Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x22 The Prisoner

Goto down 
+2
Sarinka
Nemix
6 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty14.05.15 18:40

Rozhodla jsem se napsat netradiční komentář (aspoň dle mého).

Nechci psát spoilery, protože to se prostě musí vidět. Vím, že nás čeká ještě jeden díl, ale já už teď musím říct, že mě tvůrci neuvěřitelně překvapili a potěšili. Takové zvraty, ten děj a prostě běh celého dílu - to už se jim nepovedlo hodně dlouho.
Usmála jsem se, i slza mi ukápla a napnutá jsem byla jak kšandy do téměř poslední vteřiny.

Jestli jsem se bála toho, že vzhledem k předchozím epizodám, to tvůrci pos..kazí, tak teď se jim musím omluvit.

Díky tomuto dílu se neuvěřitelně těším na příští týden a volám VIVAT SUPERNATURAL.

Nemix je šťastná a natěšená. Nemůžu hodnotit jinak než: 9/10.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty14.05.15 19:18

KTO NEVIDEL NECH NEČÍTA

Fúúúúúha Shocked riadne napínavá epizóda, boli tam riadne napínavé momenty a chvíle kedy som si hovorila, hádam naozaj nechcú zabiť Crowleyho alebo to ako vážne ide Crowley zabiť Sama ( vážne som si celú dobu myslela, že Crowley luskne prstami, to by bol riadny šok a za to by som uznávala tvorcov SN do konca života ) alebo je Cass mŕtvy?napĺňajú sa Cainove slová?
Dean je ako odtrhnutý z reťaze a vôbec mi to nevadí, dokonca sa mi páči viac ako keď bol démon Very Happy Styneovcov som mala rada, boli mi sympatickí, mali charizmu a prišli mi ako fajn záporáci a rátala som s tým, že práve oni budú hlavnými záporákmi 11.série, aj keď na druhej strane som zo srandy dodala, že sa tak stane len v prípade, že ich Dean nestihne zmasakrovať v zostávajúcich dvoch epizódach a on to, šikulka jedna, zvládol za jednu epizódu lol! ale zase ten jednoruký hovoril, že ich je strašne veľa a sú po celom svete, nie? takže možno sa s nimi ešte stretneme Smile aj keď ma dosť nasrali tým, že ublížili baby a chceli podpáliť bunker, ale mali charizmu aspoň pre mňa a je mi ľúto, že mali také krátke trvanie v SN Sad
Myslím si ,že Sam je v omnoho väčších sra*kách ako Dean. Charlie ide na jeho triko trochu ( ale Sam si jej smrť zoberie celú na seba ), Crowley žije plus asi ho trošku naštval a prebudil v ňom starého dobrého Crowleyho a Rowena odmieta spolupracovať, proste celý Samov plán sa rúca ako domček z karát a navyše Dean sa stal tým čím sa stal, takže mi to príde tak, že vo väčších problémoch je Sam, predsa len je zúfalý a totálne v koncoch, Dean je len psychopat, ktoré mu je všetko jedno Very Happy Jeho vlastne nič nes*rie Very Happy
Charlie mala peknú, dôstojnú rozlúčku, ale bude chýbať. Jej smrť mala aspoň v tom zmysel, že Deana opäť naštartovala Very Happy
Na záver len toľko, že táto epizóda ma navnadila na finále a teším sa na finálovú epizódu ako nikdy, od kedy pozerám SN v reálnom čase, od 5. série, som žiadne finále neočakávala tak ako toto, myslím si, že máme zarobené na kvalitné finále Smile

Tento môj výlev ukončím tak ako Charlie začínala : What's up, bitches? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty15.05.15 19:10

To bylo tak dobré, že musím říct, že i Jared, který není pro mě nijak sexy, byl pro mě strašně sexy. Smile Výborně hrál, to Samovo rozhodnutí zachránit bratra za každou cenu prostě zvládá bravurně, všechny ty emoce.

Neříkám, že Jensen je špatný, ale přece jen záporák se asi hraje snáz.

Crowley se konečně nasral. Díkybohu, že už to není ten ufňukanec.

Prý má ve finále někdo zemřít. Můj osobní tip je Sam, dle ukázek na další díl. Osobně bych klidně (a teď mě za to klidně kamenujte) postrádala Castiela. Crowley pro mě začal mít nový rozměr, Rowena mě baví, nevadilo by mi, kdyby tam Castiel už nebyl, ale to je utopie, protože bez Mishových fanynek by šla sledovanost hodně dolů.

Těším se na finále, zajímá mě, jestli nakope do zadku finále s DeanMonem, protože to pro mě zatím bylo nejsilnější finále ever.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty15.05.15 21:42

Musim sa pripojit k davu soknutych ludi z toho, aka dobra tato epizoda bola. Pozrala som ju vo vlaku na mobile a skoro som zabudla vystupit. Laughing Preslo fakt vela, utorkov, stried a stvrtkov, kym som sa dockala epizody, ktora ma drzala napnutu ako gumu v trenkach. Pekny spomienkovy uvod venovany Charlie, aj ked si stale myslim, ze jej smrt bola len nastroj na vyvolanie dramy a hlavne strasne zbytocna a este k tomu jej zabitie vyvolalo hadky medzi scenaristami, co nikdy nie je dobre znamenie. Zly Crowley je spat, hura. Deanovi hrabe na entu a som moc zvedava, aku dohodu chce zasa spravit.

Padme: nemozem si pomoct, ale mne Jared pride ako strasne drevo. Hlavne na zaciatku, ked nosil to drevo Very Happy a celkovo vzdy, ked ma ukazat nejaky emocie, nedokaze to uhrat. Koniec minulej epizody a jeho akoze sokovany vyraz, ked nasli Charlie ani nejdem komentovat. lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty15.05.15 21:58

Sarinka napísal:
Koniec minulej epizody a jeho akoze sokovany vyraz, ked nasli Charlie ani nejdem komentovat. lol!

tak ten výraz čo nahodil 10x22 The Prisoner 99937  mi to pripadalo ako keby mal zlé vajcia na obed a každú chvíľu hodí tyčku Very Happy to by som aj ja lepšie zahrala. podľa mňa Jared nie je bohvieaký herec, ale v tejto sérií hral väčšinou obstojne, aj keď v tejto epizóde mi pripomínal amatéra, ktorý hrá prvý krát v živote, až príliš sa snažil Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty16.05.15 8:54

Myslim, ze byste se meli podivat na predchozi serie a osvezit si to. Jared byval mnohem horsi. Pokud se na to divate takhle, tak budete mit pocit, ze se nelepsi.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
renca
Nevinná obeť
Nevinná obeť
renca


Počet príspevkov : 14
Bydlisko : Veľké Leváre
Nálada : Sam Winchester deserves better
Registration date : 27.03.2015

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty16.05.15 11:29

Viete čo, Jared je skvelý herec a keď vy ste tak slepý a nevidote to, váš problém. Ale nevešajte to hneď každému na nos. 10x22 The Prisoner 43228 Nič v zlom, ale už mám plné zuby toho jak každý hovorí aký zlý herec Jared je. A čo sa týka toho, keď našli Charlie. Ak mi chcete povedať, že Jared to zahral zle, tak čo potom Jensen? Pretože to mi pripadalo zle zahraté, Dean sa tváril ako keby sa nič vážne nestalo. Ale to je zasa môj názor.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty16.05.15 20:35

Ale no damy, hadam sa tu kvoli tomu nezacneme hadat. Ja som len vyjadrila svoj postoj k Jaredovmu hereckemu vykonu, ktory od piatej serie zacal dost klesat. Mozno je to lepsie, ale stale mi jeho gestikulacie a mimika silno udieraju do oci. Kazdemu sa ale paci nieco ine. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty16.05.15 21:01

Prvých 5 sérií hral Jared fajn, hlavne prvé tri série. Ale od piatej série som mala pocit ako keby úmerne s dĺžkou vlasov a bokombriad jeho herecké umenie išlo smerom na dol Very Happy Ale mne sa napríklad v ôsmej sérií páčilo ako hral keď prepol do anjelského módu a v tejto sérií hral prevažne dobre, vlastne až do tejto epizódy a predchádzajúcej hral obstojne Smile A či hrá dobre alebo mizerne stále to bude náš Sam Winchester Smile
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty16.05.15 21:39

Sarinka a jak víš, že se takhle Jared nechová/netváří i ve skutečnosti? Když třeba prožívá nějaká osobní muka a podobně. Laughing Někteří lidé prostě vypadají např. při pláči awkward, takže to se pak těžko uhraje, aby to vypadalo "koukatelně". lol!
Ale ne, vážně, nechci se nikoho dotknout a už vůbec ne Jareda, páč nikdo není dokonalý. Že není herec žhavý na nominaci na Oscara, ví snad každý, ale hlavní je, že se i přesto jeho herecký výkon některým divákům líbí. Myslím, že není na místě, aby se ho někdo zastával, jaký je úžasný herec, protože to on nikdy nebyl a podle mě ani nikdy nebude. Ale je jasné, že svoje fanoušky má a ti jeho herecký výkon zbožňují, takže se ani nemůže tvrdit, že je herec mizerný. Prostě má svoje světlé i méně světlé chvilky Laughing a přesně jak píše luciakanky, pořád je to náš Sam Winchester.
Mně osobně se konkrétně v této epizodě líbil moc, podle mě ty emoce právě zvládá dost dobře, až mě to samotnou překvapuje. 10x22 The Prisoner 377283 Laughing I když jak říkám, mám podezření, že on prostě ani "být smutný" lépe nedokáže ani v reálu. 10x22 The Prisoner 99937 Snad chápete jak to myslím. Prostě mimika jeho tváře je úplně na jiném levelu než třeba Jensenova. On má Jared vůbec pech, že hraje zrovna s ním, páč srovnání s Jensenem mu taky moc nepřidá. 603 Laughing


Ale teď k samotné epizodě, behěm níž jsem se několikrát nacházela ve stavu "OMFG!!!".... affraid 602
Jedna z nejlepších epizod. Že zabili Charlie, k tomu se snad ani nemá cenu vyjadřovat. Prostě potřebovali drama a rozhádat ještě víc bratry a tohle byla nejjednodušší cesta. Podle mě je to ale škoda, protože to byla velice užitečná a zábavná postava a opravdu jsem si ji oblíbila. Ale jak už to v SN bývá - všechno dobré musí dřív nebo později skončit. Laughing
Koho zabijí na konci ani nechci domýšlet....jedna věc je jistá - chtějí nás nas*at a věřím tomu, že já budu nas*aná neskutečně tak jako tak. 10x22 The Prisoner 202744 10x22 The Prisoner 512176

Ovšem kdybyste mě viděli ve chvíli, kdy Crowley "umíral"....hlavou se mi pořád honilo - "No snad ho nehodlají zabít? Blbost, bez něj klesne sladovanost....ten prostě musí přežít, i kdyby tam měl Dean naklusat jak rytíř na bílém koni...." 10x22 The Prisoner 316745 10x22 The Prisoner 1187288299  Už mi fakt hrabe. Místo abych si vychutnávala děj, tak zvažuji možnosti, jestli ta či ona postava opravdu "může" umřít nebo ne. Takže ve finále z té scény nemám skoro nic, až pak najednou na mě Crowley vyvalí ty zarudlé oči a já málem sjedu z křesla s čelistí až na zem. 10x22 The Prisoner 806497 To jsem fakt nečekala.
Co jsem naopak čekala (s hrůzou), že Dean toho Case zapíchne jak kuře. To se přiznám, že jsem ani nedýchala, páč patřím k té části fanoušků, kteří prostě Case v SN chtějí. Já nechci aby umřeeeeel! 10x22 The Prisoner 80513  No, povíme si příští týden, jak se mé přání nesplnilo.... 602
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x22 The Prisoner Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x22 The Prisoner   10x22 The Prisoner Empty

Návrat hore Goto down
 
10x22 The Prisoner
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x22 The Prisoner

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: