Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty21.04.08 21:09

samabel: no tak to citis velmi dobre Laughing a myslim, ze vzhladom na to, co si spravila vo svojej poviedke, to vezmes najlepsie zo vsetkych Secrets & Awakening - Stránka 9 99937 ale tak ako vravim, ono v tejto poviedke veci nie su definitivne take ake sa zdaju byt Secrets & Awakening - Stránka 9 284389
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty21.04.08 21:11

no víš, já už myslím, že já to nevezmu dobře nikdy... ale zase na druhou stranu, vím co od tebe očekávat a vím, že tam bude plno pasáží, které se mi budou páčit 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty21.04.08 21:30

samabel: no tak to dufam 601 ale tak ja nemozem byt az taka zla a preto vas vsetkych este raz ubezpecujem, ze nezalezi na tom, ako zle to bude vyzerat, sme stale v supernatural svete, jasne? takze bude tam par zaujimavych prekvapeni, ale tie pridu asi az v tej druhej poviedke Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty22.04.08 19:58

Ju, konečne som sa dostala k tomu, aby som si prečítala zameškané časti a musím ťa veľmi pochváliť, píšeš ozaj pútavo a tie flashbacky sú bezchybné, chudák Dean, čo si všetko musel vytrpieť... Secrets & Awakening - Stránka 9 71416 Nenormálne sa teším na ďalšiu časť... Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 Secrets & Awakening - Stránka 9 312566
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty22.04.08 20:23

sarinka: vdaka Secrets & Awakening - Stránka 9 469569 a myslim, ze aj ty budes jednou z tych, ktore moje male prekvapko zaujme 603
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty23.04.08 23:03

Páni super pokračko 702
Chudák Dean ty mu teda dávaš zabrať Secrets & Awakening - Stránka 9 71416 Secrets & Awakening - Stránka 9 707500
Som zvedavá na to PrekvaPko,už sa neviem dočkať Secrets & Awakening - Stránka 9 170639
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty24.04.08 21:10

Dion hm taká otázočka hodíš sem pokráčko už zajtra Secrets & Awakening - Stránka 9 260605 Secrets & Awakening - Stránka 9 328356 alebo kedy plánuješ??
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty24.04.08 21:19

no neviem ako to stihnem, lebo chcem mat take obsiaznejsie pokracko, rada by som sa totiz vpratala do 15 kapitol tejto poviedky, aby sme to vedela pekne predelit Very Happy takze pokusim sa zajtra, ale mozna je aj sobota... no neskor urcite nie Wink a ako vravim, dalsia cast by mala byt trosicku dlhsia, takze uvidime ako to vyda Very Happy
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 29
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty24.04.08 21:21

Dlhšia no paráda sa nemožem dočkať úplne ,že nervy Secrets & Awakening - Stránka 9 733500
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty24.04.08 21:33

keksiiq- jeej vdaka za mile slova 603

ilovejensensam- nervy? no teeeeda to by som nepovedala, ze ta to az tak stresuje Very Happy vsak som tak v pohode ukoncila posledny diel, ziaden stres Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 18:10

takze je piatok ako obycajne pracujem na novej epizode, uvidime kedy ju dokoncim, ale ponukam vam teda popis Very Happy

Spoiler:

velmi by som to chcela dokoncit uz dnes, ale ozaj nic neslubujem, lebo zatial mam asi jednu vetu Very Happy ale tak snad sa postasti, kedze premyslene to uz mam Wink
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 18:35

Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 já se tak těším dion....neskutečně Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 Secrets & Awakening - Stránka 9 325299 Secrets & Awakening - Stránka 9 325299 a zároveň se tak strašně bojím co uděláš....podle těch tvých náznaků....asi budu patřit k těm,co tě chvilku nebudou mít rádi jak jsi psala,co? Secrets & Awakening - Stránka 9 460216 Secrets & Awakening - Stránka 9 460216 ...to je děs,fakt...jak se můžu tak strašně těšit a přitom se i tak strašně bát toho co bude Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 ...tak holka piš,piš a já to snad nějak přežiju 602 ...doufám Secrets & Awakening - Stránka 9 261136
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 18:43

Jupí....Bobby Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 už se těším. Secrets & Awakening - Stránka 9 170639
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 21:56

tak a je to tu Very Happy je to trocha dlhsie pokracko a dnes v nom najdete ozaj vsetko. pocity bratov, flashbacky, vysvetlovanie......... proste sa blizime ku koncu tejto poviedky, ktora by zatial mala mat 15 kapitol, pokial sa do nich vpracem Very Happy

CHAPTER 13- BOBBY’S STORY (BOBBYHO PRIBEH)


Deanovi nechybalo vela k tomu, aby zacal kricat od bolesti. Ovladol sa len preto, ze videl, ako tazko toto vsetko Sam zvlada a tusil, ze jeho brat je pomaly na pokraji zrutenia. Deana vsak prilis trapili vlastne vycitky, nez aby dokazal brata podporit. No nechcel mu sposobovat este viac trapenia a tak sa snazil nedat najavo, ako velmi trpi on sam. Spomienky ostre ako dyka mu vsak prebodavali srdce. Den, ked pozoroval Sama v spatnom zrkadle vzdialujuc sa od autobusovej stanice si pametal, akoby sa to stalo vcera. No to najhorsie prislo az neskor. Prvy tyzden po samovom odchode bol jednym z najtazsich v jeho zivote a on stale nechapal ako sa s tym dokazal vtedy vyrovnat. Vsetko to obvinovanie sa, ten pocit zlyhania, prehry… Deanovi sa opat tisli slzy do oci. Otec. Ach boze, ked si spomenul na otca v tom case… Bolo to s nim este horsie ako v dni vyrocia umrtia ich mami. A ked si myslel, ze zomiera a posledne slova, ktora mu jeho brat povedal, boli vlastne ‘nechaj ma na pokoji’.V tom momente stratil chut dalej bojovat a uplne sa poddal bolesti pripraveny odist na druhy svet. Do dnesneho dna nepochopil, ako je mozne, ze to vtedy prezil. A ked sa s otcom zacali jeden druhemu vzdalovat a zaroven si boli blizsi nez kedykolvek predtym? Ked boli spolu na love, Dean citil, ze otcov vztah k nemu je iny nez byval. Zacinal mat pocit, ze otec ho ozaj potrebuje, no ked boli odluceny… Dean nenavidel samotu, a ked sa ocitol sam v motelovej izbe v Stedry vecer citil akoby sa mu rucal cely jeho svet. Sedel tam na gauci a v rukach zvieral amulet, ktory mu daroval Sammy. Deanovi ruka pri tej spomienke vyletela k nahrdelniku, ktory mal stale na krku. Preco? Preco mu to musi vsetko pripominat? Odkedy ich otec zmizol a on sa ocitol so Samom opat na ceste, snazil sa spomienky na tie dva roky bez neho vymazat z pameti. V poslednej dobe sa mu konecne podarilo na ne takmer vobec nemysliet a ona spravi toto? Vsetko mu to ukaze, aby sa opat mohol trapit? Sebalutost vsak nepatrila medzi deanove vlastnosti a tak sa jeho mysel velmi rychlo upriamila spat na najdolezitejsiu osobu v jeho zivote. Sammy vyzeral tak nestastne, tak zlomene… Dean ho poznal dobre a vedel, ako velmi sa jeho brat prave teraz obvinuje. Sammy bol totiz jednym z tych ludi, ktory doslova drzali patent na sebaobvinovanie. Vinili sa za vsetko zle, co sa vokol nich stalo bez ohladu na to, ci tomu mohli zabranit alebo nie. Deanovi stislo srdce pri predstave, ze Sam tymto prechadza kvoli nemu, ze sa trapi kvoli nemu… Uz to viac nedokazal znasat. Pochopil, ze ak sa zlomi jeho brat, on sa zlomi s nim…

Sam hladel do zeme a prestaval vnimat svet okolo neho. Ako len mohol byt taky hlupy? Ako mohol tak velmi ublizit osobe, ktora pre nho obetovala vsetko? Srdce mu bilo rychlejsie s kazdym obrazom, ktory sa v kruhu objavil, az mal pocit, ze mu za chvilu vyskoci z hrude. Preco mu len nedvihol ten prekliaty telefon? Bol to predsa John, ktory nanho krical a poslal ho prec. Dean ho odviezol na stanicu a dokonca mu dal vsetky jeho nasetrene peniaze… Ako si mohol mysliet, ze Dean by mu branil v stasti? Vedel, ze Dean nechcel, aby odisiel, no z inych dovodov ako jeho otec. Dean ho proste potreboval ako brata, ktoreho tak velmi miloval. Nikdy by mu nebranil v studiu, ak by to znamenalo, ze stale ostanu v kontakte, ze sa budu aj nadalej stretavat. Tak preco ho vtedy opustil? Ked videl, ako jeho brat opity soferoval spat do izby, preklial sam seba. Mohol sa vtedy zabit! A preco? Lebo on odisiel a nechal ho sameho. Ako mu to len mohol urobit? A vsetky tie hrozne slova, ktore mu John vykrical? Ako sa opovazil vinit Deana z jeho odchodu, ked to on ho vyhnal? A ked videl vsetky bratove zranenia… Vsimol si, ze Dean ma ozaj pomerne vela novych jaziev, ked ho osetroval kratko potom, co prenho prisiel do skoly, no nikdy by mu nenapadlo, ze bol zraneny az tak velakrat. A ked mu vtedy zavolal? Nevolal mu mesiace, malo mu dojst, ze nieco nie je v poriadku, ked to opat skusil. No nie, on sa zase raz ukazal ako totalny idiot a povedal mu vsetky tie chladne veci… Mohli to byt posledne slova, ktore by kedy Deanovi povedal… Sam uz nevladal. Bolo to prilis vela vycitiek, prilis vela bolesti. Vzdy si myslel, ze Dean sa s otcom stali nerozlucnymi partnermi potom, co ich opustil. Vidiet ako sa od seba zacali odlucovat ho sokovalo. A Vianoce? Pametal si, ze ked boli mali, tak sa vzdy pytal, preco nie je otec s nimi a Dean ho stale utesoval, ze on je s nim. Niektory ludia nemaju nikoho a su v tieto sviatky samy. Hovoril mu, ako stastny su, ze maju jeden druheho… Ak by bolo mozne vyronit dost slz na to, aby sa v nich clovek utopil, tak Sam by uz bol davno utopeny v tych jeho. Cele telo sa mu triaslo v zvlykoch. Neznama sila mu pevne zvierala srdce a Sam stracal odhodlanie bojovat. Uz sa viac nedokazal pozerat na vsetko to, co napachal. Nikdy si neodpusti, ako velmi Deana zranil. Nikdy. A preto nema zmysel dalej zit…


Predtym, Bobbyho dom
Vies, videl som tych chlapcov vyrast. John ich u mna zacal totiz nechavat dokonca castejsie ako u Jima. Dean bol vzdy ten tichy. Pokial samozrejme od urciteho veku nebol v damskej spolocnosti, no predtym… Neviem, nebol ako ine deti. Nepocitoval potrebu hrat sa ci pytat otazky. Vzdy len presne urobil vsetko tak, ako mu bolo povedane. Namiesto toho, aby myslel na dalsi diel oblubenej rozpravky, varil a upratoval. Ked zacal chodit do skoly vsetko sa to este viac skomplikovalo. Akonahle sa naucil citat John ho poveril aj vyskumom. Ten chlapec si ledva stihal robit ulohy uz od prveho rocnika! Lestat… Jednu vec by si o Deanovi mal vediet. Pre svoju rodinu by spravil cokolvek. Vzdy pomahal kazdemu naokolo a nikdy necakal nieco naspat. Dean nebol dietatom od svojich 4 rokov. Presne vtedy sa totiz stal dospelym. Stal sa najpevnejsim clankom rodiny. To on ich drzal po kope. Neviem, co by si John bez neho pocal. A ja sam som nikdy nepochopil ako to Dean vsetko mohol zvladnut. Uprimne ho za to velmi obdivujem. Nemyslim, ze ja by som bol schopny sa tak velmi obetovat.

No a Sam… Ach Sam… Ten bol typickym dietatom, az na to, ze bol vzdy extremne chytry. Mal ohromnu potrebu vediet vsetko o vsetkom. Stale sa len vypytoval. ‘Preco toto? Preco tamto?’ rad sa hral a sledoval rozpravky… proste v ramci moznosti bol normalne decko. Nie ako Dean… Skola mu vzdy isla bez problemov a ked sa dozvedel o existencii nadprirodzene stal sa velmi dobrym hladacom odpovedi na Johnove otazky ohladom lovov. Nebal sa hovorit o tom, co si mysli alebo citi… Vyrastol z neho obdivuhodny clovek, ktoreho si rovnako ako jeho brata velmi vazim a obdivujem.

Ti dvaja trpeli tak vela… No napriek tejto nepriazni osudu sa nevdzali a stali sa jednymi z najlepsich lovcov, akych poznam. Zachranili tak vela zivotov, pomohli tolkym ludom... No nikto nikdy nepomohol im. Prisli o mamu, otca, dokonca i jeden o druheho…


“Co tym myslis?” prerusil Lestat bobbyho rozpravanie. Bobby sa zarazil. Vahal ci mu ma povedat celu pravdu, no nakoniec dospel k zaveru, ze o deanovej dohode uz aj tak takmer vsetci vedia a tak pokracoval.

Dean bol na pokraji smrti uz niekolkokrat. Prvykrat, ked lekari stratili nadej v jeho uzdravenie ho Sam zaviedol za jednym pastorom, ktory ho ‘zazracne’ uzdravil. Namiesto neho vsak zomrel iny nevinny clovek. Sam ani Dean nevedeli, ze Roy alebo lepsie povedane, jeho zena, pouziva ritual na uzdravovanie, ktorym doslova kontroluje smrt a hra sa tak na Boha. To vsak neznamena, ze si to ti dvaja nevycitali a netrapili sa preto. Druhykrat, ked lekari povedali, ze uz nema sancu, jeho otec zanho zapredal svoju dusu. Vies, John nebol prave najlepsim otcom, no svojich synov mal velmi rad, aj ked si to obcas ani sam neuvedomoval ako velmi ich miluje. No Dean svojho otca zboznoval. Bol jeho hrdinom, jeho vzorom… Fakt, ze je mrtvy kvoli nemu ho zlomil. Pre Deana je rodina vsetkym a strata otca ho velmi poznamenala. No potom sa stalo este nieco horsie. Jeho brata zabili. Bol som tam. Videl som ako sa to stalo… Poviem ti, ze na tu noc nikdy nezbudnem. Videl som Deana odolat bolesti akej si ani len nevies predstavit. Uz od malicka som mu osetroval rany a on nikdy nekrical od bolesti, nikdy neplakal, nikdy sa nestazoval… Videl som ho vyrovnavat sa s priserami, o akych sa ludom nesniva ani len v najhorsich nocnych morach... Dokonca prekonal bolest nad stratou oboch rodicov. V tu noc to bolo prvykrat, co som ho videl uplne strateneho a bezradneho. V nikoho ociach som nevidel viac bolesti ako v tych jeho. Poslal ma prec a ja idiot som ho posluchol. Tusil som, ze ho nemam nechavat sameho, ale dufal som, ze mozno len potrebuje trochu casu a opat bude v poriadku. Bolo to odo mna hlupe. Za cele tie roky som si mal uvedomit, ze Dean Sama miluje az prilis. Ked sa objavili v mojich dverach, obaja zivy a zdravy, vedel som, ze som nemal nikdy odist. Dean uzavrel dohodu s demonom. Zapredal za brata svoju dusu a dostal jeden rok zivota.

Po tomto sa lovec odmlcal. Lestat tuho premyslal. Co ma len Desire v umysle s muzom, ktory je uz prakticky mrtvy? A co je na tychto bratoch tak zaujimave? Je pravda, ze z rozpravania mu bolo jasne, ze su to obdivuhodny ludia, ale stalu mu unikala spojitost s Desire.

“Lestat?” Nakoniec sa ozval Bobby.
“Ano?”
“Preco si sa ma na nich pytal? Je nieco, co by som mal vediet?” Lestat sa pozrel von z okna. Pomaly zacinalo svitat. Slnko sa vynaralo spoza horizontu a s lahkostou zahanalo tmu.
“Nuz, nebol som k tebe celkom uprimny.” Bobbymu sa lestatov ton hlasu ani trochu nepacil. Nieco nebolo v poriadku.
“Pametas si co som ti povedal po smrti tvojej zeny? O Desire?” Bobby sa na chvilu zamyslel a potom prikyvol.
“Miloval si ju, ale ona presla na stranu zla a stala sa demonkou, spravne?”
“Ano. Ano…Bola nasledovatelkou Azazela. Dlhe roky som o nej nic nepocul. Len tolko, ze jej moc je neuveritelna a demoni sa jej boja, no nic konkretne. Ked vsak Azazel zomrel, Desire sa zrazu objavila na scene. A to vo velkom style. Sama si okolo seba zdruzila par demonov a zacala terorizovat svet. Lilith sa istu dobu obavala, ze jej Desire bude chciet konkurovat ako vladkyni sveta, no Desire o tento svet neprejavila zaujem. Ludmi totiz opovrhuje. Raz sa s Lilith stretli. Vela sa vtedy o tom hovorilo. Tusim sa aj prijmali stavky na to, kto koho nakope… K ziadnemu boju, ale nakoniec nedoslo. Desire Lilith navrhla, ze moze mat tento svet plny ludi ako svojich hraciek, zatial co ona sa chce stat kralovnou podsvetia namiesto nej. Obe suhlasili s touto dohodou a pobrali sa kazda svojou cestou, snaziac sa dosiahnut, co si zaumienili. Ako si si mohol vsimnut Lilith sa dari celkom dobre. Desire na druhu stranu zatial nic velke nepodnikla. Akoby vyckava… A to mnohych znepokojuje, vratane mna. Pred istym casom si ma vsak vyhliadal uzatvarac dohod a teraz nemam na mysli ziadneho demona. Ide o posla doslova medzi nebom a peklom, ktory sa snazi zachovat poriadok v oboch svetoch. Ponukol mi spat moju ludskost, ak zabranim Desire v nastupe na pekelny tron. Nepodarilo sa mi to vsak vcas a tak ma navstivil anjel smrti. Nastastie sa mi ho podarilo presvedcit, aby mi dal este trocha viac casu, lebo uz som vypatral, kde sa Desire nachadza a tak som sa za nou vcera vybral. Nasiel som ju vsak v spolocnosti dvoch mladych lovcov- Sama a Deana Winchestrovcov.”

Bobbyho zamrazilo.
“Coze? A to mi hovoris az teraz?”
“Bobby ukludni sa. Neviem, co im Desire robi, pravdepodobne ich muci, ale ked som odchadzal boli prilis vycerpany a tak ich Desire uspala. Preto som prisiel sem. Mali sme par hodin, kym sa prebudia. No teraz sa uz nas cas krati a preto si musime pohnut.” Rychlo vysvetlil Lestat a prudko vstal. Bobby sa narychlo zbalil a spolocne s Lestatom sa pobrali na cintorin, zopakovat premiestnovaci ritual.



Podzemie luxusnej vily
Dean zbadal, ze so Samom to uz ozaj nevyzera dobre a tak sa premohol a prehovoril. Dalo mu to nemalu namahu, ale nemohol v tom brata nechat sameho.
“Sam! Hej Sam! Pocuvaj ma!” Ked zbadal, ze Sam mu zacal venovat pozornost aj ked este stale posobil dost stratene, pokracoval.
“Nic z toho nie je tvoja vina, okey? Urobil si, co si musel a ja som sa na teba nikdy nehneval. Nemal som dovod. Nevidis, co robi? Chce preniknut do tvojej hlavy a zlomit ta. Nedovol jej to. Prosim ta, nevzdavaj sa. Bojuj! Bojuj kvoli mne. Ak to nezvladnes, tak ja neviem co…. Sammy…” Slzy mal v ociach a hlas sa mu chvel, no jeho slova mali viditelne ucinok, lebo Sam sa nanho pozrel a len slabo prikyvol na znak toho, ze este ma v sebe kusok sily.

“Och bud ticho.” Povedala Desire Deanovi. No hned na to sa otocila k Samovi.
“Naozaj mu veris, ze to nie je tvoja vina? Prosim ta. Vsetko je to tvoja vina. Vies ty vobec ako velmi si mu ublizil? Ak si myslis, ze to co si videl ti stacilo na to, aby si si utvoril predstavu o tom, ako vela tvoj brat trpel, tak dovol, aby som ti povedala, ze si este nic nevidel. To najlepsie este len pride. Pametas si ked si nanho vystrelil? Dvakrat? Alebo ked si od neho usiel a vydal sa za otcom? Alebo, ked si ho opustil potom, co ti povedal o otcovych poslednych slovach, aj ked ta prosil, aby si to nerobil? Alebo ked si mu po prve mesiace, co ste boli spat na love pripominal, ze sa vratis spat do skoly, ze toto nebude tvoj zivot? Ked si ho donutil prisahat ti, ze ta zabije ak sa z teba stane nieco, co nie si? Mas vobec predstavu ako si ho tym ranil? Ako si ho mohol poziadat o nieco take? Alebo ked si mu na zaciatku zatajil svoje vizie? Vies, ako ho ranila tvoja nedovera? Takto by som mohla pokracovat este velmi dlho Sam, no rovnako ako predtym si myslim, ze bude lepsie ak to vsetko uvidime.”

Po jej slovach sa vsak cely dom zatriasol a zvonku bolo pocut rachot. Desire sa usmiala. Takze aspon jedno zaklinadlo fungovalo, tak ako malo. Obratila sa k bratom a sladkym hlasom povedala.
“Taaak… Mame presne 24 hodin. Myslim, ze mame pred sebou velmi zaujimavy den.”

Predtym, pred luxusnou vilou
Bobby a Lestat sa objavili v zahrade a Bobby bol trochu nesvoj z celej tejto situacie. Nikdy predtym sa podobneho ritualu nezucastnil a trochu sa mu tocila hlava. Lestat sa vsak hned vybral smerom k vile. Vytiahol svoj noz a pokusil sa nasledovat svoje predosle kroky. Akonahle vsak zasiahol nevidelnu magicku stenu chraniacu obydlie okolim sa rozniesol strasny hluk a cely dom na maly okamih zaziaril. Lestat zaklial. Bobby bol opat v soku a spytavo sa pozrel na Lestata.
“Pouzila jedno starodavne zaklinadlo, ktore dokaze dom ochranit pred akymkolvek vstupom cohokolvek na 24 hodin. Nastastie pre nas sa nesmie opakovat a tak akonahle cas vyprsi budeme moct vstupit dnu.”
“Ale co ak Sam a Dean nemaju 24 hodin?” Spytal sa ustarostene Bobby. Lestat sa nanho len ospravedlnujuco pozrel.
“Tak potom ti zajtra zazelam uprimnu sustrast.”


Naposledy upravil dion-fortune dňa 29.04.08 14:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:09

no a este par veci na vysvetlenie Very Happy

dovod pre ktory sa Desire rozhodla pockat predtym, nez podnikne doslova v vpad do pekla je ten, ze tam chce vpadnut aj so svojim "princom temnoty" teda deanom.

dovod, pre ktory mali chlapci na zaciatku problem najst nejaky poriadny pripad bol prave spojeny s tymto. kedze sa podsvetie obava vpadu desire, tak sa jeho sucasna vladla pripravovala na obranu.

lilith je presne nasa lilith zo sn a este v pribehu bude a aj lepsie vysvetlene jej konanie a fakt, preco je tak velmi posadnuta ludmi, ze je schopna sa aj vzdat pekelneho tronu, na ktorom sedela ako kralovna. samozrejme este mame krala, ktory bude robit problemy... jeho meno je belial, no ich pribeh bude asi vysvetleny az v nadvazujucej poviedke.

lestat pomohol bobbymu tak, ze ho "utesoval" po tom co sa stalo jeho zene a naucil ho ako lovit... bol prenho nieco take, ako bobby pre johna...

neexistuje ziadna cesta ako sa dostat cez to 24 hodinove zaklinadlo.

a co sa nasho posla medzi nebom a peklom tyka, tak mu tiez bude venovany priestor a aj anjelovi smrti, ale opat asi az v nadvazujucej poviedke Very Happy
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:20

Secrets & Awakening - Stránka 9 325299 Kdybych zrovna neseděla v pokoji, kde usnul bráška, tak začnu tleskat!!!!! Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 Secrets & Awakening - Stránka 9 312566
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:21

dion- nemůžu říct nic jiného než naprosto úžasné Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Ty pocity bratrů na začátku skvělé Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 Začínají vypadat velmi zajímavě i vedlejší linie příběhu, než jen vzpomínky Deana velmi zajímavě! Toto je úžasná povídka! 702 702 Každé slovo jsem naprosto hltala a ten konec...
citácia :
“Tak potom ti zajtra zazelam uprimnu sustrast.”
ten mě naprosto dostal Secrets & Awakening - Stránka 9 316745 Secrets & Awakening - Stránka 9 316745 Nevím co je na tom tak směšného, snad ten Lestatův klid (o jeho blízké přece nejde), ale rozesmálo mě to. Jsem moc ráda, že ses dala do psaní této povídky Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:29

wow vdaka 601 601 601

anwiel: ale ved tlieskas Very Happy Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 nevidis? Very Happy

madlen: heh tak rozosmialo? no asi to znelo trocha smiesne, aj sa na tom tiez smejem Secrets & Awakening - Stránka 9 316745


ozaj ma nesmierne tesi, ze sa poviedka paci Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:32

Ano, ta poslední věta, to je třída. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
Pěkně povysvětlované ... Spousta Deana, Sama, Bobbyho, a vůbec všech těch ostatních potvor. Secrets & Awakening - Stránka 9 891817
Už se těším na další, ta poslední věta mě vážně velice zaujala 603 Secrets & Awakening - Stránka 9 707500 Secrets & Awakening - Stránka 9 284389 Secrets & Awakening - Stránka 9 284389 Secrets & Awakening - Stránka 9 316745 Secrets & Awakening - Stránka 9 325299
Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Hell of a job. Secrets & Awakening - Stránka 9 312566 Secrets & Awakening - Stránka 9 312566 Secrets & Awakening - Stránka 9 312566
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:47

dion-fortune : Ano, teď už opravdu, přenesla sem bráchu do jeho postele! 601
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 22:49

boze baby ja vas milujem Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 take krasne komentare mi sem pisete Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 a mimochodom pokracko bude mozno skor, lebo mame stvrtok-piatok volno, takze mozno zu v stredu alebo stvrtok Wink ako budem mat slinu Very Happy
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 23:09

dion no ja nemam slov, asi len takto Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 perfektna poviedka, 704 704 velmi sa mi pacil opis pocitov oboch bratov Secrets & Awakening - Stránka 9 430869 ...a to ako dean ukludnoval sama a dodaval mu sily, to bolo strasne pekneee 702 a tiez aj bobbyho spomienky a rozpravanie ako vnima Secrets & Awakening - Stránka 9 335560 a ako ich ma rad,to bolo tiez svetove Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 Secrets & Awakening - Stránka 9 949816 .. ta posledna veta je prvotriedna lol! .. uz sa veelmi tesim na pokracko bounce bounce
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty25.04.08 23:31

lenka: dakujeeeeeeeeeeeeeeem 603

ste ma prekvapili, ze sa vam to chcelo citat do konca Very Happy tieto posledne pokracka budu troska dlhsie no 601 som zvedava, kolki to vzdaju 601
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty26.04.08 13:24

Secrets & Awakening - Stránka 9 87642 Secrets & Awakening - Stránka 9 87642 Secrets & Awakening - Stránka 9 87642 dion Secrets & Awakening - Stránka 9 87642 ...no to je něco Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863
Teda ten začátek a ty myšlenky Deana a Sammyho...tak musím říct,že tady jsem teda opět řvala jak něco Secrets & Awakening - Stránka 9 568939 Secrets & Awakening - Stránka 9 568939
kód:
Neznama sila mu pevne zvierala srdce a Sam stracal odhodlanie bojovat. Uz sa viac nedokazal pozerat na vsetko to, co napachal. Nikdy si neodpusti, ako velmi Deana zranil. Nikdy. A preto nema zmysel dalej zit…
Secrets & Awakening - Stránka 9 460216 Secrets & Awakening - Stránka 9 460216 ....Sammy néééééé Secrets & Awakening - Stránka 9 568939 Secrets & Awakening - Stránka 9 568939 dion tohle mě nedělej,slyšíš Secrets & Awakening - Stránka 9 364896 já tohle asi nepřežiju Secrets & Awakening - Stránka 9 629176
A pak ta mrcha Desire začne Sammyho trápit ještě víc Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 Secrets & Awakening - Stránka 9 629176 ...obávám se další části povídky ...chudáčci kluci Secrets & Awakening - Stránka 9 71416
A ty Bobbyho vzpomínky ...je vidět jak strašně moc má oba naše Secrets & Awakening - Stránka 9 335560 rád a jak ho to všechno, co se jim stalo, trápí Secrets & Awakening - Stránka 9 71416
A ta poslední věta affraid affraid
kód:
Tak potom ti zajtra zazelam uprimnu sustrast
Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 Secrets & Awakening - Stránka 9 677692 tak to je teda síla affraid
dion já ti strašně moc děkuju za tuhle další část Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 je to prostě nádherná,úžasná,skvělá povídka Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 Secrets & Awakening - Stránka 9 214863 která mě pomalu ale jistě přivádí do hrobu 602 602 Ale teda užívám si každou část a strašně moc a moc ti za ni děkuju Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 104346 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817 Secrets & Awakening - Stránka 9 891817
A budu se stráááááááášně moc těšit na pokráčko Secrets & Awakening - Stránka 9 170639 Secrets & Awakening - Stránka 9 170639
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty26.04.08 20:43

704 704 704
juuuuuuuuuuuuuuuuuu,super pokracovanie! Wink
Lestat Secrets & Awakening - Stránka 9 430869
brothers Secrets & Awakening - Stránka 9 199226 a to ako Bobby rozpraval...
proste super...som zvedave ako to bude dalej...
Secrets & Awakening - Stránka 9 579569 snad vsetko dobre dopadne pre Secrets & Awakening - Stránka 9 335560 ... bounce
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 9 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: