Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x16 Paint it Black

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x16 Paint it Black Empty
OdoslaťPredmet: 10x16 Paint it Black   10x16 Paint it Black Empty29.03.15 17:41

Epizóda bola úžasná. Storyline Crowley & Rowena na úrok Winchestrovcov bolo pre mňa pohladením pre dušu. Celá epizóda sa niesla naozaj v svižnom a zaujímavom duchu - nudil som sa iba pri Deanovej spovedi - čož už beriem normálne pretože tie ich "momenty" nemusím.

Celá epizóda sa niesla v znamení odkazov na iné iné, diela osobnosti, čo bolo už len výhodou. Démon na začiatku vtipne odkázaný na Edwarda Mordrakea ma potešil. Rowenin sarkazmus a tie jej pohľady a úšklebky sú jednoducho famózne. Niet čo k tomu dodať - práca herečky počas celej epizódy bola naozaj veľmi uspokojujúca. Celú ich prvú scénu zakončenú s Abite! som si užil.

Chémia medzi Olivette a Rowenou fungovala ako mala a ja som im to uveril. Jej konečné poškrečkovanie bolo naozaj dobre spracované. Smile Prepojenie Great Coven a Men of Letters - z tohoto ešte niečo bude a naši bratia sa majú na čo tešiť.

A teraz trošku k Storyline našich bratov - jediné nad čím som žasol no Florencia 1520 - keď povedali Piero, už som sa potešil že uvidíme Leonarda da Vinciho, čož sa mi nakoniec bohužiaľ nepotvrdilo keďže táto famózna osoba zomrela v 1519. (Jeho plné meno bolo Leonardo di ser Piero da Vinci). Aj tak bolo toto stredoveké zakomponovanie veľmi dobre spracované, a dúfam že niečo takéhoto charakteru ešte uvidíme.

Epizódu ako celok hodnotím na 8.5/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x16 Paint it Black Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x16 Paint it Black   10x16 Paint it Black Empty02.04.15 19:04

dáko mŕtvo tu je v poslednom období. epizóda ušla, určite bola lepšia ako predchádzajúca. najviac potešila rowena, ja tú ženskú milujem a som zvedavá čo bude mať s men of letters
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
 
10x16 Paint it Black
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x16 Paint It Black
» 10x01 Black
» 10x01 Black
» 03x03 Bad Day At Black Rock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: