Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x16 Blade Runners

Goto down 
+2
Chevy666
DexTeR_X5
6 posters
AutorSpráva
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty20.03.14 17:41

No takže, keďže tému nikto nezaložil, tak sa toho ujmem ja. Dvomi slovami: Fantastický diel, zhltol som ho ako malinu, ani mi to ako tých 40 minút nepripadalo, ale pekne po poriadku.

Úvodná scéna...niet čo dodať, až na..."my king"... A normálne mi toho Crowleyho bolo ľúto, ako tam plakal, chudáčik. Very Happy
Tá Lola, od prvého momentu som vedel, že tam nie je všetko v poriadku, ešte že sa dočkala oranžového konca, len pri tejto príležitosti, ma vždy zaujme, vždy všetci tie čepele vyťahujú  rukáva, to tam majú celý čas? Veď to musí byť nepohodlné. Very Happy

Snooki ma potešila, síce len na chvíľu, ale aj tak. Ale vyhnať ju nemuseli, veď mali dohodu!

Záber na Crowleyho ako číta knihu "Little Women" a v tom jeho milovaná oslovením, "Honey, I am home", tak toto ma dostalo, úplne by som si ho vedel prestaviť s rodinkou démonov pri krbe opekajúc nejakú zúboženú pannu, ale to som odbočil. Very Happy

Crowleyho malá pátracia akcia alá od ponorky k výskumnému asistentovi cez portugalských pašerákov k marockým pirátom, no chudák Větrník, trošku nestíha. :DAle tá to ich spoločná chvíľka stála za to, čo už ľudský Crowley je ľudský Crowley. Very Happy:D:D

Kráľ pekla kradúci sladkosti s automatu, no fuj to, že sa nehanbíš, ale tá jeho malá výmena (nie manželiek, ale tiel) to bol krok vpred, takto by mali získavať informácie častejšie.

Pani profesorka flirtujúca s Deanom, ale pozrime sa, ako by z nej len dostal tie informácie? hmmm?

Po prvom zmienení živého strážcu slova, som sa potešil, avšak táto eufória rýchlo prešla do sklamania, už som sa potešil, že máme nového spojenca v hre, a z neho sa vykľuje obyčajný egoistický čarodej, skrývajúci sa v neviditeľnej pevnosti s nadprirodzenou Zoo. No hanba, ale tie nástroje a knihy čo tam mal by sa bratom mohli dosť hodiť, takže nechápem, prečo len tak odišli, a nepobrali to, veď v rukách nepriateľa by to mohlo mať hrozivé následky.

Poškrábaná Impala...srdce zabolelo, za toto Abbadon zaplatí! Ale to, že bratia chceli odkopnúť a zabiť Crowleyho, po tom všetkom prežitom, týmto na nasrali, ešte že sa Králik vynašiel, a zobral im čepeľ, tak im treba, ešte by mu mali poďakovať.

A čo sa týka stretu cainovej značky s prvou čepelou, zaujímavé, ako čo to s Deanom spravilo. Podľa mňa už do konca série bude mať pozmenené správanie, a toto bude jedna z tém s ktorou sa bude zaoberať finále 9. série.

Epizódu hodnotím na 9/10 kôli tomu, že z strážcu slova urobili "Badass"

Môj pohľad pri tom, ako skoro Dean zabil Sama s čepeľou:

09x16 Blade Runners Tumblr_mgr7ykPCnn1r43stuo1_250
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty21.03.14 11:15

No... Epka veľmi fajn. Taká oddychovejšia povedala by som ale posunuli sme sa. Crowley zasa perlil. Je (bol) to síce kráľ pekla ale aj tak ho všetci milujeme  king Čepeľ sa u Deana dlho neohriala, Crowley má dosť rozumu, ale aj tak ma zaujalo čo asi to spojenie čepele a znamenia spôsobí. Určite to bude mať zaujímavý vývoj. Aspoň že sa Samy posnažil a dostal sa k bráškovi čím skôr. No a pri zábere na Impalu,  affraid  09x16 Blade Runners 49896 asi takto vyzerajala moja reakcia. Very Happy Až ma pri srdi pichlo čo spravili Deanovej láske, ale ten jeho výraz ma položil Very Happy
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty21.03.14 17:30

Tak já epku hodnotím vcelku pozitivně a to zejména zásluhou Crowleyho. Ten fakt perlí! Ty jeho hlášky a "lidské" chování nemá chybu  09x16 Blade Runners 99937  A tentokrát mě hodně potěšil i Dean. Myslím tím tu scénu, kdy dostal do ruky čepel. Ten jeho vyšinutý pohled... doufám, že ho to poznamená, ať je co řešit  lol!  A na závěr perla největší... poškrábaná Impala  09x16 Blade Runners 49896  Z reakce Deana jsem šla do kolen! To si Abbadon vyžere  09x16 Blade Runners 316745  Díky těmto momentům hodnotím epizodu 7/10  Very Happy 
Návrat hore Goto down
Tuti
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Tuti


Počet príspevkov : 21
Age : 35
Bydlisko : Hradec Králové; ČR
Nálada : Watching SPN=LOL - Reading Dastiel=Nosebleed
Registration date : 18.09.2011

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty21.03.14 18:09

Musím s vámi souhlasit. Díl je bezvadnej hlavně díky Crowlymu  703 
Už dlouho jsem si neužila plnej díl "králíčka Crowlyho".

Mark je prostě třída, já ho zbožňuju  09x16 Blade Runners 177401 
Návrat hore Goto down
http://ajka-ijka.blog.cz/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty21.03.14 21:15

Tuti napísal:
Musím s vámi souhlasit. Díl je bezvadnej hlavně díky Crowlymu  703 
Už dlouho jsem si neužila plnej díl "králíčka Crowlyho".

Mark je prostě třída, já ho zbožňuju  09x16 Blade Runners 177401 

Nie si sama!  09x16 Blade Runners 99937 09x16 Blade Runners 99937 09x16 Blade Runners 99937 
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty22.03.14 21:44

Rovnako sa aj mne epizoda pacila.Cakam co bude s Deanom.

Mal som pocit akoby sa stava na cepeli zavisly, ale moj skromny odhad je , ze mu asi zacne pekne hrabat a bude to tam krajat hlava nehlava  Very Happy 
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty23.03.14 1:24

Mam takovou predstavu po shlednuti tohoto dilu, tyka se finale. Dean propichne Abbadon, Crowley se zaraduje, vzapeti ho Dean take zapichne a stane se z nej king of hell. A desata serie by mela na zapletku zadelano! Predstava Deana jako zaporaka je lakava Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty23.03.14 9:00

Zaujímavé, že to napáda toľko ľudí, práve včera bola na toto búrlivá diskusia na susednom fóre.

Veľmi zaujímavá teória, ale mne sa už od základov nepáči, neviem, ale nevedel by som si predstaviť Deana ako démona, tobôž nie ako nového King of Hell. Abbadon to má spočítané, tá sa ďalšej série nedožije, ale Crowley ostane, na to je moc populárny u fanúšikov, aby ho zabili, a zavrieť ho už nikam nezavrú, pretože to by vyzeralo, že ho tam držia na silu len preto aby tam bol.

Ja si myslím, že toto Deanovo extempore môžeme porovnávať skôr s dejovou líniou Sama v 4. sérii, čo dokonca povedal aj sám Jared. Podľa mňa tieto pekelné radovánky skončia víťazstvom Crowleyho, za pomoci Deana a Sama, pretože aj keď si to sami nepriznajú, oni chcú aby bol Crowley kráľom pekla, pretože ako sa hovorí: "Devil you know."

Ale som zvedavý, ako to dopadne, a najradšej by som bol, keby sa nasledujúca séria už neopierala o anjelov a démonov, lebo táto téma je už ošemetná, a mohli by vymyslieť niečo nové, keď si to tak zoberieme, aj 8. séria (Naomi & Crowley) aj 9. séria (Medatron & Abbadon) sa opiera o nebo a peklo.
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty23.03.14 13:55

Dean zabije Abby (jasné, čakáme len na to) a potom prepichce Crowleyho(?to snáď nemôžte myslieť vážne?) Crowley rozhodne túto sériu prežije bez väčšej ujmy na zdraví. Veď to je miláčik fanúšikov Supernatural rovnako ako Castiel. Ktorý by sa už inak tiež mal ukázať.
Každopádne mne tá situácia s čepeľou skôr pripomína koniec osmičky, keď Sam robil skúšky, proste ten moment keď mal Dean v ruke čepeľ mi pripomenul Sama ako stál pri Crowleym v tom kostole. Rovnako tak tie podivné "svetielka" v ruke:D Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty23.03.14 14:10

Nevim, proc bych se mela zblaznit. Bobby byl taky oblibenej, navic smrt v SPN je relativni
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sponsored content





09x16 Blade Runners Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x16 Blade Runners   09x16 Blade Runners Empty

Návrat hore Goto down
 
09x16 Blade Runners
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x16 Blade Runners

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: