Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x06 Ask Jeeves

Goto down 
+3
DexTeR_X5
Sarinka
Nemix
7 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty20.11.14 20:25

Když jsem viděla ukázky na tento díl, tak jsem se zděsila, protože to celé vypadalo velice nudně. O to víc milé bylo mé překvapení.

Díl mě bavil a vlastně jsem se dost často přistihla, jak se tupě usmívám jako malé dítě na gumové medvídky Very Happy Možná to bylo tou super hudbou, která ve mě evokovala detektivky ala Hercule Poirot. To že nakonec loví shapeshiftera mě velice potěšilo, protože jsem si hned vzpomněla na první sérii (zlaté to časy).

Klukům tento díl velice slušel. Škodolibej Dean - ano, to mi chybělo. Plachý Sam, to je prostě pohádka a Jared si své "svádící" scény fakt užil.

Super byla poznámka o flanelkách. No kdo by je nemimloval.

Hodnocení: 7/10
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty20.11.14 23:02

Mňa osobne táto epizóda nijako neohúrila. Keď povedali, že to má byť niečo ako Agatha Christie a majú pátrať po vrahovi, čakala som toho pátrania viac. Obaja sa v podstate len špacírovali po dome a vrah sa im odhalil sám. Doctor Who mal tiež podobnú epizódu, kde sa dokonca sama Agatha objavila, tá bola vynikajúco zvladnutá. Prišlo mi smiešne, ako si robili srandu zo Starbucksu a už neviem akých príchutí kávy, aj keď pravda je, že sú sakra dobré, ani sám Dean neodolal. lol! Komentár na flanelky, náhodou v nich chlapi vyzerajú sexi... 10x06 Ask Jeeves 284389 Príšeru týždňa tiež nemusím, menič mi vždy prišiel maximálne nechutný, radšej to mali uhrať na toho ducha. Jedno veľke pozitívum tejto epizódy....ŽIADNA HANNAH...HALLELUJAH!!! 10x06 Ask Jeeves 3655783648
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty21.11.14 14:51

Stará dobrá oldschoolovka. Good times! Moc tieto diely - mimo hlavný dej - nemusím, ale dnes potešilo. Taká milá oddychovka. Čo ma však nesmierne potešilo, vidím, že SPN sa vracia ku starým koľajam aj s príšerami. Po deviatej sérii kde sa meniči menili lusknutím prsta, (viď: 09x16, 09x20) konečne vidíme starého dobrého meniča zvliekajúceho kožu pri premene.

V epizóde bolo taktiež niekoľko dosť vtipných momentov, mimo to, že celá epizóda bola zasadená do takého zábavnejšieho podtónu. Zmienka Bobbyho taktiež potešila.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty22.11.14 13:44

Také jsem se této epizody bála a nakonec jsem byla příjemně překvapená. Taková lehká parodie na detektivky typu To je vražda, napsala, Poirotovky a Columbo. Celkově má 10. série "feeling" prvních sérií a to mi vůbec nevadí, nemusím mít díly, kde se posouvá děj a už vůbec ne Asstiel a Hannah story, které si zřejmě užijeme příští týden.

Rozhodně nejlepší byly ty neustále nadržené paničky lol! A zmínky o Bobbym? Sedmé nebe. Dean chodící po baráku za zvuků podivné hudby - to mělo dost zvláštní kouzlo.
A náznak, že Deanmon pořád někde je - cool.

Udržte tuto linii celou sérii a budu spokojená.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 33
Registration date : 15.10.2012

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty23.11.14 12:32

Mne to pripomínalo skôr epizódu zo Scooby Doo-a Very Happy Ale bavila som sa. Tie Jaredove hanblivé pohľady keď s ním flirtovali tie ženské, to nemalo chybu Very Happy Dean si to zasa uhral na tej svojej klasickej vlne, irónia-drsnosť Smile Najviac ma potešila scéna zabitia meniča. Keď stláčal spúšť vravela som si A je to tu, Deanmon sa vráti. 10x06 Ask Jeeves 707500
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty23.11.14 16:28

podarená epizóda, aj keď som do nej čakala viac. nesklamala, nepotešila, humor tam bol, nádych prvých sérií tiež a náznak toho, že Deamon v Deanovi ešte stále drieme tiež, takže spokojnosť
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty23.11.14 17:04

Já si nemůžu pomoct, ale celá ta záležitost s tím, že "Dean si střelil víckrát", mi přijde dost přitažená za vlasy. Měňavka byla dost psychopatka, zabila dost lidí, chtěla zabít Sama, tak si holt Dean vystřelil 3x. Za mě no big deal. OK, nějak holt naznačili, že Deanmon neřekl poslední slovo, ale tímto způsobem je to dost přehnané. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty01.12.14 9:53

Mně se tato epizoda líbila. Ty sváděcí scény na adresu Sama mě dostávaly. 10x06 Ask Jeeves 99937 10x06 Ask Jeeves 1319  Když si představím, že takové ženské opravdu existují...ble.

Hrozně mě pobavila scéna s brněním. To, jak Dean študoval co se skrývá pod přilbicí, jsem si musela i vrátit. 10x06 Ask Jeeves 99937  Ten jeho pohled byl dokonalý. 10x06 Ask Jeeves 316745
A mimo jiné bylo dobré taky to s tím klíčem a lacinými šutry v něm. lol!

Ale co mě tedy dostávalo nejvíc, byly vztahy v celé té rodině. Opět něco, co se bohužel vyskytuje i ve skutečném životě a nejen v SN a je to teda síla. Debilita se opravdu dědí, takže není divu, že se pak nesnáší celá rodina. Při pohledu na tyhle zoufalce mě hřál příjemný pocit, že naštěstí nepatřím do sorty podobných ubožáků.
O to víc na mě pak zapůsobila zmínka o tom, že Sam a Dean mají oproti nim vlastně skvělý život, protože oba měli a mají někoho, kdo je miluje víc jak svůj vlastní život. A to je víc, než všechny poklady světa. 10x06 Ask Jeeves 177401 A vo tom to je, kluci. 10x06 Ask Jeeves 335560
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x06 Ask Jeeves Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x06 Ask Jeeves   10x06 Ask Jeeves Empty

Návrat hore Goto down
 
10x06 Ask Jeeves
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x06 Ask Jeeves

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: