Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Bela - prečo ju nenávidíte?

Goto down 
+24
Zizi
calla
Lex
sonca12
Faith
Kacena222
SNAdeline
sisel
dzajnisko
Soniq
keksiiq
CrazyD
dion-fortune
Night Angel
Kaja
aryana7
Madlen
janka410
beruss
SNlois
Samabel
Sarinka
Kristine
bookika
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty13.07.08 18:05

bella mi až tak nevadi...ruby niekedy viac... Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 868694 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 868694
dokonca raz bola aj užitočna.... Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 312566 ale iba raz...ked im pomohla v 03x06
ale zasa nezpaprela v sebe zlodejku v 3x03 kde im vzala tie žreby.. scratch scratch
ale stou labkou boli podarený všetci... lol!
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty10.08.08 13:31

Ja Belu nemám rada, pretože je falošná a príde mi až príliš vtieravá. Je sebecká a nevadí jej, že iným ubližuje. Neznášam ten jej prízvuk, ktorým hovorí slovíčko please - najmä keď vo výslovnosti na konci nechutne zdôrazňuje Z. PlííZ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 15:10

ja nemam rada belu pretoze mi tam absolutne nesadla a taka pridrbkana bola.....stale daco kradla mojmu zlatemu Deanovy 702 ....a robila sa dolezitaaa.....nooo takze kto nema rad belu ako ja nech sa pridaaaa.....pokecame o nej Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 312566 ...ako ju nemame radi Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 15:23

Súhlasím s Dzowikou4...Má absolútnu prawdu. Bela je úplna krawa.. Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 258431 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 258431 ...A som rada že potom zomrie...tak jej treba Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 99937 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 99937 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 16:22

úprimne mi na nej veľmi vadilo aj to, čo povedal eric, že za každým, keď sa tam objavila to bola v podstate len náhoda. vytáčalo ma aká sebecká a namyslená bola, no na druhú stranu si myslím, že svojím spôsobom oživila dej. veď napr taká epizóda red sky at the morning by bez nej nebola ono. no chýbať mi rozhodne nebude Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 99937

strašne mi liezla na nervy a fatk, že im stále spôsobovala problémy... no Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 ale tak páčilo sa mi aj ako vo fresh blood mala ten rozhovor s deanom po telefóne a ako ju on zrušil, že ju zabije a ona mu neverila a on, že počúvaj môj hlas a povedz mi, či to mylím vážne Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 49896 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 49896 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 49896 no to bolo super.

ale tak belu som nemala rada. Asi to bola moja najmenej obľúbená postava 3 série Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 999804 no ale zase Lauren je celkom sympatická 603
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 19:34

Ešte keď sme len vedeli, kto bude Ruby a Belu hrať, tak som ju mala oveľa radšej než Ruby, pretože mi Lauren pripadala sympatickejšia..myslím, že oba odviedli svoju prácu veľmi dobre..Ruby napokon veľa prevýšila Belu, no ako aj Ruby, tak aj Bela priniesli do SN niečo nové...ja nepatrím vyslovene medzi tých, čo by ju neznášali...tej jej prízvuk mi síce časom šiel na nervy, bo je skoro vôbec miestami nebolo rozumieť...ale inak bola podľa mňa zlatá, pretože za to, akým človekom sa vlastne stala, ani nemohla...zavinili to jej rodičia, takže mi jej bolo potom aj ľúto..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 19:46

tak teda aj ja napíšem svoj názor na Belu ja ju neznášam už od 3x03 úplne mi stačilo čo tam povyvádzala a ten jej prízvuk mi lezie na nervy Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 332617 aj ked niektoré jej scény s Deanom boli celkom smiešne to čo si hovorili Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 49896 a na konci mi jej bolo trochu ľúto že tak zomrela ale vlastne si to zaslúžila tak nech si horí v pekle Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 513847 zo všetkých báb v SN mi Bela vadila najviac
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 21:05

Ani ja Bellu nemusím. Je to presne ako ste napísali Krava ktorá si o sebe mylsí že je najlepšia a že nad nu nikto neni. A ked je hrozi to najhoršie ide cez mrtvoli. A to jej Plíííz ako napisala zizi mna vytača ako vývrtku 603 603 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty26.08.08 21:28

Já k Bele nikdy neměla úplně nenávistný postoj. Jako postava mi sympatická není a kdybych měla možnost, tak jí zavraždím sama, ale na druhou stranu... ona ta postava byla tak postavená.
Kdyby byla představená jako postava trochu jinak, třeba by ty její pletky měli fanoušci rádi... Kripke se snažil a to je hlavní.
Lauren mi jako herečka nevadí - podle mě vypadá hodně v pohodě.
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty25.09.08 22:07

noooo nemam moc belu rada ale mozem uznat ze bola fest dobra zlodejka vazne sa mi to pacilo ako kradla....aleee noooo bola taka drza a taka blba nemam ju moc rada ale vzdy lepsie bela ako ruby
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bela - prečo ju nenávidíte?   Bela - prečo ju nenávidíte? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Bela - prečo ju nenávidíte?
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy-
Prejdi na: