Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x03 The Bad Seed

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

11x03 The Bad Seed  Empty
OdoslaťPredmet: 11x03 The Bad Seed    11x03 The Bad Seed  Empty24.10.15 12:57

Rowena je zpět - nábor do "mega coven" velmi pěkné. Pokud si mám vybrat z SPN nějakou ženskou osobu, kterou bych fakt brala, tak je to ona. Lstivá, zákeřná a neuvěřitelně dobrá v tom, co dělá. Já jí opravdu fandím.

Svázání a připoutání Castiela - konečně.

Crowley a ochránít Amaru před Bohem? - cha chá - vtip dílu.

Café Elta - to jako vážně?! Já se modlila, aby se tam nezjevila. Jinak si myslím, že Jensen režii tohoto dílu docela zvládnul.

Nevíte, co pustit malé holčičce? Pusťte jí Hitlera.

Hodně divná/zajímavé scéna - anděl a démon v baru. Ale asi se mi to líbilo. Docela tam naznačili zajímavou teorii a doufám, že to tvůrci jen tak nespláchnou. Mohlo by to být zajímavé.

Je pravda, že Amara se mi začíná čím dál víc líbit. Docela pěkně zametá s Crowleym, ví co chce a Crowley by se jí měla začít pořádně bát, protože tímto tempem mu "sní" celé peklo.

Moc se mi líbil Castiel a jeho počínání si s počítačem - taky pracuje s tahákem Very Happy Ale celkově mě jeho postava stále nebaví. A nemůžu se toho pocitu zbavit.

Ano, přinám se, že tento díl docela šel a místy mě i bavil. Jenom doufám, že to celé bude mít stoupající tendenci. Bojím se, že tvůrci časem přijdou na to, že Temnota je moc temná na to, aby se jí nějak chytře (a né bezhlavě a divně) zbavili. No uvidíme.

Hodnocení tohoto dílu: 6/10.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x03 The Bad Seed  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x03 The Bad Seed    11x03 The Bad Seed  Empty25.10.15 14:43

od epizódy k epizóde lepšie. rowenu som si obľúbila od prvej chvíle takže ma jej návrat potešil. crowley je riadne prefíkaný, on veľmi dobre vie čo a prečo robí, aj keď niečo mi hovorí, že jeho snaha mu neprinesie to čo očakáva.
fakt mi, ale vadí ot ako rýchlo každý vážne problém vyriešia, sam a teraz castiel...snáď aspoň temnotu neodstránia do piatich epizód Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
 
11x03 The Bad Seed
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x03 The Bad Seed

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: