Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutorSpráva
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty20.09.10 20:53

Je fajn, že jsi se rozhodla pokračovat ve psaní. Ještě, že si Sam na Deana vzpomněl, asi by ho tam nechali, jak byli zabráni do hovoru. Smile Také netrpělivě čekám na další část. Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty17.03.11 15:33

CHAPTER 11 – BROKEN PROMISES (PORUŠENÉ SĽUBY)


Po tom všetkom, čo sa stalo boli lovci takí unavení a vyčerpaní, že po príchode do vily, len padli do postelí a zaspali tuhým spánkom.


Krátko po obede, v luxusnej vile
Dean sa pomaly prebudil a na chvíľu ho oslepilo jasné slnečné svetlo prenikajúce do miestnosti cez strešné okno. Aj cez sklo cítil príjemné teplo, ktoré vyžarovali lúče slnka a v duši mu zavládol pokoj. Bol preč. Unikol z toho strašného miesta. Konečne sa mohol nadýchnuť bez obáv z toho, že ho každú chvíľu niekto začne mučiť. Pár minút teda len ležal na posteli a vychutnával si ten pocit slobody.

Potom si však spomenul na udalosti, ktoré predchádzali jeho pádu do pekla a zmeravel. Ako len mohol dopustiť, aby Sam tak trpel? Už nespočetne veľakrát zlyhal ako veľký brat a chyby, ktorých sa dopustil mu stále kradli spánok. Vždy sa zaprisahal, že je to poslednýkrát, kedy dovolil, aby niekto jeho malému bračekovi ublížil, no nech sa snažil ako chcel, nakoniec sa aj tak za každým ocitol v situácií ako je táto. Kedy mu vnútro opäť zožieral pocit viny a rástol v ňom odpor voči sebe samému. Prečo je len taký nemožný? To sa nedokáže poučiť? Koľkokrát sľúbil otcovi, že dá na Sama pozor? Koľkokrát bratovi prisahal, že bude stáť pri ňom a nedovolí, aby sa mu niečo stalo? Všetko to boli len prázdne slová. Nič z toho nedokázal. Zaťal päste a vstal. Musí to napraviť. Musí sa Sammymu ospravedlniť a prosiť ho, nech ho neopúšťa, aj keď vedel, že si jeho spoločnosť už nezaslúži.

Potichu zišiel dole. V kuchyni bol Bobby a stál pri šporáku, zrejme niečo varil, ale keďže mu bol otočený chrbtom, Dean si tým nemohol byť istý. Na chvíľu zaváhal. Mal by sa Bobbymu poďakovať už teraz? Túžba vidieť brata však bola silnejšia, a preto prešiel popri kuchyni k zadným dverám. Brata našiel sedieť na lavičke pri malom jazierku, ktoré sa nachádzalo na rozsiahlom pozemku patriacemu k vile. Bez slov si prisadol a zahľadel sa na vodnú hladinu. Ani jeden z nich neprehovoril. Nevedeli čo povedať a hlavne sa báli reakcie toho druhého. Až to Dean nevydržal:

„Mňa to naozaj všetko veľmi mrzí, Sammy.“

„Dean, prestaň. Povedal som ti, že nič z toho nie je tvoja chyba, tak sa prosím nezožieraj. Ak by sa mal niekto ospravedlniť, tak som to ja.“

„Prečo preboha by si sa mi mal ospravedlniť ty?“

„Pretože som bol naivný a slepý. Nikdy som si nevšimol ako veľa si toho pre mňa obetoval, ako veľmi si musel trpieť. Nikdy som sa ti ani poriadne nepoďakoval. Vieš, hoci ľutujem ako veľmi ti Desire ublížila, som rád, že mi ukázala všetky tie spomienky. Pomohla mi tým otvoriť oči. Bol som len namyslené decko, ktoré myslelo jedine samo na seba. Moje hádky s otcom, odchod na Standford... Nikdy som pri tom nemyslel na teba, ani mi nenapadlo zamyslieť sa nad tým, ako sa cítiš ty. Bol som taký idiot.“

„Ach, Sammy. My sme obaja veľkí idioti. Chceme jeden druhého chrániť, a pri tom robíme presný opak. Asi je pravda to, čo sa vraví, že najviac ubližujeme tým, ktorých milujeme. No dovoľ mi, tu a teraz ti niečo sľúbiť. Sľub, ktorý už naozaj nebude porušený, niečo, čo dokážem splniť.“

„Dean...“

„Sammy... Sam. Sľubujem ti, že nech sa už stane čokoľvek, vždy budem po tvojom boku a už ti nikdy nič nezatajím. Nech by ťa to už malo zraniť akokoľvek veľmi, nebudem pred tebou viac skrývať žiadne tajomstvá, ani svoje pocity. Ak ma bude niečo trápiť, poviem ti to.“

„Aj ja ti sľubujem to isté. Ja... Som taký rád, že si späť“

Samovi vyhŕkli slzy do očí. Dean na nič nečakal a okamžite ho objal.

„Som tu. Som pri tebe.“

„Nevieš si predstaviť aké to boli muky... vedieť, že si tam dole a ja sa k tebe neviem dostať... Ten strach, že možno sa nám nepodarí ťa zachrániť alebo prídeme príliš neskoro...“

„Ššššš. Už je dobre. Nič z toho sa nestalo. Zvládol si to super. Zachránil si ma.“

Nejakú dobu tam teda len tak sedeli, vo vzájomnom objatí a vďaka sile, ktorú čerpali z toho druhého, vyhrávali boj, ktorý viedli sami so sebou. Posledné dni boli pre nich veľmi náročné, no dosť sa toho aj naučili. Teraz mali šancu začať odznova a ani jeden z nich nechcel, aby jeho vnútorní démoni pokazili radosť a šťastie toho druhého. Zahnali teda svoje obavy do úzadia a začali sa psychicky pripravovať na ich ďalšiu spoločnú cestu.

pozn.a.: no zase sa mi podarilo zbúchať krátke pokračko. už by som fakt chcela túto poviedku dokončiť, ale ani boh netuší, kedy sa mi to nakoniec podarí... som v poslednej dobe fakť dosť zaneprázdnená a ak aj mám čas, tak moja múza si práve dáva šlofíka a prebúdza sa v zásade len vtedy, keď sa mi písať nedá Laughing no nič. takýmito maličkými pokračkami sa možno jedného dňa dopracujem aj k definitívnemu koncu tejto poviedky.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 38
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty17.03.11 22:20

Dion ono je pokračování - super cheers cheers cheers sice kraťoučké, ale člověk se musí radovat z maličkostí.....
tak kluci si dali slib, že si nebudou nic zatajovat - hmmm nevím proč, ale nějak jim to nevěřím - ale uvidím, co přinese (jednou snad Very Happy ) pokračování
jsem moc ráda, že tu a tam přihodíš novou kapitolku, protože já se k této povídce celkem ráda vracím, a tak mě těší každé nové slovo, které sem vložíš Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty18.03.11 12:05

Dion: Nevadí, že je to krátké. I po malých kouskách se určitě "prokoušeš" ke konci. Secrets & Awakening - Stránka 19 232827
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty18.03.11 18:30

dúfam, teraz bola tá pauza "len" polročná Secrets & Awakening - Stránka 19 99937 Secrets & Awakening - Stránka 19 99937 Secrets & Awakening - Stránka 19 99937 hlavne ma štve to, že som nejako vypadla z písania a nie som veľmi spokojná s mojimi výtvormi, ale tak snáď sa ešte rozpíšem... a táto ff si fakt zaslúži koniec. neviem ako dopadnú moje zvyšné dve rozpísané, ale minimálne túto poviedku by som ozaj chcela dopísať až do konca. 603 a som rada, že ju ešte stále čítate Laughing ja by som to už dávno vzdala Laughing
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty21.03.13 19:00

aaa keď sme už pri tom nevzdávaní sa...pokračko...kedy? Secrets & Awakening - Stránka 19 132491 603 Secrets & Awakening - Stránka 19 149768655
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 19 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 19 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: