Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty
OdoslaťPredmet: 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire    11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty15.10.15 20:39

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych sepsala svůj názor na první epizodu - kouknu na forum, abych se zbytečně neopakovala - a ono nic. To vážně k tomu nikdo nemá co říct?!

Tak než se mi stáhne druhý díl, tak tady je pár mých slov.

Celý díl byl dle mého špatně. Začalo ti divným sestříhem předešlé série a pokračovalo to divností až do samého konce.
Může mi někdo z vás vysvětlit, jak mohl Sam vědět, kterým směrem od Impaly se vydat? Musím říct, že jejich spojení musí být neuvěřitelně velké.
Castiel a jeho "krvavé" oči - to bylo jako co, nějak jsem to asi celé nepochopila a doufám, že mu někdo pořádně natluče.
Crowley byl vtipný pouze jako žena - nic víc.

Temnota - ano, pokud je v těle dospělé ženy, tak to beru, to je aspoň zajímavé (myslím tím tu myšlenku, že Dean ji bude vždy chránit a naopak), ale proč to dítě - to je úlet. To jako Dean teď bude chůva?
O té záhadné nákaze, kdy každý umře za krátkou dobu, a přitom to vypadá, že se z něj stal leviatan, to ani nemluvím. Dle všeho musí zákonitě Sam umřít - no leda by byl imunní jako v případě croatoanu....

Nejsmutnější je, že WOW efekt se u mě nedostavil vůbec a jediné, na co se dalo koukat, byl Jensenům nový účes. A ještě více tragické je, když si i při prvním shlédnutí všimnu hnidopišských chyb - to by se nemělo dít.

Můj dotaz na závěr - kde je kruci Rowena?

No ale neháži flintu do žita... jak už to tak u SPN bývá, tak nás občas tvůrci umí i super překvapit.

Mé hodnocení: 5/10.
Návrat hore Goto down
renca
Nevinná obeť
Nevinná obeť
renca


Počet príspevkov : 14
Bydlisko : Veľké Leváre
Nálada : Sam Winchester deserves better
Registration date : 27.03.2015

11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire    11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty16.10.15 0:08

Nemix: Myslím, že s tebou súhlasím. :-) Nechcem povedať, že ten diel bol zlý, ale mňa tiež jednoducho nezaujal, nebol tam ten WOW efekt.

Mňa skôr prekvapilo to, že vôbec neriešili to, že Dean "zabil" Smrť. Keď má byť mŕtva, ako je možné, že ľudia tam umierali? Ja som to pochopila tak, že Smrť ako jazdec spôsobuje, že ľudia umierajú a Reapers len prevádzajú duše, aspoň na základe dielu 6x11.

Moje hodnotenie by bolo 4/10.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire    11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty16.10.15 12:50

Renčo, jak je u SPN zvykem, tak si dost odporují. Ano, proč řešit Smrt hned v prvním díle, když o tom můžeme jen tak plknout v druhém a nikdo nic neřeší. (a doufám, že toto nikdo nebude považovat za spoiler Very Happy). Do této chvilky jsem byla stejného názoru jako ty, co se týká Smrťáka.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire    11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty25.10.15 14:30

dalo sa to pozreť, aj keď na to aký prúser vyrobili, boli až príliš pokojní. žiadna veľká akcia ani napätie sa nedalo krájať Very Happy potešilo po dlhom čase zobrazenie kontrastu medzi Samom a Deanom, Sam bol vždy za mieromilovné riešenie a Dean by to bil hlava nehlava Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire    11x01 Out of the Darkness, Into the Fire  Empty

Návrat hore Goto down
 
11x01 Out of the Darkness, Into the Fire
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire
» In the Darkness Let me Dwell
» 2x01 Call to Darkness
» CARRY THE FIRE
» 10x13 Halt & Catch Fire

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: