Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x06 Our little world

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
deanmonka
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 9
Registration date : 10.07.2014

11x06 Our little world Empty
OdoslaťPredmet: 11x06 Our little world   11x06 Our little world Empty14.11.15 22:16

Tak tenhle díl byl po dlouhé době opravdu super. (Ne že by ostatní nebyly dobré Smile.)
Konečně jsme se posunuli v ději. Tvůrci mají opravdu, ale opravdu velkou fantazii. Sestra Boha. Nebo si spíše zahrávají Very Happy?
O Amaře stále nevím, co si myslet, resp. jakou roli pro ní scénéristé připravili. Dobrá x zlá? No zlatíčko to určitě není, ale čisté zlo??? Osobně je mi sympatická. (Tedy ty dvě holky-herečky ne.) Má moc, ví, co chce a jde si za tím. Ale hlavně si myslím, že její prvotní touhou není ničit. Samozřejmě krmení se na duších není tak úlpně sympatická vlastnost, ale je tu nová ... a potřebuje sílu. Je fascinovaná Božím výtvorem, chce poznávat, užívat si té krásy. Na druhou stranu ne vše se jí líbí. Plno zla, utrpení, no a "bráchova" zrada. A co očekává od Deana, co od jejich "vztahu" máme očekávat my?
A co Dean? Přestože tvrdí, že ji musejí zabít a on s tím nemá žádný problém, tak chlapec pěkně kecá. Jejich "intim" chvilka byla opravdu rozkošná. Chabý pokus o její zabití, následné omlouvání sebe sama: "I'm sorry, what part of "God's freaking sister" did you not understand?" a výraz "Já se s vámi o tom nehodlám dál bavit", mluví za vše Smile. Prostě ji nemohu zabít (alespoň zatím), jen si to nejsem ochoten přiznat. No osobně si nemyslím, že by nám ji scénáristé nechali jako kladnou postavu. Proti komu by kluci pak bojovali. Ale docela mě to mrzí Sad.

Crowley - "otec" puberťačky - řešící, jak se domluvit s někým, s kým se domluvit nelze, pokud dotyčná nechce sama Very Happy. Všichni známe (i když někdo zatím jen z té jedné strany Very Happy)).

Po dlouhé době jsem si užila i Castiela. Konečně přestal fňukat a předvedl se zpět ve své síle. Jak se nemazlil s Metatronem bylo osvěžující. Přehnaná humanita nás zabije (některé už zabila Sad). Sorry, ale tohle jsem si nemohla odpustit, po tom, co se teď v Evropě děje. A že ho nechal žít ... jen ať hezky trpí ... za to všechno zlo, co způsobil. (Navíc ho nemám ráda Smile.)

Samovy vize. Že bychom se vrátili k původnímu vyjádření pekla? Záběr na Deana v pekle byl brutálně drsný. Ještě že jsem tenkrát nemusela čekat. To bych asi nepřežila Smile. Kam se hrabou kotlíky s vařící vodou. Být sám v nekonečném prostoru, zavěšen na hácích, rozdrásán pekelnými psi, na věky a bez jakékoliv naděje. Jen nevím, jak sem vtěsnat Aleistera Smile. A být v takovém pekle v malé kleci s Luciferem a Michaelem (a Adamem)? To bude mít Sam co dělat, aby se s tím psychicky vyrovnal. Zase. Tedy alespoň doufám, že když už to nakousli, že z toho něco bude.

S kým, čím máme v dalších dílech počítat? Nechme se překvapit. Už to vidím, jak si opět torturing tvůrci užijí na nás divácích o vánoční pauze Sad. Na druhou stranu, dobře nám tak. Když koukáme na takovýto seriál, nemůžeme chtít žádné slitování. To ať chtějí ti, co koukají na "růžovku". Chudáčci, takovou hrůzu musejí snášet Very Happy Very Happy Very Happy.
Návrat hore Goto down
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

11x06 Our little world Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x06 Our little world   11x06 Our little world Empty15.11.15 3:47

Máš pravdu, konečne sa dej pohol a konečne sme sa dozvedeli základ - kto je vlastne Amara. Osobne si myslím, že to smeruje k tomu, že Dean má puto k nej (to bude určite v závere dôležité) a Sam k Bohu (myslím si, že vízie sú preneseným významom a Boh Samovi niečo naznačuje, možno je niekde uväznený...?).

Crowley bude asi čakať ako dopadne záverečný boj, lebo ani jeden z Bohov už nie je na jeho strane... Možno Metatron ešte vymyslí ako sa dostať k anjelskej sile, ale to by bolo už asi príliš otrepané...

Tiež mi je Amara sympatická a tiež si myslím, že z nej asi nebude pozitívna postava, čo je škoda. Ona je skôr neutrálna sila... spoznávajúca výtvor svojho brata. Netreba ju zabiť, ale sa s ňou dohovoriť.

Obdivujem tvorcov, že po toľkých sériách stále dokážu prísť s niečím, čo nás prekvapí a pobaví. Smile
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x06 Our little world Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x06 Our little world   11x06 Our little world Empty20.11.15 20:00

toto vyzerá zaujímavo. čakala by som čokoľvek, ale, že amara bude bohova sestra? síce nám postupne ukazujú akú má silu, ale stále z nej nemám taký strach ako som mala z crowleyho ( v jeho začiatkoch, teraz by som ho s radosťou stretla v tmavej uličke Very Happy ), príde mi skôr ako taký zvedavec čo chce spoznať svet
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





11x06 Our little world Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x06 Our little world   11x06 Our little world Empty

Návrat hore Goto down
 
11x06 Our little world
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x06 Our Little World
» RPG - GF-WORLD
» RPG- WORLD - archiv 1
» As The World Falls Down
» 07x02 Hello, Cruel World

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: