Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všeobecná diskuze o SN

Goto down 
+29
janča
cleo
Madlen
Klenotka
Ellen
SkreechTina
dzajnisko
Mystic
beruss
wiktoriano
dion-fortune
janicag
Anwiel
Zizi
Dzowika4
Ewis
calla
Faith
Kacena222
Kaja
Sarinka
keksiiq
LenkaX22
Silvia
Kristine
janka410
SNlois
Chrystelle
Samabel
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty06.09.09 18:08

veru to by chcelo, pretože úprimne ja som 4 sériu veľmi úzkostlivo nesledovala a určite mi pár veci ušlo 603
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty24.09.10 14:37

Chcem sa len opýtať, ako to bude s tou 6 sériou...kedy ju vysielajú...mám taký pocit, že by to malo byť dnes. A kedy bude tu k stiahnutiu aj s titulkami?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty24.09.10 15:02

6. séria skutočne začína dnes v noci, takže zajtra ráno sa bude dať nový diel stiahnuť. Určite niekto dá linky do príslušnej témy, takže stačí sledovať a potom si diel stiahnuť. Smile
Čo sa tituliek týka, tak na to síce nemám kompetencie odpovedať (keďže ich nerobím), ale stačí sledovať tému titulky a trpezlivo čakať a oni sa tam určite objavia. Kedy? To záleží na mnohých faktoroch. Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty24.09.10 20:02

Titulky budú zajtra niekedy poobede, všetko záleží od toho, kedy vyjdú anglické titulky.No táto sobota je dosť nešťastný deň, veľká smola, že to takto posunili.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty25.09.10 20:19

Dakujem za odpoved...citala som vela prispevkov, ze vam ten piatok vadi...veru...v piatok sa ludia chodia vacsinou bavit von a nesedia doma na zadku...ale co uz...ako sa hovori...ze sa horsie nestalo.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 19:00

Takže zítra nová epka, konečně. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 325299 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745 Já jsem asi fakt na palici, ale vážně se těším. Nevím čím to, že se nějak často zařazuji do menšinových skupin, ať už jde o cokoliv. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745
Spoilery jsem nečetla, jen sem tam mi něco padlo do oka a to mě tak odradilo, že jsem radši nic podrobného nevyhledávala, abych nemusela nadávat zbytečně dopředu. 603 Laughing Takže jsem hrozně zvědavá, jestli budu se začátkem 7. série spokojená alespoň jako se 6. nebo se přidám k těm, kdo bude vzteky tlouct hlavou o stůl. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 202744 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 769418 Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 19:06

heh, tak ja po prečítaní spoilerov by som asi klamala ak by som povedala, že sa teším Laughing ale tak nedočkavá som určite. veď tak je to sn a to človeku nedá... navyše keď bol tak dlho bez nového dielu 603 určite som aj ja ohromne zvedavá ako to nakoniec všetko dopadne, ktoré spoilery sú pravdivé, a v čom boli naše dohady správne... Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 934194
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 19:07

Chrystelle: Nejsi sama Laughing Taky se moc těším, i když tuším, že já po shlédnutí epky tou hlavou do zdi tlouci budu Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 202744 A to hlavně z důvodu toho, co udělali s Castielem Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 43228 Ale doufám, že to bude mít i světlejší okamžiky, jako třeba torturing Sama, když už nemá v palici tu zeď Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 707500 Tak snad mě nezklamou... Jojo, mé sadistické choutky se nezapřou Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 258431
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 19:28

bohdy napísal:
Jojo, mé sadistické choutky se nezapřou Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 258431

Také mám takové choutky. Twisted Evil Laughing Doufám, že si pořádně smlsnu a nebudu místo toho jen sedět se suchým polknutím. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 43228 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 141995 Laughing

JInak já jsem tak pitomně naivní, že si pořád myslím, že s tím Castielem to tak černě dopadnout nemůže, jak se teď zdá. A pokud tuhle postavu vážně pohřbí a to tím nejhnusnějším způsobem (teď nemyslím zabití Laughing ), tak se fakt nase*u. Ale s tím si počkám do konce 7. série. Protože v SN nikdy nezůstala jedna postava dlouho mrtvá, takže se nezvádám naděje, že bych nakonec třeba mohla být spokojená. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 19:46

jsem ráda že nejsem jediná kdo umírá nedočkavostíVery Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 20:28

no veru ten torturing je tam také svetielko nádeje Laughing fyzický, psychický... ach 702 no ja by som aj neviem čo dala za to, aby to s castielom dopadlo aspoň trocha normálne, ale čo ja viem... radšej sa pripravujem na najhoršie, aby som potom nebola sklamaná... ja som sa totiž vďaka nemu dokázala cez veľa vecí v sn povzniesť... ako to od 4 série začalo byť s týmto seriálom také všelijaké, tak 5. aj 6. som si užívala z veľkej časti zásluhou mishu a jeho stvárnenia nášho milovaného anjelika. Preto, aj keď celý sn išiel dolu vodou a celková storyline začala byť proti vôli väčšiny fanúšikov, ja som sa stále na epku dokázala tešiť a tých pár sekúnd, keď sa tam objavil on mi stačili na to, aby som neupadala do depresie a všímala si aj iné pozitívne veci na sn a skrátka napriek všetkému ho dokázala mať rada a nevzdať to s týmto seriálom. preto sa tak strašne bojím toho, čo s castielom bude. lebo ak mi zničia jeho... netrúfam si povedať ako sa zmení môj postoj k supernaturalu celkovo Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 807248 a to ma desí. lebo ja proste stále chcem mať radosť pri sledovaní... aj keby mali byť epky trápne a humor silený a pod., tak myslím, že stále by som to dokázala mať rada... lebo je to proste sn a na ten sa pozerám tak troška zaujate.... 603 ale ak to teraz dokafrú s casom, tak 706 ozaj sa spolieham na to, že aspoň ten torturing to zachráni... inak neviem neviem fish
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 20:42

Dionka: Přesně tak! I když to s spn jde z kopce, tak já jsem prostě zaujatá a vždy jsem se těšila na novou epku, i díky Casovi, který se z vedlejší postavy vypracoval na hlavní. Ale to, co s ním na konci šesté série udělali... to je prostě přitažené za vlasy!!! Takhle pohnojit u fanoušků tak oblíbenou postavu!!! Vážně jsem zvědavá, jak to s ním dopadne... Naděje umírá poslední...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 20:51

Požičajte mi trocha toho optimizmu, ja som nejako až znechutená z tej ukážky z prvého dielu. Na torturing sa neteším, lebo Jared zas bude tie divné výrazy hádzať, nebite ma... Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 934194
Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Tumblr_lqoyhc2GrZ1qmxvwfo3_250
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 21:07

dion, jsem na tom podobně. Tak jak jsem na Case ze začátku nadávala, nakonec jsem se na jeho přítomnost těšila pomalu víc jak na Winchesterovce. 603 Laughing Vůbec nechápu, z jakého důvodu by se měli této postavy vzdávat, když vědí, jakou má Cas oblíbenost. Spoilery číst nebudu, protože podle mě se scénáristé poslední dobou stejně o budoucnosti postav rozhodují "ze dne na den" Rolling Eyes , takže co je pravda dnes, nemusí být zítra. Proto pořád doufám, že nebudou tak blbí, aby Case trapně odepsali. Snad vědí, proč to s ním takhle domrvili a bude to mít nějakou hlubší souvislost s dalším odvíjením děje SN.


Jedině ještě čím by u mě zachránili situaci, by bylo nasazení další zajímavé postavy místo Case, která by se mi dostala pod kůži. Ale v tom si moc iluze nedělám, protože zatím jen Misha si mě kromě Jareda a Jensena dokázal takto získat. Pochybuji, že bych se podobné volby herce dočkala i podruhé. No


Sarinka
, já jsem se na ni dívala asi v polospánku nebo už jsem proti SN úplně imunní nebo fakt nevím, ale mě to vůbec tak hrozné jako všem ostatním nepřipadalo. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 Jako né že by to nebylo za vlasy přitažené a určité postavy mě nevytáčely, to zas jako jooo Laughing , ale jinak jsem to tak nějak přešla v klidu a těším se na celou epku. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 258431 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745
Ne počkat, já vím, čím to je. Zrovna jsem sledovala úžasné dorama a tu ukázku jsem si dala v kratičké pauze mezi epkami, takže asi proto jsem se nad tím nijak nevzrušila. Ono to fakt hodně pomáhá, být do něčeho tak zažraná, pak si dát "ledovou SN sprchu" a pak se zase zahřát u něčeho pořádně torturingového. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 998745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 934194 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 21:36

Ja sa netesim, uz neni naco...je to stale dookola to iste, zabijeme niekoho - ozivime ho, Jaredove epilepticke zachvaty namiesto torturingu a este aj promo fotky mi pridu na chlp rovnake... Mne uz tieto epky ani nepripadaju, ako SN ale ako parodia na SN s rovnakymi hercami....
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 22:03

No jo, cleo, ale já jsem zvědavá právě na to, koho všeho se jim ještě podaří oživit. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745
Ne fakt, s tím oživováním to pohnojili nejvíc. Vedlejší postavy mi tak nevadí, ty jsou tam většinou jen ve flashbacku, snu či jako duch v jedné epce, ale dost mi vadí oživování Sama a Deana, respektive to, že už ani nejdou zabít. Tudíž se ztratilo to největší kouzlo - když měli bráškové strach o život toho druhého. V posledních sériích si už pomalu přáli, aby ten druhý zemřel, bohužel zároveň věděli, že se jim už ani tohle "skromné přání" nesplní. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 11674 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 11674 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 11674 Takže jaký to má vlastně celé smysl, když nemůžou zemřít?? Možná teď už jo, ale i to je na mě pozdě. Laughing Navíc se v tom už tak ztrácím, že si fakt nejsem jistá, jestli už teď umřít můžou nebo by se zase bez vlastního vědomí a přání vzápětí vrátili mezi živé. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 404917 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 52351 scratch Laughing
Pro mě byl obrovský zážitek konec 2. série, kdy zemřel Sam a Dean ho vrátil mezi živé. 702 702 Pak měl Dean za to zaplatit co nabídnul a SN mělo skončit jeho odchodem do pekla. To by pro mě byl nejideálnější scénář. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 103511 Bohužel tahle možnost je nenávratně pryč a od té doby už umřeli a ožili tolikrát, že se to už myslím ani na prstech jedné ruky spočítat nedá. Suspect Laughing Nemám ráda, když už mě nemrazí v zádech ani ze smrti hlavního hrdiny. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 968235


Ale jinak si neztěžuju. Laughing Pořád budu koukat, ať už s chutí či nechutí, protože jsem prostě zvědavá, jak to všechno bude dál. Twisted Evil
btw, Deanův humor mě zase začal dost bavit, takže už jen to je pro mě dost velké lákadlo, kdfyž už nic jiného. Doufám, že se Jensen přes prázdniny v hraní nezhoršil. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 260605 Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 22:20

no k tomu oživovaniu sa radšej ani nevyjadrujem... skrátka lame Rolling Eyes

čo som videla ukážku, tak mám pocit, že misha dokáže celkom sľubne zahrať aj tohto nového akože castiela.... jensen si myslím, že nemá epizódu, kde by nehral dobre... možno je dean občas dick, tak ako bude teraz možno cas čistý idiot, ale to je chyba scenára a nie hereckého talentu jedného či druhého... čo sa jareda týka, tak som si všimla, že je dosť fanúšikov, ktorí majú pocit, že mu to až tak nejde.... úprimne súhlasím s tým, že niekedy mi jeho hranie nepríde príliš presvedčivé, ale rozhodne to nevidím tak tragicky ako niektorí.... neviem asi som divná, ale mne sa páčilo ako jared zahral sama v panic room a jeho soulless sam mal tiež niečo do seba... ale tak ja zjavne nemám oko na herecké výkony Laughing

inak musím sa priznať, že aj ja som začala supernatural brať s takým nadhľadom, že akosi som sa cez všetko negatívne vedela preniesť a stále si to užívať... neviem či je to mojou posadnutosťou anime, mangou a podobne, alebo je to tým, že mám toľko starostí a vecí na práci, že jednoducho nemám čas sa ešte stresovať pre toto, alebo je to možno moja optimistická povaha, ktorá sa skrátka musí na veci pozerať s úsmevom, ale ja mám napriek všetkému tento seriál rada... a hej asi si budem trieskať hlavu o stenu a nadávať občas na niektoré veci, ale nejako mám pocit, že ak sa im nepodarilo ma odradiť od sledovania sn doteraz, tak sa mi to už asi nepodarí.... Laughing skrátka a jednoducho až príliš dlho som namotaná na tento seriál, aby som ho dokázala len tak prestať pozerať...

ale chrys, ozaj to s castielom nevidím ružovo.... je pravda, že misha je lákadlom pre fans, takže si myslím, že sa ho možno nezbavia, ale postava, ktorú bude stvárňovať... nuž to už má od casa veľmi ďaleko... a aj to je asi len moje zbožné prianie, aby tam misha ostal, vzhľadom na spoilery Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 22:43

Jeho Sam bez duše sa mi tiež celkom pozdával, dokonca aj vtipný bol občas, priznám sa, že keď vtedy telefonoval s Deanom, ktorého išli uniesť tí ufónci, kosila som sa nenormálne. Ak má však Jared zahrať dáku vážnejšiu emóciu, nevie, čo so sebou a tvári sa divne a kŕčovito, viď. ukážka z prvého dielu. V prvých štyroch sériach mi taký zlý neprišiel, ale to možno preto, že si Jared nevie rady so Samovým vývojom počas sérií.
Ja mám taký dojem, že majú scenáristi blok,proste dosiahli vrcholu a nevedia, čo ďalej a opakujú sa ako také Gossip Girl. Máme tu zlo, veľké zlo, zabijeme ho behom sekundy a bum, je tu ešte väčšie zlo, a potom ešte väčšie a potom najväčšie a jeden z bratov dlho nezomrel, poďme ho zabiť, počkať, ktorý zomrel minulú sériu na konci? Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 63280
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 22:50

citácia :
ale dost mi vadí oživování Sama a Deana, respektive to, že už ani nejdou zabít.

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937

Mne presne toto vadi na tom, uz to stratilo to napätie, ktore bolo pri prvych troch seriach. Aj tie casti, kde lovili, keby som to pozerala sama v noci doma, tak by som sa aj schovala pod postel pri niektorych dieloch, ale teraz mam pri pozerani SN chut bud v tej posteli radsej tvrdo spat alebo po nej skakat a hadzat sa o stenu. Este aj prva polka 4 serie bola super, ale ked tam zacali pchat anjelov jedneho cez druheho tak konec. A pritom to mohla byt taka super storyline, Castiel - Uriel a dost. Anca bola uplne mimo aj tí dalsí. Este Balthazar bol fajn, taky netypicky anjel ale inak fakt nuda.

dion jj Misha hra super aj dickcastiela, na jensenovi nevidim nic vynimocne, ale nie je zly herec a k Jaredovi som uz svoje napisala. Najviac sa mi ako herec v celom SN ale paci Mark Sheppard, na nom vidno, ze hra s radostou a stylom. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 103511

Urcite si epku pozriem, ale absolutne od nej nic necakam....

Som zvedava kolko postav tuto seriu zrecykluju. Bodaj by to bol hlavne Balthazar.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 23:00

dion-fortune napísal:
... ale tak ja zjavne nemám oko na herecké výkony Laughing
No to nejspíš ne. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 S tím Hyun Joongem jsi mě dorazila. affraid Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 677692 S jankou i dalšími fanoušky na něj nadáváme už rok a děsíme se každé jeho nové role a ty si přijdeš celá nadšená. Shocked Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745 Jak psala jedna fanynka -On nehraje, on jen prostě tak "vypadá"-. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 998745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745 Nebo mě dostal koment ".....něco jako nový doplněk do bytu. Pěkně to vypadá, je prakticky k ničemu, ale stejně si ho musíte koupit." Výstižné jako hrom. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937
Pak napíšu koment k doramům, musela jsem napřed rozdýchat tvoje nadšení z Playful kiss. Shocked Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745

Ale jinak mám na Jareda stejný názor jako ty. Taky se mi líbí jak to zahrál. Je jasné, že má slabé chvilky, ale jinak se mi líbily téměř všechny scény co hrál. Hlavně ty komické, to si je oba s Deanem vyloženě užívám. Doufám, že aspoń o tohle mě nepřipraví scénáristé. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 202744

S Casem nestraš, já se prostě své naděje nevzdám. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 445251 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745 Ale co, možná bude lepší, když mi jeho postavu natolik zprotiví, že budu nakonec ráda, až ze SN vypadne, než aby "odešel", když ho budu nejvíc milovat. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 999804 Laughing Laughing


EDIT:
Sarinka napísal:
jeden z bratov dlho nezomrel, poďme ho zabiť

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 99937 To fakt už nemá smysl komentovat. Zajímalo by, jestli si jsou scénáristé vědomi toho, jak trapně to celé dodrbali v tomto směru. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 44266

cleo
, ale když se to tak vezme, recykluje se dneska kde co, aby se ušetřilo životní prostředí. Tak možná to i ti scénáristi myslí "dobře". Jen nám to prostě nedochází. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 261136 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 999804 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 23:10

Nj len by si mohli uvedomit, ze vsetkeho vela skodi a ked jednu postavu 5x vratia uz to cele zabijanie straca efekt....to je jak soap opera, nikto tam nikdy neumre na prvy pokus Laughing vzdy sa nejak vrati a ani k tomu nepotrebuju podtitul mystery Very Happy a vo Vampire diaries zacina to iste...CW je divna tv....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 23:15

chrys: ale ako ja neviem čím to je, lebo ja zase HJ až tak nemusím, čo sa toho výzoru týka, aby som tým proste bola až natoľko ovplyvnená ... ako fakt som v tomto smere asi mimo Laughing

ako to oživovanie a zabíjanie je ozaj v sn trocha odveci.... ozaj dúfam v recykláciu balthazara, ale prosím prosím už nezabíjajte bratov Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 202744 torturing jasné, ale žiadne hups som mŕtvy a o dve sekundy na to som s5, lebo som winchester Rolling Eyes

dobre, nejdem strašiť. idem sa modliť za casa, mishu a všetko, čo je sväté, nech to prosím nedodrbú Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 260605
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty23.09.11 23:26

Dufam, ze to nebude tak ze DickCastiel zapichne Deana, pre istotu ho este utopi, doboda, spali cele mesto kde ho zabije a kym si stihne utriet pot z cela nasraty Dean mu uz bude tukat na pleco... lebo zas sa nasiel niekto alebo nieco co ho vytiahlo z pekla Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Konec   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty01.03.21 3:04

Projíždím staré záložky a vidím, že tohle fórum kupodivu stále visí (na rozdíl od jiných stránek). Tak si tu jen odložím, že už to máme za sebou. 602  Kdyby se tu někdo náhodou objevil, může uronit slzičku nebo zatleskat, asi dle libosti. 701 Pravděpodobně sem totiž už krom botů nikdo ani nepáchne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Všeobecná diskuze o SN
Návrat hore 
Strana 13 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: