Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Podzimní setkání

Goto down 
2 posters

Termín setkání
3.10.2015
Podzimní setkání  Vote_lcap22%Podzimní setkání  Vote_rcap
 22% [ 2 ]
17.10.2015
Podzimní setkání  Vote_lcap22%Podzimní setkání  Vote_rcap
 22% [ 2 ]
preferuji odpolední sraz
Podzimní setkání  Vote_lcap44%Podzimní setkání  Vote_rcap
 44% [ 4 ]
preferuji večerní sraz
Podzimní setkání  Vote_lcap11%Podzimní setkání  Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Celkom hlasov : 9
 

AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Podzimní setkání  Empty
OdoslaťPredmet: Podzimní setkání    Podzimní setkání  Empty02.09.15 19:30

Zdravím všechny fanoušky.

Na základě ohlasů a touhy některých z vás o to, abychom se viděli vícekrát do roka než jen na festivalech fantazie, jsme se rozhodly zariskovat a takovou menší akci udělat. Nečekejte zatím nic velkého. Píšu zatím, protože nevíme, jaká by byla případná účast. Samozřejmě nápadů máme jako vždy mraky. Takže pokud se nás sejde aspoň pár, tak by to mohla být sranda a třeba doženeme to, co se na festivalech nestíhá.

Chceme vás tedy požádat o spolupráci. V hlasování najdete případné termíny srazu. Setkání by se odehrálo v Praze. Na Vás je aktuálně odhlasovat, zda se Vám nějaký termín hodí a máte o setkání zájem.

Termín s největší účastí vyhrává Podzimní setkání  673161

Na případné dotazy rády odpovíme.
V tuto chvilku to nechci moc rozepisovat - zatím hlasování a dle výsledků přidám více (program apod.).
Návrat hore Goto down
renca
Nevinná obeť
Nevinná obeť
renca


Počet príspevkov : 14
Bydlisko : Veľké Leváre
Nálada : Sam Winchester deserves better
Registration date : 27.03.2015

Podzimní setkání  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Podzimní setkání    Podzimní setkání  Empty04.09.15 20:48

Ahoj, ja mám o stretnutie určite záujem, ale zatiaľ neviem povedať aký dátum mi viac vyhovuje, pretože škola mi iba začala a ja ešte neviem ani rozvrh (dúfam, že budem môcť).
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Podzimní setkání  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Podzimní setkání    Podzimní setkání  Empty19.09.15 11:53

Ahoj všem,

hlasování jsme s Caterinou ukončily - zvítězilo datum 3.10. odpoledne.

Oficiální začátek akce – 3.10. v 16:00 - místo a další detaily ještě upřesníme v průběhu následujícího týdne.

Pro ty z Vás, kdo mi svou účast potvrdíte do soukromé zprávy, bude na Vás na akci čekat malý dárek (jinak pokud budete mít chuť, přijďte, i když jste se nehlásili).

Dále je možnost sejít se mezi 13:00-14:00 hod a dojít se společně naobědvat. V tomto případě mi, prosím, dejte závazně vědět do soukromé zprávy, protože jestli nás bude víc, bude potřeba zamluvit stůl.

Na jakékoliv dotazy vám odpovím, tedy se klidně zeptejte buď v komentářích dole nebo třeba přes soukromou zprávu, no a nebo nejlépe sledujte naše FB stránky, kde je možná těch inforamcí o trochu více. (Ale nechceme diskriminovat nikoho - chápeme, že dost lidí fb ani nemá a nechce mít, a proto se snažíme informovat i zde na foru).

FACEBOOK - naše stránka

Už se na Vás moc těšíme Caterina a Nemix
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Podzimní setkání  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Podzimní setkání    Podzimní setkání  Empty

Návrat hore Goto down
 
Podzimní setkání
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: