Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x11 There's No Place Like Home

Goto down 
+3
luciakanky
Nemix
sisel
7 posters
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty28.01.15 9:51

píšem to ešte počas sledovania, takže to nebude kompletné, ale potešilo ma opäť vidieť hercov zo série Stargate, Paula McGilliona(v SGA doktor Carson Beckett) vidím vždy rád, bo vždy hrá nejakého dobráka, aj keď v tejto epizóde nie až tak. Druhý herec z SG bol Barclay Hope, ktorý hral v SG-1 Lionela Pendergasta, veliteľa Promethea.
Charlie mám rád, a vidieť ju "dvakrát" je celkom sranda Very Happy
Celkom zaujímavá epizóda, nenapadá ma nič čo by som tomu vytkol Smile
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty28.01.15 19:01

Dobrá Charlie x zlá Charlie.... a co dál.... Tak nějak bych zrekapitulovala mé pocity po této epizodě. Neříkám, že to bylo vyloženě špatné - to ne. Ale opět to upadá do klasické SPN rovnice, kdy Sam má ustaraný výraz ve tváři a Dean se psychicky trápí snad kvůli úplně všemu - a to je už dost obehrané téma.

Na Charlie jsem se těšila, ale nějak mi její návrat připadá zbytečný.

Dean, který žije dle "zdravého stylu" - ano, to bylo nazačátku úsměvné, pak to bylo trapné.

Nejvíc vtipný moment byl, když zlá Charlie nazvala Sama a Deana "Rocket and Groot" (jenom by mě zajímalo, kterej je kterej Very Happy ).

Hodnocení: 6/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty29.01.15 6:57

Urcite to bolo lepsie ako naposledy. Som rada,ze sme sa zase stretli s Charlie a ako bonus nam pribalili aj jej zle ja:) bolo to nieco nove s cim sme sa nestretli,v kutiku duse som cakala ze sa obavi aj Dorothy,ale azpon ju spomenuli.
Dean zacina mat problemy a verim ze to skonci navratom Deamona,tak trochu som to ocakavala uz v tejto epizode po tom rozhovore s bad charlie v bare. Ale chlapec bojuje so svojou zavislostou,byt ja na jeho mieste s mojou "pevnou" volou,pol planety by uz bolo po smrti:D len dufam,ze nesklzneme do sn stereotypu ustarosteny Sam a Dean s vycitkami,ze za vsetko zle na tejto planete moze len on...
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty30.01.15 11:36

Pridávam sa k ohodnoteniu epizódy. Na začiatok musím povedať, že som mal veľké očakávania od tejto epizódy, pretože mám Charlie rád, a vždy ma poteší, keď sa objaví na scéne. Očakávania sa mi splnili, zápletka bola veľmi dobrá, so rád že naspäť nám pritiahli niečo to z Oz.

Oz v SPN beriem ako uveriteľnú zložku hlavne preto, že je to ako keby časť Avalonu, ktorý bol spomínaný v rôznych epizódach už viac krát. Dej epizódy bol záživný, a som rád, že nakusli zase do Deanovho koláča, a tak sme videli čo to aj z hlavného deja. Čarodej zo zeme Oz bola dobrá vsuvka, len škoda toho dobráka.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty31.01.15 23:23

Charlie se mi naposledy velmi líbila v LARP epizodě, pak to šlo dost z kopce. Epizoda s Dorotkou byla nejslabší z minulé série.

Díl mě nebavil, dokonce jsem se koukala na etapy. Zlá Charlie mě brala chvilku, Deanova dieta byla vtipná jen chvilku, Jared už zase musí hrát ty svoje smutné ksichtíky.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
mira moncman
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mira moncman


Počet príspevkov : 3
Age : 40
Bydlisko : SR
Nálada : i lost my shoe
Registration date : 28.01.2015

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty01.02.15 8:44

Ja som tiež s touto epizódou celkom spokojná..Smile .Charlie je v pohode,až na tie jej lesbické narážky,to nemusím... No V podstate každá epizóda,kde nie je Claire,je fajn,jej postava ma vyslovene nudí a je zbytočná...pre mňa... 10x11 There's No Place Like Home 43228
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty08.02.15 0:13

Charlie badgirl stránka? Děkuji, nechci a OZ už vůbec ne. Jak jsem tuhle knížku měla v mládí ráda, tak teď mi jakákoliv vzpomínka na Dorotku, strašáka nebo plecháče leda tak hýbe žlučí.
Za pěknou považuji snad jen scénku, kdy dostal Dean na budku.
Díl jsem si pustila a sledovala ho na čtyřikrát, nic mě nezaujalo a ve třech případech bylo řešení pracovních záležitostí přednější. A ne, přítomnost horečky z chřipajzny toho příčinou nebyla.
Seš Winchester, blá, blá, blá... za mě 3/10.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





10x11 There's No Place Like Home Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x11 There's No Place Like Home   10x11 There's No Place Like Home Empty

Návrat hore Goto down
 
10x11 There's No Place Like Home
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x11 There's No Place Like Home
» 01x09 Home
» Close to Home
» 09x08 Rock and a Hard Place

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: