Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x02 Reichenbach

Goto down 
+4
FooFighterkaSN
Sarinka
Padme
Nemix
8 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty15.10.14 21:19

Pokud se rozhodnu okomentovat díl, tak si během sledování píši krátké poznámky, když narazím na věc/hlášku/moment, které mě zaujmou. V případě tohoto dílu bych musela ocitovat jeho 80%. Bylo to hodně super.

Začalo to tím, že se nám Dean po Xletech opět ukázal v kožené bundě, což mě neuvěřitelně potěšilo, a zastesklo se mi po prvních sériích (a tvůrci si dali opravdu záležet - Dean měl koženou bundu, i přívěsek, i ošoupané kalhoty, dokonce i vlasy mě učesané na Deana z počátku seriálu). Za toto hodně plusové body.

Občas mám pocit, že scénáristi si umí v "bordelu" představit hrát jenom cherry pie - protože toto už tu jednou bylo.

Dean démon - je zlej, chladnokrejnej a je k sežrání. Žeru mu to i s botama. Jeho setření Crowleyho bylo neodolatelné - ten jeho výraz, že je mu vše vlastně u zadní části těla, to si musím pouštět stále dokola. A nesmím zapomenout na epesní bitku s tím "lovcem".

Castielova linie opět děsná - Hannah bych nejraději zavřela k Metatronovi.

Hodnocení: 8/10

Bonus 1: "My name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die." Tak za toto si mě Dean získal. Cituje Princeznu nevěstu! Nikdy jsem nevěřila, že k tomu dojde. JEĎ, DEANE, JEĎ.

Bonus 2: "It's just a car." Myslím, že tímto Dean dokonale předvedl, kým vlastně je. Ale takto zradit Baby - csss. Ale je to sexy. Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty15.10.14 21:41

Nejprve bych odkázala na můj podpis, to stále platí. Na druhou stranu Metatron vymyslel fajn přezdívku "ass-tiel" - to sedí, ta jeho linie a pokusy interakce s Hannah - aneb když už nevíme, co s ním, nasaďte mu tam ženskou. A nechte ho ještě usmát se na dítě, to se fanynky po... Ach jo.

A ten zbytek - To bylo tak hustý, že mi šel po zádech mráz a mnohdy nemuselo padnout ani slovo - třeba jak Dean strčil do Crowleyho a všem v tu chvíli došlo, včetně nás, že už je to vážný. Nejsem si jistá, zda s tím budou všichni fanoušci OK (a na netu vidím, že nejsou). Dean s klidem řekne o Impale, že to je jen auto a vyhrožuje Samovi, kterýho 9. sérií chránil.
Já z toho mám divný pocity, strašně znepokojivý, ale na druhou stranu - je to výborná zápletka, skvěle scénáristicky vymyšlená, dialogy jsou super, děsně to šlape (až na ass-tiela - bohužel)

Jinak jsem dostala záchvat hned v úvodu dílu - 3D vyliftingovanej a vyžehlenej Jensen lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty16.10.14 17:06

Neviem, ci ma sali zrak, ale zda sa mi, ze Jared zlepsil svoje herecke schopnosti.  Mozno je to tym, ze nemusi hrat rozdvojenu osobnost ako minuly rok, ale jeho sceny uz nie su silno pretacatelne. Tesi ma to, Sama som vzdy mala radsej, aj ked ho dogabali s tou demonskou krvou a tak. Reichenbach nastavila latku poriadne vysoko, ak si budu scenaristi drzat aspon takyto standard, Supernatural ma este nejaku tu nadej. Dufam, ze Deana tak skoro nevyliecia, lebo sa zas vratime k starym 'podme sa lutovat a nariekat' scenam, co je sice pekne, ale come on, enough. Paci sa mi aj Cole, strasne mi pripomina Gordona z druhej serie a uz to chcelo poriadnu postavu, ktora nie je otravny anjel, lebo Metatron, proste nie, nemozem toho zmrda vystat, lutujem toho herca, lebo uz len jeho vyraz tvare je na kopacku.
Najlepsia bola jednoznacne scena v bare, ked si Sam myslel, ze ho Dean ide podrezat s tym nozom a on sa len postavil a presiel k baru. lol! Dalsia epizoda bude The Shining Tom and Jerry version.


Co sa tyka Cass/Hannah storyline...na to len tolko...

10x02 Reichenbach C110x02 Reichenbach C2
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty16.10.14 19:38

epizodka sa mi rozhodne pacila dean winchester ako demon je luxusný zazitok a jensen ho hra na jednicku len dufam ze ho tak rýchlo nevyliecia a dean este parkrat bude v rukach drzat cepel Very Happy

p.s. este jeden detail sa mi pacil na tejto epizode Very Happy

kód:
http://moosemoravkova.tumblr.com/image/100169727249

takeho zajaca mam doma... ikea je ikea Very Happy
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty16.10.14 20:00

Sarinka, souhlasím s tebou, že Jaredův výkon se rapidně zlepšil. Najednou mi postava Sama vůbec nevadí, ba naopak.
A jak píšeš, nakročeno je skvěle, tak jenom nepolevit.

Nevím proč, ale celé mi to připomíná staré dobré začátky SPN. A jak psala Padmé, ono stačí, když se pár scénáristů zamyslí a dobře napíší scénář. Však kluci své postavy hrát umí, jenom je nesmí nikdo zprznit (viď Sero).
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty16.10.14 20:53

Tak už jsem zkoukla a souhlasím s výše zmíněnými komentáři. 10. série je rozjetá luxusně a já jen doufám, že jim to tempo vydrží. Miluju Deana démona! V této epizodě byl opravdu k nakousnutí a hlášky padaly jedna za druhou. Jak se bavil s Crowleym, to jsem byla mrtvá lol! Crowley to chudák těžce nese. Já jen doufám, že Samovy snahy zachránit Deana půjdou hodně pomalu, protože zatím se neskutečně bavím. Takže bravo!
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty17.10.14 1:07

Budem sa opakovať po vás všetkých ale musím to zo seba dostať von aspoň v krátkosti. Metatrona, nekomentujem, Hannah je totálna sliepka, na ňu proste iné slovo neplatí, a Cass, no jedine musím uznať že na tom gauči bol ako spiaca Rúženka k "zulíbaní" ale inak je tá dejová línia desná.
Zato druhá polovica je presný opak. Chudák Sammy asi skúša prekonať rekord v počte nakladačiek za jednu epizódu, vážne už vyznieva ako totálny mamľas, aspoň že využil moment a Deana si spútal. No a čo sa týka Crowleyho ten perlil ako vždy ale hlavná hviezda je tam rozhodne Dean. Bad boy ako sa patrí, rany na všetky strany, sexepílom by mohol zabíjať 702 a to stačí len jeden pohľad, vážne nie že by som nemala rada happyendy ale nech mu to vydrží čo najdlhšie. 10x02 Reichenbach 707500
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty17.10.14 20:15

Ak mi bude dovolene , rad sa vyjadrim aj ja.

Dean ako demon- Super vec s velkym potencionalom , ale mam silny pocit ze sa nam to velmi skoro skonci, aj podla sneak peeku.

Seria je rozbehnuta velmi dobre , ale neviem si predstavit fungovanie dean demona pri rieseni obycajnych pripadov .

Cole -Mne osobne sa tato postava pozdava , ale urcite zapletka nebude len taka jednoducha.

Dean hra demona naozaj super. Druha epizoda v poradi opat zvysuje latku.

9/10

Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty18.10.14 14:29

opäť kvalitná epizóda. dokonca sa mi zdá, že aj Jared sa trošku posnažil a jeho Sam mi po dlllllllllllllllllllhom čase vôbec nevadil. má totiž silnú konkurenciu v tom namakanom lovcovi/vojakovi, ktorý zatiaľ dokázal iba machrovať a ručať Very Happy Dean ho mal zabiť a bol by pokoj Smile
na rozdiel od väčšiny ma návrat Metatrona vôbec nevadil, ja ho mám rada, zmrda jedného Very Happy mám rada aj Cassa, ale jeho linka je nudná, vlastne nikdy ma anjelské záležitosti nebrali, čím skôr by to mali vyriešiť. nech sa pre mňa zamňa Cass ožení s Hannou a majú kopec malých Asstielov Very Happy koniec koncov lepšia Hannah ako Amálka Very Happy:D
Dean ako démon nemá chybu, ja keď by si mohol dávať pozor na ústa, povedať Baby, že je to len auto...že ho huba nebolí Very Happy:D Jensen si očividne užíva hranie Deamona. a ja verím, že ešte dlho tu zlého Deana budeme mať. ale vzhľadom na minulosť sa skôr bojím toho, že Sam Deana ze apizódu dve vylieči a potom tu budme mať starého, zlomeného, zničeného, utrápeného Deana, ktorý si bude vyčítať to čo ako démon narobil. alebo tu budeme mať prezmenu urazeného a ofučaného Deana, ktorý bude smrteľne nesrahnevaný na Sama, že nerešpektoval jeho voľbu...
a na záver taký malý poznatok, nemám v pláne zapredať svoju dušu, ale Crowley je ako obchodný partner neuveriteľne spoľahlivý a zodpovedný a precízny. Za každú cenu chce dodržať podmienky dohody a bere ohľad na svojho klienta. Už pred tým, tuším v siedmej sérií sa rozčuľoval, že jeden démon urýchľuje zabíjanie klientov a aj teraz sa napálil na Deana, že zabil klienta. nuž z Crowleyho by si mali naši podnikatelia brať príklad Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





10x02 Reichenbach Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x02 Reichenbach   10x02 Reichenbach Empty

Návrat hore Goto down
 
10x02 Reichenbach
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x02 Reichenbach

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: