Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x03 Soul Survivor

Goto down 
+4
bohdy
Chevy666
Padme
Nemix
8 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty22.10.14 18:45

Mám ráda spoilery, a tak jsem důležité informace z tohoto dílu věděla už od rána. Zklamalo mě to, ale pořád jsem doufala v něco víc.
Bohužel to víc se nedostavilo a já jsem z toho vlastně smutná.

To, že bude Dean vyléčen, to bylo snad jasné každýmu. Ovšem já jsem to nečekala takto brzy. Dnešní díl se vlekl a vlastně ani nevím, o čem byl. Nedřív Dean seděl a "trpěl", a pak pobíhal po chodbách - a Sam měl celou dobu "utrápený" výraz. A to je ve výsledku vše. Jo - vlastně je konal ten "šťastný konec". Jupí..... 10x03 Soul Survivor 595650

Castiel má obnovené baterie. No co dodat - taky to všichni čekali.

Nevím, co k tomuto dílu více napsat. Snad jen to, že chápu, že si Sam musel prohlédnout jejich společné fotky, a že to samé hned šel dělat Dean. Však já na jejich obrázky koukám taky poměrně dost často.

Hodnocení: 6/10 (a vyjímečně za to nemůže Castielova linie).
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty22.10.14 22:08

Ráda bych "poděkovala" tvůrcům, jak s námi pěkně vyjebali. To bylo pořád reklamních keců "rok Deanmona, Dean je mrtev" - z toho se dalo usuzovat, že Dean bude démonem minimálně do půlky série.

A ono prd, velebnosti!!!

A ještě takto idiotsky! A co bude jako dál? Máme tam novou záporačku, ach, to už se faaaakt těším. Opět zrzka, oh zajímavé. A ta linie s Colem? Minule to vypadalo, že se třeba něčeho dočkáme, ale asi nám jen ukázali, jak se rodí lovec a konec. Postava to byla sympatická. Jediné, co mi dává naději je fakt, že Kainovo znamení Deaneček pořád ještě má.

Oproti minulému dílu to byl kvalitativní sešup dolů. A i režisérsky, sorry, Jensene, radši se na to vykašli. Minule ta režie měla aspoň nějaký nápad.

v Asstielově linii byla naprosto trapná chvilka, když se snažil přesvědčit Hannah, aby po něm nevyjížděla. Ti dva mezi sebou nemají absolutně žádnou chemii ( a to neříkám proto, že jsem fanoušek Megstielu), ale když už mu tam chci cpát babu, tak ne tak okatě a hlavně by mohla být mezi těmi herci nějaká jiskra. Tady žádná není (btw - všimli jste si, že ta herečka má děsně velký zadek - dost nepoměr k tomu, jak je hubená)

Mrzí mě, že jsme si Deanmona neužili víc. Doufám, že v dalších dílech se bude opět fňukat nad tím, co jsme to udělali... nějaké náznaky tam na konci byly, že zase přijde nějaká ta sebelítostivá linie.

Plus dost velký WTF moment - upalující se démon. 10x03 Soul Survivor 316745
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty22.10.14 23:15

Ja to nevidím tak čierno. Mňa epka celkom bavila, musím uznať že Jaredove výkony už na mňa nepôsobia ako z pomocnej hereckej školy a Jensen by mohol vydať nejakú hororovú audio knihu, to by som mohla počúvať stále Very Happy Čo sa týka príbehu, jasné nebola tu žiadna epická bitka ani nič podobné a vyliečenie Deana bolo dosť odfláknuté, pich sem pich tam a hotovo. Ale podľa mňa sa Deanmon úplne neodporúčal. Nejak v kostiach cítim že tvorcovia na nás majú pripravené prekvápko.
Tá dejová línia s Hannah, neviem, síce som romantička a lovestory mám rada, ale nie takto. Hannah je u mňa sliepka ktorá najprv koná až potom rozmýšla, takže Castiel zrejme schytá bodákom do hrude ak sa bude zdržiavať s ňou. Prišlo mi ale super aké odlišné bolo počuť Deana povedať Sammy v jeho démonickej podobe oproti tomu ľútostnému a láskavému tónu aký používal k mladšiemu bráškovi vždy. Tá hra na schovávačku ma celkom bavila, navyše Dean s kladivom, to bola scéna ako zo Shining Very Happy Ale nabudúce snáď bude postarané o väčšiu akciu
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty23.10.14 15:23

Přidávám se k většinovému názoru. Zklamalo mě, že Deana vyléčili tak rychle. Čekala jsem, že to bude trvat déle. Já jsem vlastně až do závěrečných titulků vyčkávala, jestli se náhodou zase Deanovi nezmění očka, ale bohužel. Fakt se mi jako démon líbil. Mohli mu to trochu protáhnout. Taky mi jeho uzdravení přišlo odfláklé a doufám, že alespoň to Kainovo znamení se zase probudí k životu, jinak nevím, co tam chtějí řešit. No a ta zrzka na závěr... to nebudu raději ani komentovat. Pokud to bude nějaká nová trapná dějová linie, tak mě fakt zklamou. Tak uvidíme...
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty23.10.14 18:33

prečo Deana vyliečili, prečo? najskôr nás navnadia na Deamona a potom ho v tretej epizóde vyliečia? to je snáď zlý vtip. Bojím sa toho čo bude nasledovať, zvyšok série bude o výčitkách, o tom kto koho ako sklamal, utrápený Dean, ktorý môže za všetko. plus sa bojím, že Cass bude zase robiť niečo poza chrbát Winchestrovcov :/
Jared sa asi cez prázdniny prihlásil do hereckej školy lebo hrá obstojne, ale strašne ma irituje jeho zranená ruka, dúfam, že čoskoro už bude opäť obojruký Very Happy
Jensen hral vynikajúco, proste Deamon bol zahraný super a keď sa vyliečil tka to bol opäť Dean ako ho poznáme, super herec Smile Vidno, že si to užíval.
V tejto epizóde sa mi Deamon páčil najviac, išiel z neho strach a hrôza, v predchádzajúcich epizódach sa hral trošku na frajera. Ale tu to rozbalil, bohovský bol.
Som zvedavá čo bude zač tá ženská na konci, ale asi žiadna nová kamoška pre Winchestrovcov to nebude Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty24.10.14 2:34

ale doprdele, čo ste čakali? že si budú srať ma hlavu a "liečenie" nezaberie? Akurát by bola väčšia sranda, keby minulý diel Sam privolal Deana ako iných démonov. A som čakal, že Cass obnoví svoju silu hneď v prvej epke. Furt lepšie ako drôtom do oka, lebo som neodišiel sklamaný. Páčil sa mi Deanov démonický hlas. Páčilo sa mi to ako sa dostal z pút. Obnovený Cass je fajn, ale sentiCrowley je už otravný. A Hannah - v tejto epke mi až tak neprekážala 10x03 Soul Survivor 934194
PS: musím podotknúť, že epku som videl v podnapitom stave ráno po oslave dvadsaťpäťky, a túto reakciu píšem tiež v podnapitom stave Laughing
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty24.10.14 10:31

sisel napísal:
ale doprdele, čo ste čakali? že si budú srať ma hlavu a "liečenie" nezaberie? Akurát by bola väčšia sranda, keby minulý diel Sam privolal Deana ako iných démonov. A som čakal, že Cass obnoví svoju silu hneď v prvej epke. Furt lepšie ako drôtom do oka, lebo som neodišiel sklamaný. Páčil sa mi Deanov démonický hlas. Páčilo sa mi to ako sa dostal z pút. Obnovený Cass je fajn, ale sentiCrowley je už otravný. A Hannah - v tejto epke mi až tak neprekážala 10x03 Soul Survivor 934194
PS: musím podotknúť, že epku som videl v podnapitom stave ráno po oslave dvadsaťpäťky, a túto reakciu píšem tiež v podnapitom stave Laughing

sisle, omluv moji neomalenost, nicméně pokud by sis přečetl reakce výše, tak bys věděl, o čem se bavíme. Vzhledem k tomu, jak tvůrci hovořili v letních měsících to vypadalo, že Dean bude démon aspoň do půlky sezóny, takže ano, čekali jsme to a nesouvisí to s léčením, které se mohlo uskutečnit až v půlce sezony.

Plus další věc - já si reakce na díl od ostatních fanů ráda čtu, zajímá mě, jak to vidí oni a jsem ráda, když to má hlavu a patu a myšlenku, nad kterou se mohu pozastavit.
Ovšem než abys psal něco, z čeho si ostatní nic neodnesou a korunoval to tím, že jsi ožralý jak prase, to radši nepiš nic. Nikomu to nic nedalo, to mi věř - sorry, můj názor. lol!
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty24.10.14 15:30

ožratý jak prasa som zas nebol, akurát som bol trošku vytočený jedným človekom a vylieval som si zlosť kde som zavítal, už som aj uvažoval že svoj výplod zmažem, ale škoda už je napáchaná, tak to asi budem mazať zbytočne 603
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty24.10.14 15:59

sisel napísal:
ožratý jak prasa som zas nebol, akurát som bol trošku vytočený jedným človekom a vylieval som si zlosť kde som zavítal, už som aj uvažoval že svoj výplod zmažem, ale škoda už je napáchaná, tak to asi budem mazať zbytočne 603

To tě šlechtí, že to takto zpětně uznáš. Wink Takže se podívej na ten díl za střízliva, třeba budeš mít jiný názor
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty25.10.14 10:16

Tak já jsem opět vyjímka, protože naopak vůbec nejsem zklamaná. Přesně kvůli tomuto nesleduji spoilery. To se vám, co je sledujete, pak nedivím, že jste si třeba něco představovali jinak, než jak to nakonec bylo. To je ta záludnost spoilerů. Laughing

Ale k věci.... Jelikož jsem se zařekla, že se nechám opět překvapit, vůbec jsem netušila, o čem by mohla 10. série být, kdo tam bude nebo nebude hrát a podobně. Takže od žádné epizody nic neočekávám a přijímám ji prostě tak, jak je. A musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Ani jsem nečekala, že to bude až takhle dobrý. Ano, všichni víme, že z Deana se stal jakýsi druh démona a dalo se tedy očekávát, že v 10. sérii se to bude řešit. Ale je mi úplně fuk, jestli se to vyřešilo v první epizodě nebo ve 20.
Popravdě si neumím představit, že by byl Dean půlku sezóny démon a my jen sledovali jeho bezduché zabíjení, popíjení, sex s kdekým a Sam na druhé straně trapně pobíhající po všech čertech, snažíc se bezvýsledně polapit a zachránit svého bratra. Už jen za tohle, že se mu to podařilo už ve 3. epce, si zaslouží vysoký kredit. 10x03 Soul Survivor 3909217443 10x03 Soul Survivor 99937  Ale važně...

Chápu vaše rozčarování nad tím, že "Deamon" už skončil, protože Jensen to hrál skvěle a já si Deana v této formě užívala také neskutečně. 10x03 Soul Survivor 998745  Na druhou stranu, kdo říká, že je pryč nadobro a že je všechno tak, jak se nám na první pohled zdá? Třeba mají tvůrci v rukávu něco, kvůli čemu se prostě MUSEL změnit zpět v člověka takhle brzy. Třeba v rukávu nic nemají. Hlavní je prostě to, že my jsme diváci a nikoliv tvůrci, tudíž nemůže být všechno podle našich představ. Až si budeme točit SN sami, tak budeme třeba na 100% spokojení. Laughing  A nebo taky zjistíme, že musíme seriál ukončit už po 10-ti epizodách, protože nedává smysl, je neoriginální, nudný, prostě trapárna na entou. lol!  Snad někdo bude chápat, co tím chci říct. Prostě většinou má všechno v SN svůj smysl a tvůrci musejí občas kvůli budoucímu ději vytáhnout nesmyslnou či pro nás nudnou zápletku, aby se mohl příběh dál vyvýjet. Kdo už nehce, aby se SN dál vyvíjel, má vždycky možnost přestat se na něj dívat. Smile
Aby zas nedošlo k nedorozumění, tak jen podotýkám, že tímto nechci říct, že si nikdo nesmí poztěžovat, když se mu epka nelíbí. Právě naopak, každý z nás má jiný vkus a je každého věc, jaký ma na věci názor. Já jsem tímto jen (nemotorně) popsala důvod, proč jsem se SN stále spokojená. Tak snad to tak budete i chápat. Prostě můj pohled na věc. Wink

No a k ději....předchozí epizody jsem neměla čas komentovat, tak jen stručně tady - rozjezd se mi moc líbil, Dean úžasný, Sam kupodivu změna k lepšímu Shocked Shocked Shocked 10x03 Soul Survivor 3655783648 Laughing , tak snad to Jered brzy zase nepokaká. Crowley a ta jeho láska k Deanovi - to prostě zbožňuju! 10x03 Soul Survivor 316745 Castiel a ta slepice - no comment. Doufám, že to její kdákání má aspoň nějaký smysl pro další děj a že jí brzy zatnou tipec. 10x03 Soul Survivor 132752 Proč měl Cas ty první epizody tak nudnou zápletku chápu, páč nějak se museli dopracovat k tomu, že se dostal opět do formy.

To s tím lovcem...nevím, asi jsem natvrdlá, ale nějak jsem narozdíl od některých z vás nepočítala s tím, že by měl nějak výrazněji ovlivnit děj SN, takže mě vůbec nepřekvapilo, že se v další epizodě už neobjevil. Spíš jsem si říkala, že se tam ukáže o hodně později, až si prostě něco zjistí o "světě Winchesterů", páč teď kdyby ho tam šoupli, jak si pročítá stovky knih o démonech, tak by asi většina fanoušků zas brblala, že jsou to nudné vsuvky a že chtějí vidět Sama a Deana a ne nějakého amatéra. lol! Protože co si budeme povídat, on nebyl lovec, on byl amatér z velkým A. Momentálně se do jejich světa vůbec nehodí, tak snad se brzy "vyškolí" a pak ho ráda zas uvidím. Třeba by klukům mohl časem dobře sekundovat, např. v 11. sérii jako hlavní záporák. 10x03 Soul Survivor 99937  Nedividla bych se ničemu. Třeba to tak bude už v této sérii. Laughing Ale on by spíš mohl pochopit, proč Dean jeho otce zabil a přidat se na jejich stranu. Ale to by mu nejdřív museli zabít rodinu, aby ho nic nepoutalo a on se přidal k nim. Já bych se tomu nebránila. Když jsem přežila tehdy Case, tak už asi překousnu všechno. 10x03 Soul Survivor 316745

No a dnešní epizoda se mi líbila moc, hrozně jsem si užívala lapeného Deana a pak "hon na Sammyho" Twisted Evil . Prostě jsem tohle ještě v SN neměla, takže jsem vrněla blahem. 603 10x03 Soul Survivor 934194 Jsem ráda, že se "vyléčil" tak brzy, protože pak už by to bylo kýčovité - Sama by stejně zabít nemohl (Jared má určitě smlouvu na celou sérii 10x03 Soul Survivor 49896 ) a nechtěla bych se dožít toho, aby z něj udělali deamona mrvu, který ani není schopný zabít svoji "kořist", která se ve skutečnosti vlastně ani nebrání. Protože já osobně si myslím, že Sam by se nakonec raději nechal sám zakillovat, než aby Dean jeho rukou zemřel. Ale teda ten jeho postřeh, jakým unhul tomu kladivu, to před Samem smekám. To se mi líbilo jak hrom. 10x03 Soul Survivor 99937  No hold trénovaný lovec. Já jsem si totiž hned představila sebe (s kladivem mezi očima). 10x03 Soul Survivor 99937
No a Cas jak pak zakročil.... 702  Mně fakt stačí ke spokojenosti málo, no. 603 10x03 Soul Survivor 316745

Každopádně se těším na další díly a rozhodně neházím flintu do žita, protože série teprve začala, tak se snad ještě máme na co těšit. A když ne, nevadí, třeba bude 11. série zase lepší. 10x03 Soul Survivor 99937  U SN jednoznačně platí - jednou jsi dole, jednou nahoře. A já to chápu.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty25.10.14 19:14

ahojte, mne sa epizoda celkom pacila, aj to dobre zahrali sam s deanom a nevadi mi, ze ho vyliecili. dobre sceny boli, ked behal s tym kladivom Very Happy
hannah mi pripada dost otravna
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x03 Soul Survivor Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x03 Soul Survivor   10x03 Soul Survivor Empty

Návrat hore Goto down
 
10x03 Soul Survivor
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x03 Soul Survivor
» AWAKENING THE SOUL
» COLORFUL SOUL
» 2x11 Selling my soul
» ANGEL CAN "SEE" THROUGHT MY SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: