Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x22 Stairway to Heaven

Goto down 
+3
astík
Nemix
Chevy666
7 posters
AutorSpráva
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty14.05.14 13:24

Nebudem sa veľmi rozpisovať, vy to určite pekne zhrniete sami, ale musím povedať že epka sa mi páčila. Koniec bola asi to najlepšie čo nám SPN za poslednú dobu ponúkol. Čakala so to, ale prekvapenie bolo aj tak obrovské. affraid 
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty14.05.14 18:02

Musím říct, že jsem velice mile překvapena.

Nemám potřebu spoilerovat, ani vypisovat momenty, které stojí za povšimnutí, protože si myslím, že by byla škoda vás o ty dějové zvraty připravit. Možná více okomentím později.

Snad jen - miluji TOHOTO Deana a líp už to tvůrci vymyslet nemohli.

Hodnocení: 8/10 a já jen dodám WOW a těším se příští týden na finále (a doufám, že toho Metabitch Dean zlikviduje)
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty15.05.14 15:01

Taky se mi tento díl velmi líbil lol!  hlavně Crowleyho souznění s Abaddon, když se C. synek rozplýval nad "hvězdičkama" 09x22 Stairway to Heaven 49896 
8 skončila, že byl Sam v maléru a 9 vypadá na to, že v maléru bude tentokrát Dean.... Shocked kluci to maj nastřídačku Very Happy 
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty15.05.14 15:10

Zrejme si sa netrafil do epky. Crowley a Abby boli v 09x21 Smile
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty15.05.14 15:30

OMG! Pravda, sorry  09x22 Stairway to Heaven 934194

Tak už jsem taky shlédla ten poslední díl a moc se mi líbil Very Happy  Byl po dlouhé době docela vtipný. Mrzí mě Tess, postupně likvidují všechny původní spnaktéry, což je škoda.
Dean za to nemůže, že je jak neřízená střela, to dělá to kainovo znamení 09x22 Stairway to Heaven 579569 , navíc je nas...., protože po zjištění Samova názoru na něj..., no, nedivím se mu, to slušně zabolí a nálada klesne pod bod mrazu.

U rozesmátí Boha... 2x!!!!.... jsem se taky pobavila Laughing jinak se těším a doufám, že toho zakrslího Metatroha už konečně pošlou do háje, jen doufám, že ne nebeského.

Jedno nechápu, proč ta geniální Abaddon nezdrhla a raději se nechala propíchnout, jediné vysvětlení mám a to: šok a ješitnost.

Jsem zvědavá na konec a zároveň se netěším, protože je to zase na dlouhou dobu konec.


Naposledy upravil astík dňa 16.05.14 9:49, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty15.05.14 16:21

Wow! Parádní epizoda! Tak se mi to líbí! I když jsem ten konec čekala, stejně to byl nářez. A nemůžu se dočkat závěru série, jak to nakonec s Deanem dopadne. A ano, tento Dean se mi taky líbí  09x22 Stairway to Heaven 707500 
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty15.05.14 19:47

No kukol som už aj ja epizódku, a nedá mi na začiatok nič povedať ale ten Dean je taký špinavec....Akože konečne mi príde Gadreel sympatický a on je ako neriadená strela? Prefackal by som ho jak malé decko! Very Happy

Tí atentátnici mi boli už od začiatku nejakí čudní, a vedel som že toto nebude Castielova práca... Medatron sa nám zase vyfarbil, všiváčisko malé ušaté Very Happy

Najlepšia hláška z celej časti podľa mňa definitívne:

Metatron: I am funny. I made God laugh...twice! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ďalej mi strašne sympatický prišiel Tyrus, taký pohoďák, škoda že mal krátk koniec. Amen.
A čo mi prišlo strašne divné je toto:

1. Keďže je Tessa reaper nemala by byť náhodou pre človeka neviditeľná?
2. Keď sa do toho zaťahujú už aj deti Smrti, prečo nezasiahne? Veď to že duše nemôžu ísť do neba, je podľa mňa dosť závažné, už aj pre samotnú Death.

A opakujem, Dean ma tak nasral, že až! Mad Mad Mad

Hodnotenie: 8/10 - škoda že tam nebol Crowley Very Happy
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty16.05.14 14:55

celkom v pohode epizoda,potesil navrat tessy aj ked to bolo asi naposledy :/ potesil ma dean s nicim sa nesere,vsetko mu je jedno,to sa mi paci Smile co sa mi napak nepacilo bol sam a jeho moralizovanie a ze sa zase trochu urazil a si neviem salebo lepsie povedane nechcem predstavit jeho reakciu na deanove vyrovnavanie uctov s gadrielom Very Happy a viac ako "humorista" metatron ma pobavil cass a jeho kreativita prei tvorbe mien agentov spears a aguilera Very Happy len by ma zaujimalo kto bol spears a kto aguilera:D
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
nina100
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 3
Registration date : 23.05.2014

09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: no neviem   09x22 Stairway to Heaven Empty23.05.14 3:28

Neviem či som sprostá alebo čo, ale ja som tento diel nepochopila velmi a moc sa mi teda nepáčil... zrazu sa tam začli objavovat postavy a neviem kde sa to zobralo... divné Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x22 Stairway to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x22 Stairway to Heaven   09x22 Stairway to Heaven Empty

Návrat hore Goto down
 
09x22 Stairway to Heaven
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x22 Stairway to Heaven
» Heaven and Hell
» 9x06 Heaven Can't Wait
» DREAM ABOUT HEAVEN
» 04x10 Heaven and Hell

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: