Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ako často navštevujete stránku?

Goto down 
+29
Madlen
sonca12
Lex
FeeBee
Hiro666
Zizi
Faith
CrazyD
ivan2321
Soniq
keksiiq
Weronička
bookika
LenkaX22
Blanka
dion-fortune
SkreechTina
Samabel
Kaja
SNlois
Sarinka
Seenka
evelyn27
Kika
janka410
Chrystelle
Night Angel
Silvia
Willo
33 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Ako často chodíte na stránku?
1. Keby sa dalo, bývam tam;)
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap63%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 63% [ 40 ]
2. "Len" každý deň
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap29%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 29% [ 18 ]
3. Raz za pár dní
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap3%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 3% [ 2 ]
4. Raz za týždeň
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap2%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5. Raz za mesiac
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap0%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6. Občas
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap0%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7. Som na nej prvýkrát
Ako často navštevujete stránku? Vote_lcap3%Ako často navštevujete stránku? Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Celkom hlasov : 63
 

AutorSpráva
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.12.07 1:37

Tak sa pochváľte, ako často zadáte do vášho vyhľadávača supernatural.cinemaview.sk? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.12.07 8:18

Táto stránka je pre mna najobľúbenejšia,patrí medzi prvé ktoré mám v prehliadači mozilly. :sunny: lol! bounce
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.12.07 10:08

Já tam chodim, i když chci jinam. První co udělám, když zapnu mozillu je, že najednu SN.CV.sk. Nvm jak to děláte... snad nějakej magnet?
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.12.07 19:53

Tak u mě se to nedá spočítat, kolikrát denně stránku navštívím. Laughing Laughing Do vyhledávače ji dávat nemusím, mám ji už dávno v "Záložkách", takže jen kliknu a jsem zde. Twisted Evil Je opravdu skvělá! Ako často navštevujete stránku? 949816 Ako často navštevujete stránku? 258431
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.12.07 20:02

Mám ji danou v oblíbených a první jdu vždycky na tyhle stránky Very Happy a je to teda dost často během dne Very Happy
Je to fakt super stránka I love you
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty02.12.07 22:31

Ja mám túto stránku tiež v obľúbených záložkách a od dnes aj toto fórum Smile
Návrat hore Goto down
evelyn27
Nevinná obeť
Nevinná obeť
evelyn27


Počet príspevkov : 20
Age : 34
Nálada : supernatural ju vždy vylepší, nech je akákkoľvek
Registration date : 03.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty07.12.07 20:31

aj ja prvé čo urobím ked prídem domov zo školy pustím internet a kliknem na supernatural....bez toho to to nebol ani deň
Návrat hore Goto down
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty08.12.07 21:06

Vďaka všetkým za vyjadrenie, som rád, že je stránka niečo ako vaším druhým domovom. Ja si to veľmi vážim a budem sa snažiť, aby to tak aj naďalej zostalo. Ako často navštevujete stránku? 886945
Magnet som zatiaľ nepoužil, no používam psychické prepojenie cez internetové pripojenie, dokonca sa to aj rýmuje. Ako často navštevujete stránku? 284389
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
Seenka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Seenka


Počet príspevkov : 1
Age : 30
Registration date : 18.01.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty18.01.08 15:57

Vaša stránka je najlepšia.Naozaj,lebo viem aké je ťažké si nejakú vyrobiť aj ja by som takú chcela. Very Happy Smile
Návrat hore Goto down
http://lovci.duchov.sblog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty18.01.08 18:19

Ďakujeme, veľmi si to ceníme... Wink Ako často navštevujete stránku? 430869


Mám skvelú novinku, pokiaľ sa mi to podarí dokončiť, od budúcej aktualizácie budete môcť novinky komentovať..takže už nebudete musieť chodiť do knihy, ale bude to rovno pri update.. Wink


Naposledy upravil Samabel dňa 19.02.08 21:45, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 46
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty18.01.08 21:32

Jé, tak to byl bylo super, Sarinka! Ako často navštevujete stránku? 258431 Už se těším! Ako často navštevujete stránku? 325299
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty18.01.08 21:39

juh fakt?? skvělé já už do knihy ani nechodim se teda přiznám...já musim totiž hned sem na forum :shame: :shame:
jinak já se ještě nevyjádřila k anketě mám dojem..takže já tu bývám od rána do večera když mám čas...no vlastně tu sem celý můj čas když nemusím dělat něco duležitého...a miluju všechny tady a miluju tohle forum takže thanks...děkuju za to že YOU ARE....WHO....YOU ARE Ako často navštevujete stránku? 316745 Ako často navštevujete stránku? 316745 Ako často navštevujete stránku? 316745 Ako často navštevujete stránku? 316745
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty19.01.08 5:38

Sarinka ,perfektné teším sa na to Ako často navštevujete stránku? 177401 Ako často navštevujete stránku? 469569
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty19.01.08 15:00

tak to je super Very Happy ....... no já jsem tady taky samozřejmě pečená vařená... prostě když to jde a mám čas, proč nezalízt sem, že lol!
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty19.01.08 15:07

Paráda Sarinko, super Ako často navštevujete stránku? 258431 Ako často navštevujete stránku? 258431 Tahle stránka je pro mě jako droga- jsem těžkej závislák Ako často navštevujete stránku? 170639 bez možnosti léčby Ako často navštevujete stránku? 325299 Ako často navštevujete stránku? 284389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty19.01.08 15:31

Tiež už do knihy veľmi nechodím, vždy si to namierim sem a strávim tu hodiny, ktoré mali byť pôvodne minúty... Ako často navštevujete stránku? 284389 Všimli ste si, ako to v knihe teraz zíva prázdnotou, pôvodne sme tam za deň zapísali aj 5 stránok a teraz mrtvo... Ako často navštevujete stránku? 316745 Tie komentáre chcem zaviesť hlavne preto, aby sa k čomukoľvek vyjadrili aj ľudia, ktorí do knihy nechcú napísať, snáď to pomôže...radi uvítame akékoľvek návrhy a pod... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Môj skromný názor....   Ako často navštevujete stránku? Empty27.01.08 18:28

Ahojte! Pekne zdravím všetkých tu prítomných! Keď som 1x narazila na túto stránku, nemohla som uveriť vlastným očiam! Potom som na tejto stránke bola zakaždým, keď som mohla a aj keď nie:)Konečne som sa odhodlala sem prihlásiť a povedať, že zakaždým, keď som tu, vždy ma táto stránka niečím zaujme a musím povedať, že je naozaj pekne vypracovaná! Ako často navštevujete stránku? 104346 Klaniam sa všetkým, čo majú na tom zásluhy, skvelý nápad a dik, že mi robíte deň krajším:)
Tina
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty27.01.08 18:51

no tak este ja som tu nic nenapisala, hmm ja chodim teraz hlavne sem na forum, ale tak na stranke som taktiez kazdy den a hlavne ked je aktualka. tie komenty su dobre vymyslene,lebo odkedy funguje forum, tak velmi som do knihy nechodila. ale tiez sa vam chcem podakovat za ozaj uzanu stranku, vzdy na nej najdem co potrebujem, naozaj je tam vsetko. som velmi vdacna, ze sa webu takto skvele venujete, fakt je to uzasne. ako ja som tu takmer cely den, takze myslim, ze je jasne, ze sa mi tu paci Very Happy len tak dalej, dufam, ze tu este budeme mat par rokov peknu zabavu Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty27.01.08 19:12

Ďakujeme Vám všetkým, my sme zasa radi, že Vy ste radi... Ako často navštevujete stránku? 430869 Budeme sa snažiť stránku neustále zlepšovať a venovať sa jej čo najviac.. Wink V júni stránka oslávi dva roky, tak snáď opäť niečo podnikneme.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty28.01.08 17:09

aj pre mňa to je prvá stránka, ktorú si vždy preziem a podľa mňa je tá naj lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty28.01.08 17:38

ja sa pridam k babam a tiez chcem willovi a sarinke strasne podakovat,za to,ze spravili takuto uzasnu stranku a dufam,ze sa tu z nej budeme moct tesit do smrti,pretoze ja s touto stranko zacinam svoj den a aj konciim,cize nic lepsie si na nete a svete neviem predstavit.... mam vas rada... a diiiky moc Ako často navštevujete stránku? 348507
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty22.02.08 19:44

na stranke som aj viackrat denne , a najradsej by som bola, keby sa dala nastavit ako domovska , spolu s forom Ako často navštevujete stránku? 49896

dakujeeeeeeeeeeem ze ju robite, Ako často navštevujete stránku? 258431 Ako často navštevujete stránku? 258431 Ako často navštevujete stránku? 177401 pretoze ju zboznujem uz rok a pol a je moja uplne najpouzivanejsia
predtym ste mi vzdy zachranili zivot a ani o tom nevedeli Ako často navštevujete stránku? 673161
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty04.03.08 17:40

tak tato stranka je moja najoblubenejsia...som tu castejsie ako na pokeci.... Ako často navštevujete stránku? 99937 Ako často navštevujete stránku? 99937 ale nem...som tu vzdy ked mozem..ine stranky kde sa da chatovat ani neotvaram... Ako často navštevujete stránku? 99937 Ako často navštevujete stránku? 99937 Ako často navštevujete stránku? 99937 je to moja domovska stranka..moja srdcofka Ako často navštevujete stránku? 430869 Ako často navštevujete stránku? 430869 Ako často navštevujete stránku? 430869 Ako často navštevujete stránku? 430869
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty29.03.08 2:44

No od kedy som náhodne natrafila na túto stránku tak som tu stále(no iba ked je brat doma tak niesom),strašne som rada že som na nu natrafila lebo je perfektná človek tu nájde všetko a ešťe k tomu aj skvelých ludí 702
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty01.05.08 12:02

Chcete pravdu ja som tu furt strčená hned jak sa dostanem na net tak som len tu mám ju ako domovskú stránku no ano závislák Ako často navštevujete stránku? 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako často navštevujete stránku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako často navštevujete stránku?   Ako často navštevujete stránku? Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako často navštevujete stránku?
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Web a fórum :: Stránka-
Prejdi na: