, zdraví a další      poklady pravý přinese Vám.


Přeji všem krásné SPNVánoce i šťastný Nový rok  09x09 Holy Terror 3711883763   a ať nám SPN neskončí sérií  09x09 Holy Terror 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x09 Holy Terror Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x09 Holy Terror   09x09 Holy Terror Empty

Návrat hore Goto down
 
09x09 Holy Terror
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 02x13 House of the Holy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: