Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x04 Baby

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x04 Baby Empty
OdoslaťPredmet: 11x04 Baby   11x04 Baby Empty30.10.15 18:31

Konečne klasický SN, lov na príšeru a to všetko sprevádzané, pre mňa úplne nádhernými zábermi na Impalu, hlavne zábery na interiér a palubnú dosku sa mi páčili. to auto je dokonalé a hneď by som ho brala. mám rada svojho Earla, ale ak by mi niekto zaň ponúkol Impalu tak nezaváham asi ani na sekundu Very Happy  a ako Sam povedal to je ich domov.

epizóda sa rozbiehala pomalšie, ale potom nabrala rýchly spád a mala v podstate všetko, čo od supernaturalu požadujem : monštrum, humor, akciu, impalu a super hudbu Smile  opäť sme sa dozvedeli niečo viac o hlavnej problematike.  ak si dobre pamätám tak nám bolo sľúbené, že sa vrátia postavy, ktoré v supernaturale dlho neboli. že by sa to dialo prostredníctvom Samových vízií/snov či čo to má? tiež by sa mi páčil nápad ( aj keď sme to tu už raz mali ), že Deanovi sa bude zjavovať Temnota a Samovi Boh či kto to je. No a Cass mi v tejto epizóde pripomenul Bobbyho, tým ako im radil cez telefón, už len chýbalo legendárne idjits  Very Happy  Very Happy

pre mňa to bola najlepšia epizóda 11. série. túto noc sa mi snívalo o tejto epizóde a ráno som sa zobudila celá spotená a rada, že to bol iba sen, pretože ak by epizóda vyzerala ako môj sen tak by som asi prehodnotila môj vzťah k Supernaturalu Very Happy

11x04 Baby 975638 11x04 Baby 975638 11x04 Baby 975638
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

11x04 Baby Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x04 Baby   11x04 Baby Empty10.11.15 19:40

aj mne sa diel celkom pacil, ked tu hlavu umyl z okna, tak to bola riadna komedia :-)
Návrat hore Goto down
 
11x04 Baby
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x04 Baby
» Hry - Kick Baby Emanuel!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: