Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x20 Bloodlines

Goto down 
+7
Danny.T
Chevy666
Zizi
bohdy
Y0G1
Nemix
Sarinka
11 posters
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty30.04.14 21:09

Co som komu urobila alebo 40 premrhanych minut, ktore mi nikto nevrati, asi tak by som zhrnula tento pokus o ryzovanie z uspechu Supernaturalu. Postavy absolutne nesypmaticke, bolo by mi uplne jedno, keby ich vsetky na konci epizody zmasakrovali, suche dialogy, jedno klise za druhym a herci, z ktorych ma clovek chut strelit si gulku medzi oci, pozor, pozor, Jared ma konkurenciu. Hlavny hrdina, ktory vyzera ako 15-rocny urcite bude popri zabijani priser chodit na strednu skolu a mrtvy tatko mu medzitym bude vyvolavat alebo smskovat. Nenadchlo ma absolutne nic a myslim si, ze tento serial nema sancu. Prdte na to a pustite si radsej Game of Thrones. lol! 
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 12:10

Proč nám toto dělají?!

Ne, nelíbilo se mi to a už na to nikdy koukat nechci. Je to, jako by se tvůrci rozhodli splácat milion věcí najednou a tím tak fanoušky SPN mučit.

Nehodlám to víc komentovat, protože už i tak jsem nad tímto počinem promrhala cca 45 minut svého života.

Hodnocení: 1/10
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 14:10

Ja som to este nevidel , ale serial je uz potvrdeny ?

Nebyva to vacsinou tak ze podla ohlasov a podla pilotu sa rozhoduje ci bude serial pusteny alebo nie ?
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 19:18

Nééé! Tohle mi nedělejte!  09x20 Bloodlines 333351  Takhle pohnojit SPN. Totální rozkrádačka seriálu, nic originálního a navíc ti "herci"! Souhlasím s výše zmíněnými komentáři. Jared má opravdu konkurenci  09x20 Bloodlines 377283  Tohle nebudu sledovat ani náhodou. Ale docela bych i věřila tomu, že si to mezi náctiletými fanoušky najde. My, co jsme odchovaní starým dobrým SPN se ale zlákat nenecháme  09x20 Bloodlines 975638 
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 19:54

Y0G1: este nie je rozhodnute, ci bude. CW vydava oficialne prehlasenia okolo programovej struktury niekedy v maji. Myslim si, ze mu mozno da sancu, ale dlho sa nedozije. The Originals ma velkeho tahuna Klausa, tu nie je nic, co by to zachranilo, ani svatena voda.  lol! 
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 20:27

Bože podajte mi niekto vedro 09x20 Bloodlines 1319 Súhlasím s vami ženy, bola to katastrofa od prvej minúty až do záverečného monológu. Toto sa nedostane ani na môj watchlist. V prvom rade Chicago - fakt originálne umiestnenie deja. To v Amerike fakt neexistuje iné mesto? V druhom rade - chlapec, ktorý sa hrnie do lovenia kvôli mŕtvej snúbenici  09x20 Bloodlines 3605864135  tomu hovorím nápad (buďme radi, že ju neupálili). "To tu hádam ešte ani nebolo." A napokon ten obyčajný človek, ktorý sa hral na Wolverina a bez problémov odhadzoval ľudí na metre ďaleko, nevídanou silou a bojoval s vlkolakmi akoby to boli cukrové bábiky.
Zápletka o piatich rodinách, o ktorých nikto nikdy nepočul. Nikdy, žiadny lovec si nevšimol takú koncentráciu príšer na jednom mieste. A ako už fakt nech si tvorcovia dajú jednu po papuli lebo deväť rokov robia z Winchestrovcov jediných neporaziteľných zabijakov príšer, jediných ktorí dokážu zničiť najobávanejšie príšery, zastaviť apokalypsu a zachrániť nebo. Jediných, ktorí sú schopní poraziť Lucifera a potom nám tu idú tlačiť do hlavy bulíky, že nejaký chlapec, ktorí pred pár dňami ani netušil že má v skrini zbraň a jeho jediná bitka bola možno tak nejaká šarvátka na ulici, bez akéhokoľvek tréningu sa úspešne vydá na cestu lovca. Však to už do ich roboty potom môže fušovať úplne každý.
Pre mňa táto epizóda neexistuje. Obsadenie Bloodlines ma neoslovilo, zápletka neoriginálna, texty o ničom. Predpokladám, že to neprežije ani jednu celú sériu. Teen fanúšikov si to možno nájde, ale podľa mňa to zrušia po pár epizódach.  09x20 Bloodlines 2441965372
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty01.05.14 21:04

A ja som sa bála že budem jediná čo chce epizódu vymazať z pamäte hneď po pozretí. Absolútny súhlas s vami a absolútna neskutočne sa vlečúca 40 minútová katastrofa.  09x20 Bloodlines 568939 
Pre tých pár minút čo sa tam mihli Dean so Sammym sa to ani neoplatilo sledovať. Herci nesympatický, zápletka fakt "originálna". Kam sa hrabe ten čo si ani nepamätám jeho meno na Sammyho ktorý zostal v rodinnom biznise kvôli Jess. Ostatných ani komentovať nebudem, romeo a júlia z monster rodín, ako vážne? A príbeh o piatich klanoch príšer začne s vyšinutým týpkom ala Freddy Crueger? 09x20 Bloodlines 71174 Nie nie nie nie nie...
Len Winchestrovi chlapci môžu robiť tento biznis kvalitne a na úrovni s charizmou a hláškami.  703 
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty02.05.14 16:46

Takhle jsem se u Supernaturalu ještě nenudila!  Sleep 09x20 Bloodlines 2441965372 Bylo to tak strašně trapný, až to bolelo. Naši kluci nikde a když už se na půl minuty objevili, tak jen proto, aby dělali chůvičky "budoucímu lovci". Navíc na mě působili, že je jim celý Spin-off celkem ukradený a tenhle díl byl i z jejich strany dost nemastný neslaný. Jsem zvědavá jestli tohle vůbec někoho zaujme, ale podle mně to skalní fandové SPN  spíš odsoudí. V předchozích příspěvcích asi bylo řečeno vše, je to propadák a to to v tomhle díle zachraňovalo alespoň to, že se tam mihli Winchesteři.

Zizi napísal:
A napokon ten obyčajný človek, ktorý sa hral na Wolverina a bez problémov odhadzoval ľudí na metre ďaleko, nevídanou silou a bojoval s vlkolakmi akoby to boli cukrové bábiky.
To bylo jako pěst na oko. Člověk vlítne do baru příšer, bez újmy jich pár pozabíjí a zase si v klidu odejde. Mírně přitažený za vlasy... 09x20 Bloodlines 377283 

No, doufám, že v příštím díle nebude po Spin-off ani památky a konečně se dočkáme pořádnýho Supernaturalu. 09x20 Bloodlines 430869
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty03.05.14 12:24

Tak jediné co mě na 9/20 bavilo, bylo těch pár vteřin co tam byli J2! Jinak je to tak, jak zde píšete - přeubohá odnož SPN, která se SPN vlastně nemá NIC společného - snad jen ty příšery, nejlepší z nich byla příšera/člověk - děs, běs.... jdu blejt velebnosti:puke: . Já jsem SPNskalňák, takže už mám jasno!affraid  Spin-off = 09x20 Bloodlines 994403

Svého času jsem se ráda dívala na SG1, ale ta pokračování....totéž - ani jsem si nedala námahu se na to koukat, těch pár minut stačilo - další ubohá kopie. 09x20 Bloodlines 11674
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty03.05.14 14:18

Vypadalo to jako kříženec Twillightu a Gossip Girl a dalších seriálů pro náctileté. Nikdy se mi nestalo, abych vypla SPN po deseti minutách a vrátila se k tomu o dva dny později. (OK, vypla jsem to, jen když tam byl P*ČATRON, ale to jsem se na něj musela psychicky připravit Very Happy)
Nejlepší na tom je, že ani ty náctileté to očividně nebaví. Něco tak děsivého jsem neviděla ani v zatracované 6. sérii a to je co říct.
Chápu jejich záměr, je to snaha cílit na mladší publikum a na ty, co se SPN nevyrůstali (já ano, takže já nejsem cílovka). Nasadili tam mladší herce, ale naprosté neumětely. Proboha... Doufám, že ten seriál nedostane zelenou a na tenhle průser se hodně rychle zapomene a nepohřbí to reputaci celého SPN.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty03.05.14 21:52

najnudnejšia epizóda supernaturalu. jediný dôvod, prečo som to nevypla bol nathaniel buzolic celkom dobre sa na neho pozerá. spin off pozerať nebudem, už mám aj tak dosť seriálov, ktoré pozerám a vyššie spomínaný herec nie je joseph morgan aby som kvôli nemu trpela mix twilightu, gossip girl a iných seriálov. žiadna originalita, žiadny super nápad, nič čo by ma presvedčilo aby som si pozrela aj celý seriál.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty04.05.14 10:15

Tentokrát musím s vami všetkými nesúhlasiť. Ja som si diel vychutnal plnými dúškami, a už sa Spin-Offu neviem dočkať.

Možno je môj úsudok ovplyvnený tým že pozerám seriály ako: The 100 alebo The Tomorrow People, a preto mi nevadia tieto teenegerské telenovely.

Každopádne som sa bavil od prvého momentu a som rád za menej Deana, menej Sama a viac ostatných.

Väčšinou vycpávkové diely nemusím, ale tu som to žral. Vždy ma zaujímalo pohľad z druhej strany brehu a preto som pre pripravovaný seriál nažhavený.

Postavy mi boli sympatické, a rodiny monštier ma tiež zaujali. Ak mám pravdu povedať tak som si myslel že tam bude menej krvi a viac love. Týmto ma tiež milo prekvapili.


Obľúbil som si hlavne Davida "meniča" Lassitra. Páči sa.mi že tam ukazujú aj premeny, a tiež celkovo myšlienka monster mafie. Vlkolaci, meniči, ginovia, príznaky, už tam schádzajú len upíri a nejaký ten démon.

Ale mám aj niekoľko výčitiek, a nie malých. Všeobecne uz dlhšiu dobu pozorujem že tvorcovia si seriál pretvárajú ako sa im to len hodí. Vlkolaci sa menia lusknutím prsta, zhadzovanie kože u meniča je prebytok, upírom zrazu nevadí svetlo, a zachvíľu sa asi dozvieme, že si všetci do vojny zoberú strieborné brnenia.

Hodnotenie: Ak nepočítam výčitky ktoré sú chybou seriálu a nie iba tejto jednej časti tak 6,5/10.t
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty06.05.14 19:10

Spin off vynecham urcite , ale keby to bolo napr z ocistca s Bennym alebo z pekla to by som bral.

Toto sa mi nepaci nekukam ani the originals nemam rad spin offy velmi malo ich je kvalitnych.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x20 Bloodlines Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x20 Bloodlines   09x20 Bloodlines Empty

Návrat hore Goto down
 
09x20 Bloodlines
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x20 Bloodlines

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: