Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

  09x12 Sharp Teeth

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty29.01.14 23:06

Musím na úvod poznamenat, že nemám ráda Gartha, takže můj pohled berte s rezervou.

Bylo jasné, že po nadupaných dílech přijde nějaký slabší a je to tu. Ale byl velmi zajímavý pohled na to, že monstra v SPN mají taky "lidskou stránku" a nějak "fungují".



Nejpodstatnější byla ovšem diskuze Sama a Deana v závěru. Samík už Deanovi nevěří. Svým způsobem se to dá pochopit a když jsem tak četla diskutující fanoušky, je to tak půl na půl. Někdo říká, že Dean se ho snaží chránit, další zase tvrdí, že Dean je sobec.
Přikláním se na stranu Deana, každopádně ty podmínky, co mu Sam dal - jsem na to zvědavá, jak to teď bude fungovat.

Nicméně - No more Garth, please.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty30.01.14 21:09

V skratke- epka fajn, oddychová. Garth mi nevadí aj keď tu mi prišiel troška ako blbeček:D väčší než bol predtým. Deanove pohľady pri obede, obklopený vlkolakmi, to ma dostalo:D Najlepšia časť epky samozrejme koniec, vzťah Samyho a Deana je vážne naštrbený asi najviac ako doteraz bol, aspoň mne sa tak zdá. Som celkom zvedavá ako sa to bude vyvíjať.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty01.02.14 9:18

Epizoda tzv. vyplňovací. Gartha mám docela ráda, takže mi nevadil. A ano, podstatný byl hlavně ten závěr. Hlavně se mi líbila ta chvíle, kdy Dean konstatoval svou oblíbenou hlášku: "We are family." S tímhle už hochu neuspěješ. Sam má dost důvodů Deanovi nevěřit, minimálně tak jako dřív a to, že jsou bráchové, to to nezachrání. Jsem zvědavá, jak jim to půjde dál.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty02.02.14 12:06

najslabšia epizóda deviatej série. mám Gartha rada a epizódy, v ktorých sa objaví sú väčšinou vtipné, nenudia, ale toto bola nuda, nuda, nuda. Jedine koniec za niečo stál. Ale nepáči sa mi, že vzťah Deana a Sama je momentálne taký aký je. Čoraz viac sa trápia, hádajú, vzďalujú sa jeden druhému. Chcem aby bolo zase všetko ok, aby medzi sebou zase vtipkovali, uťahovali si zo seba.

Čo zlé Dean spravil? má príliš rád svojho brata? Jasné mal Samovi o tom povedať, ale Dean Samovi zachránil ( zase raz ) život a podľa mňa to nerobil preto lebo nechcel byť sám, ale preto lebo má svojho brata rád. Ja by som spravila to isté.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty04.02.14 22:00

luciakanky napísal:
Dean Samovi zachránil ( zase raz ) život a podľa mňa to nerobil preto lebo nechcel byť sám, ale preto lebo má svojho brata rád.
ťažko povedať, ktoré z tých dvoch je je pravda. takisto Dean sám nevie presný dôvod, aj keď by tvrdil, že je to to druhé... ale Sam by mal tiež vidieť a pochopiť obe strany mince. Ja držím s Deanom   09x12 Sharp Teeth 335560 
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty04.02.14 22:09

sisel napísal:
luciakanky napísal:
Dean Samovi zachránil ( zase raz ) život a podľa mňa to nerobil preto lebo nechcel byť sám, ale preto lebo má svojho brata rád.
ťažko povedať, ktoré z tých dvoch je je pravda. takisto Dean sám nevie presný dôvod, aj keď by tvrdil, že je to to druhé... ale Sam by mal tiež vidieť a pochopiť obe strany mince. Ja držím s Deanom   09x12 Sharp Teeth 335560 

On se taky možná Sam cítí trochu nesvéprávně, když má bratra furt za zadkem Smile Každopádně důvody, proč je Sam vytočený, jsou dost chatrné, scénáristé by se měli zamyslet, protože vždycky budou všichni chápat víc Deana, že chce chránit bratra. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty05.02.14 0:36

Ja síce držím stranu Deanovi, ale myslím že nie je ťažké Sama pochopiť, Dean mu proste klamal a síce mu zachránil život ale ťažko povedať či len preto že ho má rád, alebo preto že nechcel na svete ostať sám, každopádne Sam by asi nepochodil ani so samovraždou lebo Dean by ho v poslednej chvíli zachránil. Je fakt že Sama vytiahne z každého srabu, no za akú cenu, on proste koná, nemyslí na to ako sa bude cítiť Sam. V tom je možno ten problém.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty07.02.14 21:41

proste mladším súrodencom sa človek nikdy nezavďačí Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





 09x12 Sharp Teeth Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x12 Sharp Teeth    09x12 Sharp Teeth Empty

Návrat hore Goto down
 
09x12 Sharp Teeth
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x11 First Born + 09x12 Sharp Teeth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: